Top 100 firme — Imobiliare, Iași după creștere pe 3 ani (CAGR) în 2022
242 de firme au îndeplinit criteriile de eligibilitate pentru acest top. Pragul de intrare în top este 9,8 %, iar liderul atinge 191,3 %.
Cifră de afaceriProfit netAngajațiMarjă netăCapitaluriDatoriiPierderiCreștere YoYCreștere pe 3 ani (CAGR)Lichiditate ridicatăScădere cifră de afaceriFirme noi
| # | Firmă | Localitate | CAGR 3 ani | Variație | Tendință | Profit net |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1.CROSSLAND DEVELOPMENT SRLnou | Municipiul Iaşi, Iaşi | 191,3 %▲ 2.435,6 % | ▲ 2.435,6 % | -933,2 K RON | |
| 2 | 2.MEDMAR TRADING SRLnou | Municipiul Iaşi, Iaşi | 166,2 %▲ 8.558,2 % | ▲ 8.558,2 % | 1,5 mil. RON | |
| 3 | 3.MIROSLAVA DEVELOPMENT 2 SRLnou | Municipiul Iaşi, Iaşi | 142,2 %▼ 5 % | ▼ 5 % | 844 K RON | |
| 4 | 4.MIROSLAVA DEVELOPMENT 3 SRLnou | Municipiul Iaşi, Iaşi | 142,2 %▼ 5 % | ▼ 5 % | 971,9 K RON | |
| 5 | 5.MIROSLAVA DEVELOPMENT 1 SRLnou | Municipiul Iaşi, Iaşi | 142,2 %▼ 5 % | ▼ 5 % | 1,4 mil. RON | |
| 6 | 6.MIROSLAVA DEVELOPMENT 4 SRLnou | Municipiul Iaşi, Iaşi | 140,3 %▼ 6,1 % | ▼ 6,1 % | 6,7 mil. RON | |
| 7 | 7.TALEX IMOBIL SRLnou | Municipiul Iaşi, Iaşi | 118 %▲ 249 % | ▲ 249 % | 2,2 mil. RON | |
| 8 | 8.PARTENER CASE S.R.L.▲ 12 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 86,9 %▲ 131,8 % | ▲ 131,8 % | 436,1 K RON | |
| 9 | 9.FEELXKIM SRLnou | Sat Tomeşti, Comuna Tomeşti, Iaşi | 79,7 %▼ 85,1 % | ▼ 85,1 % | 244,9 K RON | |
| 10 | 10.CONS GEOLUX S.R.L.nou | Municipiul Iaşi, Iaşi | 77,6 %▲ 42,7 % | ▲ 42,7 % | 966,7 K RON | |
| 11 | 11.ROMPAPER SRL▼ 10 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 75,8 %▲ 14 % | ▲ 14 % | 4,2 mil. RON | |
| 12 | 12.EURO RENT INVEST SRL▼ 6 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 71,9 %▲ 9,5 % | ▲ 9,5 % | 1,6 mil. RON | |
| 13 | 13.UNIQUE BUILDING IAŞI S.R.L.nou | Municipiul Iaşi, Iaşi | 60,8 %▲ 36,1 % | ▲ 36,1 % | 1,4 mil. RON | |
| 14 | 14.SIRAJ PROD SRL▲ 81 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 59,3 %▲ 265,2 % | ▲ 265,2 % | 3,1 mil. RON | |
| 15 | 15.TERMO-SERVICE SA▲ 15 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 58,6 %▲ 109,4 % | ▲ 109,4 % | 1,6 mil. RON | |
| 16 | 16.ALEG NEW DESIGN S.R.L.nou | Municipiul Iaşi, Iaşi | 56,9 %▼ 37,9 % | ▼ 37,9 % | 981,5 K RON | |
| 17 | 17.FORNA IMOBILIARE S.R.L.nou | Municipiul Iaşi, Iaşi | 52,8 %▲ 15 % | ▲ 15 % | 388,1 K RON | |
| 18 | 18.ASTERIX GRUP SRLnou | Municipiul Paşcani, Iaşi | 52,8 %▼ 3,2 % | ▼ 3,2 % | 434 K RON | |
