Top 100 firme — Construcții, Satu Mare după profit net în 2025
1.827 de firme au îndeplinit criteriile de eligibilitate pentru acest top. Primele 100 cumulează 397,4 mil. RON. Pragul de intrare în top este 967,2 K RON, iar liderul atinge 29,8 mil. RON.
Cifră de afaceriProfit netAngajațiMarjă netăCapitaluriDatoriiPierderiCreștere YoYCreștere pe 3 ani (CAGR)Lichiditate ridicatăScădere cifră de afaceriFirme noi
| # | Firmă | Localitate | Profit net | Variație | Tendință | Profit net |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1.TARR CONST SRL▲ 3 | Oraş Livada, Satu Mare | 29,8 mil. RON▲ 72,9 % | ▲ 72,9 % | 29,8 mil. RON | |
| 2 | 2.CONSTRUCT I.N.G. SRL= | Loc. Negreşti-Oaş, Oraş Negreşti-Oaş, Satu Mare | 28,6 mil. RON▲ 31 % | ▲ 31 % | 28,6 mil. RON | |
| 3 | 3.SAVOY GRUP ENERGY S.R.L.▲ 11 | Sat Certeze, Comuna Certeze, Satu Mare | 24,5 mil. RON▲ 144,9 % | ▲ 144,9 % | 24,5 mil. RON | |
| 4 | 4.PROIECT INVEST SRL▼ 1 | Sat Gherţa Mică, Comuna Gherţa Mică, Satu Mare | 24,2 mil. RON▲ 21 % | ▲ 21 % | 24,2 mil. RON | |
| 5 | 5.LAURENTIU H SRL▲ 6 | Loc. Negreşti-Oaş, Oraş Negreşti-Oaş, Satu Mare | 17,6 mil. RON▲ 39,7 % | ▲ 39,7 % | 17,6 mil. RON | |
| 6 | 6.PRODEXIMP SRL▲ 4 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 15 mil. RON▲ 8,3 % | ▲ 8,3 % | 15 mil. RON | |
| 7 | 7.LESCACI COM SRL▲ 5 | Loc. Negreşti-Oaş, Oraş Negreşti-Oaş, Satu Mare | 12,2 mil. RON▲ 1,4 % | ▲ 1,4 % | 12,2 mil. RON | |
| 8 | 8.SENERA S.A.▼ 1 | Sat Dorolţ, Comuna Dorolţ, Satu Mare | 12 mil. RON▼ 20 % | ▼ 20 % | 12 mil. RON | |
| 9 | 9.HOLTEX GRUP INVEST SRL▲ 7 | Loc. Negreşti-Oaş, Oraş Negreşti-Oaş, Satu Mare | 8,7 mil. RON▲ 3,6 % | ▲ 3,6 % | 8,7 mil. RON | |
| 10 | 10.BERCRIS C&B EXTREME AG SRL▼ 4 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 8,1 mil. RON▼ 47,1 % | ▼ 47,1 % | 8,1 mil. RON | |
| 11 | 11.VASI CONSTRANS 1995 S.R.L.▲ 190 | Sat Comlăuşa, Comuna Batarci, Satu Mare | 8 mil. RON▲ 1.334,7 % | ▲ 1.334,7 % | 8 mil. RON | |
| 12 | 12.M SYS SRL▲ 11 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 7,9 mil. RON▲ 62,5 % | ▲ 62,5 % | 7,9 mil. RON | |
| 13 | 13.ROSATT COMPANY SRL▲ 4 | Loc. Negreşti-Oaş, Oraş Negreşti-Oaş, Satu Mare | 7 mil. RON▼ 4,3 % | ▼ 4,3 % | 7 mil. RON | |
| 14 | 14.BETASIL SRL▲ 11 | Sat Prilog, Comuna Oraşu Nou, Satu Mare | 6,6 mil. RON▲ 40,7 % | ▲ 40,7 % | 6,6 mil. RON | |
| 15 | 15.PROFESIONAL CONSTRUCT SRL▲ 35 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 6,3 mil. RON▲ 210,3 % | ▲ 210,3 % | 6,3 mil. RON | |
| 16 | 16.CONSTRUCŢII SILVA OAŞ SRL▼ 8 | Loc. Negreşti-Oaş, Oraş Negreşti-Oaş, Satu Mare | 6,3 mil. RON▼ 57,5 % | ▼ 57,5 % | 6,3 mil. RON | |
