Top 100 firme — IT și comunicații, Prahova după creștere pe 3 ani (CAGR) în 2025
272 de firme au îndeplinit criteriile de eligibilitate pentru acest top. Pragul de intrare în top este 18,2 %, iar liderul atinge 257,6 %.
Cifră de afaceriProfit netAngajațiMarjă netăCapitaluriDatoriiPierderiCreștere YoYCreștere pe 3 ani (CAGR)Lichiditate ridicatăScădere cifră de afaceriFirme noi
| # | Firmă | Localitate | CAGR 3 ani | Variație | Tendință | Profit net |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1.PYXIS AERO S.R.L.nou | Municipiul Ploieşti, Prahova | 257,6 %▲ 926 % | ▲ 926 % | 1,1 mil. RON | |
| 2 | 2.DGI MULTIMEDIA DESIGN S.R.L.= | Loc. Băicoi, Oraş Băicoi, Prahova | 205,6 %▼ 41,9 % | ▼ 41,9 % | 355,9 K RON | |
| 3 | 3.SYNTEQ SOLUTIONS SRL▲ 6 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 139,6 %▲ 73,4 % | ▲ 73,4 % | 5,1 mil. RON | |
| 4 | 4.OUTLOOK GLOBAL SERVICES SRL▼ 3 | Loc. Buşteni, Oraş Buşteni, Prahova | 123,8 %▲ 15,9 % | ▲ 15,9 % | 1,6 mil. RON | |
| 5 | 5.FUTURE MAGIX SOFT S.R.L.nou | Municipiul Ploieşti, Prahova | 122,8 %▼ 25,1 % | ▼ 25,1 % | -266,1 K RON | |
| 6 | 6.DIRECT HUNTING S.R.L.nou | Sat Chiojdeanca, Comuna Chiojdeanca, Prahova | 102,7 %▲ 157,6 % | ▲ 157,6 % | 735,8 K RON | |
| 7 | 7.REDRAINBO DIGITAL S.R.L.nou | Sat Bucov, Comuna Bucov, Prahova | 98,2 %▲ 38,7 % | ▲ 38,7 % | 1,1 mil. RON | |
| 8 | 8.LENDRISE MARKETPLACE S.R.L.▲ 69 | Loc. Sinaia, Oraş Sinaia, Prahova | 85,7 %▲ 52,6 % | ▲ 52,6 % | 1,1 mil. RON | |
| 9 | 9.M.T. INFOSYSTEMS SRL▲ 40 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 84,9 %▲ 6 % | ▲ 6 % | 595,3 K RON | |
| 10 | 10.SYMPHOPAY S.R.L.▲ 4 | Oraş Breaza, Prahova | 84,2 %▲ 88,9 % | ▲ 88,9 % | 2,4 mil. RON | |
| 11 | 11.CLOUD ACCELERATOR S.R.L.nou | Municipiul Câmpina, Prahova | 82,4 %▲ 5,6 % | ▲ 5,6 % | 662,5 K RON | |
| 12 | 12.VELICRON TECHNOLOGIES S.R.L.nou | Loc. Băicoi, Oraş Băicoi, Prahova | 80,8 %▲ 0,5 % | ▲ 0,5 % | 554,1 K RON | |
| 13 | 13.MF IT CODELY S.R.L.nou | Sat Păuleşti, Comuna Păuleşti, Prahova | 80,3 %▲ 21,5 % | ▲ 21,5 % | 508,1 K RON | |
| 14 | 14.AMMON PICTURES STUDIO SRL▲ 158 | Municipiul Câmpina, Prahova | 68,7 %▲ 173,8 % | ▲ 173,8 % | 32,6 K RON | |
| 15 | 15.IMPERIAL WEBMEDIA DESIGN SRL▼ 2 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 67,4 %▲ 25,4 % | ▲ 25,4 % | 715,2 K RON | |
| 16 | 16.WEBADMINS S.R.L.nou | Loc. Sinaia, Oraş Sinaia, Prahova | 63,7 %▼ 26,8 % | ▼ 26,8 % | 305 K RON | |
| 17 | 17.POPALIS PHONE SRL▲ 172 | Sat Păuleşti, Comuna Păuleşti, Prahova | 63,7 %▲ 29,7 % | ▲ 29,7 % | 476,3 K RON | |
