COMERCIAL.ro

Top 100 firme — Imobiliare, Iași după creștere pe 3 ani (CAGR) în 2023

311 de firme au îndeplinit criteriile de eligibilitate pentru acest top. Pragul de intrare în top este 18,6 %, iar liderul atinge 234,9 %.

FirmăCAGR 3 ani
MULTIACTIVE FINANCE SRLnou234,9 %▲ 2.856,4 %
CROSSLAND DEVELOPMENT SRL▼ 1222,5 %▲ 133,5 %
ESQ DEVELOPMENT IAŞI S.R.L.nou199,7 %▲ 2.266,3 %
MERCUR IMPEX SRL▲ 18188 %▲ 246,6 %
UNITED PALAS 6 S.R.L.nou156,5 %▼ 10,2 %
IULIUS HOLDING SRLnou149,2 %▲ 17.066,4 %
CCR-ROBY SRLnou125,9 %▼ 15,1 %
VITALIS & MEDICAL SRL▲ 2984,7 %▲ 204 %
IANIS CLUB SRLnou83 %▲ 1.255,7 %
MEDMAR TRADING SRL▼ 875,4 %▼ 80 %
STIL IMOBIL SRL▲ 5667,5 %▲ 60,1 %
ADM INVESTMENT S.R.L.▲ 866,3 %▲ 211,6 %
URBICA AYY S.R.L.nou65,5 %▲ 67,7 %
MARIMAT PROJECT S.R.L.nou64,4 %▲ 195,6 %
TERMO-SERVICE SA=64,3 %▲ 18,4 %
TALEX IMOBIL SRL▼ 960,1 %▼ 58,8 %
CONALTURA REALTY S.R.L.nou59,4 %▲ 74,9 %
MNM NIC SRL▲ 156 %▲ 6,2 %
EXTIND BUSINESS SRLnou54,7 %▲ 42,8 %
DARIAL GLOBAL SERVICES S.R.L.nou53,3 %▼ 28,8 %
BDK CORPORATION SRLnou53,2 %▲ 117,2 %
RIVERA APARTMENTS S.R.L.nou52,9 %▼ 28,3 %
MITON CONSULT SRLnou49,4 %▲ 45,9 %
TIANACAM LAND SRLnou47,7 %▼ 13,7 %
BIRCOMEX SRL▲ 946,9 %▲ 51,4 %
TEHNO STAR SAnou46,2 %▲ 24,9 %
INTER-EXPRES SRLnou45,6 %▲ 67 %
PRAGMAT ARIA S.R.L.nou43,3 %▲ 18,8 %
N.C.I.V. PROPERTY MEDIA SRLnou43,1 %▲ 167 %
PREMIER GRUP EST SRLnou42,2 %▲ 72,6 %
FORNA IMOBILIARE S.R.L.▼ 1441,9 %▲ 12,8 %
AVICENA SRL▲ 4941 %▲ 19,3 %
RUXAMOB SRLnou39,9 %▼ 8,4 %
YMP IMOBILIARE SRL▲ 17239,6 %▼ 2 %
MAGIC SPORT PUB SRL▲ 16239,6 %▲ 46,8 %
ISAC-EXPRESS CASA SRL▲ 2738,1 %▼ 0,6 %
GRAND CASSINO SRL▼ 936,9 %▲ 18,5 %
FRANGI PANS S.R.L.▼ 236,7 %▲ 5,7 %
TERRA REAL ESTATE SRLnou36 %▲ 11,8 %
COJOCARU & CO CASA BUCOVINEANA S.R.L.▲ 335,7 %▲ 10,2 %
MERCUR MARY SRLnou34,3 %▼ 70,9 %
ADMINCOM SRLnou34,1 %▲ 74,9 %
EXCLUSIVE RESIDENCE SRLnou33,6 %▲ 1,3 %
FULG ROYAL SRL▼ 2133,6 %▲ 18 %
INTER PACO SRL▼ 1433,1 %▼ 34,8 %
ATAC SRL▲ 11731,9 %▲ 18,6 %
CONS GEOLUX S.R.L.▼ 3731,8 %▼ 7,4 %
BUSINESS DEVELOPMENT EXCLUSIV S.R.L.▲ 3131,7 %▲ 47 %
