COMERCIAL.ro

Top 100 firme — Hoteluri și restaurante, Tulcea după creștere pe 3 ani (CAGR) în 2023

152 de firme au îndeplinit criteriile de eligibilitate pentru acest top. Pragul de intrare în top este 13,3 %, iar liderul atinge 264,9 %.

FirmăCAGR 3 ani
MEDA CONSULTING SRLnou264,9 %▲ 280,9 %
RISTO PESTE PASTA S.R.L.nou83,4 %▲ 57,9 %
GCL MADONA TRAVEL SRLnou72,9 %▲ 39,9 %
MANU B&B S.R.L.nou72,6 %▲ 21,2 %
COMPLEX EGRETA SRL▲ 9669,3 %▲ 29,4 %
ALIOR I&S INTERMED SRL▲ 6064,4 %▲ 0,8 %
WEBMEDIA SRLnou63,4 %▼ 10,4 %
WORLDWIDE FINANCIAL CONSULTING SRLnou60,7 %▼ 12,4 %
ACC DESIGN INFO CONSTRUCT SRLnou60,3 %▲ 66 %
LARIMAR PERFECT DESIGN SRL▼ 257,2 %▲ 8,8 %
PIZZA ROM ANTICA M&C S.R.L.nou52,7 %▲ 11,8 %
MITCOM SRL▲ 751,8 %▲ 66,9 %
PREPARATE PENTRU ACASĂ S.R.L.nou51,5 %▼ 7,1 %
FORTUNA SRL▲ 4749,3 %▼ 5 %
GREEN SKY GARDEN S.R.L.nou47,2 %▼ 4 %
AUTENTIC MANALEFAN S.R.L.▼ 1147 %▲ 58 %
ISTRU PUB SRL▲ 346,1 %▲ 37,3 %
ROUA CREATIV SRL▼ 543,3 %▼ 2,9 %
AUBERT VENTURA SRL▲ 442,2 %▲ 61,4 %
LA SFATOI S.R.L.nou38,1 %▲ 7,4 %
CIN-CIN TULCEA SRL▼ 2036,4 %▲ 6 %
BALTENI DELTA FUN SRLnou36 %▲ 36,3 %
IZVORUL CERBULUI SRL▲ 935,9 %▲ 27,6 %
REAL GUST SRL▲ 1435,6 %▲ 10,8 %
REMIBO FUN SRL▲ 834,9 %▲ 21,3 %
SANTA CATALINA S.R.L.=33,8 %▲ 22,1 %
DIVA SRLnou33,7 %▲ 26,7 %
STRONG AROMA CAFFE SRL▲ 5133,6 %▲ 19,3 %
ASTORIA UNIVERSAL SRL▼ 833,6 %▲ 20,1 %
TRIDENT SRL▲ 7633,4 %▲ 10,6 %
EVASOF PARMAC SRL=32,6 %▼ 7 %
CLIFF PUB SRLnou32,3 %▲ 110,4 %
CONSTANTIN SRL▲ 631,4 %▼ 5,6 %
FALNIC SRL▲ 1530,8 %▲ 45,6 %
TRIP TO NATURE SRLnou30,8 %▲ 42 %
MAUSILV CAFE S.R.L.nou30,2 %▼ 5,9 %
GRAND DOBROGEA S.R.L.nou29,9 %▲ 8,5 %
SQUARE BY DELTA SRL▲ 6029,5 %▲ 3 %
GEOELY DREAM SRL▼ 3029,3 %▲ 47,5 %
CA ODINIOARĂ SRL▲ 3829 %▼ 2,9 %
SHAORMA PROTEINAS S.R.L.nou28,9 %▲ 3 %
KARYNA COM SRL▼ 2828,3 %▲ 15,2 %
NAZARIAN CHARLIE SRL▼ 828,2 %▼ 7,1 %
IVAN PESCAR SRL▲ 5226,8 %▲ 22,3 %
RESTAURANT CIUPERCA SRLnou25,5 %▲ 151,2 %
MAHMER SRLnou25,4 %▲ 22 %
DARIE SRL▼ 1125,2 %▲ 12,9 %