| 18 | 18.CAPSLOCK MEDIA SERV SRLnou | Municipiul Ploieşti, Prahova | 63,7 %▲ 17 % | ▲ 17 % | 55,9 K RON | |
| 19 | 19.KARMADA COM SRLnou | Municipiul Ploieşti, Prahova | 62,9 %▲ 159,7 % | ▲ 159,7 % | 852,7 K RON | |
| 20 | 20.VAMSY TECH S.R.L.▼ 2 | Sat Tătărani, Comuna Bărcăneşti, Prahova | 62,5 %▼ 6,3 % | ▼ 6,3 % | 529,8 K RON | |
| 21 | 21.MHN OPS FINANCE S.R.L.nou | Sat Ploieştiori, Comuna Blejoi, Prahova | 57,5 %▲ 13,3 % | ▲ 13,3 % | 546 K RON | |
| 22 | 22.27 WMD S.R.L.▼ 10 | Loc. Băicoi, Oraş Băicoi, Prahova | 57,2 %▼ 10 % | ▼ 10 % | 457,4 K RON | |
| 23 | 23.ROFIND SOLUTIONS SRLnou | Municipiul Câmpina, Prahova | 57 %▲ 1.772,2 % | ▲ 1.772,2 % | 77,9 K RON | |
| 24 | 24.START B LOGIC SRLnou | Municipiul Ploieşti, Prahova | 56,4 %▲ 40,9 % | ▲ 40,9 % | 151,5 K RON | |
| 25 | 25.PROFILEX GRUP SRLnou | Sat Ariceştii Rahtivani, Comuna Ariceştii Rahtivani, Prahova | 54,7 %▲ 23,1 % | ▲ 23,1 % | 628,9 K RON | |
| 26 | 26.BYTECC INTELLISOFT S.R.L.nou | Municipiul Ploieşti, Prahova | 53,9 %▼ 23,4 % | ▼ 23,4 % | 243,3 K RON | |
| 27 | 27.GLOBAL CODE S.R.L.nou | Sat Arva, Comuna Valea Călugărească, Prahova | 52,7 %▼ 21 % | ▼ 21 % | 17,8 K RON | |
| 28 | 28.NSD DEV IT S.R.L.nou | Sat Gâlmeia, Comuna Plopu, Prahova | 52 %▼ 9,5 % | ▼ 9,5 % | 519,4 K RON | |
| 29 | 29.DRIVE PROFIT WEBDEV SRL▼ 23 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 51,8 %▲ 17,2 % | ▲ 17,2 % | 655 K RON | |
| 30 | 30.EPROIT SOLUTIONS SRL▼ 22 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 51,7 %▲ 32,3 % | ▲ 32,3 % | 583,1 K RON | |
| 31 | 31.QBYCO S.R.L.▼ 7 | Municipiul Câmpina, Prahova | 50,3 %▲ 12,1 % | ▲ 12,1 % | 103,3 K RON | |
| 32 | 32.AGENȚIA DE ZECE S.R.L.nou | Municipiul Ploieşti, Prahova | 50,2 %▼ 28,5 % | ▼ 28,5 % | 283 K RON | |
| 33 | 33.HIGH MASTER NESS S.R.L.nou | Loc. Comarnic, Oraş Comarnic, Prahova | 50 %▲ 5,5 % | ▲ 5,5 % | 325,7 K RON | |
| 34 | 34.TYPESOFT S.R.L.nou | Sat Măneciu-Pământeni, Comuna Măneciu, Prahova | 48,3 %▲ 29,1 % | ▲ 29,1 % | 328,6 K RON | |
| 35 | 35.IANCOFF - ROGALSKI PRODUCTION S.R.L.▼ 8 | Sat Bucov, Comuna Bucov, Prahova | 47,9 %▲ 2,3 % | ▲ 2,3 % | 99,1 K RON | |
| 36 | 36.ENTEN SYSTEMS SRL▼ 4 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 47,9 %▲ 17,5 % | ▲ 17,5 % | -541,4 K RON | |
| 37 | 37.KIBI SOFTWARE SRL▼ 11 | Loc. Băicoi, Oraş Băicoi, Prahova | 47,4 %▲ 51,3 % | ▲ 51,3 % | 5,4 mil. RON | |
| 38 | 38.KEEP IT MOBILE DEVELOPMENT SRL▲ 76 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 45,6 %▼ 17,3 % | ▼ 17,3 % | 382,4 K RON | |
| 39 | 39.DUMI & CIP SOLUTION SRLnou | Municipiul Ploieşti, Prahova | 44,2 %▲ 13,5 % | ▲ 13,5 % | 317,5 K RON | |
