Top 100 firme — Construcții, Satu Mare după creștere pe 3 ani (CAGR) în 2021
327 de firme au îndeplinit criteriile de eligibilitate pentru acest top. Pragul de intrare în top este 36,2 %, iar liderul atinge 147,7 %.
Cifră de afaceriProfit netAngajațiMarjă netăCapitaluriDatoriiPierderiCreștere YoYCreștere pe 3 ani (CAGR)Lichiditate ridicatăScădere cifră de afaceriFirme noi
| # | Firmă | Localitate | CAGR 3 ani | Variație | Tendință | Profit net |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1.GIULI ROIT IMPRESA SRLnou | Sat Turţ Băi, Comuna Turţ, Satu Mare | 147,7 %▲ 25 % | ▲ 25 % | 1,3 mil. RON | |
| 2 | 2.EU PUMP SOLUTION SRL▲ 15 | Municipiul Carei, Satu Mare | 144,1 %▲ 81,6 % | ▲ 81,6 % | 2,2 mil. RON | |
| 3 | 3.VEST INSTAL CONSTRUCT SRL▲ 4 | Loc. Negreşti-Oaş, Oraş Negreşti-Oaş, Satu Mare | 142,5 %▲ 59 % | ▲ 59 % | 695,3 K RON | |
| 4 | 4.HCI DAMS 2015 SRLnou | Sat Trip, Comuna Bixad, Satu Mare | 132,6 %▲ 43,4 % | ▲ 43,4 % | 271,2 K RON | |
| 5 | 5.GLOBAL CONSTRUCT SOLAR PARK SRLnou | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 114,4 %— | — | 512 K RON | |
| 6 | 6.CÎRTIŢA BABŢA SRLnou | Sat Babţa, Comuna Bogdand, Satu Mare | 113 %▲ 31,5 % | ▲ 31,5 % | 110,3 K RON | |
| 7 | 7.IANIS & NIC CONSTRUCT SRLnou | Sat Lazuri, Comuna Lazuri, Satu Mare | 109,5 %▲ 46,4 % | ▲ 46,4 % | 154,7 K RON | |
| 8 | 8.DEMHOME PAINT S.R.L.▲ 59 | Sat Urziceni, Comuna Urziceni, Satu Mare | 106 %▲ 157,9 % | ▲ 157,9 % | 139,2 K RON | |
| 9 | 9.HAMMER BUILDING S.R.L.nou | Sat Certeze, Comuna Certeze, Satu Mare | 103,3 %▲ 108,7 % | ▲ 108,7 % | 77,5 K RON | |
| 10 | 10.PORTIMAO CONSTRUCT SRLnou | Loc. Negreşti-Oaş, Oraş Negreşti-Oaş, Satu Mare | 100,8 %▲ 62,2 % | ▲ 62,2 % | 6,5 K RON | |
| 11 | 11.HERAKLES INGINERING MDS SRLnou | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 96 %▲ 527,9 % | ▲ 527,9 % | 186,5 K RON | |
| 12 | 12.HARD HG CONSTRUCT S.R.L.nou | Loc. Negreşti-Oaş, Oraş Negreşti-Oaş, Satu Mare | 93,3 %▲ 6 % | ▲ 6 % | 520,4 K RON | |
| 13 | 13.BULDO VITAL TRANS SRLnou | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 93 %▲ 283,2 % | ▲ 283,2 % | 1,9 mil. RON | |
| 14 | 14.RIVIERA IMPEX SRLnou | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 89,3 %▼ 3,8 % | ▼ 3,8 % | 81,5 K RON | |
| 15 | 15.ALBATROS MARIUS 2000 S.R.L.nou | Sat Trip, Comuna Bixad, Satu Mare | 87,9 %▲ 213,9 % | ▲ 213,9 % | 1,2 mil. RON | |
| 16 | 16.OSANU GHITA RAT S.R.L.nou | Sat Turţ, Comuna Turţ, Satu Mare | 86,5 %▼ 5,1 % | ▼ 5,1 % | 84,6 K RON | |
