Top 100 firme — Imobiliare, Bacău după creștere YoY în 2017
73 de firme au îndeplinit criteriile de eligibilitate pentru acest top. Pragul de intrare în top este 0,1 %, iar liderul atinge 260 %.
Cifră de afaceriProfit netAngajațiMarjă netăCapitaluriDatoriiPierderiCreștere YoYCreștere pe 3 ani (CAGR)Lichiditate ridicatăScădere cifră de afaceriFirme noi
| # | Firmă | Localitate | Creștere YoY | Tendință | Profit net |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1.DOMINIUM IMO SRLnou | Municipiul Bacău, Bacău | 260 % | 604,2 K RON | |
| 2 | 2.PARTNERS AVENUE SRLnou | Sat Hemeiuş, Comuna Hemeiuş, Bacău | 246,7 % | 365,9 K RON | |
| 3 | 3.KOMFORT HAUS IMMOBILIEN SRLnou | Municipiul Bacău, Bacău | 126,3 % | 211,2 K RON | |
| 4 | 4.EDIL IMOBILIARE SRL▼ 1 | Municipiul Bacău, Bacău | 106,4 % | 1,4 mil. RON | |
| 5 | 5.ROSA INVEST S.R.L.▲ 3 | Sat Leontineşti, Comuna Ardeoani, Bacău | 90,3 % | 451,1 K RON | |
| 6 | 6.BIANCE-COM SRLnou | Municipiul Bacău, Bacău | 83,7 % | 104,7 K RON | |
| 7 | 7.VAMAR DENT SRLnou | Municipiul Bacău, Bacău | 74,7 % | 5,4 K RON | |
| 8 | 8.DEC BET 25 SRLnou | Loc. Comăneşti, Oraş Comăneşti, Bacău | 73,8 % | 71,7 K RON | |
| 9 | 9.PALETT SAnou | Municipiul Bacău, Bacău | 53,8 % | 121,7 K RON | |
| 10 | 10.CLUJ BUSINESS CENTRE S.R.L.▼ 4 | Municipiul Bacău, Bacău | 46,7 % | 3,5 mil. RON | |
| 11 | 11.INTERBIS COMPANY SRL▲ 30 | Municipiul Bacău, Bacău | 41,7 % | -177,6 K RON | |
| 12 | 12.SUHOLF SRLnou | Sat Oituz, Comuna Oituz, Bacău | 40,8 % | 33,8 K RON | |
| 13 | 13.PARC INDUSTRIAL HIT S.A.▲ 11 | Sat Hemeiuş, Comuna Hemeiuş, Bacău | 33,3 % | -18,1 K RON | |
| 14 | 14.CENTENNIAL GESTIUNE IMOBILIAR SRL▼ 12 | Municipiul Bacău, Bacău | 31,1 % | 705,6 K RON | |
| 15 | 15.PARTMEN SAnou | Municipiul Bacău, Bacău | 25,7 % | 291,7 K RON | |
| 16 | 16.CENTERCOM SRLnou | Municipiul Bacău, Bacău | 21,4 % | -55,6 K RON | |
| 17 | 17.SOCIETATE COOPERATIVĂ MEŞTEŞUGĂREASCĂ BACOV▲ 4 | Municipiul Bacău, Bacău | 20,2 % | 83,5 K RON | |
| 18 | 18.TOTAL TIR TRANS SRLnou | Sat Racova, Comuna Racova, Bacău | 17,9 % | 988 RON | |
| 19 | 19.COM NEPTUN SRLnou | Sat Săuceşti, Comuna Săuceşti, Bacău | 16,5 % | 43,2 K RON | |
| 20 | 20.SOCIETATE COOPERATIVĂ MEŞTEŞUGĂREASCĂ MAIA-TEX▲ 29 | Municipiul Bacău, Bacău | 15,5 % | 315,9 K RON | |
| 21 | 21.JUMP ROMANIA SRLnou | Municipiul Bacău, Bacău | 13,2 % | 279,3 K RON | |
| 22 | 22.PAN-DAW IMOB SRL▼ 6 | Municipiul Bacău, Bacău | 12,3 % | 145,8 K RON | |
