Top 100 firme — Transport și depozitare, Timiș după creștere pe 3 ani (CAGR) în 2024
545 de firme au îndeplinit criteriile de eligibilitate pentru acest top. Pragul de intrare în top este 36,5 %, iar liderul atinge 254,7 %.
Cifră de afaceriProfit netAngajațiMarjă netăCapitaluriDatoriiPierderiCreștere YoYCreștere pe 3 ani (CAGR)Lichiditate ridicatăScădere cifră de afaceriFirme noi
| # | Firmă | Localitate | CAGR 3 ani | Variație | Tendință | Profit net |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1.RAIL OPERATOR CEREAL SRL▲ 302 | Sat Lovrin, Comuna Lovrin, Timiş | 254,7 %▲ 3.373,8 % | ▲ 3.373,8 % | 440,2 K RON | |
| 2 | 2.UGC CARPATHIANS S.R.L.nou | Sat Sânandrei, Comuna Sânandrei, Timiş | 198,5 %▲ 33,8 % | ▲ 33,8 % | 53,3 K RON | |
| 3 | 3.TFN CARGO S.R.L.nou | Sat Giroc, Comuna Giroc, Timiş | 192,7 %▲ 65,2 % | ▲ 65,2 % | 251,1 K RON | |
| 4 | 4.CALIN LOGISTIC TRANS S.R.L.nou | Municipiul Timişoara, Timiş | 147,6 %▲ 100,5 % | ▲ 100,5 % | 229,4 K RON | |
| 5 | 5.MIALEX M.I. TRANS SRL▲ 29 | Sat Dumbrăviţa, Comuna Dumbrăviţa, Timiş | 122,5 %▼ 32,2 % | ▼ 32,2 % | 71,7 K RON | |
| 6 | 6.VEST SD ADI TRANS S.R.L.▲ 22 | Sat Giroc, Comuna Giroc, Timiş | 120,1 %▲ 175,4 % | ▲ 175,4 % | 251,5 K RON | |
| 7 | 7.ANTONIKO LOGISTICS TRANSPORT S.R.L.nou | Sat Satchinez, Comuna Satchinez, Timiş | 105,9 %▲ 65,9 % | ▲ 65,9 % | 168,8 K RON | |
| 8 | 8.GREAT WESTERN GROUP S.R.L.nou | Sat Chişoda, Comuna Giroc, Timiş | 105,1 %▲ 71,8 % | ▲ 71,8 % | 181,2 K RON | |
| 9 | 9.MOVE INTERMODAL S.R.L.▲ 17 | Municipiul Timişoara, Timiş | 104,5 %▲ 28,3 % | ▲ 28,3 % | -144,3 K RON | |
| 10 | 10.CPC TRANSCOR S.R.L.nou | Sat Moşniţa Veche, Comuna Moşniţa Nouă, Timiş | 97,2 %▲ 17,8 % | ▲ 17,8 % | 850 K RON | |
| 11 | 11.RIC EUROPEAN TRANS S.R.L.nou | Sat Cărpiniş, Comuna Cărpiniş, Timiş | 97 %▼ 30,1 % | ▼ 30,1 % | -129,3 K RON | |
| 12 | 12.PTG IABLA TRANS S.R.L.nou | Municipiul Timişoara, Timiş | 91,5 %▲ 114,7 % | ▲ 114,7 % | 281,2 K RON | |
| 13 | 13.LORENTZ TRANS SRL▲ 73 | Sat Urseni, Comuna Moşniţa Nouă, Timiş | 91,2 %▲ 91,4 % | ▲ 91,4 % | 66,7 K RON | |
| 14 | 14.MTC GRUP TIM S.R.L.nou | Sat Cărpiniş, Comuna Cărpiniş, Timiş | 88,1 %▲ 3,1 % | ▲ 3,1 % | 120 K RON | |
| 15 | 15.ROMIBU TRANSPORT S.R.L.nou | Sat Folea, Comuna Voiteg, Timiş | 85,5 %▲ 67,6 % | ▲ 67,6 % | 370,1 K RON | |