| 19 | 19.MNM NIC SRL▼ 4 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 51,3 %▲ 64,5 % | ▲ 64,5 % | 382,4 K RON | |
| 20 | 20.ADM INVESTMENT S.R.L.nou | Municipiul Paşcani, Iaşi | 48,7 %▼ 2,7 % | ▼ 2,7 % | -198,8 K RON | |
| 21 | 21.EKY DOM S.R.L.▼ 12 | Loc. Târgu Frumos, Oraş Târgu Frumos, Iaşi | 47,7 %▼ 11,9 % | ▼ 11,9 % | 1,9 mil. RON | |
| 22 | 22.MERCUR IMPEX SRLnou | Sat Bârnova, Comuna Bârnova, Iaşi | 46,7 %▲ 594,9 % | ▲ 594,9 % | 339,6 K RON | |
| 23 | 23.FULG ROYAL SRL▲ 65 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 43,2 %▲ 55,4 % | ▲ 55,4 % | 223,2 K RON | |
| 24 | 24.FIRE SINTETICE SRL▼ 16 | Sat Tomeşti, Comuna Tomeşti, Iaşi | 42,4 %▼ 11,5 % | ▼ 11,5 % | 1,4 mil. RON | |
| 25 | 25.SERVEX COMP SRL▲ 12 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 39,9 %▲ 55,8 % | ▲ 55,8 % | 69,9 K RON | |
| 26 | 26.BETAROM PROPERTY & FACILITY MANAGEMENT S.R.L.▼ 9 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 39,6 %▲ 48,2 % | ▲ 48,2 % | 4,3 mil. RON | |
| 27 | 27.RADU SRLnou | Municipiul Iaşi, Iaşi | 39,6 %▲ 158,7 % | ▲ 158,7 % | 366,3 K RON | |
| 28 | 28.GRAND CASSINO SRL▼ 1 | Municipiul Paşcani, Iaşi | 35,4 %▲ 46,3 % | ▲ 46,3 % | 2 mil. RON | |
| 29 | 29.AMC LEBĂDA S.R.L.nou | Municipiul Iaşi, Iaşi | 35,1 %▼ 17 % | ▼ 17 % | 297,7 K RON | |
| 30 | 30.GO IMOBILIARE S.R.L.nou | Municipiul Iaşi, Iaşi | 34,6 %— | — | 16,6 K RON | |
| 31 | 31.INTER PACO SRLnou | Municipiul Iaşi, Iaşi | 34,4 %▲ 122,3 % | ▲ 122,3 % | 680,8 K RON | |
| 32 | 32.FIDELIA CASA ALEXANDRU SRL▲ 7 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 32,1 %▼ 2,9 % | ▼ 2,9 % | 262,3 K RON | |
| 33 | 33.IMPEX REVAL SRL▲ 26 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 30 %▲ 42,9 % | ▲ 42,9 % | 295,9 K RON | |
| 34 | 34.BIRCOMEX SRL▲ 46 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 30 %▲ 94,8 % | ▲ 94,8 % | 250,5 K RON | |
| 35 | 35.IASI CONF SA▲ 31 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 29,7 %▲ 30,2 % | ▲ 30,2 % | 3,3 mil. RON | |
| 36 | 36.FRANGI PANS S.R.L.nou | Municipiul Iaşi, Iaşi | 28,2 %▲ 83,3 % | ▲ 83,3 % | 621,5 K RON | |
| 37 | 37.VITALIS & MEDICAL SRLnou | Municipiul Iaşi, Iaşi | 27,8 %▲ 49,4 % | ▲ 49,4 % | 24,3 K RON | |
| 38 | 38.UIL DEVELOPMENT SRL▼ 24 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 27 %▼ 16,3 % | ▼ 16,3 % | 301,7 K RON | |
| 39 | 39.LEVEL V INVESTMENT S.R.L.▼ 32 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 26,8 %▼ 10,7 % | ▼ 10,7 % | 607,2 K RON | |
| 40 | 40.MAGIC PIZZA SRLnou | Municipiul Iaşi, Iaşi | 26,8 %▲ 6,2 % | ▲ 6,2 % | 457,1 K RON | |
| 41 | 41.SIBERIAN GROUP S.R.L.▲ 46 | Sat Lunca Cetăţuii, Comuna Ciurea, Iaşi | 26,5 %▲ 49,8 % | ▲ 49,8 % | 27,4 K RON | |