| 40 | 40.TIMELOOP VISUALS S.R.L.nou | Sat Măneşti, Comuna Măneşti, Prahova | 43,5 %▲ 273,4 % | ▲ 273,4 % | 518,1 K RON | |
| 41 | 41.DOMATO SOFTWARE S.R.L.nou | Municipiul Ploieşti, Prahova | 42,6 %▲ 35,4 % | ▲ 35,4 % | 861,6 K RON | |
| 42 | 42.SATELIT NETWORK S.R.L.▲ 61 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 39,7 %▲ 80,6 % | ▲ 80,6 % | 358,9 K RON | |
| 43 | 43.TMT ANALYSIS LIMITED S.R.L.▼ 14 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 39,5 %▲ 36,4 % | ▲ 36,4 % | 559,6 K RON | |
| 44 | 44.ALLDANY FINANCE SRL▲ 35 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 39,3 %▲ 22,2 % | ▲ 22,2 % | 261,1 K RON | |
| 45 | 45.BRINGES TECHNOLOGY S.R.L.nou | Loc. Băicoi, Oraş Băicoi, Prahova | 39,3 %▲ 219,6 % | ▲ 219,6 % | 191,4 K RON | |
| 46 | 46.DBM SRL▲ 98 | Municipiul Câmpina, Prahova | 37,6 %▲ 49,4 % | ▲ 49,4 % | 91,6 K RON | |
| 47 | 47.PROTON SRL▲ 7 | Sat Nevesteasca, Comuna Podenii Noi, Prahova | 37,4 %▲ 2,1 % | ▲ 2,1 % | 28,6 K RON | |
| 48 | 48.ARTSOFT - IT SRL▲ 167 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 37,4 %▲ 116,6 % | ▲ 116,6 % | 47,8 K RON | |
| 49 | 49.AFTERMATH SOFTWARE SRLnou | Oraş Breaza, Prahova | 37,3 %▲ 22,9 % | ▲ 22,9 % | 309,3 K RON | |
| 50 | 50.DATAINT SOFT TECHNOLOGIES SRLnou | Municipiul Câmpina, Prahova | 35,8 %▲ 6,3 % | ▲ 6,3 % | 74,2 K RON | |
| 51 | 51.KROCHER TECH S.R.L.nou | Municipiul Ploieşti, Prahova | 35,5 %▼ 3,2 % | ▼ 3,2 % | 793,4 K RON | |
| 52 | 52.SMART GENERATION NETWORK SRL▲ 71 | Loc. Comarnic, Oraş Comarnic, Prahova | 34,6 %▲ 145 % | ▲ 145 % | 34 K RON | |
| 53 | 53.PMPCONSULTING S.R.L.▼ 43 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 34,2 %▼ 47 % | ▼ 47 % | 1,2 mil. RON | |
| 54 | 54.EMTRONIC SYSTEM SRL▲ 88 | Sat Urleta, Comuna Băneşti, Prahova | 33,7 %▲ 10,4 % | ▲ 10,4 % | 176 K RON | |
| 55 | 55.LEXVAL DUO SERV SRL▲ 16 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 33,6 %▲ 19,7 % | ▲ 19,7 % | 251 K RON | |
| 56 | 56.BIG MEDIA RELATII PUBLICE SRL▼ 51 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 33,1 %▼ 69,7 % | ▼ 69,7 % | 799 K RON | |
| 57 | 57.COMUNITATEA MEȘTERILOR S.R.L.▼ 21 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 32,8 %▲ 3,5 % | ▲ 3,5 % | -416 RON | |
| 58 | 58.ARIA UNITED S.R.L.nou | Sat Vadu Săpat, Comuna Vadu Săpat, Prahova | 32,6 %▲ 123,3 % | ▲ 123,3 % | 640,1 K RON | |
| 59 | 59.TERMENE JUST SRL▼ 18 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 32,4 %▲ 43 % | ▲ 43 % | 2,2 mil. RON | |
| 60 | 60.GRUPUL OBSERVATORUL PRAHOVEAN S.R.L.▼ 29 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 31,8 %▲ 13,9 % | ▲ 13,9 % | 175,2 K RON | |