| 16 | 16.BJ TRANSP LOGISTIC S.R.L.nou | Sat Chevereşu Mare, Comuna Chevereşu Mare, Timiş | 82,9 %▼ 7,5 % | ▼ 7,5 % | 454,6 K RON | |
| 17 | 17.CID TRANSCOR S.R.L.nou | Sat Urseni, Comuna Moşniţa Nouă, Timiş | 77,7 %▲ 64 % | ▲ 64 % | -331,7 K RON | |
| 18 | 18.PUFF DADDY TRANS SRL▲ 3 | Sat Ghiroda, Comuna Ghiroda, Timiş | 75,2 %▲ 36,9 % | ▲ 36,9 % | 693,4 K RON | |
| 19 | 19.MUNTEAN TRANSPORT LOGISTIC S.R.L.▲ 3 | Sat Moşniţa Veche, Comuna Moşniţa Nouă, Timiş | 74,5 %▲ 67,2 % | ▲ 67,2 % | 1,4 mil. RON | |
| 20 | 20.AUTOTRANS BILED S.R.L.▲ 9 | Sat Biled, Comuna Biled, Timiş | 72,9 %▲ 31,1 % | ▲ 31,1 % | 174,1 K RON | |
| 21 | 21.MAV MEDIA & LOGISTIC S.R.L.nou | Municipiul Timişoara, Timiş | 71,7 %▲ 7,5 % | ▲ 7,5 % | 330,8 K RON | |
| 22 | 22.KEO-ALBAXIS TRANS S.R.L.nou | Sat Peciu Nou, Comuna Peciu Nou, Timiş | 69,2 %▼ 4,7 % | ▼ 4,7 % | -34 K RON | |
| 23 | 23.GOGAN TRANS AGREGATE S.R.L.nou | Sat Sânmihaiu Român, Comuna Sânmihaiu Roman, Timiş | 68,1 %▲ 26,5 % | ▲ 26,5 % | 37,6 K RON | |
| 24 | 24.ACS TRANSTORZI S.R.L.nou | Sat Giroc, Comuna Giroc, Timiş | 67,7 %▼ 5,3 % | ▼ 5,3 % | 588,7 K RON | |
| 25 | 25.SIMA BYBY LOGISTIC SRL▼ 14 | Sat Cheglevici, Comuna Dudeştii Vechi, Timiş | 67,5 %▲ 48,5 % | ▲ 48,5 % | 497,1 K RON | |
| 26 | 26.MICLAESCU TRANSPORT S.R.L.▼ 12 | Sat Criciova, Comuna Criciova, Timiş | 67,3 %▲ 46 % | ▲ 46 % | -271,2 K RON | |
| 27 | 27.23 AFE TRANS S.R.L.nou | Sat Bencecu de Sus, Comuna Pişchia, Timiş | 66,9 %▲ 68,3 % | ▲ 68,3 % | 288,9 K RON | |
| 28 | 28.TURAKE SPEED S.R.L.nou | Municipiul Timişoara, Timiş | 66,7 %▲ 7,4 % | ▲ 7,4 % | -99 K RON | |
| 29 | 29.CER ROMANIA CARGO S.R.L.nou | Municipiul Timişoara, Timiş | 65,9 %▲ 307,8 % | ▲ 307,8 % | -642,3 K RON | |
| 30 | 30.BULUNG INTERNATIONAL LOGISTICS SOCIETATE ÎN COMANDITĂnou | Municipiul Timişoara, Timiş | 65,8 %▲ 27,8 % | ▲ 27,8 % | 543,8 K RON | |
| 31 | 31.AUTO VAT SRL▲ 156 | Sat Jebel, Comuna Jebel, Timiş | 65,3 %▲ 292,1 % | ▲ 292,1 % | 737,3 K RON | |
| 32 | 32.FLAVINATI SRL▼ 2 | Sat Jebel, Comuna Jebel, Timiş | 64,4 %▲ 30 % | ▲ 30 % | 267,5 K RON | |
| 33 | 33.DARIUS HOLZ TRANS S.R.L.nou | Oraş Făget, Timiş | 64,2 %▲ 66,3 % | ▲ 66,3 % | 92,7 K RON | |
| 34 | 34.EUROCCOPER SPEDITION SRL▲ 108 | Sat Stamora Germana, Comuna Moraviţa, Timiş | 63,2 %▲ 6 % | ▲ 6 % | 220,5 K RON | |
| 35 | 35.C & D LOGISTIK TECHNOLOGIES SRL▲ 28 | Municipiul Timişoara, Timiş | 61,6 %▲ 2,3 % | ▲ 2,3 % | 368,5 K RON | |