| 42 | 42.MEGA CDC S.R.L.nou | Municipiul Iaşi, Iaşi | 26,5 %▲ 325,9 % | ▲ 325,9 % | 110,6 K RON | |
| 43 | 43.COJOCARU & CO CASA BUCOVINEANA S.R.L.nou | Municipiul Iaşi, Iaşi | 26,5 %▲ 38,5 % | ▲ 38,5 % | 66,9 K RON | |
| 44 | 44.GRANIT PLUS SRLnou | Municipiul Iaşi, Iaşi | 26,3 %▲ 43,7 % | ▲ 43,7 % | 11,6 K RON | |
| 45 | 45.ENERGOTRUST SRLnou | Municipiul Iaşi, Iaşi | 25,1 %▲ 59,5 % | ▲ 59,5 % | 182,4 K RON | |
| 46 | 46.GRADE LINE SRL▼ 43 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 24,1 %▼ 80,1 % | ▼ 80,1 % | 1 mil. RON | |
| 47 | 47.ADDVERB BUSINESS SOLUTIONS S.R.L.nou | Sat Tomeşti, Comuna Tomeşti, Iaşi | 23,7 %▲ 212,7 % | ▲ 212,7 % | 435,4 K RON | |
| 48 | 48.AUREL VLAICU REZIDENTIAL S.R.L.▲ 8 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 23,5 %▲ 17,3 % | ▲ 17,3 % | 154,8 K RON | |
| 49 | 49.HOLBAN GRUP SRL▲ 88 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 23 %▲ 91,2 % | ▲ 91,2 % | 314 K RON | |
| 50 | 50.EVO RELIEF DESIGN SRLnou | Sat Valea Lupului, Comuna Valea Lupului, Iaşi | 22,7 %▲ 10,4 % | ▲ 10,4 % | 1,2 mil. RON | |
| 51 | 51.VIOMAG DGF SRLnou | Municipiul Iaşi, Iaşi | 22,4 %▲ 40,6 % | ▲ 40,6 % | 136,2 K RON | |
| 52 | 52.FLORA-ROM-ELADA SRL▲ 13 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 22,3 %▲ 0,2 % | ▲ 0,2 % | 121,2 K RON | |
| 53 | 53.CORPORATION PC SRL▼ 1 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 22,2 %▲ 18 % | ▲ 18 % | 212,2 K RON | |
| 54 | 54.ENADAM SRLnou | Municipiul Iaşi, Iaşi | 21,8 %▼ 5,3 % | ▼ 5,3 % | 217,1 K RON | |
| 55 | 55.N.R.G. COMP SRL▼ 4 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 21,7 %▲ 2,4 % | ▲ 2,4 % | 133,8 K RON | |
| 56 | 56.TRIMEC SA▼ 3 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 21,4 %▲ 15,3 % | ▲ 15,3 % | 112,2 K RON | |
| 57 | 57.CONCEPT SRLnou | Municipiul Iaşi, Iaşi | 20,2 %▲ 248,3 % | ▲ 248,3 % | 17,1 mil. RON | |
| 58 | 58.ONYX REAL ESTATE S.R.L.nou | Municipiul Iaşi, Iaşi | 20 %▲ 35,4 % | ▲ 35,4 % | 31,1 K RON | |
| 59 | 59.EUROPA GROUP SRLnou | Municipiul Iaşi, Iaşi | 19,8 %▲ 26,1 % | ▲ 26,1 % | 110,4 K RON | |
| 60 | 60.RAVCOM R.A.R. SRL▼ 13 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 19,5 %▲ 11,5 % | ▲ 11,5 % | -55,2 K RON | |
| 61 | 61.WILLIAMS CASUAL SRLnou | Municipiul Iaşi, Iaşi | 19,4 %▲ 163,1 % | ▲ 163,1 % | 152,3 K RON | |
| 62 | 62.THE BLUE ADVISER S.R.L.nou | Municipiul Iaşi, Iaşi | 19,2 %▲ 114,2 % | ▲ 114,2 % | 424,2 K RON | |
| 63 | 63.ISAC-EXPRESS CASA SRL▲ 34 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 18,9 %▲ 0,7 % | ▲ 0,7 % | 198,1 K RON | |