| 17 | 17.ANTRO IMOB SRLnou | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 86 %— | — | 1,1 mil. RON | |
| 18 | 18.GIGAN IMPIANTI SRLnou | Loc. Negreşti-Oaş, Oraş Negreşti-Oaş, Satu Mare | 84,9 %▲ 81,5 % | ▲ 81,5 % | 77,8 K RON | |
| 19 | 19.ROBOLIFTING SRLnou | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 84,8 %▲ 44 % | ▲ 44 % | 115,8 K RON | |
| 20 | 20.CHIS STORE EXPERT S.R.L.nou | Sat Noroieni, Comuna Lazuri, Satu Mare | 82,2 %▲ 170,8 % | ▲ 170,8 % | 576,8 K RON | |
| 21 | 21.HOLTEX GRUP INVEST SRL▲ 11 | Loc. Negreşti-Oaş, Oraş Negreşti-Oaş, Satu Mare | 81,6 %▲ 201,8 % | ▲ 201,8 % | 8,8 mil. RON | |
| 22 | 22.PARC CONSTRUCT SRL▼ 13 | Loc. Negreşti-Oaş, Oraş Negreşti-Oaş, Satu Mare | 80,8 %▲ 4 % | ▲ 4 % | 208,7 K RON | |
| 23 | 23.TIBINSTAL GROUP SRL▲ 7 | Sat Dara, Comuna Dorolţ, Satu Mare | 80,6 %▲ 89,3 % | ▲ 89,3 % | 582,4 K RON | |
| 24 | 24.BETASIL SRL▲ 169 | Sat Prilog, Comuna Oraşu Nou, Satu Mare | 80,4 %▼ 49,7 % | ▼ 49,7 % | 8 mil. RON | |
| 25 | 25.MVS TIMBAR SRL▲ 84 | Sat Păşunea Mare, Comuna Călineşti-Oaş, Satu Mare | 79,5 %▲ 159,7 % | ▲ 159,7 % | 184 K RON | |
| 26 | 26.BERCRIS C&B EXTREME AG SRL▲ 85 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 76 %▲ 98,1 % | ▲ 98,1 % | 1,3 mil. RON | |
| 27 | 27.REPROM S.R.L.nou | Loc. Negreşti-Oaş, Oraş Negreşti-Oaş, Satu Mare | 75,4 %▲ 106,2 % | ▲ 106,2 % | 627,4 K RON | |
| 28 | 28.EURODOM CONSTRUCT S.R.L.nou | Sat Vetiş, Comuna Vetiş, Satu Mare | 74,2 %▼ 28,6 % | ▼ 28,6 % | 41 K RON | |
| 29 | 29.GRUP ASPA T.B.H. SRL▲ 102 | Sat Ghenci, Comuna Căuaş, Satu Mare | 73 %▲ 57,7 % | ▲ 57,7 % | 629,1 K RON | |
| 30 | 30.GIGI STAR SRL▲ 168 | Sat Certeze, Comuna Certeze, Satu Mare | 72 %▲ 55,1 % | ▲ 55,1 % | 366,8 K RON | |
| 31 | 31.EUROGABRIS CONSTRUCT SRL▲ 50 | Loc. Negreşti-Oaş, Oraş Negreşti-Oaş, Satu Mare | 71,9 %▲ 51,8 % | ▲ 51,8 % | 1,7 mil. RON | |
| 32 | 32.SOMETA BAT SRLnou | Loc. Negreşti-Oaş, Oraş Negreşti-Oaş, Satu Mare | 71,3 %▲ 12,2 % | ▲ 12,2 % | 44,7 K RON | |
| 33 | 33.IPD IMEX SRL▼ 25 | Sat Certeze, Comuna Certeze, Satu Mare | 69,2 %▲ 10,4 % | ▲ 10,4 % | 948,8 K RON | |
| 34 | 34.PROFESIONAL CONSTRUCT SRLnou | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 68,9 %▼ 47,1 % | ▼ 47,1 % | 858,4 K RON | |
| 35 | 35.BAN CONST-LUX S.R.L.nou | Sat Lazuri, Comuna Lazuri, Satu Mare | 67,8 %▲ 83,8 % | ▲ 83,8 % | 256 K RON | |
| 36 | 36.TCT PAV STAN S.R.L.▲ 103 | Sat Păuleşti, Comuna Păuleşti, Satu Mare | 67,5 %▲ 298,9 % | ▲ 298,9 % | 1,6 mil. RON | |
| 37 | 37.TARR & TARR SRL▲ 13 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 67,4 %▲ 4,1 % | ▲ 4,1 % | 3 mil. RON | |
