COMERCIAL.ro

Top 100 firme — Fabricarea preparatelor farmaceutice după datorii în 2013

114 de firme au îndeplinit criteriile de eligibilitate pentru acest top. Primele 100 cumulează 1,5 mld. RON. Pragul de intrare în top este 4,8 K RON, iar liderul atinge 426 mil. RON.

FirmăDatorii
LABORMED-PHARMA SA=426 mil. RON▲ 10,6 %
GEDEON RICHTER ROMANIA SA=194,1 mil. RON▼ 16,5 %
VITEMA S.A.▲ 1104,2 mil. RON▲ 32 %
TERAPIA SA▲ 186,2 mil. RON▲ 15,1 %
INFOMED FLUIDS SRL▲ 171,1 mil. RON▼ 5,1 %
GSK PHARMACEUTICAL TRADING S.R.L.▼ 366,6 mil. RON▼ 34,7 %
ZENTIVA SA▲ 266,4 mil. RON▲ 27,2 %
ARENA GROUP SA▼ 152,3 mil. RON▼ 0,3 %
FERROSAN SRL▼ 146,9 mil. RON▼ 10,4 %
PERRIGO ROMÂNIA S.R.L.=39,8 mil. RON▲ 17,2 %
FITERMAN PHARMA SRL▲ 232,4 mil. RON▲ 12,4 %
BIOFARM SA▼ 132,3 mil. RON▼ 0,3 %
CURIUM ROMANIA S.R.L.▼ 130,4 mil. RON▼ 1,6 %
SOCIETATEA NATIONALA "INSTITUTUL PASTEUR" SA▲ 624,3 mil. RON▲ 122,1 %
AENOVA ROMANIA S.R.L.▼ 122,1 mil. RON▼ 7,4 %
LAROPHARM SRL▼ 120,6 mil. RON▼ 10,4 %
REMEDIA SRL▲ 118,9 mil. RON▼ 1,9 %
HEXI PHARMA CO. SRL▼ 116,7 mil. RON▼ 17,4 %
FARMEX COMPANY SRL▲ 813,6 mil. RON▲ 116,5 %
BIOTEHNOS SA▼ 413,5 mil. RON▼ 40,8 %
SANTA SA▲ 512,8 mil. RON▲ 86,1 %
SLAVIA PHARM SRL=11 mil. RON▲ 19 %
IRCON SRL▼ 49,2 mil. RON▼ 17,5 %
VELFINA SA▼ 38,7 mil. RON▼ 8,5 %
MAGISTRA C&C SRL▼ 28,6 mil. RON▼ 0,7 %
NATURA SRL▼ 28,1 mil. RON▲ 3,3 %
HOFIGAL EXPORT IMPORT SA▲ 17,6 mil. RON▲ 33,2 %
CRIDA PHARM SRL▼ 37 mil. RON▼ 9,4 %
ROMVAC COMPANY SA▲ 35 mil. RON▲ 20,2 %
SPD STAR SRL▲ 15 mil. RON▲ 12,6 %
MICROSIN SRL▼ 14,6 mil. RON▼ 1,2 %
AMNIOCEN SRL▼ 34,1 mil. RON▼ 15,3 %
FABIOL S.R.L.=4 mil. RON▼ 3,2 %
VIM SPECTRUM SRL▲ 143,9 mil. RON▲ 217,1 %
VANELLI SRL▲ 13,7 mil. RON▲ 0,3 %
CAROLA PLUS TRADING SRL▼ 13,6 mil. RON▼ 7,9 %
PHARMEX ROM INDUSTRY SRL=3,5 mil. RON▼ 0,2 %
SUN VIRO PHARMA SRL▲ 83,4 mil. RON▲ 107,3 %
FAVISAN SRL▼ 53,4 mil. RON▼ 15,9 %
GTS INTERMED SRL▼ 13,2 mil. RON▼ 0,3 %
TIS FARMACEUTIC S.R.L.▼ 13,1 mil. RON▲ 0,6 %
CENTRUL DE CERCETARE SI PRELUCRARE A PLANTELOR MEDICINALE PLANTAVOREL SA▼ 43 mil. RON▼ 12,3 %
BIOEF SRL▼ 22,8 mil. RON▼ 4,3 %
FARMACOM PRODUCTIE SRL▼ 12,6 mil. RON▲ 3,9 %
MEBRA SRL▼ 32,3 mil. RON▼ 8,9 %
SINTOFARM SA▼ 11,9 mil. RON▼ 1,3 %
COSMETIC PLANT PRODCOM SRL=1,5 mil. RON▼ 2,3 %