| 17 | 17.SAMGEC SRL▲ 14 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 5,8 mil. RON▲ 73,7 % | ▲ 73,7 % | 5,8 mil. RON | |
| 18 | 18.STARBAC VEST SRL▼ 5 | Loc. Negreşti-Oaş, Oraş Negreşti-Oaş, Satu Mare | 5,6 mil. RON▼ 53,4 % | ▼ 53,4 % | 5,6 mil. RON | |
| 19 | 19.LUCY STAR SRL▲ 16 | Loc. Negreşti-Oaş, Oraş Negreşti-Oaş, Satu Mare | 5,6 mil. RON▲ 87,4 % | ▲ 87,4 % | 5,6 mil. RON | |
| 20 | 20.EURAS SRL▲ 8 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 5,3 mil. RON▲ 34,4 % | ▲ 34,4 % | 5,3 mil. RON | |
| 21 | 21.PROD ZOB CONSTRUCTII SRL= | Sat Bixad, Comuna Bixad, Satu Mare | 5,2 mil. RON▼ 22,1 % | ▼ 22,1 % | 5,2 mil. RON | |
| 22 | 22.DOR DAN SAS SRL▲ 14 | Sat Certeze, Comuna Certeze, Satu Mare | 4,8 mil. RON▲ 65,8 % | ▲ 65,8 % | 4,8 mil. RON | |
| 23 | 23.QUATRO P SRLnou | Loc. Negreşti-Oaş, Oraş Negreşti-Oaş, Satu Mare | 4,5 mil. RON▲ 116,3 % | ▲ 116,3 % | 4,5 mil. RON | |
| 24 | 24.ENGIL HOLDING SRL▼ 19 | Sat Prilog, Comuna Oraşu Nou, Satu Mare | 3,8 mil. RON▼ 75,4 % | ▼ 75,4 % | 3,8 mil. RON | |
| 25 | 25.IULIA BOSS SRL▲ 170 | Loc. Negreşti-Oaş, Oraş Negreşti-Oaş, Satu Mare | 3,8 mil. RON▲ 550,6 % | ▲ 550,6 % | 3,8 mil. RON | |
| 26 | 26.WAKOND EXPERT S.R.L.▲ 14 | Sat Potău, Comuna Medieşu Aurit, Satu Mare | 3,6 mil. RON▲ 38,4 % | ▲ 38,4 % | 3,6 mil. RON | |
| 27 | 27.FLORIN & NICU MONEA S.R.L.nou | Sat Drăguşeni, Comuna Turulung, Satu Mare | 3,5 mil. RON— | — | 3,5 mil. RON | |
| 28 | 28.SENERA MINERALS S.R.L.▲ 291 | Sat Dorolţ, Comuna Dorolţ, Satu Mare | 3,4 mil. RON▲ 1.090,9 % | ▲ 1.090,9 % | 3,4 mil. RON | |
| 29 | 29.ART EDIL RENOVAZIONI S.R.L.▲ 1.765 | Loc. Negreşti-Oaş, Oraş Negreşti-Oaş, Satu Mare | 3,3 mil. RON— | — | 3,3 mil. RON | |
| 30 | 30.FOUR V SYSTEM SRL▼ 11 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 3,2 mil. RON▼ 55,3 % | ▼ 55,3 % | 3,2 mil. RON | |
| 31 | 31.MAMUT INVEST SRL▼ 1 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 2,9 mil. RON▼ 16,5 % | ▼ 16,5 % | 2,9 mil. RON | |
| 32 | 32.NOVA OAS SRL▲ 28 | Loc. Negreşti-Oaş, Oraş Negreşti-Oaş, Satu Mare | 2,8 mil. RON▲ 68,8 % | ▲ 68,8 % | 2,8 mil. RON | |
| 33 | 33.VASI FLOR SRL▼ 4 | Sat Prilog, Comuna Oraşu Nou, Satu Mare | 2,7 mil. RON▼ 24,7 % | ▼ 24,7 % | 2,7 mil. RON | |
| 34 | 34.BIG CONSTRUCTII MG SRL▲ 51 | Sat Huta Certeze, Comuna Certeze, Satu Mare | 2,7 mil. RON▲ 106,3 % | ▲ 106,3 % | 2,7 mil. RON | |
| 35 | 35.BOD NORD VEST DEVELOPMENT SRL▲ 101 | Sat Certeze, Comuna Certeze, Satu Mare | 2,7 mil. RON▲ 209,9 % | ▲ 209,9 % | 2,7 mil. RON | |
| 36 | 36.SABCONST WORLD S.R.L.nou | Loc. Mădăras, Oraş Ardud, Satu Mare | 2,6 mil. RON— | — | 2,6 mil. RON | |
| 37 | 37.GRL CONGRUP S.R.L.▲ 150 | Loc. Negreşti-Oaş, Oraş Negreşti-Oaş, Satu Mare | 2,5 mil. RON▲ 296,8 % | ▲ 296,8 % | 2,5 mil. RON | |