| 36 | 36.CATA & DODO SPEDITION S.R.L.nou | Sat Ianova, Comuna Remetea Mare, Timiş | 61,3 %▲ 197 % | ▲ 197 % | -148,5 K RON | |
| 37 | 37.BENO YKI S.R.L.nou | Sat Jebel, Comuna Jebel, Timiş | 60,9 %▼ 0,3 % | ▼ 0,3 % | 67,2 K RON | |
| 38 | 38.AAO TRANSPORT LOGISTICS S.R.L.▼ 5 | Municipiul Timişoara, Timiş | 60 %▲ 47,1 % | ▲ 47,1 % | 8,2 K RON | |
| 39 | 39.TRANS BÂTE SRL▲ 43 | Loc. Recaş, Oraş Recaş, Timiş | 59 %▲ 30,1 % | ▲ 30,1 % | 346,3 K RON | |
| 40 | 40.GYANA SPEDITION BFC S.R.L.nou | Sat Sustra, Comuna Topolovăţu Mare, Timiş | 57,6 %▲ 153,7 % | ▲ 153,7 % | 220,5 K RON | |
| 41 | 41.ERMIONIA MANAGEMENT SRL▼ 21 | Sat Remetea Mare, Comuna Remetea Mare, Timiş | 57,4 %▼ 0,6 % | ▼ 0,6 % | 24,1 K RON | |
| 42 | 42.BBK EDIL TRANS SRLnou | Sat Sânmihaiu Român, Comuna Sânmihaiu Roman, Timiş | 55,5 %▲ 94,2 % | ▲ 94,2 % | 44,5 K RON | |
| 43 | 43.RUSAD TRANS SRL▲ 24 | Sat Periam, Comuna Periam, Timiş | 54,8 %▲ 35 % | ▲ 35 % | 583,7 K RON | |
| 44 | 44.BLUE POWDER LOGISTIC S.R.L.▼ 39 | Municipiul Timişoara, Timiş | 54,6 %▲ 18,1 % | ▲ 18,1 % | 618,2 K RON | |
| 45 | 45.BENIAMIN & DENISA VRACI S.R.L.nou | Sat Cladova, Comuna Bethausen, Timiş | 54 %▼ 12 % | ▼ 12 % | 1 K RON | |
| 46 | 46.VLASTON IMPEX SRL▼ 21 | Sat Dumbrăviţa, Comuna Dumbrăviţa, Timiş | 53,7 %▲ 20,7 % | ▲ 20,7 % | 371,5 K RON | |
| 47 | 47.CTF TRANSPORT SRLnou | Municipiul Timişoara, Timiş | 52,9 %▲ 523 % | ▲ 523 % | -69,2 K RON | |
| 48 | 48.SPEDITION CASIODOR SRL▼ 7 | Sat Giroc, Comuna Giroc, Timiş | 52,4 %▼ 8 % | ▼ 8 % | -117,3 K RON | |
| 49 | 49.TRANSCEN - SPEED SRLnou | Sat Cenad, Comuna Cenad, Timiş | 52,2 %▲ 101 % | ▲ 101 % | 576,2 K RON | |
| 50 | 50.CITY ANDY SRL▲ 31 | Sat Sânandrei, Comuna Sânandrei, Timiş | 51,7 %▲ 99,4 % | ▲ 99,4 % | -207,3 K RON | |
| 51 | 51.ADRESS TRAVEL SRL▲ 34 | Municipiul Timişoara, Timiş | 50,6 %▲ 36,1 % | ▲ 36,1 % | 411,8 K RON | |
| 52 | 52.MRU TRANS LOGISTIC S.R.L.nou | Municipiul Timişoara, Timiş | 50,5 %▲ 31,6 % | ▲ 31,6 % | 58,4 K RON | |
| 53 | 53.EU ȘI TU ÎMPREUNĂ S.R.L.▲ 6 | Sat Colonia Fabricii, Comuna Tomeşti, Timiş | 49,9 %▲ 38,6 % | ▲ 38,6 % | -86 K RON | |
| 54 | 54.OANADINA TRANZIT S.R.L.▼ 23 | Municipiul Timişoara, Timiş | 49 %▲ 1,3 % | ▲ 1,3 % | 95,8 K RON | |
| 55 | 55.B & FABIAN SRL▲ 29 | Loc. Jimbolia, Oraş Jimbolia, Timiş | 49 %▲ 6,5 % | ▲ 6,5 % | 10,2 K RON | |
