Top 100 firme — Activități de asistență medicală generală, Gorj după creștere pe 3 ani (CAGR) în 2021
57 de firme au îndeplinit criteriile de eligibilitate pentru acest top. Pragul de intrare în top este 2,6 %, iar liderul atinge 35,1 %.
Cifră de afaceriProfit netAngajațiMarjă netăCapitaluriDatoriiPierderiCreștere YoYCreștere pe 3 ani (CAGR)Lichiditate ridicatăScădere cifră de afaceriFirme noi
| # | Firmă | Localitate | CAGR 3 ani | Variație | Tendință | Profit net |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1.OFMED SRL▲ 43 | Municipiul Târgu Jiu, Gorj | 35,1 %▲ 54,6 % | ▲ 54,6 % | 455,3 K RON | |
| 2 | 2.MUCIUCIORA MED SERV SRLnou | Municipiul Târgu Jiu, Gorj | 34,6 %— | — | 377,2 K RON | |
| 3 | 3.GABILUCMED 54 SRL▲ 23 | Municipiul Târgu Jiu, Gorj | 30,3 %▲ 39,1 % | ▲ 39,1 % | 298,4 K RON | |
| 4 | 4.ROFAMED SRL▲ 27 | Sat Ciocadia, Comuna Bengeşti-Ciocadia, Gorj | 27,7 %▲ 40,4 % | ▲ 40,4 % | 275,6 K RON | |
| 5 | 5.SANITASLIFE PLANT SRL▲ 1 | Sat Pociovaliştea, Oraş Novaci, Gorj | 22,9 %▲ 17,6 % | ▲ 17,6 % | 264,1 K RON | |
| 6 | 6.TRM MED FAM SRL▲ 7 | Municipiul Târgu Jiu, Gorj | 22,1 %▲ 6,3 % | ▲ 6,3 % | 303,4 K RON | |
| 7 | 7.MEDBRĂDI SRL▼ 4 | Municipiul Târgu Jiu, Gorj | 19,4 %▼ 5,3 % | ▼ 5,3 % | 158,7 K RON | |
| 8 | 8.HOMEOMED SRL▲ 6 | Municipiul Târgu Jiu, Gorj | 18,8 %▼ 5,2 % | ▼ 5,2 % | 114,9 K RON | |
| 9 | 9.DELIMEDFAM SRL▲ 15 | Sat Ciocadia, Comuna Bengeşti-Ciocadia, Gorj | 18,4 %▲ 7 % | ▲ 7 % | 145,2 K RON | |
| 10 | 10.ELENILIMED SRL▲ 24 | Municipiul Târgu Jiu, Gorj | 17,7 %▲ 17,8 % | ▲ 17,8 % | 321,6 K RON | |
| 11 | 11.VIOREANUMED SRLnou | Municipiul Târgu Jiu, Gorj | 17,7 %▲ 13,8 % | ▲ 13,8 % | 243,7 K RON | |
| 12 | 12.DUMIMED SRL▲ 23 | Loc. Turceni, Oraş Turceni, Gorj | 17,5 %▲ 11,3 % | ▲ 11,3 % | 210,3 K RON | |
| 13 | 13.DELBIM SRL▲ 25 | Municipiul Târgu Jiu, Gorj | 17,4 %▲ 26,1 % | ▲ 26,1 % | 319,7 K RON | |
| 14 | 14.CABMELAMED SRL▼ 12 | Sat Strâmba Vulcan, Comuna Ciuperceni, Gorj | 17 %▲ 8,3 % | ▲ 8,3 % | 254,9 K RON | |
| 15 | 15.DR. AVRAM NELIDA SRL▼ 5 | Sat Câlceşti, Comuna Godineşti, Gorj | 17 %▲ 17,7 % | ▲ 17,7 % | 293,7 K RON | |