| 38 | 38.BOCONS SRL▲ 238 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 66,2 %▲ 104,5 % | ▲ 104,5 % | 792,9 K RON | |
| 39 | 39.ROMSIM VEST S.R.L.nou | Loc. Negreşti-Oaş, Oraş Negreşti-Oaş, Satu Mare | 65,4 %▲ 31,1 % | ▲ 31,1 % | 1,9 mil. RON | |
| 40 | 40.RAR CONSTRUCT PREST SRL▼ 3 | Sat Moişeni, Comuna Certeze, Satu Mare | 65 %▼ 4,6 % | ▼ 4,6 % | 1,8 mil. RON | |
| 41 | 41.ARESCAREI SRL▼ 18 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 63,9 %▼ 13,3 % | ▼ 13,3 % | 566,1 K RON | |
| 42 | 42.MONTPAV MĂRCUŢ SRLnou | Sat Acâş, Comuna Acâş, Satu Mare | 63,4 %▲ 35,3 % | ▲ 35,3 % | 433,4 K RON | |
| 43 | 43.F HAUS SRL▲ 123 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 62,5 %▲ 190,1 % | ▲ 190,1 % | 744,9 K RON | |
| 44 | 44.BUZDUGAN STAR CONSTRUCT S.R.L.nou | Sat Certeze, Comuna Certeze, Satu Mare | 62,1 %▲ 96,1 % | ▲ 96,1 % | 343,9 K RON | |
| 45 | 45.OSLOP SRL▲ 48 | Sat Tarna Mare, Comuna Tarna Mare, Satu Mare | 60,7 %▲ 55,2 % | ▲ 55,2 % | 226,8 K RON | |
| 46 | 46.CORAL ELECTRIC AS SRL▲ 38 | Sat Gherţa Mică, Comuna Gherţa Mică, Satu Mare | 60,3 %▲ 66,3 % | ▲ 66,3 % | 247,4 K RON | |
| 47 | 47.EURAS SRL▼ 7 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 58,4 %▼ 15,3 % | ▼ 15,3 % | 3,7 mil. RON | |
| 48 | 48.PRODREP STAR SRL▼ 36 | Loc. Negreşti-Oaş, Oraş Negreşti-Oaş, Satu Mare | 58,1 %▼ 16,5 % | ▼ 16,5 % | 1,9 mil. RON | |
| 49 | 49.NORBERT PATRIK GYULA S.R.L.nou | Sat Acâş, Comuna Acâş, Satu Mare | 57 %▲ 78,4 % | ▲ 78,4 % | 593,5 K RON | |
| 50 | 50.CSS INOV S.R.L.nou | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 56,9 %▲ 15,1 % | ▲ 15,1 % | 841,5 K RON | |
| 51 | 51.AVA GENETRIX SRL▼ 32 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 56,7 %▼ 39,2 % | ▼ 39,2 % | -190,6 K RON | |
| 52 | 52.HUJA ACTIV SRL▲ 23 | Sat Viile Satu Mare, Comuna Viile Satu Mare, Satu Mare | 56,5 %▲ 5,9 % | ▲ 5,9 % | 708,4 K RON | |
| 53 | 53.AMA UNDER CONSTRUCTION S.R.L.▲ 76 | Sat Urziceni, Comuna Urziceni, Satu Mare | 56,5 %▲ 58,2 % | ▲ 58,2 % | 98,1 K RON | |
| 54 | 54.GHELE INSTAL SRL▼ 5 | Sat Turţ, Comuna Turţ, Satu Mare | 56 %▲ 117,4 % | ▲ 117,4 % | 286,4 K RON | |
| 55 | 55.CHIM94CONST2017 S.R.L.nou | Loc. Negreşti-Oaş, Oraş Negreşti-Oaş, Satu Mare | 55,7 %▲ 10,6 % | ▲ 10,6 % | 357,3 K RON | |
| 56 | 56.ADELAMA BB GESPA SRL▼ 21 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 55,6 %▼ 54,6 % | ▼ 54,6 % | 10,3 K RON | |
| 57 | 57.YASMINA CONSTRUCT OAȘ S.R.L.nou | Loc. Negreşti-Oaş, Oraş Negreşti-Oaş, Satu Mare | 55,3 %▲ 50,2 % | ▲ 50,2 % | -104,9 K RON | |
