COMERCIAL.ro

Top 100 firme — Hoteluri și restaurante, Neamț după creștere pe 3 ani (CAGR) în 2019

175 de firme au îndeplinit criteriile de eligibilitate pentru acest top. Pragul de intrare în top este 11,1 %, iar liderul atinge 371,8 %.

FirmăCAGR 3 ani
ENJOY MOMENT TIME S.R.L.=371,8 %▲ 486 %
TURNUL BERARILOR SRLnou234,9 %▲ 13,2 %
DURO INVEST SRL▲ 1129,8 %▲ 72,8 %
ADI XXL SRL▲ 887,9 %▲ 89 %
PIZZA 21 SRLnou86,8 %▲ 248,9 %
MICRO INVEST SRLnou68,7 %▲ 375,8 %
STAR POP SRLnou67,4 %▲ 869,8 %
HODOR TRANS COMPANY SRL▲ 5766,2 %▲ 125,7 %
ARIS GO SERV SRL▲ 166 %▲ 120,1 %
BAHIA & NOVI SRL▲ 10059,7 %▲ 233,3 %
JANSTE TURIST SRL▲ 2558,2 %▲ 91,3 %
LA NENEA NITA SRLnou54,1 %▲ 242,6 %
STIL LUXANA SRLnou53 %▲ 67,2 %
VICTORIA'S BAR SRLnou51 %▲ 192,3 %
IRIS NET SRL▼ 650,1 %▲ 7,7 %
KLN LUANA TURISM SRL▲ 450 %▲ 23,7 %
ADIABAR SRL▲ 10844,4 %▲ 159 %
PESCARIA RECHINUL SRL▲ 2944,3 %▲ 170,1 %
ANA ZGAROY SRL▲ 242,7 %▲ 79,5 %
DELY DONATELLO SRL▲ 342,4 %▲ 82,5 %
ALIBI SRL▲ 741,5 %▲ 68,1 %
CRIS CARM SRL▼ 639,8 %▲ 44 %
AMBIANCE & CO SRLnou39,6 %—
ADITORIA HOTEL SRLnou39,5 %▲ 28 %
MIRAPAM SRL▲ 7437,9 %▲ 51,8 %
GEONA CONST SRL▼ 937,7 %▲ 37 %
RIO VERMAR SRL▼ 1936,5 %▲ 25,1 %
CODRIN & ALEX SRL▲ 1136,2 %▲ 39,5 %
HOTEL VICTORIA S.R.L.▼ 2436,1 %▲ 23,2 %
REI COM SRL▼ 2436 %▲ 10,7 %
ECOTUR SRL▲ 1033,7 %▲ 41,4 %
ARISTOCRATIS CENTER SRL▲ 2433,5 %▲ 50 %
TRANSFOR YOU SRL▼ 432,9 %▲ 47,3 %
CAMITEMA CLUB SRL▼ 232,5 %▼ 8,1 %
MIORITIC IMPEX SRLnou31,4 %▲ 29,5 %
ARLES SRL▼ 1730,5 %▲ 25,7 %
MANDACHE FAST FOOD SRL▼ 1930,3 %▼ 1,4 %
MONEDY SRLnou29,3 %—
TANDAN IMPEX COM SRL▲ 3429,1 %▲ 29 %
POPAS GETA SRLnou28,8 %▲ 7,2 %
ALLES GUTE SRLnou28,4 %▲ 39,4 %
EDEN VALLEY SRL▼ 2728,4 %▲ 39,1 %
MARYPACK SRL▼ 1828,3 %▲ 12,7 %
CORA DO PRODCOM SRL▼ 927,6 %▲ 42,8 %
CORNELIUS COMPANY SRL▲ 127,2 %▲ 79,4 %
IANIS AGROTRANS SRLnou27 %▼ 28,6 %
DANIOTI CAFE S.R.L.nou26,8 %▲ 21,1 %