| 23 | 23.MARKOV SERVICES S.R.L.nou | Sat Luncani, Comuna Mărgineni, Bacău | 11,8 % | 473,2 K RON | |
| 24 | 24.MODIMPULS SAnou | Municipiul Bacău, Bacău | 11,6 % | 64 K RON | |
| 25 | 25.ARENA CITY CENTER SRL▲ 12 | Municipiul Bacău, Bacău | 11,3 % | 3,9 mil. RON | |
| 26 | 26.BASAROM AUTO SRLnou | Sat Ruşi-Ciutea, Comuna Letea Veche, Bacău | 10,7 % | 151,1 K RON | |
| 27 | 27.SPAMED SRLnou | Municipiul Bacău, Bacău | 10,4 % | 178,1 K RON | |
| 28 | 28.HUSDONE SRL▲ 28 | Municipiul Bacău, Bacău | 9,6 % | 585 RON | |
| 29 | 29.VINALCOOL SA▼ 2 | Municipiul Bacău, Bacău | 9,3 % | 268,1 K RON | |
| 30 | 30.TOFANIS SRLnou | Municipiul Bacău, Bacău | 8,8 % | 76 K RON | |
| 31 | 31.TOPFLAT SRL▼ 16 | Loc. Buhuşi, Oraş Buhuşi, Bacău | 8,8 % | 55,6 K RON | |
| 32 | 32.EXTRA LAND S.R.L.▼ 3 | Municipiul Bacău, Bacău | 8,1 % | 221,5 K RON | |
| 33 | 33.VINBAC SRL▲ 21 | Municipiul Bacău, Bacău | 7,3 % | 170,3 K RON | |
| 34 | 34.DOMIN-PO SRL▲ 27 | Municipiul Bacău, Bacău | 7,2 % | 90,4 K RON | |
| 35 | 35.EUROLINE SRL▼ 5 | Municipiul Bacău, Bacău | 6,9 % | 454,4 K RON | |
| 36 | 36.ARTMES SOCIETATE COOPERATIVĂ MEŞTEŞUGĂREASCĂ▲ 8 | Municipiul Moineşti, Bacău | 6,8 % | 30,8 K RON | |
| 37 | 37.BRISAND SRLnou | Municipiul Bacău, Bacău | 6,8 % | 95,1 K RON | |
| 38 | 38.ILBA GRUP SA▲ 25 | Municipiul Bacău, Bacău | 6,6 % | -61,6 K RON | |
| 39 | 39.SPIRAX EXIM SRL▲ 14 | Municipiul Bacău, Bacău | 6,5 % | 169,1 K RON | |
| 40 | 40.MHS IMMO BACAU S.R.L.nou | Sat Nicolae Bălcescu, Comuna Nicolae Bălcescu, Bacău | 6,3 % | -24,1 K RON | |
| 41 | 41.OIKIA SRL▼ 18 | Sat Bijghir, Comuna Buhoci, Bacău | 5,8 % | 46,1 K RON | |
| 42 | 42.RENAMI SRL▲ 15 | Municipiul Bacău, Bacău | 5,3 % | 103,3 K RON | |
| 43 | 43.ADACOM SRL▲ 4 | Municipiul Bacău, Bacău | 4,9 % | 140,2 K RON | |
| 44 | 44.PANIMOTOR BIKE SRL▲ 11 | Municipiul Bacău, Bacău | 4,6 % | 254,2 K RON | |
| 45 | 45.SOCIETATE COOPERATIVĂ MEŞTEŞUGĂREASCĂ UNIREA▼ 5 | Loc. Buhuşi, Oraş Buhuşi, Bacău | 4,6 % | 12,7 K RON | |
| 46 | 46.RURAL CAPITAL DOI S.R.L.▲ 20 | Municipiul Bacău, Bacău | 4,2 % | 1,7 mil. RON | |
| 47 | 47.OPTIC EST IMOB SRLnou | Sat Chetriş, Comuna Tamaşi, Bacău | 3,8 % | 163 K RON | |
| 48 | 48.SOCIETATE COOPERATIVĂ MEŞTEŞUGĂREASCĂ ATCOMnou | Municipiul Bacău, Bacău | 3,7 % | -26,2 K RON | |
| 49 | 49.LESIL VARG SRL▼ 42 | Municipiul Bacău, Bacău | 3,1 % | 234,9 K RON | |
| 50 | 50.ATLAS SA▼ 19 | Municipiul Bacău, Bacău | 3 % | 9,3 K RON | |
| 51 | 51.ANAS TRADING SRL▼ 8 | Municipiul Bacău, Bacău | 2,7 % | 337,4 K RON | |