| 38 | 38.PREMCONSTRUCT SRL▲ 176 | Loc. Negreşti-Oaş, Oraş Negreşti-Oaş, Satu Mare | 2,4 mil. RON▲ 374,7 % | ▲ 374,7 % | 2,4 mil. RON | |
| 39 | 39.ELECTROMEN SRL▼ 19 | Sat Căpleni, Comuna Căpleni, Satu Mare | 2,4 mil. RON▼ 65,5 % | ▼ 65,5 % | 2,4 mil. RON | |
| 40 | 40.DRAGADOS CONSTRUCT SRL▲ 27 | Loc. Negreşti-Oaş, Oraş Negreşti-Oaş, Satu Mare | 2,4 mil. RON▲ 48,6 % | ▲ 48,6 % | 2,4 mil. RON | |
| 41 | 41.HEXAQ SRL▲ 59 | Loc. Negreşti-Oaş, Oraş Negreşti-Oaş, Satu Mare | 2,3 mil. RON▲ 98,7 % | ▲ 98,7 % | 2,3 mil. RON | |
| 42 | 42.CONSTRUCT VASCO SRL▲ 1.712 | Sat Bixad, Comuna Bixad, Satu Mare | 2,3 mil. RON— | — | 2,3 mil. RON | |
| 43 | 43.OAŞ COM IMPEX SRL▼ 19 | Loc. Negreşti-Oaş, Oraş Negreşti-Oaş, Satu Mare | 2,3 mil. RON▼ 52,4 % | ▼ 52,4 % | 2,3 mil. RON | |
| 44 | 44.IPD IMEX SRL▲ 42 | Sat Certeze, Comuna Certeze, Satu Mare | 2,2 mil. RON▲ 71,9 % | ▲ 71,9 % | 2,2 mil. RON | |
| 45 | 45.AXM CONCEPT S.R.L.▼ 3 | Sat Pomi, Comuna Pomi, Satu Mare | 2,2 mil. RON▼ 12,8 % | ▼ 12,8 % | 2,2 mil. RON | |
| 46 | 46.NAPOSTAR SRL▲ 12 | Loc. Negreşti-Oaş, Oraş Negreşti-Oaş, Satu Mare | 2,1 mil. RON▲ 19 % | ▲ 19 % | 2,1 mil. RON | |
| 47 | 47.CASY & JESSICA 2014 SRL▲ 18 | Sat Certeze, Comuna Certeze, Satu Mare | 2 mil. RON▲ 25,2 % | ▲ 25,2 % | 2 mil. RON | |
| 48 | 48.BOSS COANTRY SRL▲ 180 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 2 mil. RON▲ 326,3 % | ▲ 326,3 % | 2 mil. RON | |
| 49 | 49.DBO OAȘ CONSTRUCT S.R.L.▲ 133 | Loc. Negreşti-Oaş, Oraş Negreşti-Oaş, Satu Mare | 2 mil. RON▲ 207,8 % | ▲ 207,8 % | 2 mil. RON | |
| 50 | 50.BNE LOGISTICS 2021 S.R.L.▲ 293 | Sat Racşa, Comuna Racşa, Satu Mare | 1,9 mil. RON▲ 668,4 % | ▲ 668,4 % | 1,9 mil. RON | |
| 51 | 51.ELECTRO GAVRĂU SRL▼ 7 | Sat Călineşti-Oaş, Comuna Călineşti-Oaş, Satu Mare | 1,9 mil. RON▼ 22 % | ▼ 22 % | 1,9 mil. RON | |
| 52 | 52.TOMI ALEX SRL▼ 34 | Sat Călineşti-Oaş, Comuna Călineşti-Oaş, Satu Mare | 1,9 mil. RON▼ 73,8 % | ▼ 73,8 % | 1,9 mil. RON | |
| 53 | 53.TARR & TARR SRL▲ 30 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 1,9 mil. RON▲ 39,3 % | ▲ 39,3 % | 1,9 mil. RON | |
| 54 | 54.CSS INOV S.R.L.▲ 74 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 1,8 mil. RON▲ 98,8 % | ▲ 98,8 % | 1,8 mil. RON | |
| 55 | 55.SZABADICS ÉPITŐIPARI ZÁRTKŐRŰEN MŰKŐDŐ RÉSZVÉNYTÁRSASÁG NAGYKANIZSA S.A. SUCURSALA SATU MARE▲ 35 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 1,8 mil. RON▲ 42,8 % | ▲ 42,8 % | 1,8 mil. RON | |
| 56 | 56.TEHNO SMART SERVICE S.R.L.▲ 24 | Municipiul Carei, Satu Mare | 1,7 mil. RON▲ 24,9 % | ▲ 24,9 % | 1,7 mil. RON | |
| 57 | 57.MIANTE DUO GROUP SRL▲ 76 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 1,7 mil. RON▲ 91,9 % | ▲ 91,9 % | 1,7 mil. RON | |