| 61 | 61.STOICA SMD INFOSOLUTION S.R.L.nou | Loc. Băicoi, Oraş Băicoi, Prahova | 31,7 %▲ 150,4 % | ▲ 150,4 % | 108,3 K RON | |
| 62 | 62.VAD IT COMPUTERS SERV SRL▲ 115 | Sat Moceşti, Comuna Iordăcheanu, Prahova | 31,6 %▲ 77,2 % | ▲ 77,2 % | 107,3 K RON | |
| 63 | 63.WIZARD SOLUTIONS S.R.L.nou | Sat Cornu de Jos, Comuna Cornu, Prahova | 31,5 %▲ 285,9 % | ▲ 285,9 % | 91,5 K RON | |
| 64 | 64.MENDACIUM CONS SRL▲ 29 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 30,6 %▲ 11,2 % | ▲ 11,2 % | 764,1 K RON | |
| 65 | 65.MIDCONS BUSINESS PREST S.R.L.▲ 60 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 29,2 %▲ 31,9 % | ▲ 31,9 % | 23,1 K RON | |
| 66 | 66.RTV PROPERTIES MANAGEMENT SRL▼ 51 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 29,2 %▼ 30,9 % | ▼ 30,9 % | -19,4 mil. RON | |
| 67 | 67.SOTECH SERVICE SRL▼ 7 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 28,7 %▼ 1 % | ▼ 1 % | 204,3 K RON | |
| 68 | 68.LIVE STREAMING PLATFORM SRL▲ 54 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 28,5 %▲ 27,9 % | ▲ 27,9 % | 40,5 K RON | |
| 69 | 69.SOFTILEC S.R.L.nou | Sat Bucov, Comuna Bucov, Prahova | 27,6 %▲ 20,5 % | ▲ 20,5 % | 238,9 K RON | |
| 70 | 70.PROTELECOM SRL▲ 135 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 27,2 %▲ 71,4 % | ▲ 71,4 % | 70,5 K RON | |
| 71 | 71.CHRONOSOFT S.R.L.nou | Loc. Sinaia, Oraş Sinaia, Prahova | 26,8 %▲ 5,9 % | ▲ 5,9 % | 402,5 K RON | |
| 72 | 72.NEXTUS SOLUTIONS SRLnou | Loc. Băicoi, Oraş Băicoi, Prahova | 26,6 %▲ 107,8 % | ▲ 107,8 % | 178,2 K RON | |
| 73 | 73.EZZELL PRODUCTIONS SRL▼ 23 | Loc. Boldeşti-Scăeni, Oraş Boldeşti-Scăeni, Prahova | 26,6 %▼ 11,4 % | ▼ 11,4 % | 445,2 K RON | |
| 74 | 74.ERP SHAPING S.R.L.nou | Sat Surani, Comuna Surani, Prahova | 25,9 %▼ 4,7 % | ▼ 4,7 % | 347,9 K RON | |
| 75 | 75.TAILTECK CODE S.R.L.nou | Loc. Comarnic, Oraş Comarnic, Prahova | 25,4 %▲ 141,4 % | ▲ 141,4 % | 275,1 K RON | |
| 76 | 76.BLACK WEB WOOD S.R.L.nou | Municipiul Ploieşti, Prahova | 25,1 %▲ 47,3 % | ▲ 47,3 % | 79,1 K RON | |
| 77 | 77.INCOROM SRL▲ 30 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 24,7 %▲ 22,2 % | ▲ 22,2 % | 344,7 K RON | |
| 78 | 78.TESTING SOLUTIONS S.R.L.nou | Municipiul Ploieşti, Prahova | 24,4 %▲ 49,4 % | ▲ 49,4 % | 494,1 K RON | |
| 79 | 79.STACKTRACE S.R.L.nou | Sat Pietrişu, Comuna Poiana Câmpina, Prahova | 24,4 %▲ 4,5 % | ▲ 4,5 % | 330,8 K RON | |
| 80 | 80.ENZIROSOF SRL▲ 17 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 23,6 %▲ 16,8 % | ▲ 16,8 % | 166,6 K RON | |