| 58 | 58.MRC CULICI 2016 SRL▲ 95 | Loc. Negreşti-Oaş, Oraş Negreşti-Oaş, Satu Mare | 54,4 %▲ 54,5 % | ▲ 54,5 % | 2,6 mil. RON | |
| 59 | 59.LUK TRUST CONSTRUCT 2004 SRL▼ 16 | Sat Dorolţ, Comuna Dorolţ, Satu Mare | 54 %▼ 4,3 % | ▼ 4,3 % | 303 K RON | |
| 60 | 60.VICTORIA QUALITY SRLnou | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 53,3 %▲ 59,2 % | ▲ 59,2 % | 2,1 K RON | |
| 61 | 61.MARI BRAV SRL▲ 33 | Sat Călineşti-Oaş, Comuna Călineşti-Oaş, Satu Mare | 53,1 %▲ 41,8 % | ▲ 41,8 % | 2,6 mil. RON | |
| 62 | 62.AG SERV CONSTRUCT SRL▲ 23 | Loc. Negreşti-Oaş, Oraş Negreşti-Oaş, Satu Mare | 52,8 %▲ 17,7 % | ▲ 17,7 % | 5,6 mil. RON | |
| 63 | 63.DRAGOŞ BATIMENT SRLnou | Loc. Negreşti-Oaş, Oraş Negreşti-Oaş, Satu Mare | 51,2 %▲ 57,6 % | ▲ 57,6 % | 16,8 K RON | |
| 64 | 64.SPECIAL ALPINTECHNIKA SRL▼ 11 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 51 %▲ 46 % | ▲ 46 % | 5 K RON | |
| 65 | 65.VIDELI SRL▲ 48 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 50,1 %▲ 42,2 % | ▲ 42,2 % | 348 K RON | |
| 66 | 66.EMOUT STORE SRL▲ 3 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 49,3 %▲ 5,1 % | ▲ 5,1 % | 60,5 K RON | |
| 67 | 67.ATESA GENERAL INVEST SRL▼ 2 | Sat Trip, Comuna Bixad, Satu Mare | 49,2 %▲ 53,7 % | ▲ 53,7 % | 1 mil. RON | |
| 68 | 68.MARBIA LUCAS 2014 SRL▲ 83 | Sat Certeze, Comuna Certeze, Satu Mare | 49,1 %▼ 7,6 % | ▼ 7,6 % | -55,8 K RON | |
| 69 | 69.AMD TRADING VEST SRL▼ 12 | Sat Certeze, Comuna Certeze, Satu Mare | 48,4 %▲ 67,1 % | ▲ 67,1 % | 265,8 K RON | |
| 70 | 70.STEFI COMPANY SRL▼ 52 | Sat Târşolţ, Comuna Târşolţ, Satu Mare | 47,9 %▼ 54,4 % | ▼ 54,4 % | 203,4 K RON | |
| 71 | 71.SERHO FOTOWOLT SRL▼ 15 | Sat Păuleşti, Comuna Păuleşti, Satu Mare | 47,6 %▲ 37 % | ▲ 37 % | 76 K RON | |
| 72 | 72.CIORBA COMPANY S.R.L.nou | Sat Batarci, Comuna Batarci, Satu Mare | 46,8 %▼ 39,4 % | ▼ 39,4 % | 18,7 K RON | |
| 73 | 73.ROMALEX SRL▲ 86 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 46 %▲ 73,7 % | ▲ 73,7 % | 814,3 K RON | |
| 74 | 74.ARCODOM SRL▼ 54 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 45,5 %▲ 63,5 % | ▲ 63,5 % | 18,1 K RON | |
| 75 | 75.MACO SOLE CONCEPT SRL▼ 61 | Sat Odoreu, Comuna Odoreu, Satu Mare | 45,5 %▼ 5,5 % | ▼ 5,5 % | 456,3 K RON | |
| 76 | 76.MAMUT INVEST SRL▲ 155 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 45,3 %▲ 79,1 % | ▲ 79,1 % | 128,2 K RON | |
| 77 | 77.MILET CONSTRUCT SRLnou | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 45,2 %▼ 1 % | ▼ 1 % | 236,8 K RON | |