| 56 | 56.ROMADA BD S.R.L.▲ 87 | Municipiul Timişoara, Timiş | 48,4 %▲ 53,7 % | ▲ 53,7 % | 72,2 K RON | |
| 57 | 57.BETANYA MGM TRANS SRLnou | Sat Dumbrăviţa, Comuna Dumbrăviţa, Timiş | 48,1 %▲ 78,4 % | ▲ 78,4 % | 9,2 K RON | |
| 58 | 58.LC & RR TRANS ZONE S.R.L.▲ 7 | Municipiul Timişoara, Timiş | 48 %▲ 20,4 % | ▲ 20,4 % | 108,5 K RON | |
| 59 | 59.FREIGHTEX CARGO S.R.L.▲ 194 | Sat Dumbrăviţa, Comuna Dumbrăviţa, Timiş | 47,8 %▲ 22,1 % | ▲ 22,1 % | -392,8 K RON | |
| 60 | 60.PELARAM TRANS SRLnou | Municipiul Lugoj, Timiş | 47,6 %▲ 1.125,3 % | ▲ 1.125,3 % | 257,9 K RON | |
| 61 | 61.K.A.ALIN EXPEDITII SRL▼ 54 | Municipiul Timişoara, Timiş | 47,5 %▲ 1,4 % | ▲ 1,4 % | 285,6 K RON | |
| 62 | 62.DAIO LOGISTIK LINE SRL▲ 31 | Municipiul Timişoara, Timiş | 47,4 %▲ 101,6 % | ▲ 101,6 % | 170,1 K RON | |
| 63 | 63.PID90 TRANS SRL▼ 61 | Sat Cutina, Comuna Bethausen, Timiş | 47,2 %▲ 10,3 % | ▲ 10,3 % | 1,1 mil. RON | |
| 64 | 64.FLODOR DRIVE S.R.L.nou | Municipiul Timişoara, Timiş | 47,1 %▲ 32 % | ▲ 32 % | 168,7 K RON | |
| 65 | 65.ANDAMIO SRL▲ 523 | Municipiul Timişoara, Timiş | 47 %▲ 77,3 % | ▲ 77,3 % | 233,2 K RON | |
| 66 | 66.DDN DENCRIS TRANS S.R.L.▲ 84 | Sat Săcălaz, Comuna Săcălaz, Timiş | 46,9 %▲ 102,3 % | ▲ 102,3 % | 51,8 K RON | |
| 67 | 67.JUNNY LKW S.R.L.▲ 2 | Municipiul Timişoara, Timiş | 46,3 %▲ 57,9 % | ▲ 57,9 % | 49,7 K RON | |
| 68 | 68.LAURA & MARA SRL▼ 7 | Municipiul Lugoj, Timiş | 45,5 %▲ 60,8 % | ▲ 60,8 % | 26,4 K RON | |
| 69 | 69.SUPERWASH TOTAL SERVICII S.R.L.▲ 66 | Sat Sânandrei, Comuna Sânandrei, Timiş | 45,5 %▲ 40,4 % | ▲ 40,4 % | 274 K RON | |
| 70 | 70.IBIS SRL▲ 74 | Municipiul Timişoara, Timiş | 45,1 %▲ 7,8 % | ▲ 7,8 % | 80,6 K RON | |
| 71 | 71.MG TIMTRANS SRL▲ 419 | Municipiul Timişoara, Timiş | 44,9 %▲ 176,2 % | ▲ 176,2 % | 672,6 K RON | |
| 72 | 72.SELMAT VEL S.R.L.nou | Municipiul Timişoara, Timiş | 44,8 %▼ 20,9 % | ▼ 20,9 % | 32 K RON | |
| 73 | 73.ROTARIU LN TRANS - EXPRES S.R.L.nou | Municipiul Timişoara, Timiş | 44,3 %▲ 14,2 % | ▲ 14,2 % | -18,8 K RON | |
| 74 | 74.CARPATAIR SA▼ 31 | Municipiul Timişoara, Timiş | 44,1 %▼ 19,2 % | ▼ 19,2 % | 14 mil. RON | |
| 75 | 75.MARCELINO LOGISTICS SRL▲ 488 | Municipiul Timişoara, Timiş | 44 %▲ 17,7 % | ▲ 17,7 % | 144,2 K RON | |
| 76 | 76.GAD TRUCKS & SERVICES S.R.L.nou | Municipiul Timişoara, Timiş | 43,8 %▲ 71,9 % | ▲ 71,9 % | -190,9 K RON | |
