COMERCIAL.ro

Top 100 firme — Intermedieri financiare și asigurări, Cluj după creștere pe 3 ani (CAGR) în 2021

99 de firme au îndeplinit criteriile de eligibilitate pentru acest top. Pragul de intrare în top este 0,1 %, iar liderul atinge 86 %.

FirmăCAGR 3 ani
SSIF BRK FINANCIAL GROUP S.A.▲ 2786 %▲ 187,7 %
ABV EASY CREDIT SRLnou84,7 %▲ 181,5 %
ROMAN SOFT SRLnou54,1 %▲ 34,8 %
ARDEAL EVOLUTION TEAM SRLnou52,1 %▲ 44,6 %
PROMANAGEMENT NAPOCA SRL▼ 448,5 %▲ 65,6 %
BT ASIOM AGENT DE ASIGURARE SRL▼ 348,1 %▲ 38,1 %
GRIGO LUX CG SRL▲ 1147,3 %▲ 14,2 %
RAVANI CONSULT SRL▲ 2846,6 %▲ 38,2 %
COMPETIVA BUSINESS CONSULTING SRL▲ 245,3 %▲ 119,7 %
INSURANCE HOUSE BROKERAJ ASIGURĂRI SRL▼ 144,3 %▲ 105,5 %
CREDISTAR SRL▼ 343,2 %▲ 8,6 %
SMART RESOURCE LEASE S.R.L.▲ 7140,5 %▲ 200,5 %
DIASIG VEST ASISTENT ÎN BROKERAJ S.R.L.nou36,5 %▲ 17,9 %
BT CAPITAL PARTNERS S.A.▲ 535,4 %▲ 26,3 %
PONT SYSTEMS SRL▼ 1135 %▼ 13,7 %
MACROGROUP GOLD IFN SRL▼ 433,6 %▲ 30,7 %
BT SOLUTION ASISTENT IN BROKERAJ S.R.L.▼ 1530,9 %▲ 4,9 %
MEDIASIG CONSULTING SRL▲ 1330,4 %▲ 28 %
RHEA CONSULTING SRLnou30 %▲ 56 %
DACRED FIN CONSULTING S.R.L.▼ 529,9 %▲ 110,2 %
BT SAFE AGENT DE ASIGURARE SRL▼ 1429,3 %▲ 0,8 %
ASF ASIST SRLnou28 %▲ 93,3 %
PRIMA EXCHANGE SRL▼ 327,3 %▲ 20,4 %
BLF CONSULTING SRL=27,1 %▲ 14,7 %
LKB CONSULTING S.R.L.nou26,7 %▲ 31,3 %
SEAL ASIG SRL▲ 724 %▲ 47,3 %
CUBE PRIME SRLnou23,2 %▲ 13 %
YNA CONSASIG SRL▼ 623 %▲ 38,7 %
VMA CONSTRUCTASIG SRLnou22,5 %▼ 1,7 %
LUIZA CONSULTING SRL▲ 1719,6 %▲ 59,8 %
ASITEL AGENT DE ASIGURARE SRL▲ 3318,3 %▲ 16,6 %
SAFE CERTIFIED BUSINESS SRL▲ 318,2 %▲ 21,1 %
TRANSILVANIA RECUPERARI CREANTE SRL▲ 4617,8 %▼ 8,3 %
CLARITY FINANCIAL SRL▼ 2417,6 %▲ 41,9 %
S.A.I. GLOBINVEST SA▼ 317,6 %▲ 16,7 %
CLICK AGENT DE ASIGURARE SRL▲ 417,4 %▲ 28,5 %
EMS ASIG SRL▼ 1117,3 %▲ 29,2 %
GULDEN 4 SRL▲ 2216,9 %▲ 36,3 %
DKS AGENT DE ASIGURARE SRLnou16,6 %▼ 6,6 %
RONDINI SRL▼ 2415,7 %▼ 23,4 %
KCSR AGENT DE ASIGURARE SRL▲ 815,4 %▲ 29,4 %
AGENT DE ASIGURARE ORIZONT SRLnou14,7 %▲ 18 %
EWS AUTOASIG SRLnou14,7 %▲ 61,5 %
ONIŞOR MAIER AGENT DE ASIGURARE SRL▼ 3014,5 %▲ 19,1 %
PGO INSURANCE SRL▲ 1414 %▲ 73,2 %
IMPULS ELITE CONSULTING SRL▼ 713,5 %▲ 32,4 %
AXA OFFICE EXCHANGE SRLnou12,9 %▲ 108,8 %
