Top 100 firme — Activități de consultanță în tehnologia informației după creștere YoY în 2021
1.389 de firme au îndeplinit criteriile de eligibilitate pentru acest top. Pragul de intrare în top este 221 %, iar liderul atinge 2.750,9 %.
Cifră de afaceriProfit netAngajațiMarjă netăCapitaluriDatoriiPierderiCreștere YoYCreștere pe 3 ani (CAGR)Lichiditate ridicatăScădere cifră de afaceriFirme noi
| # | Firmă | Localitate | Creștere YoY | Tendință | Profit net |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1.SETH DYNAMICS S.R.L.nou | Bucureşti Sectorul 5, Bucureşti | 2.750,9 % | 456,2 K RON | |
| 2 | 2.SYSBLUE CYBER SOLUTIONS S.R.L.▲ 140 | Sat Miroslava, Comuna Miroslava, Iaşi | 2.511,5 % | 5,1 mil. RON | |
| 3 | 3.ENJOY SMART SOLUTIONS S.R.L.nou | Sat Strejnicu, Comuna Târgşoru Vechi, Prahova | 2.208,4 % | 4,4 mil. RON | |
| 4 | 4.NOVOMATIX INTEGRATED SYSTEMS S.R.L.▲ 222 | Comuna Corbeanca, Ilfov | 1.965,8 % | 812,1 K RON | |
| 5 | 5.INDRA SISTEMAS SA SPANIA SUCURSALA BUCURESTI ROMANIAnou | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 1.472,8 % | -1,3 mil. RON | |
| 6 | 6.KAPPA LONDON S.R.L.nou | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 1.266,2 % | 2,7 mil. RON | |
| 7 | 7.DESIGN VERIFICATION TECHNOLOGIES S.R.L.nou | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 1.132,1 % | 792,3 K RON | |
| 8 | 8.TECH ADAPTIVE RUN S.R.L.nou | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 998 % | 1,8 mil. RON | |
| 9 | 9.NCA DIGITAL CORPORATION S.R.L.nou | Sat Perşinari, Comuna Perşinari, Dâmboviţa | 935,4 % | 46,6 K RON | |
| 10 | 10.INNOPATH CONSULTING S.R.L.nou | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 930,2 % | 1 mil. RON | |
| 11 | 11.TRUSTCHAIN S.R.L.▲ 218 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 887,9 % | 2,4 mil. RON | |
| 12 | 12.BITDH S.R.L.nou | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 787,2 % | 485,1 K RON | |
| 13 | 13.QUANTOPAY S.R.L.nou | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 746 % | 496,6 K RON | |
| 14 | 14.PURPLE VIBES S.R.L.nou | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 734,7 % | 648,9 K RON | |
| 15 | 15.KONCERTO PARTNERS S.R.L.nou | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 724,9 % | 769,2 K RON | |
| 16 | 16.ADVANCED INTERCONNECT TECHNOLOGIES S.R.L.nou | Bucureşti Sectorul 5, Bucureşti | 685,7 % | 905,3 K RON | |
| 17 | 17.SIDRA LEG S.R.L.nou | Loc. Cisnădie, Oraş Cisnădie, Sibiu | 651,8 % | 768 K RON | |
| 18 | 18.BM - BREADY - CONSULT SRLnou | Sat Lăschia, Comuna Copalnic-Mănăştur, Maramureş | 602,5 % | 1,5 K RON | |
| 19 | 19.GULLFOSSVR S.R.L.nou | Oraş Popeşti Leordeni, Ilfov | 579,8 % | 427,2 K RON | |
| 20 | 20.MMP ITCONSULTING S.R.L.nou | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 558,2 % | 819,3 K RON | |
| 21 | 21.OPSIFY SERVICES S.R.L.nou | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 537,6 % | 472 K RON | |
