COMERCIAL.ro

Top 100 firme — Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare după datorii în 2014

17.270 de firme au îndeplinit criteriile de eligibilitate pentru acest top. Primele 100 cumulează 1,2 mld. RON. Pragul de intrare în top este 3,8 mil. RON, iar liderul atinge 181 mil. RON.

FirmăDatorii
HORNBACH IMOBILIARE SRLnou181 mil. RON▼ 11,1 %
JYSK ROMÂNIA SRL=90 mil. RON▲ 22,9 %
HORNBACH CENTRALA SRL▼ 284,6 mil. RON▲ 2,3 %
ARTSANI COM SRL▼ 150,8 mil. RON▲ 7,4 %
UNIVERS'ALL TRADING ROMANIA SRL=39,8 mil. RON▼ 0,1 %
ZASSPROTEUS & CO SRL▲ 128 mil. RON▲ 0,2 %
VEDERS GRUP SRLnou26,8 mil. RON—
A.V.A.TOUR SRL▲ 122,6 mil. RON▲ 1,2 %
INTERCONS IMPOREX SRL▲ 120,3 mil. RON0,0%
R.A.U. BOOKSTORE SRL▲ 10019,5 mil. RON▲ 469,7 %
MINERVA SIMLEU SILVANIEI SA▲ 118,2 mil. RON0,0%
EXPLOSIV GROUP SRL▼ 418,1 mil. RON▼ 18,9 %
ALEXANDRA 2000 SRL=17 mil. RON0,0%
ROYAL CARO SRL▲ 115,8 mil. RON▲ 0,4 %
CONSTRUCTORUL CANDA SRL▼ 415,4 mil. RON▼ 19,7 %
UNITEX MANAGER BUSINESS SRL=14,7 mil. RON▲ 0 %
TAMANGO SRL=14,1 mil. RON▲ 0 %
OSACA SRL▲ 212,1 mil. RON▼ 2,8 %
PRETURI PENTRU TINE SRL▲ 911,9 mil. RON▲ 31,7 %
ADVIVA COMEXIM SRL▲ 4411,9 mil. RON▲ 133,6 %
CENTRAL SA▼ 211,8 mil. RON▼ 14,6 %
GALACTIC LINES SRL▼ 110,7 mil. RON▼ 12,7 %
BEST CHOICE SRL▲ 210,1 mil. RON0,0%
OLINT COM SRL▼ 29,9 mil. RON▼ 16,3 %
TELENA SRL▲ 69,5 mil. RON▲ 8,8 %
RIMINI IMPEX SRL=9,4 mil. RON▼ 6,8 %
MARY STAR COM SRL▼ 239,1 mil. RON▼ 80,2 %
GOPO SRL▲ 159 mil. RON▲ 17,8 %
SAFA VIZZA SRL=9 mil. RON0,0%
"SOCOM UNIREA" SOCIETATE COOPERATIVA▲ 48,4 mil. RON▲ 1,9 %
ADIRAL SRL▲ 48,2 mil. RON▼ 1 %
HOUSE CONSTRUCTII MONTAJ SRL▲ 78 mil. RON▼ 0,9 %
SELIAK GRUP SRL▲ 77,8 mil. RON▼ 0,6 %
IDEAL LOGISTIC SRL▲ 87,7 mil. RON▲ 0,3 %
CE MARKET GROUP SRL▲ 67,6 mil. RON▼ 1,8 %
PRESIDIO SRL▲ 97,5 mil. RON0,0%
DANIC ALEX 2002 SRL▼ 57,4 mil. RON▼ 12,6 %
KINDER MAGIC STORE SRL▲ 67,4 mil. RON▼ 1,7 %
SECUI-COM SRL▲ 407,2 mil. RON▲ 56,2 %
CALLIOPE SRL▼ 26,9 mil. RON▼ 14,7 %
ONITRADE LTD. SRL▲ 116,9 mil. RON▲ 11 %
TINATAV SRL▼ 66,7 mil. RON▼ 17,9 %
AFAS COM 2000 SRL▲ 76,7 mil. RON▲ 0,1 %
SISTEMATIC COM SRL▲ 56,7 mil. RON▼ 0,2 %
RAC 74 IMPEX SRL▲ 96,4 mil. RON▲ 9,3 %
RALYCOM SRL▲ 166,3 mil. RON▲ 22,9 %
ADAL SRL▲ 16,2 mil. RON▼ 7,6 %
ALGLASS SRL▲ 36,2 mil. RON▼ 0,3 %