SCS ASIG INVEST SRLnou12,4 %▼ 30,2 %
DIRECT CONSULTING SRL▼ 112,2 %▲ 13,2 %
INTERNETAS SRL▼ 811,9 %▲ 13,6 %
GICON FINANCE ASIG SRLnou11,7 %▲ 23,9 %
CLAUSIN COMTUR SRLnou11 %▲ 22,7 %
DOBOCAN AGENT DE ASIGURARE SRLnou10,6 %▼ 18,3 %
MIHAROM ASISTENT DE BROKER SRL▲ 3210,5 %▲ 56,5 %
INDIGO FINANCIAL SERVICES S.R.L.nou10,3 %▲ 4,8 %
MOLDOVAN ASISTENT BROKER ASIGURARI SRL▲ 1810,2 %▲ 25,9 %
SMG CONSULTASIG SRL▼ 59,9 %▲ 16,9 %
ADIDAR ASIG SRLnou9,7 %▲ 32,7 %
RIV IMOBILIARE SRL▲ 119,7 %▲ 26,7 %
CARPATHIA PENSII-SOCIETATE DE ADMINISTRARE A FONDURILOR DE PENSII PRIVATE S.A.▲ 79,5 %▲ 32,9 %
N & C CONCEPT SRL▼ 239 %▲ 32,1 %
B & J EXCHANGE SRLnou8,5 %▲ 41,7 %
ROCONSULT SRL▼ 17,4 %▲ 15,2 %
DINAMIC ASISTENT IN BROKERAJ SRL▲ 147,3 %▲ 9,2 %
INNAS OFFICE S.R.L.▼ 117,3 %▲ 9,2 %
GMD AGENT DE ASIGURARE SRL▲ 27,2 %▲ 18,6 %
BT INTERMEDIERI AGENT DE ASIGURARE SRL▼ 147 %▲ 14,8 %
KANATA INVEST CORPORATION S.R.L.nou7 %▲ 18,3 %
ROLIT SOLUTIONS SRL▼ 636,8 %▲ 7,3 %
DINAMIC DEV AGENT DE ASIGURARE SRL▼ 296,8 %▲ 29,6 %
IMMI AGENT DE ASIGURARE SRL▼ 66,4 %▲ 21 %
WSW GLOBAL SRLnou6,1 %▲ 52,8 %
MENDOLA INVESTMENT GROUP S.A.nou5,9 %▲ 18,6 %
PARTENER PROINVEST SRL▼ 234,8 %▲ 9,7 %
TEO AGENT DE ASIGURARE SRL▼ 484,7 %▲ 2,4 %
S A I BROKER S.A.▼ 514,7 %▼ 0 %
CLC FINANCIAL CONSULTING SRL▼ 214,6 %▲ 5,6 %
SC SMC CONSULTING AGENT DE ASIGURARE S.R.L.▼ 174,5 %▲ 19,8 %
BRATEAN CONSULTING SRL▼ 224,4 %▲ 1,3 %
FINALEX SRL▼ 114,3 %▼ 26,1 %
HELPASIG SRL▼ 374,2 %▼ 18,8 %
RLM ASIGURARI SRLnou3,7 %▲ 23,3 %
MASTER BD AGENT DE ASIGURARE SRL▼ 463,6 %▲ 10,5 %
BT ASSET MANAGEMENT S A I SAnou3,6 %▲ 26,7 %
TOP FINANCE INVEST SRL▼ 123,6 %▲ 39,1 %
MEMNO COM SRLnou3 %▲ 14,1 %
PONTI DALAIN SRL▼ 662,9 %▼ 22,7 %
ANDROMEDA ASIGURARI S.R.L.▼ 112,7 %▼ 19 %
ADR INVEST AGENT DE ASIGURARE SRLnou2,4 %▼ 2,1 %
EXPRESS CONSULT ASIG SRLnou2,3 %▲ 6,8 %
R & TMB COM SRLnou1,8 %▼ 12,4 %
A & F CONSULTANTA ASIGURARE SRL▼ 211,8 %▲ 21,3 %
IAHIM ASIG SRL▼ 701,5 %▲ 5 %
SMART PRO ASIST SRL▼ 480,8 %▼ 9,8 %
SIMADI ASIGURARI S.R.L.▼ 820,7 %▼ 18,5 %
AUTO AVRAM AGENT DE ASIGURARE SRLnou0,6 %▲ 11,9 %
LONCA SRLnou0,4 %▲ 7 %
LYON CONSULTING SRL▼ 180,2 %▼ 0,2 %
JRF CONSULTING SRL▼ 540,1 %▼ 9,9 %

Căutare

Caută firme, persoane, dosare, mențiuni din Monitorul Oficial sau mărci