Top 100 firme — Imobiliare, Bacău după creștere YoY în 2016
66 de firme au îndeplinit criteriile de eligibilitate pentru acest top. Pragul de intrare în top este 0,6 %, iar liderul atinge 622,1 %.
Cifră de afaceriProfit netAngajațiMarjă netăCapitaluriDatoriiPierderiCreștere YoYCreștere pe 3 ani (CAGR)Lichiditate ridicatăScădere cifră de afaceriFirme noi
| # | Firmă | Localitate | Creștere YoY | Tendință | Profit net |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1.ALFA PROPERTY MANAGEMENT SRLnou | Municipiul Bacău, Bacău | 622,1 % | 281,2 K RON | |
| 2 | 2.CENTENNIAL GESTIUNE IMOBILIAR SRLnou | Municipiul Bacău, Bacău | 117,9 % | 400,8 K RON | |
| 3 | 3.EDIL IMOBILIARE SRLnou | Municipiul Bacău, Bacău | 117,8 % | 559,4 K RON | |
| 4 | 4.BOEMA EVENTS SRLnou | Municipiul Bacău, Bacău | 113,9 % | 17,7 K RON | |
| 5 | 5.AUTO & EL SRLnou | Municipiul Bacău, Bacău | 101,5 % | 21 K RON | |
| 6 | 6.CLUJ BUSINESS CENTRE S.R.L.▼ 5 | Municipiul Bacău, Bacău | 99,6 % | -5,8 mil. RON | |
| 7 | 7.LESIL VARG SRL▼ 1 | Municipiul Bacău, Bacău | 55,6 % | 207,4 K RON | |
| 8 | 8.ROSA INVEST S.R.L.nou | Sat Leontineşti, Comuna Ardeoani, Bacău | 51,7 % | -317,5 K RON | |
| 9 | 9.IATSA SAnou | Municipiul Bacău, Bacău | 51 % | 129,9 K RON | |
| 10 | 10.ALDOMAR SRL▲ 38 | Municipiul Bacău, Bacău | 50,8 % | 147,9 K RON | |
| 11 | 11.DRANACOS SRL▲ 39 | Municipiul Bacău, Bacău | 50,3 % | 170,8 K RON | |
| 12 | 12.WALTER & GIOVANNI EXIM SRL▼ 4 | Municipiul Oneşti, Bacău | 49,1 % | 108 K RON | |
| 13 | 13.MOLDOVA IMOB SRLnou | Municipiul Bacău, Bacău | 48,8 % | 45,4 K RON | |
| 14 | 14.G.B.A. TRADING SRL▲ 15 | Municipiul Bacău, Bacău | 43,2 % | 78,6 K RON | |
| 15 | 15.TOPFLAT SRLnou | Loc. Buhuşi, Oraş Buhuşi, Bacău | 41,6 % | 57,8 K RON | |
| 16 | 16.PAN-DAW IMOB SRLnou | Municipiul Bacău, Bacău | 38,6 % | 132,4 K RON | |
| 17 | 17.FLOSIM IMPEX SRL▼ 12 | Municipiul Bacău, Bacău | 33,6 % | 31,5 K RON | |
| 18 | 18.ELBACROM SRL▲ 19 | Municipiul Bacău, Bacău | 31 % | 102,7 K RON | |
| 19 | 19.ALTRA NOVA SRL▼ 3 | Municipiul Bacău, Bacău | 30,1 % | 270,7 K RON | |
| 20 | 20.ADI MAXIMUM SRLnou | Municipiul Moineşti, Bacău | 26,2 % | 16,2 K RON | |
| 21 | 21.SOCIETATE COOPERATIVĂ MEŞTEŞUGĂREASCĂ BACOV▼ 2 | Municipiul Bacău, Bacău | 24,2 % | 93,9 K RON | |
| 22 | 22.SAGA SRLnou | Municipiul Bacău, Bacău | 20,3 % | 320,9 K RON | |
| 23 | 23.OIKIA SRL▲ 10 | Sat Bijghir, Comuna Buhoci, Bacău | 19,5 % | 65,5 K RON | |
| 24 | 24.PARC INDUSTRIAL HIT S.A.▲ 20 | Sat Hemeiuş, Comuna Hemeiuş, Bacău | 18,7 % | -189,9 K RON | |
| 25 | 25.ES CONSULTING SRL▼ 3 | Municipiul Bacău, Bacău | 17,9 % | 540,2 K RON | |
| 26 | 26.SWOT SRLnou | Municipiul Bacău, Bacău | 15,5 % | 72,2 K RON | |
| 27 | 27.VINALCOOL SA▲ 11 | Municipiul Bacău, Bacău | 14,4 % | 174,6 K RON | |
| 28 | 28.GEO MEDSERV SRLnou | Municipiul Bacău, Bacău | 14,2 % | 128,4 K RON | |
| 29 | 29.EXTRA LAND S.R.L.▲ 18 | Municipiul Bacău, Bacău | 13,6 % | 95,4 K RON | |
| 30 | 30.EUROLINE SRLnou | Municipiul Bacău, Bacău | 12,4 % | 540,2 K RON | |
| 31 | 31.ATLAS SA▲ 24 | Municipiul Bacău, Bacău | 11 % | 1,4 K RON | |
| 32 | 32.ROMEXA GROUP SRLnou | Municipiul Bacău, Bacău | 10,5 % | 94,5 K RON | |
| 33 | 33.INVEST CO SRL▼ 13 | Municipiul Bacău, Bacău | 10,3 % | 421 K RON | |
| 34 | 34.PRO-HOUSE SRLnou | Municipiul Bacău, Bacău | 9,7 % | 146,3 K RON | |