| 58 | 58.VEST INSTAL CONSTRUCT SRL▲ 434 | Loc. Negreşti-Oaş, Oraş Negreşti-Oaş, Satu Mare | 1,7 mil. RON▲ 1.604,8 % | ▲ 1.604,8 % | 1,7 mil. RON | |
| 59 | 59.RANSEM GL SRL▲ 1.912 | Sat Lipău, Comuna Culciu, Satu Mare | 1,7 mil. RON— | — | 1,7 mil. RON | |
| 60 | 60.EU PUMP SOLUTION SRL▲ 107 | Municipiul Carei, Satu Mare | 1,7 mil. RON▲ 129,9 % | ▲ 129,9 % | 1,7 mil. RON | |
| 61 | 61.ROMSIM VEST S.R.L.▼ 35 | Loc. Negreşti-Oaş, Oraş Negreşti-Oaş, Satu Mare | 1,6 mil. RON▼ 64,8 % | ▼ 64,8 % | 1,6 mil. RON | |
| 62 | 62.ROMTEHNIC CONSTRUCT SRL▲ 61 | Loc. Negreşti-Oaş, Oraş Negreşti-Oaş, Satu Mare | 1,6 mil. RON▲ 67,8 % | ▲ 67,8 % | 1,6 mil. RON | |
| 63 | 63.ALFASOL NORD SRL▲ 1.849 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 1,6 mil. RON— | — | 1,6 mil. RON | |
| 64 | 64.DECO ROM SRL▲ 81 | Loc. Negreşti-Oaş, Oraş Negreşti-Oaş, Satu Mare | 1,5 mil. RON▲ 84,7 % | ▲ 84,7 % | 1,5 mil. RON | |
| 65 | 65.EUROUNIVERSAL ESTRUCT SM 1995 SRL▲ 47 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 1,5 mil. RON▲ 37,6 % | ▲ 37,6 % | 1,5 mil. RON | |
| 66 | 66.KARADI 80 CONSTRUCT S.R.L.▲ 1.863 | Sat Bercu, Comuna Lazuri, Satu Mare | 1,4 mil. RON— | — | 1,4 mil. RON | |
| 67 | 67.DISCOVERY OAŞ SRL▼ 10 | Loc. Negreşti-Oaş, Oraş Negreşti-Oaş, Satu Mare | 1,4 mil. RON▼ 20,6 % | ▼ 20,6 % | 1,4 mil. RON | |
| 68 | 68.PERFECT DOMIŢIANA SRL▲ 74 | Loc. Negreşti-Oaş, Oraş Negreşti-Oaş, Satu Mare | 1,4 mil. RON▲ 62,4 % | ▲ 62,4 % | 1,4 mil. RON | |
| 69 | 69.DRAVAS TEHNIC S.R.L.▲ 40 | Loc. Tur, Oraş Negreşti-Oaş, Satu Mare | 1,4 mil. RON▲ 25,8 % | ▲ 25,8 % | 1,4 mil. RON | |
| 70 | 70.KOPS PT REINFORCEMENT S.R.L.▲ 80 | Sat Micula, Comuna Micula, Satu Mare | 1,3 mil. RON▲ 66,5 % | ▲ 66,5 % | 1,3 mil. RON | |
| 71 | 71.LU & SI COMPANY SRL▲ 39 | Sat Ciuperceni, Comuna Agriş, Satu Mare | 1,3 mil. RON▲ 21,8 % | ▲ 21,8 % | 1,3 mil. RON | |
| 72 | 72.SEBASTIAN PRESTIGE S.R.L.▼ 21 | Loc. Negreşti-Oaş, Oraş Negreşti-Oaş, Satu Mare | 1,3 mil. RON▼ 34,8 % | ▼ 34,8 % | 1,3 mil. RON | |
| 73 | 73.COSMA CONSTRUCT IV S.R.L.▲ 22 | Loc. Negreşti-Oaş, Oraş Negreşti-Oaş, Satu Mare | 1,3 mil. RON▲ 8,3 % | ▲ 8,3 % | 1,3 mil. RON | |
| 74 | 74.MACO SOLE CONCEPT SRL▲ 139 | Sat Odoreu, Comuna Odoreu, Satu Mare | 1,2 mil. RON▲ 137,2 % | ▲ 137,2 % | 1,2 mil. RON | |
| 75 | 75.GREEN PLAN PROJECT S.R.L.▼ 38 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 1,2 mil. RON▼ 58,5 % | ▼ 58,5 % | 1,2 mil. RON | |
| 76 | 76.POSZET SRL▲ 335 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 1,2 mil. RON▲ 611,4 % | ▲ 611,4 % | 1,2 mil. RON | |