| 78 | 78.NORD ELITE SRL▲ 26 | Sat Bixad, Comuna Bixad, Satu Mare | 45 %▲ 23,3 % | ▲ 23,3 % | 1,5 mil. RON | |
| 79 | 79.NICOL N&T SRLnou | Sat Odoreu, Comuna Odoreu, Satu Mare | 44,9 %▲ 418,3 % | ▲ 418,3 % | -607,6 K RON | |
| 80 | 80.FLEISSIG SRL▲ 110 | Sat Căpleni, Comuna Căpleni, Satu Mare | 44,4 %▲ 155,3 % | ▲ 155,3 % | 112,6 K RON | |
| 81 | 81.FOUR V SYSTEM SRL▲ 27 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 43,9 %▲ 0,2 % | ▲ 0,2 % | 52,2 K RON | |
| 82 | 82.RAISE CONSTRUCT BCB S.R.L.nou | Sat Certeze, Comuna Certeze, Satu Mare | 42,9 %▼ 3,3 % | ▼ 3,3 % | 324,6 K RON | |
| 83 | 83.PROINSTAL IMPEX SRL▼ 21 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 42,8 %▼ 13 % | ▼ 13 % | 417,8 K RON | |
| 84 | 84.STRUCTURE GOGAN SRL▲ 142 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 42,8 %▲ 79,8 % | ▲ 79,8 % | 261,2 K RON | |
| 85 | 85.PORTICON INTERNATIONAL SRL▲ 43 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 41,9 %▲ 8,8 % | ▲ 8,8 % | 118,6 K RON | |
| 86 | 86.CONSTRUCT VASCO SRL▼ 59 | Sat Bixad, Comuna Bixad, Satu Mare | 41,4 %▼ 38,9 % | ▼ 38,9 % | 738,4 K RON | |
| 87 | 87.MAGDAV CONST SRLnou | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 41 %▲ 141 % | ▲ 141 % | 125,3 K RON | |
| 88 | 88.OCSI CONSTRUCT SRL▼ 25 | Sat Potău, Comuna Medieşu Aurit, Satu Mare | 40,6 %▲ 15 % | ▲ 15 % | 255,2 K RON | |
| 89 | 89.BIG CONSTRUCTII MG SRLnou | Sat Huta Certeze, Comuna Certeze, Satu Mare | 40,2 %▼ 0,7 % | ▼ 0,7 % | 158,6 K RON | |
| 90 | 90.PROIECT INVEST SRL▼ 45 | Sat Gherţa Mică, Comuna Gherţa Mică, Satu Mare | 40,1 %▲ 27,3 % | ▲ 27,3 % | 1,1 mil. RON | |
| 91 | 91.EDIL PUSKAS SRLnou | Sat Petin, Comuna Păuleşti, Satu Mare | 39,4 %▲ 368,9 % | ▲ 368,9 % | 324,9 K RON | |
| 92 | 92.CHEŞCHEŞ CERTEZE 2015 SRLnou | Sat Certeze, Comuna Certeze, Satu Mare | 39,3 %▲ 129,3 % | ▲ 129,3 % | 807,4 K RON | |
| 93 | 93.ELECTRO GAVRĂU SRLnou | Sat Călineşti-Oaş, Comuna Călineşti-Oaş, Satu Mare | 38,7 %— | — | 484,7 K RON | |
| 94 | 94.BEST BUILD TECHNOLOGY SRL▲ 40 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 38,5 %▲ 3 % | ▲ 3 % | 140,5 K RON | |
| 95 | 95.PECONEX SRLnou | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 37,3 %— | — | 1,1 mil. RON | |
| 96 | 96.INVESTTRIM SRL▲ 91 | Sat Gherţa Mică, Comuna Gherţa Mică, Satu Mare | 37,1 %▲ 26,4 % | ▲ 26,4 % | 18,8 K RON | |
| 97 | 97.THERMO MEISTER SRL▲ 57 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 36,9 %▲ 17,1 % | ▲ 17,1 % | -245,6 K RON | |
