COMERCIAL.ro

Top 100 firme — Hoteluri și restaurante, Suceava după creștere pe 3 ani (CAGR) în 2016

195 de firme au îndeplinit criteriile de eligibilitate pentru acest top. Pragul de intrare în top este 15,8 %, iar liderul atinge 199,1 %.

FirmăCAGR 3 ani
STRONG MND CORPORATION S.R.L.nou199,1 %▲ 106,2 %
ROTI GRILL S.R.L.▲ 22105,8 %▲ 36,1 %
ALEGRO SRL▼ 1104,4 %▲ 7,1 %
PASALIMANI SRLnou103,4 %▲ 133,1 %
OCTAVIAN VADANA SRL▲ 2895 %▲ 121,5 %
SET-CORPORATION SRL▼ 586,9 %▲ 88,9 %
CENTRU` VECHI SRLnou84 %▲ 70,2 %
MALORANS S.R.L.nou79,6 %▲ 49,3 %
ALEX & VALI SRLnou65,7 %▲ 115,9 %
GLAZABLU S.R.L.nou64,9 %▲ 75,1 %
RAST PUB S.R.L.▼ 558,5 %▲ 55,3 %
CLAS DECENT SRL▲ 656,4 %▼ 10,4 %
POLARIS CAFE SRL▲ 1851,9 %▲ 65,2 %
ALEXIRIS SRL▲ 649,5 %▲ 17,4 %
ALIMONI TURISM SRL▲ 5049,3 %▲ 74 %
BUCOVINA TURISM SEVERIN SA▲ 547,2 %▲ 30,5 %
GENIVAS TRANSCOM SRL▲ 14947 %▲ 37,4 %
NILTRUST SRL▲ 947 %▲ 52,8 %
ORSO BRUNO SRL▼ 345,7 %▲ 11,1 %
LUCILUX SRLnou44,7 %▲ 5,6 %
EURO-CONF SRL▲ 4143,9 %▲ 41 %
MILLE GUSTI RISTORANTE & PIZZERIA SRL▲ 2943 %▲ 41,8 %
SORINVEST SRL▲ 4542,2 %▲ 28 %
IRISTAR SRL▲ 241,7 %▲ 30 %
STARTERVERA SRL▲ 4941,7 %▲ 97 %
PRIVILEGE SRL▲ 641,4 %▲ 11,1 %
LUCA SRLnou40,4 %▲ 58,6 %
GENY CLAU COM SRL▲ 6839 %▲ 9 %
ANGELO-MIH COMPREST SRL▲ 939 %▼ 1,9 %
COSECOM SRL▲ 2238,8 %▲ 66,6 %
MIRSTEFA COM SRL▲ 838,4 %▼ 4,8 %
LUXCAFE S.R.L.▼ 2538,2 %▲ 32,7 %
PRO TITIN SA▲ 1638,1 %▲ 27,7 %
STEFDIA SRLnou37,9 %▲ 222,2 %
STUDEHOUSE S.R.L.nou36,1 %▲ 4,2 %
TIGRU ROŞU SRL▲ 3136 %▲ 22,9 %
BEST QUATRO SRL▼ 834,7 %▼ 5,8 %
A & V TURISM COMPANY SRL▲ 11934,7 %▲ 46,9 %
LEFSTAR SRLnou34,5 %▲ 2,2 %
MORODANI SRL▲ 8133,9 %▲ 41,7 %
SAL COMPANY SRLnou33,5 %▼ 13,3 %
VAMA - TURISM SRLnou33,5 %▲ 28,7 %
GRUP TEHNO-DINAMIC SRLnou32,9 %▲ 15,6 %
SUPER KITCHEN SRL▲ 4432,9 %▲ 46,1 %
MIGADO AMG SRLnou32 %▼ 5,1 %
MATELO COM SRL▼ 1131,8 %▲ 18,2 %
VENTUS COMPANY SRL▼ 1031,7 %▲ 2,7 %