| 16 | 16.SABMED SRL▲ 2 | Municipiul Târgu Jiu, Gorj | 16,9 %▲ 17,2 % | ▲ 17,2 % | 307,1 K RON | |
| 17 | 17.CABIDOV SRL▲ 5 | Sat Tămăseşti, Comuna Băleşti, Gorj | 16,6 %▼ 2,2 % | ▼ 2,2 % | 262,3 K RON | |
| 18 | 18.HYPERION MEDICAL SRL▲ 14 | Municipiul Motru, Gorj | 15,9 %▲ 14,3 % | ▲ 14,3 % | 684,7 K RON | |
| 19 | 19.ECHOSAN SRL▼ 2 | Municipiul Târgu Jiu, Gorj | 15,9 %▼ 9,5 % | ▼ 9,5 % | 131 K RON | |
| 20 | 20.DASIMED SRL▲ 17 | Municipiul Târgu Jiu, Gorj | 15,6 %▲ 4,8 % | ▲ 4,8 % | 226,9 K RON | |
| 21 | 21.IONIMED SRL▲ 7 | Loc. Rovinari, Oraş Rovinari, Gorj | 15,6 %▲ 2,8 % | ▲ 2,8 % | 154,9 K RON | |
| 22 | 22.DRH MED SRL▼ 11 | Sat Roşia de Amaradia, Comuna Rosia de Amaradia, Gorj | 15,2 %▲ 4,9 % | ▲ 4,9 % | 374,8 K RON | |
| 23 | 23.RIAMAMED SRL▲ 20 | Municipiul Târgu Jiu, Gorj | 14,9 %▲ 6,3 % | ▲ 6,3 % | 177,9 K RON | |
| 24 | 24.PINTAMED SRL▼ 9 | Sat Bumbeşti-Piţic, Comuna Bumbeşti-Piţic, Gorj | 14,8 %▲ 2,8 % | ▲ 2,8 % | 240,8 K RON | |
| 25 | 25.73 DCI MEDICONSULT SRLnou | Sat Covrigi, Comuna Văgiuleşti, Gorj | 14,7 %▲ 2,1 % | ▲ 2,1 % | 253,2 K RON | |
| 26 | 26.LOREIANIMED SRL▲ 4 | Municipiul Târgu Jiu, Gorj | 13,9 %▲ 1,1 % | ▲ 1,1 % | 202,6 K RON | |
| 27 | 27.SONOMED FOX SRL▲ 19 | Municipiul Târgu Jiu, Gorj | 13,6 %▲ 9,3 % | ▲ 9,3 % | 167,1 K RON | |
| 28 | 28.SAUDE MED SRL▼ 9 | Sat Urdari, Comuna Urdari, Gorj | 12,9 %▲ 4,6 % | ▲ 4,6 % | 281,6 K RON | |
| 29 | 29.OLARUSANMED SRL▼ 6 | Oraş Turceni, Gorj | 12,8 %▲ 3,2 % | ▲ 3,2 % | 270,6 K RON | |
| 30 | 30.PEDMEDICA FV SRL▲ 11 | Municipiul Târgu Jiu, Gorj | 12,7 %▲ 2,8 % | ▲ 2,8 % | 225,5 K RON | |
| 31 | 31.CALOTĂ MED SRL▼ 30 | Municipiul Târgu Jiu, Gorj | 12,3 %▼ 3,8 % | ▼ 3,8 % | 270,9 K RON | |
| 32 | 32.ELOSAN MED SRL▲ 18 | Municipiul Târgu Jiu, Gorj | 12 %▲ 9,4 % | ▲ 9,4 % | 152,4 K RON | |
| 33 | 33.NEDO SAN SRL▲ 16 | Municipiul Târgu Jiu, Gorj | 11,7 %▲ 6,1 % | ▲ 6,1 % | 303,9 K RON | |
| 34 | 34.GABUDMED SRL▼ 13 | Sat Ceauru, Comuna Băleşti, Gorj | 11,6 %▲ 3,6 % | ▲ 3,6 % | 223,3 K RON | |
| 35 | 35.MIRAD CABMED SRL▼ 30 | Municipiul Motru, Gorj | 11,5 %▲ 6,8 % | ▲ 6,8 % | 256,5 K RON | |
| 36 | 36.ORVAS MEDICAL CENTER SRL▼ 29 | Municipiul Târgu Jiu, Gorj | 11,5 %▲ 5,4 % | ▲ 5,4 % | 194,3 K RON | |