FORTUNA TARCĂU SRLnou26 %▲ 47,7 %
KAIPOS SRL▼ 2725,8 %▼ 27 %
TEMPLE FOOD COMPANY SRL▲ 1624,7 %▲ 20,4 %
EDENTUR SRL▲ 1724,6 %▲ 27,7 %
DARYUS SRLnou24,3 %▲ 38,3 %
DAIDE COM SRL▼ 2324,1 %▲ 26,3 %
MUSATINII DIRLOMAN COMPANY SNC▼ 1224,1 %▲ 35,1 %
EUROCOMPANY TOUR SRL▲ 6623,3 %▲ 34,3 %
ALEXVAS NERO SRL▼ 2523,2 %▲ 18,5 %
CONDOR SRL▼ 5422,9 %▲ 7,7 %
ZIZOU 05 SRLnou22,2 %▲ 59,4 %
DUMILEX SRL▼ 3222,1 %▼ 7 %
ARMISDEO PROD SRLnou21,1 %▲ 9,2 %
DAVIDONIX INVEST SRL▼ 220,7 %▲ 10,2 %
IRILUC SRL▼ 920,6 %▲ 33,9 %
FILDOL TURISM SRL▼ 1520 %▲ 22,8 %
AGRO TIC SRLnou19,2 %▲ 12 %
A & C COMPANY SRLnou19,1 %▲ 46,6 %
BAICONUR IMPEX SRLnou18,8 %—
SANMAX SRLnou18,2 %—
SUPER CENTRAL SRL▲ 1718,1 %▲ 9,6 %
RECORD IMPEX SRL▲ 1517,9 %▲ 14,7 %
EDWINEX SRL▲ 117,8 %▼ 0,3 %
BERĂRIA NENEA IANCU SRL▼ 1917,5 %▲ 19,4 %
MACOVEI ACTGEN SNC▲ 1917,4 %▲ 21,5 %
VERNIS VISION SRL▲ 6217,4 %▲ 42,2 %
GROM ANDREPAV SRLnou17,3 %—
OLIMAR COM SRLnou17,2 %▲ 4,2 %
LAVIX SRL▼ 2116,8 %▲ 17,5 %
AMADEUS EVENIMENTE SRL▲ 2116,7 %▲ 50,5 %
ATLANTA IMPEX SRL▲ 3015,9 %▲ 18,1 %
PINTO KLUB SRLnou15,7 %—
VALYMOB SRLnou15,6 %▲ 7,5 %
PIZZERIA LA CUPTOR S.R.L.nou14,9 %▲ 24 %
ROCK BUSINESS SRLnou14,8 %▲ 67,2 %
CIUCHE MINI MAL SRL▼ 1114,5 %▲ 10,2 %
DACAI TRAVEL SRLnou14,2 %▲ 17,5 %
ALEXIA NIȚĂ SRL▼ 5113,8 %▲ 0 %
TUTUIANU CRIMATI SNC▲ 2713,7 %▲ 6,1 %
CLUB CCV SRL▼ 1313,2 %▲ 0,5 %
HANUL ANCUȚEI TURISM SRLnou13,1 %—
CASA MONTANA SRL▼ 1312,8 %▲ 24,7 %
CHIMINA TOUR SRL▼ 812,2 %▲ 11,5 %
KING'S PUB SRL▼ 2811,7 %▼ 4 %
SNM IMPEX SRL▼ 2511,7 %▲ 18,5 %
IUSTI & OVI SRL▼ 1211,7 %▲ 30,6 %
LICIU TANCĂU SRL▼ 7011,6 %▼ 11,5 %
SĂTEANCA RALI S.R.L.nou11,6 %▲ 21,5 %
FANLEO SRL▼ 711,5 %▲ 0,4 %
TRADE ART SYMPHONY SRL▼ 911,4 %▲ 21 %
PENSIUNEA VĂRATEC SRL▼ 2311,3 %▲ 6,3 %
ANDRI MARI SRL▼ 1611,3 %▲ 41 %
NEDO COM SRL▲ 111,1 %▲ 12,5 %

Căutare

Caută firme, persoane, dosare, mențiuni din Monitorul Oficial sau mărci