| 22 | 22.WIDEBITS S.R.L.▲ 211 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 529,4 % | 44 K RON | |
| 23 | 23.BIT GLOBAL TECHINVEST S.R.L.nou | Sat Ostratu, Comuna Corbeanca, Ilfov | 527,3 % | 722,4 K RON | |
| 24 | 24.ANTIU CONSULTING S.R.L.nou | Municipiul Timişoara, Timiş | 525,1 % | 1 mil. RON | |
| 25 | 25.TEHMAESTRO S.R.L.nou | Municipiul Braşov, Braşov | 514 % | 1,4 mil. RON | |
| 26 | 26.CLOUDMINDERS S.R.L.nou | Sat Orţisoara, Comuna Orţisoara, Timiş | 503,6 % | 548,4 K RON | |
| 27 | 27.LIFESTYLE BUSINESS SRLnou | Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti | 487,1 % | 265,7 K RON | |
| 28 | 28.ATELIER DE PRODUCTION S.R.L.▲ 153 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 484,9 % | 2,4 mil. RON | |
| 29 | 29.ADAMO TECHNOLOGY S.R.L.nou | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 478,9 % | 26 K RON | |
| 30 | 30.ZENEPA LIMITED S.R.L.nou | Municipiul Constanţa, Constanţa | 478,3 % | 604,8 K RON | |
| 31 | 31.TAZ IT CONSULTING S.R.L.▲ 668 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 473,8 % | 785,6 K RON | |
| 32 | 32.NEURER BUSINESS SOLUTIONS SRL▲ 880 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 464,2 % | 2,8 mil. RON | |
| 33 | 33.INSTANTSOFTWARE S.R.L.nou | Municipiul Timişoara, Timiş | 452,5 % | 889,9 K RON | |
| 34 | 34.UNIBIT SOLUTIONS S.R.L.nou | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 451,6 % | 478,6 K RON | |
| 35 | 35.OPTIMAL DIGITAL PROCESSES S.R.L.nou | Bucureşti Sectorul 4, Bucureşti | 449,1 % | 500,4 K RON | |
| 36 | 36.MPX PAY SERVICES S.R.L.nou | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 447,3 % | 804,1 K RON | |
| 37 | 37.CLOUD SOLUTIONS PARTNERS S.R.L.nou | Sat Periş, Comuna Periş, Ilfov | 442,8 % | 1,6 mil. RON | |
| 38 | 38.COLONNA DIGITAL SRLnou | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 439,5 % | 240,3 K RON | |
| 39 | 39.MODULAR SERVICES S.R.L.▲ 138 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 434,1 % | 1 mil. RON | |
| 40 | 40.IMADO SRLnou | Municipiul Târgovişte, Dâmboviţa | 426,2 % | 1,3 mil. RON | |
| 41 | 41.AVS LOGISTICS TECH S.R.L.nou | Sat Roşu, Comuna Chiajna, Ilfov | 404,2 % | 398 K RON | |
| 42 | 42.SUNNY PEAK DESIGN HOUSE S.R.L.nou | Municipiul Craiova, Dolj | 403,1 % | 1,3 mil. RON | |
| 43 | 43.RADLIV SOLUTIONS SRLnou | Municipiul Ploieşti, Prahova | 396,9 % | 375,6 K RON | |
| 44 | 44.NEW DATA DOT TECH S.R.L.nou | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 386,4 % | 932,3 K RON | |
| 45 | 45.EURO TECHSYS SRLnou | Municipiul Iaşi, Iaşi | 380,7 % | 333,5 K RON | |
| 46 | 46.WINADM CLOUD SERVICES S.R.L.nou | Bucureşti Sectorul 6, Bucureşti | 378,2 % | 599,9 K RON | |
| 47 | 47.TRIUMVIRATE LABS S.R.L.nou | Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti | 376,9 % | 2,1 mil. RON | |