| 64 | 64.EUROIMOBIL INVEST SRL▼ 28 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 18,8 %▼ 12,5 % | ▼ 12,5 % | 69,2 K RON | |
| 65 | 65.IMOBILIARE MOLDOVA SRL▲ 94 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 18,3 %▲ 59,3 % | ▲ 59,3 % | 1,4 mil. RON | |
| 66 | 66.GRAND BUSINESS INVEST COMPANY SRL▼ 40 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 17,2 %▲ 8,2 % | ▲ 8,2 % | 306,6 K RON | |
| 67 | 67.STIL IMOBIL SRL▼ 43 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 16,7 %▼ 1,1 % | ▼ 1,1 % | 20,2 K RON | |
| 68 | 68.STIL IMOBIL REZIDENTIAL S.R.L.nou | Municipiul Iaşi, Iaşi | 16,4 %▲ 3 % | ▲ 3 % | 201,8 K RON | |
| 69 | 69.IMOBIA BETA SRLnou | Municipiul Iaşi, Iaşi | 16,4 %▲ 159,8 % | ▲ 159,8 % | 59,3 K RON | |
| 70 | 70.BWCC S.R.L.nou | Sat Brătuleni, Comuna Miroslava, Iaşi | 16 %▲ 18,2 % | ▲ 18,2 % | 11 K RON | |
| 71 | 71.SMARTSPACE SRL▼ 31 | Sat Tomeşti, Comuna Tomeşti, Iaşi | 15,9 %▲ 31 % | ▲ 31 % | 725,7 K RON | |
| 72 | 72.CASA PRIMA IMOBILIARE SRL▲ 54 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 15,7 %▲ 8,2 % | ▲ 8,2 % | 132 K RON | |
| 73 | 73.RMS CONSULTING SRL▼ 19 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 15,6 %▼ 0,5 % | ▼ 0,5 % | 586,1 K RON | |
| 74 | 74.UMBRELLA MANAGEMENT SRL▼ 56 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 15,4 %▲ 177,2 % | ▲ 177,2 % | 623,6 K RON | |
| 75 | 75.REZIDENŢIAL IAŞI SRL▼ 46 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 14,6 %▼ 13,4 % | ▼ 13,4 % | 194,4 K RON | |
| 76 | 76.CANTIS GRUP SRL▼ 31 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 14,5 %▲ 5,4 % | ▲ 5,4 % | 531,8 K RON | |
| 77 | 77.EXPO PARC SRL▼ 3 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 14,4 %▲ 11,3 % | ▲ 11,3 % | 98,6 K RON | |
| 78 | 78.IMPERIA REZIDENŢIAL SRL▼ 55 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 13,8 %▲ 8,5 % | ▲ 8,5 % | 80,5 K RON | |
| 79 | 79.BUSINESS DEVELOPMENT EXCLUSIV S.R.L.nou | Municipiul Iaşi, Iaşi | 13,7 %▲ 47,7 % | ▲ 47,7 % | 1,1 mil. RON | |
| 80 | 80.RLC TRIDENT SRL▲ 77 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 13,6 %▲ 38,1 % | ▲ 38,1 % | 392,8 K RON | |
| 81 | 81.AVICENA SRL▲ 18 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 13,2 %▲ 15,2 % | ▲ 15,2 % | 59 K RON | |
| 82 | 82.L.C. APARTMENTS S.R.L.nou | Municipiul Iaşi, Iaşi | 13 %▲ 36,3 % | ▲ 36,3 % | 135,9 K RON | |
| 83 | 83.FRIGOSTAR SRL▲ 3 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 13 %▲ 33,3 % | ▲ 33,3 % | 2,3 mil. RON | |