| 77 | 77.MARCO OAŞ S.R.L.▲ 143 | Loc. Negreşti-Oaş, Oraş Negreşti-Oaş, Satu Mare | 1,2 mil. RON▲ 136,8 % | ▲ 136,8 % | 1,2 mil. RON | |
| 78 | 78.AMD TRADING VEST SRL▲ 102 | Sat Certeze, Comuna Certeze, Satu Mare | 1,2 mil. RON▲ 78,6 % | ▲ 78,6 % | 1,2 mil. RON | |
| 79 | 79.CPA CONSTRUCT INSTAL S.R.L.▲ 123 | Sat Certeze, Comuna Certeze, Satu Mare | 1,2 mil. RON▲ 110,6 % | ▲ 110,6 % | 1,2 mil. RON | |
| 80 | 80.STRUCTURE GOGAN SRL▼ 53 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 1,2 mil. RON▼ 72,3 % | ▼ 72,3 % | 1,2 mil. RON | |
| 81 | 81.IONUT SAVA COM SRL▲ 12 | Loc. Negreşti-Oaş, Oraş Negreşti-Oaş, Satu Mare | 1,2 mil. RON▼ 5,8 % | ▼ 5,8 % | 1,2 mil. RON | |
| 82 | 82.NICOLI RED S.R.L.▲ 461 | Municipiul Carei, Satu Mare | 1,2 mil. RON▲ 1.514,7 % | ▲ 1.514,7 % | 1,2 mil. RON | |
| 83 | 83.ROK VADEM CERTEZE S.R.L.▲ 75 | Sat Certeze, Comuna Certeze, Satu Mare | 1,2 mil. RON▲ 53,2 % | ▲ 53,2 % | 1,2 mil. RON | |
| 84 | 84.CJ BETON SOCIETATE CU RASPUNDERE LIMITATĂnou | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 1,1 mil. RON— | — | — | 1,1 mil. RON |
| 85 | 85.VENTMASTER S.R.L.nou | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 1,1 mil. RON— | — | — | 1,1 mil. RON |
| 86 | 86.GILUBAU SOCIETATE CU RASPUNDERE LIMITATĂnou | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 1,1 mil. RON— | — | — | 1,1 mil. RON |
| 87 | 87.EDL TRANSILVANIA HOLDING S.R.L.▲ 261 | Loc. Negreşti-Oaş, Oraş Negreşti-Oaş, Satu Mare | 1,1 mil. RON▲ 352,1 % | ▲ 352,1 % | 1,1 mil. RON | |
| 88 | 88.AERCON SERVICE S.R.L.▲ 19 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 1,1 mil. RON▼ 3,6 % | ▼ 3,6 % | 1,1 mil. RON | |
| 89 | 89.CARPATBUILD S.R.L.nou | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 1,1 mil. RON— | — | — | 1,1 mil. RON |
| 90 | 90.ALEXIS FLOR NORD SRL▼ 34 | Sat Trip, Comuna Bixad, Satu Mare | 1,1 mil. RON▼ 41 % | ▼ 41 % | 1,1 mil. RON | |
| 91 | 91.TARR RAG BAU SRL▲ 241 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 1,1 mil. RON▲ 300,5 % | ▲ 300,5 % | 1,1 mil. RON | |
| 92 | 92.LEICON INVEST S.R.L.▲ 180 | Sat Viile Satu Mare, Comuna Viile Satu Mare, Satu Mare | 1 mil. RON▲ 185,7 % | ▲ 185,7 % | 1 mil. RON | |
| 93 | 93.DRYWALL PROJECT S.R.L.▲ 142 | Loc. Negreşti-Oaş, Oraş Negreşti-Oaş, Satu Mare | 1 mil. RON▲ 127 % | ▲ 127 % | 1 mil. RON | |
| 94 | 94.ARCODOM SRL▲ 585 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 1 mil. RON▲ 2.976,4 % | ▲ 2.976,4 % | 1 mil. RON | |
| 95 | 95.BOCONS SRL▲ 3 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 1 mil. RON▼ 15,7 % | ▼ 15,7 % | 1 mil. RON | |
| 96 | 96.CAROL CONSTRUCT 2018 S.R.L.▲ 158 | Sat Oraşu Nou, Comuna Oraşu Nou, Satu Mare | 983,9 K RON▲ 141,4 % | ▲ 141,4 % | 983,9 K RON | |