| 48 | 48.MOBICAR TECH S.R.L.nou | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 355,3 % | 217,8 K RON | |
| 49 | 49.THENOR CONSULTING S.R.L.nou | Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti | 350,1 % | 442,5 K RON | |
| 50 | 50.CODEBENDER CONSULTING S.R.L.nou | Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti | 349,2 % | 637,3 K RON | |
| 51 | 51.CTRL ALT DEL SOLUTIONS S.R.L.nou | Sat Sântandrei, Comuna Sântandrei, Bihor | 348,9 % | 150,8 K RON | |
| 52 | 52.PLEDRA NETCOM S.R.L.nou | Sat Tunari, Comuna Tunari, Ilfov | 345,7 % | 1,4 mil. RON | |
| 53 | 53.TEKTONIX MANAGEMENT IT S.R.L.▲ 766 | Municipiul Târgovişte, Dâmboviţa | 339,1 % | 1,2 mil. RON | |
| 54 | 54.RESEARCH TECHNOLOGY SRLnou | Bucureşti Sectorul 6, Bucureşti | 332,1 % | 237 K RON | |
| 55 | 55.ADEMA EQUIP SRLnou | Bucureşti Sectorul 4, Bucureşti | 331,8 % | 98,9 K RON | |
| 56 | 56.VIEW MORE S.R.L.nou | Municipiul Feteşti, Ialomiţa | 331,6 % | 411,8 K RON | |
| 57 | 57.ASTRALBYTE S.R.L.nou | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 322,2 % | 425,4 K RON | |
| 58 | 58.WIRE THE FUTURE S.R.L.nou | Oraş Voluntari, Ilfov | 321,8 % | 621,9 K RON | |
| 59 | 59.PENFLO GROUP S.R.L.nou | Municipiul Iaşi, Iaşi | 321,3 % | 275,5 K RON | |
| 60 | 60.DYNAMIC NETWORK & SOLUTIONS SRLnou | Bucureşti Sectorul 4, Bucureşti | 320,8 % | 238 K RON | |
| 61 | 61.SIADPA TRANS S.R.L.nou | Municipiul Brăila, Brăila | 312,1 % | 170,4 K RON | |
| 62 | 62.MYISU BIIN CONSULTING S.R.L.nou | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 311,5 % | 1,1 mil. RON | |
| 63 | 63.ONISIO SOFTWARE SRL▲ 234 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 306,9 % | 455,3 K RON | |
| 64 | 64.SELVA STUDIO S.R.L.nou | Sat Aghireşu-Fabrici, Comuna Aghireşu, Cluj | 303,9 % | 447,8 K RON | |
| 65 | 65.EURO COMPUTERS SRLnou | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 303,6 % | 482,2 K RON | |
| 66 | 66.AB SOFT SRL▲ 907 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 294,3 % | 5,1 K RON | |
| 67 | 67.BLACK & WHITE SOLUTION SRLnou | Bucureşti Sectorul 5, Bucureşti | 284,3 % | 594,8 K RON | |
| 68 | 68.TABLES MANAGER SRLnou | Municipiul Craiova, Dolj | 284,2 % | 398,3 K RON | |
| 69 | 69.IT SERVICE MANAGEMENT BACKOFFICE S.R.L.nou | Sat Beltiug, Comuna Beltiug, Satu Mare | 283 % | 467,4 K RON | |
| 70 | 70.A INSIGHT SRLnou | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 278,7 % | 273,3 K RON | |
| 71 | 71.NEXELLENCE S.R.L.nou | Sat Preajba, Comuna Malu Mare, Dolj | 274,6 % | 446,3 K RON | |
| 72 | 72.JULLUS DEVELOPMENT S.R.L.nou | Loc. Cisnădie, Oraş Cisnădie, Sibiu | 269,1 % | 403,4 K RON | |
| 73 | 73.AINSIDERS S.R.L.▲ 392 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 268,6 % | 669,8 K RON | |
| 74 | 74.NISINDO RESEARCH S.R.L.nou | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 268 % | 538,8 K RON | |