| 84 | 84.RESTAURANT BAR CENTRAL SA▼ 9 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 13 %▲ 8,6 % | ▲ 8,6 % | -24,7 K RON | |
| 85 | 85.TUDORAD SERV SRL▲ 7 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 12,8 %▲ 19,6 % | ▲ 19,6 % | 156,5 K RON | |
| 86 | 86.RODIANA SRL▼ 37 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 12,4 %▲ 13,6 % | ▲ 13,6 % | 184,3 K RON | |
| 87 | 87.STIL IMOBIL R2 SRL▲ 108 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 12,4 %▼ 0,3 % | ▼ 0,3 % | 192 K RON | |
| 88 | 88.TC VELVET SRLnou | Sat Glodenii Gândului, Comuna Ţibăneşti, Iaşi | 11,5 %▲ 53 % | ▲ 53 % | 157,2 K RON | |
| 89 | 89.ANDRINELU SRLnou | Municipiul Iaşi, Iaşi | 11,3 %▲ 0,8 % | ▲ 0,8 % | 192,6 K RON | |
| 90 | 90.IMPERIA IMOBILIARE SRLnou | Municipiul Iaşi, Iaşi | 11,2 %▼ 7,9 % | ▼ 7,9 % | 128,9 K RON | |
| 91 | 91.IMPERIA DEVELOPMENT SRL▼ 81 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 11,2 %▲ 3,1 % | ▲ 3,1 % | 5,3 K RON | |
| 92 | 92.ROSIMPEX COM SRL▼ 9 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 10,9 %▲ 3,3 % | ▲ 3,3 % | 132,1 K RON | |
| 93 | 93.HELLA ROM ASTERI SRL▼ 35 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 10,9 %▲ 14,3 % | ▲ 14,3 % | 166,2 K RON | |
| 94 | 94.ROMDUK IMOB INVEST SRLnou | Municipiul Iaşi, Iaşi | 10,6 %▲ 6,4 % | ▲ 6,4 % | 166,9 K RON | |
| 95 | 95.START-UP EUROBRAND S.R.L.nou | Municipiul Iaşi, Iaşi | 10,4 %▲ 29,8 % | ▲ 29,8 % | 615,6 K RON | |
| 96 | 96.SEYN REAL ESTATE S.R.L.nou | Municipiul Iaşi, Iaşi | 10,2 %▼ 8,7 % | ▼ 8,7 % | 37,2 K RON | |
| 97 | 97.SOCIETATEA COOPERATIVĂ MEŞTEŞUGĂREASCĂ (SCM) BRAND SHOUT GROUP▲ 5 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 10 %▲ 16,1 % | ▲ 16,1 % | 356,1 K RON | |
| 98 | 98.LUCI IMPEX SRL▲ 9 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 9,9 %▲ 14,2 % | ▲ 14,2 % | 164,1 K RON | |
| 99 | 99.GRAND HOTEL TRAIAN S.R.L.nou | Municipiul Iaşi, Iaşi | 9,8 %▲ 117,2 % | ▲ 117,2 % | -4,2 mil. RON | |
| 100 | 100.PICCOLO-MAGAZIN SRL▲ 63 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 9,8 %▲ 3,3 % | ▲ 3,3 % | 7,8 K RON |
Codurile CAEN din imobiliare — Iași
CAEN 6820
Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate
641 firme · 819,9 mil. RON
CAEN 6812
Dezvoltare (promovare) imobiliară
92 firme · 192,3 mil. RON
CAEN 6832
Administrarea imobilelor pe bază de comision sau contract
109 firme · 78 mil. RON
CAEN 6831
Agenții imobiliare
319 firme · 67,1 mil. RON
CAEN 6811
Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare proprii
78 firme · 37,6 mil. RON
CAEN 6810
Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare proprii
70 firme · 20,8 mil. RON