| 81 | 81.BRAINOBLE APPSMART TECHNOLOGIES S.R.L.nou | Municipiul Ploieşti, Prahova | 23,5 %▲ 62,6 % | ▲ 62,6 % | 1,6 mil. RON | |
| 82 | 82.NETLAND COMPUTERS SRL▲ 24 | Sat Păuleşti, Comuna Păuleşti, Prahova | 23,4 %▲ 69,2 % | ▲ 69,2 % | 1,7 mil. RON | |
| 83 | 83.NEXT GENERATION MEDIA CREATIVE SRL▼ 26 | Sat Vărbilău, Comuna Vărbilău, Prahova | 23,4 %▼ 10,7 % | ▼ 10,7 % | 96,4 K RON | |
| 84 | 84.PADUREANU IT SERVICES S.R.L.nou | Sat Cosmina de Sus, Comuna Cosminele, Prahova | 23,4 %▲ 18,6 % | ▲ 18,6 % | 245 K RON | |
| 85 | 85.TOPDEV SYSTEMS SRL▲ 15 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 23 %▲ 30,2 % | ▲ 30,2 % | 690,2 K RON | |
| 86 | 86.SPEEDSOFT COMPANY SRLnou | Municipiul Ploieşti, Prahova | 22,8 %— | — | 72 K RON | |
| 87 | 87.SMART KONZEPT S.R.L.nou | Sat Cocoşeşti, Comuna Păuleşti, Prahova | 22,6 %▼ 20,1 % | ▼ 20,1 % | -48,2 K RON | |
| 88 | 88.FIT & GAP CONSULTING SRL▲ 17 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 22,5 %▲ 35 % | ▲ 35 % | 667,4 K RON | |
| 89 | 89.AUGMENTED SPACE STUDIOS S.R.L.nou | Municipiul Ploieşti, Prahova | 22,2 %▲ 141,9 % | ▲ 141,9 % | 198,6 K RON | |
| 90 | 90.GATE TREND PREST SRL▼ 4 | Sat Bătrâni, Comuna Bătrâni, Prahova | 21,8 %▲ 20,3 % | ▲ 20,3 % | 38 K RON | |
| 91 | 91.TULPO PRODUCT SRL▼ 40 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 21,2 %▲ 5,2 % | ▲ 5,2 % | 76,1 K RON | |
| 92 | 92.PANDABITS SOFTWARE S.R.L.nou | Municipiul Ploieşti, Prahova | 20,8 %▼ 7,6 % | ▼ 7,6 % | 411,6 K RON | |
| 93 | 93.CITY AUDIO RECORD SRLnou | Municipiul Ploieşti, Prahova | 20,3 %▼ 14,6 % | ▼ 14,6 % | 271,4 K RON | |
| 94 | 94.STAREA NAȚIEI SRL▲ 64 | Sat Strejnicu, Comuna Târgşoru Vechi, Prahova | 19,9 %▲ 30,3 % | ▲ 30,3 % | 949,3 K RON | |
| 95 | 95.D1G SOLUTIONS S.R.L.▲ 60 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 19,9 %▲ 65,2 % | ▲ 65,2 % | 305,7 K RON | |
| 96 | 96.SHOPMANIA NET SRL▼ 22 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 19,5 %▲ 16 % | ▲ 16 % | 1,6 mil. RON | |
| 97 | 97.KINTARA S.R.L.nou | Sat Cornu de Jos, Comuna Cornu, Prahova | 19,3 %▼ 13,2 % | ▼ 13,2 % | -170,9 K RON | |
| 98 | 98.BOSS WEB SRLnou | Sat Puchenii Moşneni, Comuna Puchenii Mari, Prahova | 19,1 %▲ 56,7 % | ▲ 56,7 % | 756,3 K RON | |
| 99 | 99.LANFIX COMPUTERS SRL▲ 22 | Sat Ploieştiori, Comuna Blejoi, Prahova | 18,5 %▲ 26,3 % | ▲ 26,3 % | 113,9 K RON | |
| 100 | 100.NED DIGITAL CONSULTING S.R.L.▼ 16 | Sat Bucov, Comuna Bucov, Prahova | 18,2 %▲ 8,8 % | ▲ 8,8 % | -4,6 K RON |
Codurile CAEN din IT și comunicații — Prahova
CAEN 6201
Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)
378 firme · 171,3 mil. RON
CAEN 6020