| 75 | 75.E-DEA SOFTWARE DEVELOPMENT S.R.L.nou | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 267,9 % | 789,6 K RON | |
| 76 | 76.ABC TECHNOLOGY SOLUTIONS SRLnou | Municipiul Oradea, Bihor | 266,8 % | 534,4 K RON | |
| 77 | 77.DAILY BUSINESS SRLnou | Municipiul Călăraşi, Călăraşi | 266,1 % | 325,2 K RON | |
| 78 | 78.PROVISION SOFTWARE DIVISION SRL▲ 530 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 264,8 % | 8,1 mil. RON | |
| 79 | 79.JUNIPER NETWORKS ROMANIA S.R.L.nou | Bucureşti Sectorul 6, Bucureşti | 261,9 % | 378,4 K RON | |
| 80 | 80.MARK IT SOLUTIONS S.R.L.nou | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 261,4 % | 873,3 K RON | |
| 81 | 81.IDEA IMPROVING SOLUTIONS S.R.L.nou | Bucureşti Sectorul 4, Bucureşti | 257,7 % | 310,4 K RON | |
| 82 | 82.AREUS TECHNOLOGY SRLnou | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 256,6 % | 1,5 mil. RON | |
| 83 | 83.NETLINX SYSTEMS SRL▲ 944 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 254,7 % | 1,6 mil. RON | |
| 84 | 84.XTREME SOLUTIONS S.R.L.nou | Oraş Otopeni, Ilfov | 254,4 % | 1,1 mil. RON | |
| 85 | 85.MASTERPLAN SRLnou | Municipiul Ploieşti, Prahova | 252,3 % | 669,8 K RON | |
| 86 | 86.IBASIS IOT INNOVATION S.R.L.▲ 930 | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 250,4 % | 164,2 K RON | |
| 87 | 87.CORESTACK TECHNOLOGIES S.R.L.▲ 120 | Bucureşti Sectorul 6, Bucureşti | 249,8 % | 1,7 mil. RON | |
| 88 | 88.SCAI INNOVATION S.R.L.nou | Oraş Voluntari, Ilfov | 248,6 % | 354,3 K RON | |
| 89 | 89.FUTURE RECRUITMENT TECH S.R.L.nou | Municipiul Botoşani, Botoşani | 245,1 % | 674,4 K RON | |
| 90 | 90.INTELLIGENT SYSTEMS GLOBAL S.R.L.nou | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 242 % | -702,7 K RON | |
| 91 | 91.CRAYON SOFTWARE EXPERTS ROMANIA S.R.L.▼ 89 | Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti | 236,9 % | 1 mil. RON | |
| 92 | 92.VEGA M 4 SRLnou | Bucureşti Sectorul 5, Bucureşti | 233,8 % | 757,3 K RON | |
| 93 | 93.AMD SOFTWARE ENGINEERING S.R.L.nou | Loc. Vălenii de Munte, Oraş Vălenii de Munte, Prahova | 230 % | 891,2 K RON | |
| 94 | 94.SOFTDEV SOL S.R.L.nou | Sat Dumbrăviţa, Comuna Dumbrăviţa, Timiş | 229,8 % | 109,5 K RON | |
| 95 | 95.TUDOR YNWA CONSULTING S.R.L.nou | Loc. Otopeni, Oraş Otopeni, Ilfov | 229,6 % | 268 K RON | |
| 96 | 96.OBIEX ITSEC CONSULTING S.R.L.nou | Municipiul Braşov, Braşov | 228,8 % | 1,2 mil. RON | |
| 97 | 97.TECHMELIUS CONSULTING S.R.L.nou | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 224,4 % | 461,3 K RON | |
| 98 | 98.FUSECON S.R.L.nou | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 223,8 % | 266,8 K RON | |
| 99 | 99.EMERIA LABS SOFTWARE S.R.L.nou | Sat Ostratu, Comuna Corbeanca, Ilfov | 223,2 % | 318,4 K RON | |
| 100 | 100.BETTER PLANNING CONSULTING S.R.L.nou | Sat Valea Lupului, Comuna Valea Lupului, Iaşi | 221 % | 356,4 K RON |