| 52 | 52.IATSA SA▼ 43 | Municipiul Bacău, Bacău | 2,4 % | 35,8 K RON | |
| 53 | 53.COBAROM SRL▼ 2 | Municipiul Bacău, Bacău | 2,1 % | 59,3 K RON | |
| 54 | 54.KINGS SRL▼ 6 | Municipiul Bacău, Bacău | 2 % | 117,8 K RON | |
| 55 | 55.NERADO MAX SERV SRL▲ 9 | Municipiul Bacău, Bacău | 1,9 % | 68,6 K RON | |
| 56 | 56.CASA SAnou | Municipiul Bacău, Bacău | 1,9 % | -515,1 K RON | |
| 57 | 57.GELOTUR SRL▲ 8 | Municipiul Oneşti, Bacău | 1,9 % | 63,3 K RON | |
| 58 | 58.DOMINCRIS INVEST SRLnou | Municipiul Bacău, Bacău | 1,8 % | 112,6 K RON | |
| 59 | 59.SOLARIS GROUP SRL= | Municipiul Bacău, Bacău | 1,7 % | 108 K RON | |
| 60 | 60.MONTE FINANCIAR SRLnou | Municipiul Bacău, Bacău | 1,6 % | 73,8 K RON | |
| 61 | 61.EXTREMIS INVEST SRL▼ 1 | Municipiul Bacău, Bacău | 1,6 % | 211,7 K RON | |
| 62 | 62.SIR IMMOBILIARE SRL= | Municipiul Bacău, Bacău | 1,6 % | 1,4 mil. RON | |
| 63 | 63.NOVA BUSINESS SRLnou | Municipiul Bacău, Bacău | 1,5 % | 95 K RON | |
| 64 | 64.GEO MEDSERV SRL▼ 36 | Municipiul Bacău, Bacău | 1,5 % | 84,6 K RON | |
| 65 | 65.VAL-CON SRL▼ 20 | Municipiul Bacău, Bacău | 1,4 % | 264,3 K RON | |
| 66 | 66.CLINCIU SRLnou | Sat Filipeşti, Comuna Bogdăneşti, Bacău | 1 % | -45,7 K RON | |
| 67 | 67.SOCIETATE COOPERATIVĂ MEŞTEŞUGĂREASCĂ ARTLEN TRADEnou | Municipiul Bacău, Bacău | 1 % | 168,4 K RON | |
| 68 | 68.GEMOSAL CONSTRUCT SRLnou | Sat Filipeşti, Comuna Filipeşti, Bacău | 0,9 % | -1,6 K RON | |
| 69 | 69.T.D.C. SRL▼ 31 | Municipiul Bacău, Bacău | 0,8 % | -23,1 K RON | |
| 70 | 70.SOCIETATE COOPERATIVĂ MEŞTEŞUGĂREASCĂ ELY-REMnou | Municipiul Bacău, Bacău | 0,6 % | 96,9 K RON | |
| 71 | 71.TRIPTIC STAR SRL▼ 21 | Municipiul Bacău, Bacău | 0,2 % | 316,2 K RON | |
| 72 | 72.ADVANCED CARD SYSTEMS SRLnou | Sat Hemeiuş, Comuna Hemeiuş, Bacău | 0,2 % | 129,8 K RON | |
| 73 | 73.SOCIETATE COOPERATIVĂ MEŞTEŞUGĂREASCĂ PIELBAC▼ 27 | Municipiul Bacău, Bacău | 0,1 % | 63 K RON |
Codurile CAEN din imobiliare — Bacău
CAEN 6820
Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate
361 firme · 410,2 mil. RON
CAEN 6831
Agenții imobiliare
124 firme · 17,9 mil. RON
CAEN 6811
Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare proprii
10 firme · 12,4 mil. RON
CAEN 6812
Dezvoltare (promovare) imobiliară
10 firme · 11,2 mil. RON
CAEN 6832
Administrarea imobilelor pe bază de comision sau contract
16 firme · 7,2 mil. RON
CAEN 6810
Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare proprii
24 firme · 6,5 mil. RON