GELTEHROM SRLnou31,4 %▲ 198,7 %
N.C.I.V. PROPERTY SOLUTIONS SRLnou30,6 %▲ 110,8 %
PALACE REAL ESTATE SRL▲ 13030,6 %▲ 17,5 %
THE BLUE ADVISER S.R.L.▲ 1030,6 %▲ 79 %
URBICA AJJ S.R.L.nou30 %▲ 4,5 %
IMPERIA IMOBILIARE SRL▲ 3628,8 %▲ 8,5 %
FIX REZIDENŢIAL COMPANY S.R.L.nou28,7 %▼ 6,1 %
IMOBILIARE SAV SRL▲ 4528,2 %▲ 21,1 %
AMBASSADOR A&S S.R.L.nou27,3 %▲ 105,4 %
GO IMOBILIARE S.R.L.▼ 2827 %▼ 5,3 %
TERMO COMPANY SRL▲ 9527 %▲ 14,5 %
IULIUS GROUP SRL▲ 4226,5 %▲ 11,8 %
FLORA-ROM-ELADA SRL▼ 926,1 %▲ 28,5 %
ESTATE PROVIDER DEVELOP SRLnou26 %▲ 824 %
FAD-AND SRL▲ 7726 %▲ 50,2 %
UMBRELLA MANAGEMENT SRL▲ 1025,9 %▼ 2,6 %
FIDELIA CASA ALEXANDRU SRL▼ 3325,4 %▼ 2,7 %
GRAND HOTEL TRAIAN S.R.L.▲ 3325,3 %▲ 49 %
MASTERWORK SRL▲ 7625,2 %▲ 31,8 %
OFFICE & LOGISTIC S.R.L.▲ 3825,1 %▲ 35,2 %
MAPAMOND AGENCY SRLnou24,8 %▲ 30,4 %
PALAS 2 SRL▲ 5524,7 %▲ 2 %
UNICA SRLnou24,5 %▲ 27,4 %
M.I.L. EXPERT SRL▲ 6924,4 %▲ 8,7 %
PARMA-TAX SRL▲ 15423,9 %▲ 49,4 %
CEZARO STIL SRLnou23,8 %▲ 32,7 %
TRANSWORLD NEW S.R.L.nou23,6 %▼ 7,1 %
INDEPENDENŢA RENT SRLnou23,3 %▲ 33,6 %
HOLBAN GRUP SRL▼ 2823,2 %▲ 2,8 %
VIVA IMOBILIARE S.R.L.nou23,1 %▲ 176,4 %
PALAS HOLDING SRL▲ 5422,9 %▲ 19,5 %
CHR CONSULT INTERMED SRL▲ 7522,8 %▲ 25,5 %
IASI CONF SA▼ 4622,6 %▲ 19,7 %
BENSHOP SRL▲ 12322,4 %▲ 79,5 %
CCR REBE RESIDENCE S.R.L.nou22,3 %▲ 1.737,2 %
ROMPAPER SRL▼ 7322 %▲ 10,8 %
SPORT TOTAL D & C SRLnou21,7 %▲ 24,9 %
GOLUMITA S.R.L.nou21,6 %▲ 24 %
URBICA PREST S.R.L.nou21 %▼ 3 %
PROPERTY MANAGEMENT SRLnou20,7 %▲ 64 %
CREA SPAŢII S.R.L.nou20,5 %▼ 9,9 %
BWCC S.R.L.▼ 2020,5 %▲ 15,7 %
TEMERAR CONCEPT SRLnou20,1 %▲ 60,4 %
CENTRAL CASA EXCLUSIV SRLnou20,1 %▼ 6,1 %
BOTEZ CORNELIU SELLMA SRLnou20 %▲ 23,6 %
TOPAZ GRUP SA▲ 14820 %▲ 11,4 %
ANDRINELU SRL▼ 619,9 %▲ 7,5 %
M.C.R. INFO ARIS SRLnou19,7 %▲ 61,5 %
EXB INVEST 2008 SRLnou19,6 %▲ 13,1 %
SOCIETATEA COOPERATIVĂ MEŞTEŞUGĂREASCĂ (SCM) BRAND SHOUT GROUP▼ 119 %▲ 20,1 %
EKY DOM S.R.L.▼ 7818,9 %▲ 0,6 %
SANDRA IMOBILIARE SRL▲ 1318,6 %▲ 5,7 %

Căutare

Caută firme, persoane, dosare, mențiuni din Monitorul Oficial sau mărci