BODUR SRLnou25 %▲ 10,5 %
TASTY CHICKEN GRILL&FOOD S.R.L.nou24,9 %▲ 58,9 %
TIP-TOP-START SRL▼ 4324,8 %▲ 36,3 %
CLAUS START SRL▼ 924,6 %▲ 8,2 %
ADVADELT-TURISM SRL▼ 3524,6 %▼ 30,7 %
BIBANUL NĂZDRĂVAN S.R.L.▼ 1324,3 %▲ 9,2 %
OPENLANE SERVICES S.R.L.▼ 4824,2 %▼ 25,8 %
LA GOMERA MAX SRL▼ 3023,6 %▼ 15,9 %
CISOL CAFE S.R.L.nou23,2 %▲ 8,8 %
MONTEO TRIP SRLnou23,1 %▼ 22,2 %
LITTLE STAR DELTA S.R.L.nou22,4 %▲ 70,3 %
DELTA TIM SRL▼ 5521,8 %▼ 88 %
4 ANOTIMPURI TRAVEL SRL▼ 5021,3 %▲ 18 %
ALFAROM COM SRL▼ 720,8 %▼ 0,1 %
HANUL GRECILOR SRL▲ 1420,7 %▲ 8,5 %
JOJODOB S.R.L.nou20 %—
ALIVAL GEMELI SRLnou19,2 %▼ 5,5 %
VISION DELTA DRILL SRLnou19 %▼ 6,7 %
CALYPSO SRLnou18,7 %▼ 2,3 %
LUMALEX VOIAJ TOUR SRL▼ 1718,7 %▲ 34,5 %
APOSTOL SRL▼ 5018,5 %▲ 0,6 %
CAMELIA RESORT SRLnou18,4 %▲ 39,7 %
HANAH AMIRA S.R.L.▲ 4118,2 %▼ 2,6 %
ALIMENTCOM SA▲ 218,2 %▲ 13,2 %
BADEA TOUR S.R.L.nou18,2 %▼ 4,3 %
STILTOURS SRL▼ 2718 %▲ 15,9 %
TRANSREED SRLnou17,8 %▲ 9,7 %
VACANTE DELTA DUNARII S.R.L.nou17,7 %▲ 34,2 %
SOLIN SRL▲ 1317,3 %▲ 9,2 %
LA CALIFARUL ALB SRL▼ 5517,3 %▲ 4,5 %
KENBAR SULINA S.R.L.▼ 1016,8 %▲ 16,7 %
NIBIA SRL▼ 216,7 %▼ 2,2 %
PRODEX TURISM SRL▼ 2316,6 %▲ 15,4 %
DOBROGEA COMPANY SRL▲ 2816,5 %▲ 19,4 %
FLORIPOP SRL▲ 2616,5 %▲ 11,9 %
MELISA SRL▲ 116,1 %▲ 30,4 %
EUROPOLIS SA TULCEAnou15,8 %▼ 2,3 %
ELIMARG SRLnou15,8 %▲ 11,5 %
CONCEPT ONYX CAFFE SRLnou15,1 %▲ 13 %
PRISLAVA DUNĂRII SRLnou15 %▲ 24,5 %
BENGA SRL▼ 4414,7 %▼ 4,1 %
COMPLEX ANELIS SRLnou14,6 %▲ 36,8 %
LIUBOMIR START UP SRLnou14,6 %▲ 13,4 %
SEATRUCK EXPANSION FACTORY S.R.L.nou14,5 %▲ 10,5 %
BOMIS DEDE S.R.L.nou14,1 %▲ 14,1 %
TOPAUR SRL▲ 213,9 %▲ 5,8 %
GIGANT FISH SRL▼ 6013,8 %▲ 6,8 %
PENSIUNEA DUMALINA SRLnou13,7 %▲ 61,3 %
IRIS CONCEPT MARKETING S.R.L.nou13,6 %▼ 6,1 %
EDERA SRL=13,4 %▲ 38,5 %
CARMEN SILVA RESORT SRL▼ 5113,4 %▲ 29,2 %
ARCOBALENO SRL▼ 613,4 %▲ 17,8 %
PETIT-DAF SRL▼ 913,3 %▼ 12,7 %

Căutare

Caută firme, persoane, dosare, mențiuni din Monitorul Oficial sau mărci