| 77 | 77.YOS LYNE TRANS S.R.L.nou | Municipiul Timişoara, Timiş | 43,3 %▲ 86,4 % | ▲ 86,4 % | 145,9 K RON | |
| 78 | 78.SARA TRS TRANSPORT S.R.L.▲ 81 | Sat Carani, Comuna Sânandrei, Timiş | 43,2 %▲ 41,8 % | ▲ 41,8 % | 4 K RON | |
| 79 | 79.NUNTA - LUX S.R.L.▼ 23 | Sat Moşniţa Nouă, Comuna Moşniţa Nouă, Timiş | 42,6 %▼ 2,2 % | ▼ 2,2 % | -98,2 K RON | |
| 80 | 80.ANDREMYR EFECT SRL▲ 379 | Sat Bencecu de Sus, Comuna Pişchia, Timiş | 42,5 %▲ 172,4 % | ▲ 172,4 % | 532,5 K RON | |
| 81 | 81.MARCUS JUNIOR TRANS SRL▲ 114 | Sat Dumbrăviţa, Comuna Dumbrăviţa, Timiş | 41,9 %▲ 57,5 % | ▲ 57,5 % | 329,9 K RON | |
| 82 | 82.ROCK TRANS SPEDITION SRL▲ 54 | Sat Ghiroda, Comuna Ghiroda, Timiş | 41,8 %▲ 42 % | ▲ 42 % | 963,2 K RON | |
| 83 | 83.ERIC TRANS SPEDITION S.R.L.nou | Sat Nădrag, Comuna Nădrag, Timiş | 41,7 %▲ 310,7 % | ▲ 310,7 % | 79,6 K RON | |
| 84 | 84.BMP PROD COM SRL▲ 67 | Sat Bucovaţ, Comuna Dumbrava, Timiş | 41,4 %▲ 42,5 % | ▲ 42,5 % | 35,6 K RON | |
| 85 | 85.NICNOL SPEED S.R.L.▲ 43 | Sat Ghiroda, Comuna Ghiroda, Timiş | 41 %▲ 74,8 % | ▲ 74,8 % | 79,9 K RON | |
| 86 | 86.PAUL PTJ JAGA SRLnou | Sat Jebel, Comuna Jebel, Timiş | 41 %▲ 860,4 % | ▲ 860,4 % | -107,1 K RON | |
| 87 | 87.TOPALĂ C & C TRAVEL S.R.L.▼ 47 | Sat Săcălaz, Comuna Săcălaz, Timiş | 40,9 %▲ 43,9 % | ▲ 43,9 % | 63 K RON | |
| 88 | 88.LUTOR DE SPEDITION S.R.L.▲ 30 | Sat Dumbrăviţa, Comuna Dumbrăviţa, Timiş | 40,7 %▲ 33,9 % | ▲ 33,9 % | 272,4 K RON | |
| 89 | 89.HAV TRANS FOREST S.R.L.▲ 26 | Sat Dragsineşti, Comuna Fârdea, Timiş | 40,7 %▲ 8,9 % | ▲ 8,9 % | 152 K RON | |
| 90 | 90.RS EXPEDIA TRANSPORT SRL▲ 476 | Municipiul Timişoara, Timiş | 40 %▲ 156,9 % | ▲ 156,9 % | 737,5 K RON | |
| 91 | 91.LUPULESCU D & I EXPEDITII SRL▲ 159 | Municipiul Timişoara, Timiş | 40 %▼ 11 % | ▼ 11 % | -95,2 K RON | |
| 92 | 92.A.T.S EURO CURIER S.R.L.nou | Sat Dumbrăviţa, Comuna Dumbrăviţa, Timiş | 39,9 %▲ 48,3 % | ▲ 48,3 % | -976,1 K RON | |
| 93 | 93.RIAMEDAN - PI S.R.L.▼ 10 | Oraş Recaş, Timiş | 38,6 %▲ 38,8 % | ▲ 38,8 % | 250,8 K RON | |
| 94 | 94.ALPHA DENTRUCK COMPANY SRL▲ 105 | Loc. Deta, Oraş Deta, Timiş | 38,4 %▲ 25,2 % | ▲ 25,2 % | 48,5 K RON | |
| 95 | 95.AMI EXECUTION S.R.L.▲ 90 | Sat Urseni, Comuna Moşniţa Nouă, Timiş | 38,2 %▲ 42 % | ▲ 42 % | 1,8 K RON | |
| 96 | 96.BALIA JUNIOR SRL▲ 250 | Sat Carani, Comuna Sânandrei, Timiş | 37,2 %▲ 33,3 % | ▲ 33,3 % | 129,5 K RON | |