| 97 | 97.SAMINO TEHNIC SRL▲ 213 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 969,4 K RON▲ 232,6 % | ▲ 232,6 % | 969,4 K RON | |
| 98 | 98.HOLDING CONSTRUCT SRL▲ 80 | Sat Certeze, Comuna Certeze, Satu Mare | 968,7 K RON▲ 46,4 % | ▲ 46,4 % | 968,7 K RON | |
| 99 | 99.ELITE CREW S.R.L.▲ 44 | Sat Apa, Comuna Apa, Satu Mare | 968,6 K RON▲ 13,8 % | ▲ 13,8 % | 968,6 K RON | |
| 100 | 100.GIGI STAR SRL▲ 323 | Sat Certeze, Comuna Certeze, Satu Mare | 967,2 K RON▲ 523,7 % | ▲ 523,7 % | 967,2 K RON |
Codurile CAEN din construcții — Satu Mare
CAEN 4100
Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
216 firme · 1,3 mld. RON
CAEN 4120
Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
866 firme · 1,3 mld. RON
CAEN 4211
Lucrări de construcții a drumurilor și autostrăzilor
79 firme · 268,2 mil. RON
CAEN 4321
Lucrări de instalații electrice
113 firme · 169,2 mil. RON
CAEN 4322
Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat
123 firme · 113,6 mil. RON
CAEN 4291
Construcții hidrotehnice
13 firme · 106,3 mil. RON
CAEN 4312
Lucrări de pregătire a terenului
71 firme · 102,4 mil. RON
CAEN 4221
Lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru fluide
25 firme · 63,6 mil. RON
CAEN 4399
Alte lucrări speciale de construcții n.c.a.
46 firme · 45,5 mil. RON
CAEN 4332
Lucrări de tâmplărie și dulgherie
41 firme · 25,5 mil. RON
CAEN 4333
Lucrări de pardosire și placare a pereților
57 firme · 22,1 mil. RON
CAEN 4329
Alte lucrări de instalații pentru construcții
9 firme · 21,6 mil. RON
CAEN 4335
Alte lucrări de finisare
3 firme · 19,6 mil. RON
CAEN 4110
Dezvoltare (promovare) imobiliară
39 firme · 17,3 mil. RON
CAEN 4213
Construcția de poduri și tuneluri
7 firme · 14,3 mil. RON
CAEN 4331
Lucrări de ipsoserie
11 firme · 11,4 mil. RON
CAEN 4334
Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri
43 firme · 8,7 mil. RON
CAEN 4311
Lucrări de demolare a construcțiilor
8 firme · 7,6 mil. RON
CAEN 4222
Lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru electricitate și telecomunicații
12 firme · 6,5 mil. RON
CAEN 4391
Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții
9 firme · 3,6 mil. RON
CAEN 4212
Lucrări de construcții a căilor ferate de suprafață și subterane
3 firme · 3,3 mil. RON
CAEN 4299
Lucrări de construcții a altor proiecte inginerești n.c.a
8 firme · 1,6 mil. RON
CAEN 4313
Lucrări de foraj și sondaj pentru construcții
5 firme · 1,4 mil. RON
CAEN 4341
Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții
5 firme · 1 mil. RON
CAEN 4339
Alte lucrări de finisare
10 firme · 717,3 K RON
CAEN 4324
Alte lucrări de instalații pentru construcții
3 firme · 422 K RON
CAEN 4323
Lucrări de izolații
2 firme · 128,7 K RON