| 98 | 98.SAMAGREG SRLnou | Sat Odoreu, Comuna Odoreu, Satu Mare | 36,6 %▲ 35,5 % | ▲ 35,5 % | 32,2 K RON | |
| 99 | 99.VALEA MĂRIEI ȚARA OAȘULUI S.R.L.nou | Loc. Tur, Oraş Negreşti-Oaş, Satu Mare | 36,3 %▲ 61,3 % | ▲ 61,3 % | 16,7 K RON | |
| 100 | 100.M SYS SRL▲ 80 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 36,2 %▲ 44,5 % | ▲ 44,5 % | 645 K RON |
Codurile CAEN din construcții — Satu Mare
CAEN 4100
Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
216 firme · 1,3 mld. RON
CAEN 4120
Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
866 firme · 1,3 mld. RON
CAEN 4211
Lucrări de construcții a drumurilor și autostrăzilor
79 firme · 268,2 mil. RON
CAEN 4321
Lucrări de instalații electrice
113 firme · 169,2 mil. RON
CAEN 4322
Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat
123 firme · 113,6 mil. RON
CAEN 4291
Construcții hidrotehnice
13 firme · 106,3 mil. RON
CAEN 4312
Lucrări de pregătire a terenului
71 firme · 102,4 mil. RON
CAEN 4221
Lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru fluide
25 firme · 63,6 mil. RON
CAEN 4399
Alte lucrări speciale de construcții n.c.a.
46 firme · 45,5 mil. RON
CAEN 4332
Lucrări de tâmplărie și dulgherie
41 firme · 25,5 mil. RON
CAEN 4333
Lucrări de pardosire și placare a pereților
57 firme · 22,1 mil. RON
CAEN 4329
Alte lucrări de instalații pentru construcții
9 firme · 21,6 mil. RON
CAEN 4335
Alte lucrări de finisare
3 firme · 19,6 mil. RON
CAEN 4110
Dezvoltare (promovare) imobiliară
39 firme · 17,3 mil. RON
CAEN 4213
Construcția de poduri și tuneluri
7 firme · 14,3 mil. RON
CAEN 4331
Lucrări de ipsoserie
11 firme · 11,4 mil. RON
CAEN 4334
Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri
43 firme · 8,7 mil. RON
CAEN 4311
Lucrări de demolare a construcțiilor
8 firme · 7,6 mil. RON
CAEN 4222
Lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru electricitate și telecomunicații
12 firme · 6,5 mil. RON
CAEN 4391
Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții
9 firme · 3,6 mil. RON
CAEN 4212
Lucrări de construcții a căilor ferate de suprafață și subterane
3 firme · 3,3 mil. RON
CAEN 4299
Lucrări de construcții a altor proiecte inginerești n.c.a
8 firme · 1,6 mil. RON
CAEN 4313
Lucrări de foraj și sondaj pentru construcții
5 firme · 1,4 mil. RON
CAEN 4341
Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții
5 firme · 1 mil. RON
CAEN 4339
Alte lucrări de finisare
10 firme · 717,3 K RON
CAEN 4324
Alte lucrări de instalații pentru construcții
3 firme · 422 K RON
CAEN 4323
Lucrări de izolații
2 firme · 128,7 K RON