Activități de difuzare a programelor de televiziune
9 firme · 115,5 mil. RON
CAEN 6210
Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)
159 firme · 104,5 mil. RON
CAEN 6311
Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe
105 firme · 68,5 mil. RON
CAEN 6202
Activități de consultanță în tehnologia informației
98 firme · 55 mil. RON
CAEN 5911
Activități de producție cinematografică, video și de programe de televiziune
98 firme · 42,2 mil. RON
CAEN 6310
Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe
67 firme · 40,1 mil. RON
CAEN 6209
Alte activități de servicii privind tehnologia informației
58 firme · 37,7 mil. RON
CAEN 6220
Activități de consultanță în tehnologia informației și de management (gestiune și exploatare) a mijloacelor de calcul
44 firme · 19,8 mil. RON
CAEN 5814
Activități de editare a revistelor și periodicelor
4 firme · 15,3 mil. RON
CAEN 6190
Alte activități de telecomunicații
17 firme · 14 mil. RON
CAEN 5829
Activități de editare a altor produse software
23 firme · 13,2 mil. RON
CAEN 6399
Alte activități de servicii informaționale n.c.a.
7 firme · 9,5 mil. RON
CAEN 6290
Alte activități de servicii privind tehnologia informației
19 firme · 7,9 mil. RON
CAEN 5819
Alte activități de editare
16 firme · 7 mil. RON
CAEN 6312
Activități ale portalurilor web
20 firme · 5,5 mil. RON
CAEN 6110
Activități de telecomunicații prin rețele cu cablu
23 firme · 4,9 mil. RON
CAEN 5813
Activități de editare a ziarelor
13 firme · 4,8 mil. RON
CAEN 6203
Activități de management (gestiune și exploatare) a mijloacelor de calcul
18 firme · 3,4 mil. RON
CAEN 6130
Activități de telecomunicații prin satelit
3 firme · 3 mil. RON
CAEN 5811
Activități de editare a cărților
13 firme · 2 mil. RON
CAEN 6391
Activități ale agențiilor de știri
14 firme · 1,9 mil. RON
CAEN 5812
Activități de editare de ghiduri, compendii, liste de adrese și similare
4 firme · 1,8 mil. RON
CAEN 5920
Activități de realizare a înregistrărilor audio și activități de editare muzicală
16 firme · 1,7 mil. RON
CAEN 6010
Activități de difuzare a programelor de radio
7 firme · 1,6 mil. RON
CAEN 5912
Activități de post-producție cinematografică, video și de programe de televiziune
14 firme · 1,4 mil. RON
CAEN 6392
Alte activități de servicii informaționale n.c. a
3 firme · 362 K RON
CAEN 5821
Activități de editare a jocurilor de calculator
4 firme · 203,7 K RON
CAEN 5913
Activități de distribuție a filmelor cinematografice, video și a programelor de televiziune
1 firme · 33 K RON
CAEN 6120
Activități de telecomunicații prin rețele fără cablu (exclusiv prin satelit)
3 firme · 0 RON