| 35 | 35.DACO GRUP S.R.L.▼ 23 | Municipiul Bacău, Bacău | 9,5 % | 43 K RON | |
| 36 | 36.PENEDA COM SRL▼ 15 | Municipiul Bacău, Bacău | 7,7 % | 139,5 K RON | |
| 37 | 37.ARENA CITY CENTER SRL▼ 3 | Municipiul Bacău, Bacău | 7,6 % | 4,7 mil. RON | |
| 38 | 38.T.D.C. SRL▲ 3 | Municipiul Bacău, Bacău | 6,6 % | -709 RON | |
| 39 | 39.SOCIETATE COOPERATIVĂ MEŞTEŞUGĂREASCĂ NEW LIFE▲ 6 | Municipiul Bacău, Bacău | 6,5 % | 255 RON | |
| 40 | 40.SOCIETATE COOPERATIVĂ MEŞTEŞUGĂREASCĂ UNIREAnou | Loc. Buhuşi, Oraş Buhuşi, Bacău | 6,3 % | 23,9 K RON | |
| 41 | 41.INTERBIS COMPANY SRLnou | Municipiul Bacău, Bacău | 5,2 % | -9,4 K RON | |
| 42 | 42.PRIMEXA SRLnou | Municipiul Bacău, Bacău | 5,1 % | 75,8 K RON | |
| 43 | 43.ANAS TRADING SRLnou | Municipiul Bacău, Bacău | 4,9 % | 230,5 K RON | |
| 44 | 44.ARTMES SOCIETATE COOPERATIVĂ MEŞTEŞUGĂREASCĂ▲ 5 | Municipiul Moineşti, Bacău | 4,9 % | 28,3 K RON | |
| 45 | 45.VAL-CON SRLnou | Municipiul Bacău, Bacău | 4,8 % | 192,6 K RON | |
| 46 | 46.SOCIETATE COOPERATIVĂ MEŞTEŞUGĂREASCĂ PIELBACnou | Municipiul Bacău, Bacău | 4 % | 93,2 K RON | |
| 47 | 47.ADACOM SRL▼ 16 | Municipiul Bacău, Bacău | 3,1 % | 164,3 K RON | |
| 48 | 48.KINGS SRLnou | Municipiul Bacău, Bacău | 3,1 % | 110 K RON | |
| 49 | 49.SOCIETATE COOPERATIVĂ MEŞTEŞUGĂREASCĂ MAIA-TEX▼ 19 | Municipiul Bacău, Bacău | 2,8 % | 41,2 K RON | |
| 50 | 50.TRIPTIC STAR SRL▲ 3 | Municipiul Bacău, Bacău | 2,6 % | 242,5 K RON | |
| 51 | 51.COBAROM SRLnou | Municipiul Bacău, Bacău | 2,3 % | 56,7 K RON | |
| 52 | 52.METROPOLITAN PARTNER SRLnou | Sat Hemeiuş, Comuna Hemeiuş, Bacău | 2,3 % | 85,9 K RON | |
| 53 | 53.SPIRAX EXIM SRLnou | Municipiul Bacău, Bacău | 2,2 % | 163,3 K RON | |
| 54 | 54.VINBAC SRL▲ 3 | Municipiul Bacău, Bacău | 1,7 % | 157,9 K RON | |
| 55 | 55.PANIMOTOR BIKE SRLnou | Municipiul Bacău, Bacău | 1,6 % | 263,2 K RON | |
| 56 | 56.HUSDONE SRLnou | Municipiul Bacău, Bacău | 1,6 % | -42 K RON | |
| 57 | 57.RENAMI SRLnou | Municipiul Bacău, Bacău | 1,5 % | 80,6 K RON | |
| 58 | 58.LANDINI COM SRLnou | Municipiul Bacău, Bacău | 1,1 % | 130,6 K RON | |
| 59 | 59.SOLARIS GROUP SRLnou | Municipiul Bacău, Bacău | 1,1 % | 107,6 K RON | |
| 60 | 60.EXTREMIS INVEST SRL▲ 1 | Municipiul Bacău, Bacău | 1,1 % | 192,6 K RON | |
| 61 | 61.DOMIN-PO SRL▼ 1 | Municipiul Bacău, Bacău | 1 % | 170 K RON | |
| 62 | 62.SIR IMMOBILIARE SRL▼ 22 | Municipiul Bacău, Bacău | 1 % | 1,2 mil. RON | |
| 63 | 63.ILBA GRUP SA▼ 46 | Municipiul Bacău, Bacău | 1 % | -45,1 K RON | |
| 64 | 64.NERADO MAX SERV SRLnou | Municipiul Bacău, Bacău | 0,8 % | 66,1 K RON | |
| 65 | 65.GELOTUR SRLnou | Municipiul Oneşti, Bacău | 0,7 % | 98 K RON | |
| 66 | 66.RURAL CAPITAL DOI S.R.L.▼ 41 | Municipiul Bacău, Bacău | 0,6 % | 186,1 K RON |
Codurile CAEN din imobiliare — Bacău
CAEN 6820
Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate
361 firme · 410,2 mil. RON
CAEN 6831
Agenții imobiliare
124 firme · 17,9 mil. RON
CAEN 6811
Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare proprii
10 firme · 12,4 mil. RON
CAEN 6812
Dezvoltare (promovare) imobiliară
10 firme · 11,2 mil. RON
CAEN 6832
Administrarea imobilelor pe bază de comision sau contract
16 firme · 7,2 mil. RON
CAEN 6810
Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare proprii
24 firme · 6,5 mil. RON