| 97 | 97.V.P.T PISTO LOGISTIC S.R.L.▼ 91 | Sat Nădrag, Comuna Nădrag, Timiş | 37 %▲ 41,7 % | ▲ 41,7 % | 9,2 K RON | |
| 98 | 98.O - LARI TM TRANS SRL▼ 28 | Sat Begheiu Mic, Oraş Făget, Timiş | 36,9 %▲ 6,5 % | ▲ 6,5 % | 370,4 K RON | |
| 99 | 99.MACARA-TRANS SRL▼ 10 | Municipiul Lugoj, Timiş | 36,8 %▲ 19,5 % | ▲ 19,5 % | 389,9 K RON | |
| 100 | 100.RS ROADRUNNERS SRL▲ 318 | Sat Giarmata, Comuna Giarmata, Timiş | 36,5 %▲ 120,3 % | ▲ 120,3 % | 10,1 mil. RON |
Codurile CAEN din transport și depozitare — Timiș
CAEN 4941
Transporturi rutiere de mărfuri
1.232 firme · 3,2 mld. RON
CAEN 5210
Depozitări
26 firme · 557,6 mil. RON
CAEN 4920
Transporturi de marfă pe calea ferată
7 firme · 439,7 mil. RON
CAEN 5231
Activități de intermediere pentru transportul de marfă
27 firme · 416,8 mil. RON
CAEN 5229
Alte activități anexe transporturilor
65 firme · 371,3 mil. RON
CAEN 4931
Transporturi urbane, suburbane și metropolitane de călători
19 firme · 247,2 mil. RON
CAEN 5320
Alte activități poștale și de curier
195 firme · 242,8 mil. RON
CAEN 5226
Alte activități anexe transporturilor
14 firme · 165,6 mil. RON
CAEN 5121
Transporturi aeriene de marfă
4 firme · 157,8 mil. RON
CAEN 5110
Transporturi aeriene de pasageri
5 firme · 148,8 mil. RON
CAEN 4939
Alte transporturi terestre de călători n.c.a
330 firme · 138,2 mil. RON
CAEN 5223
Activități de servicii anexe transporturilor aeriene
6 firme · 82,8 mil. RON
CAEN 5221
Activități de servicii anexe pentru transporturi terestre
73 firme · 54,3 mil. RON
CAEN 5330
Servicii de intermediere pentru activități poștale și de curier
3 firme · 41,7 mil. RON
CAEN 4932
Transporturi cu taxiuri
426 firme · 36,7 mil. RON
CAEN 4933
Transporturi terestre de pasageri cu vehicule cu șofer, pe bază de comandă
390 firme · 32,6 mil. RON
CAEN 4942
Servicii de mutare
7 firme · 6,1 mil. RON
CAEN 5224
Manipulări
9 firme · 5,2 mil. RON
CAEN 4934
Transporturi de pasageri cu funiculare, teleferice și schilifturi
4 firme · 2,9 mil. RON
CAEN 5225
Activități de servicii logistice pentru transporturi
2 firme · 991,6 K RON
CAEN 5232
Activități de intermediere pentru transportul de pasageri
2 firme · 556,1 K RON
CAEN 5020
Transporturi maritime și costiere de marfă
1 firme · 441,5 K RON
CAEN 5310
Activități poștale desfășurate sub obligativitatea serviciului universal
1 firme · 112,8 K RON
CAEN 5222
Activități de servicii anexe transportului pe apă
1 firme · 107,7 K RON