MVC HOLDING SRL▲ 46,1 mil. RON▼ 1 %
GRAND BAZAR STOCK HOUSE CONCEPT S.A.▲ 66 mil. RON▲ 4,5 %
INTERTRANS DAN SRL▲ 85,9 mil. RON▲ 8,3 %
VINDEX ROMANIA SRL▲ 215,9 mil. RON▲ 22,3 %
VENITA LAU & MAR SRL▲ 1875,9 mil. RON▲ 197,3 %
MAX SRL▲ 315,8 mil. RON▲ 31,6 %
MANOPEC SRL▲ 25,8 mil. RON0,0%
GOLDEN FISH SRL▲ 3345,7 mil. RON▲ 301,1 %
KUN MILLENIUM SRLnou5,6 mil. RON▼ 9,9 %
A.S.E. TRADE SRL▲ 35,6 mil. RON▲ 8,7 %
ARTMAT DISTRIBUTION EXIM S.R.L.▲ 135,6 mil. RON▲ 15 %
BIA SI COM SRL▲ 245,4 mil. RON▲ 20,8 %
MALIZIA-LORRY SRL▲ 85,4 mil. RON▲ 10,9 %
PREŢ-FIX SRL▲ 4095,4 mil. RON▲ 332,6 %
GENTAL STAR SRL▼ 35,4 mil. RON▼ 0,3 %
EXPERT 2 PERFECT SRL▲ 265,2 mil. RON▲ 25,5 %
SAT AN SRL▼ 285,1 mil. RON▼ 37,3 %
GELADI SRL▼ 395,1 mil. RON▼ 45,2 %
ECOFLAM SRL▲ 465,1 mil. RON▲ 54,2 %
PORTAS SRL▲ 35,1 mil. RON▲ 5,1 %
TRI-STORE SHOP SRL▲ 935,1 mil. RON▲ 99,7 %
ADELMANN COM SRL▲ 165 mil. RON▲ 13,8 %
EURO TRANS UNIVERSAL SRL▼ 255 mil. RON▼ 29,5 %
JXX & JHH QUALITY SRL▲ 544,9 mil. RON▲ 61,6 %
YSL LUSSYS SRL▲ 24,9 mil. RON▲ 2,4 %
ROMTECO SRL▲ 24,8 mil. RON▲ 2,8 %
GENADA SRL▲ 3354,8 mil. RON▲ 254,4 %
POINT SOLUTIONS CENTER SRL▲ 404,8 mil. RON▲ 46,2 %
EUROANA SRL▼ 104,8 mil. RON▼ 4 %
MILENNIUM SRL▲ 184,7 mil. RON▲ 17,1 %
FEST KOST CENTER SRL▲ 84,7 mil. RON▲ 8,9 %
NEVILA-FASHION SRL▼ 174,6 mil. RON▼ 9,9 %
SURUB TRADE SRL▼ 134,6 mil. RON▼ 7,5 %
NEW RO PROFIL SRL▲ 204,5 mil. RON▲ 24,8 %
TOTAL IND SERVICOM SRL▼ 34,5 mil. RON▼ 2,8 %
LASCOMREL SRLnou4,4 mil. RON—
ACC ACCESORII TRADING SRL▼ 74,2 mil. RON▼ 9,8 %
IASAGRO SISTEM S.R.L.nou4,2 mil. RON—
BRUTUS CO SRL▲ 44,1 mil. RON▼ 0 %
STARCOM SA▲ 364,1 mil. RON▲ 31 %
DENY LOOK SRL▲ 1544,1 mil. RON▲ 106,8 %
ANDREI - KAI COMPANY SRL▲ 284,1 mil. RON▲ 25,4 %
VALCIU & CO S.R.L.▲ 34,1 mil. RON▼ 0,3 %
DCB COMPANY 2000 SRL▲ 4854 mil. RON▲ 272,6 %
BUCUR OBOR SA▲ 444 mil. RON▲ 41,1 %
PROFILO COMPANY SRL▼ 14 mil. RON▼ 1,6 %
COL TOTAL SRL▲ 134 mil. RON▲ 14,8 %
DUMAR SRL▲ 654 mil. RON▲ 55,5 %
AURODIM SRL▼ 54 mil. RON▼ 3,7 %
DUAL M&G SRL▲ 133,9 mil. RON▲ 15,4 %
MITELI COM SRL▼ 13,9 mil. RON▲ 4,3 %
DELKIMVAS SRL▼ 303,8 mil. RON▼ 21,4 %

Alte clasamente — Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare, 2014

Căutare

Caută firme, persoane, dosare, mențiuni din Monitorul Oficial sau mărci