SENTRIX SRL▼ 3631,2 %▲ 15,7 %
MER-DUM SRL▲ 129,7 %▲ 34,2 %
AS-COR BAR SRL▲ 1029,5 %▲ 29,5 %
V.P.-CONSTRUCT SRLnou28,9 %▲ 53,3 %
DOR DE BUCOVINA SRLnou28,5 %▲ 115,5 %
CAVANA TRAVEL SRL▼ 4028 %▲ 24,9 %
COSALI SRL▲ 1526,3 %▼ 1,3 %
BIANCO-NERO COMSERV SRL▼ 1226,1 %▲ 1,9 %
EUROCONCEPT SRLnou25,8 %▲ 94 %
CATALUCI COM SRL▲ 425,7 %▲ 27,4 %
NICOM IMPEX SRL▼ 5425,6 %▼ 25,4 %
AUTOSERVICE PASTRAV SRL▲ 8424,9 %▲ 37,5 %
PERSUAV SRLnou24,7 %▲ 35,2 %
GAMASIM SRL▲ 5624,6 %▼ 6,9 %
VICTA PROD SRLnou24,2 %▲ 408,8 %
IACOB'S SA▲ 2024 %▲ 7,2 %
POPAS TURISTIC BUCOVINA SRLnou23,7 %▲ 6,4 %
PASMARA COM SRL▲ 1323,3 %▲ 18,8 %
MOTEL SPATARESTI SRL▲ 523,3 %▲ 46,1 %
VIORICA-CHIRIAC SRLnou22,6 %▼ 11,9 %
FARESTIN COMIMPEX SRL▼ 522,4 %▲ 12,2 %
PETRALISRPA S.R.L.nou22,2 %▲ 58 %
EUROINTER-SPORT SRLnou22,2 %▲ 15,2 %
MAPAMOND SRL▲ 6421,9 %▲ 29,3 %
MARLELUX SRL▼ 1821,9 %▲ 24,1 %
VRANIS COMSERV IMPEX SRLnou21,6 %▲ 16 %
GIMIL SERV SRL▲ 2121,5 %▲ 27,6 %
ELLITE-TOUR SRL▼ 3121,4 %▲ 17,2 %
COR DOM COM SRL▲ 10521,2 %▲ 24,1 %
ESOS PROD SRL▲ 2920,9 %▲ 16,6 %
M-TOTAL-M SRL▲ 1420,5 %▲ 39,4 %
TERRA-HOV S.R.L.nou20,4 %▲ 14,7 %
CID TURISM SRL▲ 6520 %▲ 23,6 %
NADA FLORILOR SRL▼ 119,4 %▲ 20,9 %
IRTOP COM SRL▲ 3719,2 %▼ 1,7 %
URANUS SNACK SRL▼ 5819,1 %▼ 25,2 %
ZARA SRL▲ 919,1 %▲ 18,6 %
NAVIA SRLnou18,8 %▲ 57,6 %
LIMANROM SRLnou18,5 %▲ 46,7 %
NISTRU-RAMO SRL▲ 9518,4 %▲ 18,6 %
IRICRIS BABY COM SRL▼ 318,4 %▲ 10,9 %
SERINI SRL▲ 3918,3 %▲ 33,2 %
EUROSEL-WIN SRL▼ 4418,1 %▲ 74 %
MATADOR COM SRL▼ 8217,6 %▲ 6,4 %
HAVANA-LUCHIAN SRL▲ 7817,4 %▲ 1,7 %
CROWN SRLnou17,2 %▼ 24,2 %
PERLA BUCOVINEI SRL▼ 717,2 %▲ 13,1 %
TUDACOS SRLnou16,7 %▲ 47,8 %
SELECT STANDARD SERVICE S.R.L.▼ 9316 %▼ 6 %
FIRENA BIO S.R.L.nou16 %▲ 39 %
CABANA PUTNA SRL▲ 7915,9 %▲ 12,1 %
MARCOMEX SRL▼ 4615,9 %▼ 11,8 %
ADMA IMPEX SRL▼ 5315,8 %▲ 0,5 %

Căutare

Caută firme, persoane, dosare, mențiuni din Monitorul Oficial sau mărci