| 37 | 37.CAB MEDFAM SRL▲ 15 | Municipiul Târgu Jiu, Gorj | 11,3 %▲ 9 % | ▲ 9 % | 98,1 K RON | |
| 38 | 38.SOMEX SRL▲ 9 | Municipiul Târgu Jiu, Gorj | 11,2 %▲ 2,6 % | ▲ 2,6 % | -35,4 K RON | |
| 39 | 39.SRPMED 69 SRL▲ 6 | Municipiul Târgu Jiu, Gorj | 11,2 %▲ 3 % | ▲ 3 % | 137,4 K RON | |
| 40 | 40.FRALUC MED SRL= | Municipiul Târgu Jiu, Gorj | 11,1 %▲ 0,4 % | ▲ 0,4 % | 204,5 K RON | |
| 41 | 41.GUNFLORY-MED SRL▼ 2 | Oraş Turceni, Gorj | 10,3 %▼ 9,3 % | ▼ 9,3 % | 165,1 K RON | |
| 42 | 42.MYR-ECOB.MED SRL▼ 26 | Municipiul Târgu Jiu, Gorj | 10,2 %▲ 10,8 % | ▲ 10,8 % | 294,1 K RON | |
| 43 | 43.SILIANMED SRLnou | Municipiul Motru, Gorj | 10,2 %▲ 13,2 % | ▲ 13,2 % | 281 K RON | |
| 44 | 44.SIUDOR SRL▼ 35 | Municipiul Târgu Jiu, Gorj | 10,1 %▼ 4,3 % | ▼ 4,3 % | 201,9 K RON | |
| 45 | 45.SMIANDRA SRL▼ 25 | Sat Câlnic, Comuna Câlnic, Gorj | 10 %▼ 4 % | ▼ 4 % | 327,5 K RON | |
| 46 | 46.MEDICPLUS SRL▼ 38 | Municipiul Târgu Jiu, Gorj | 9,7 %▲ 14,2 % | ▲ 14,2 % | 302,8 K RON | |
| 47 | 47.CABHOLT MED SRL▼ 35 | Sat Băleşti, Comuna Băleşti, Gorj | 9,3 %▲ 12,3 % | ▲ 12,3 % | 313 K RON | |
| 48 | 48.MED CRIST SRL▼ 44 | Municipiul Târgu Jiu, Gorj | 9 %▲ 1,2 % | ▲ 1,2 % | 93,1 K RON | |
| 49 | 49.ALFA MED CABINET SRL▼ 24 | Municipiul Târgu Jiu, Gorj | 8,9 %▲ 3,6 % | ▲ 3,6 % | 266 K RON | |
| 50 | 50.SYMCHIRLAV MED SRL▼ 2 | Municipiul Târgu Jiu, Gorj | 8,7 %▼ 8,4 % | ▼ 8,4 % | 78,6 K RON | |
| 51 | 51.GRIFLOMED SRL▲ 2 | Municipiul Târgu Jiu, Gorj | 8,4 %▲ 1,2 % | ▲ 1,2 % | 158,9 K RON | |
| 52 | 52.MINAMED SRL▼ 16 | Loc. Rovinari, Oraş Rovinari, Gorj | 7,4 %▼ 11,2 % | ▼ 11,2 % | 98,3 K RON | |
| 53 | 53.CIOCÎRDEL MED SRL▼ 24 | Sat Borăscu, Comuna Borăscu, Gorj | 7 %▲ 6,5 % | ▲ 6,5 % | 195,8 K RON | |
| 54 | 54.TEOMSNIC SRL▼ 21 | Municipiul Târgu Jiu, Gorj | 6,9 %▼ 6 % | ▼ 6 % | 389,9 K RON | |
| 55 | 55.MOROSANA SRL▼ 1 | Loc. Târgu Cărbuneşti, Oraş Târgu Cărbuneşti, Gorj | 6,6 %▲ 3,4 % | ▲ 3,4 % | 228,4 K RON | |
| 56 | 56.C&M MEDPRAXIS SRL▼ 29 | Municipiul Târgu Jiu, Gorj | 5,2 %▼ 2,2 % | ▼ 2,2 % | 120,2 K RON | |
| 57 | 57.CENTRU MEDICAL PENTRU SĂNĂTATE UMANĂ SRLnou | Municipiul Târgu Jiu, Gorj | 2,6 %▲ 24 % | ▲ 24 % | 537,5 K RON |