EXPLAMED SRL▲ 81,2 mil. RON▲ 45,3 %
VATAMED PRODCOM SA▲ 21,1 mil. RON▲ 1,7 %
MEDUMAN SA=1,1 mil. RON▼ 4,2 %
ELZIN PLANT SRL▼ 21 mil. RON▼ 14,5 %
BIOTIFARM SRL▲ 7892,7 K RON▲ 38,4 %
MANU BANDAJ SRL▲ 2883,6 K RON▲ 6 %
CAVROM SRL▲ 4825,9 K RON▲ 11,5 %
LAUR MED PLANT SRL▼ 3586,2 K RON▼ 43,2 %
RUAL LABORATORIES SRL▲ 10533,3 K RON▲ 56,8 %
NATURAL PHARMACEUTICALS SUPLIMENTS SRL▲ 6517,5 K RON▲ 21,1 %
PRODCONFARM SRL▲ 2438 K RON▼ 30,7 %
MEDISAN 2010 SRL▲ 12431,3 K RON▲ 76,1 %
PARAFARM MED SRL▲ 4414 K RON▲ 0,3 %
NATURALIA INGRIJIRI MEDICALE SRL▲ 8411,1 K RON▲ 31,7 %
HYPERION SA▼ 1364 K RON▼ 39,5 %
GALTEXMED SRLnou363,2 K RON—
ALERGOFARMA RO SRL▲ 1362,6 K RON▼ 11,9 %
SECRET HERBS & GOOD HEALTH S.R.L.▼ 11345,3 K RON▼ 61,8 %
CONCORDIA HOLDING SRL▼ 4319,2 K RON▼ 25,4 %
WEST ALLEGHENY LIMITED SOCIETATE ÎN COMANDITĂ▲ 3302,5 K RON▲ 2,6 %
BIONATURA PLANT SRLnou297 K RON—
FARMACIA VERDE-SANATATEA SRL▼ 1277,6 K RON▼ 14,8 %
HOMEOPATAFARM SRLnou261 K RON—
PARAPRODFARM INDUSTRIES S.R.L.▼ 4259,7 K RON▼ 23,4 %
AMBROSIA BIOSCIENCE SRL▲ 8259,7 K RON▲ 168,4 %
SECRET HERBS SRL▼ 1234,5 K RON▲ 0,3 %
STAR INTERNATIONAL MED IMPEX SRL▲ 2213,8 K RON▲ 41 %
EUROPA MERIDIAN RG S.R.L.nou189,2 K RON▲ 9 %
COMPANIA DE CONSTRUCŢII FUNCIARE S.R.L.▼ 1187,5 K RON▲ 9,5 %
DONATURE SRL▼ 4178,2 K RON▲ 1,2 %
SALMED FARMA SRL▲ 17178 K RON▲ 1.957,1 %
UZCONFTEX TOTAL SRL▼ 5141,3 K RON▼ 18,2 %
RIDECS IMPORT DISTRIBUTION SRLnou131,4 K RON—
SALINFITOFARM SRL▲ 11130 K RON▲ 766,2 %
HOLLYMED PLANT SRLnou102,5 K RON—
DR.GHENCEA SRL▼ 4101,3 K RON▼ 7,4 %
QUANTA PHARMA SRLnou81,5 K RON▼ 31,3 %
TEHNODENT SRL▼ 476,2 K RON▲ 11,1 %
ADENTA LABORATORIES SRLnou74,4 K RON—
PROMED & COSMETICS SRL▼ 459,6 K RON▼ 1,3 %
ALTHAEA FARM SRL▼ 453,2 K RON▼ 11,9 %
PURE PHARMACEUTICALS SRL▼ 352,4 K RON▲ 0,2 %
ERIX INC SRL▼ 352,2 K RON0,0%
DOC'S ART SRL▼ 951,2 K RON▼ 16 %
BIOTIFARMAMED SRLnou50,8 K RON—
TECHIRGHIOL FARMA COSMETICS SRL▼ 345,9 K RON▲ 113,7 %
FARMAFASS ITALIA SRL FILIALA ROMANIA TIMIŞ▼ 318,7 K RON0,0%
AYURVEDIC PHARMA SRLnou18,2 K RON—
RURALCARDIO SRL▼ 710,3 K RON▼ 71,5 %
LEACUL VERDE SRLnou10,1 K RON—
HISTOBEST SRL▼ 19,1 K RON▲ 259,4 %
TIAMIS MEDICAL S.R.L.nou5,6 K RON—
TAURALP SYSTEMS SRLnou4,8 K RON—

Căutare

Caută firme, persoane, dosare, mențiuni din Monitorul Oficial sau mărci