COMERCIAL.ro

Top 100 firme — Construcții, Cluj după creștere pe 3 ani (CAGR) în 2021

1.090 de firme au îndeplinit criteriile de eligibilitate pentru acest top. Pragul de intrare în top este 69,7 %, iar liderul atinge 533,8 %.

FirmăCAGR 3 ani
TRAUST S.R.L.nou533,8 %▼ 7,4 %
DIFERIT AG S.R.L.▲ 87311,3 %▲ 517,8 %
RENNEN IMPEX S.R.L.nou283,4 %▲ 215,1 %
TENANGO SRL▲ 103251,5 %▲ 325,7 %
TERASTAR SRL▲ 15232,3 %▲ 4,8 %
MIXT LOGISTIC SRL▲ 48229,8 %▲ 0,3 %
NELLO CONSTRUCT SRL▲ 17218,6 %▲ 119,8 %
ELRON ENERGY CO S.R.L.nou203,5 %▲ 310,7 %
WIZLAND CONSTRUCT S.R.L.nou196,4 %▼ 9,8 %
APC INVEST CENTER S.R.L.▼ 4184,9 %▲ 218,6 %
KRAFTALT SRL▼ 2182,4 %▼ 37,5 %
CONSARTFAN S.R.L.nou177,5 %▼ 51,8 %
STARFISH COMERCIAL SRLnou173,9 %▲ 2.048,7 %
CFL INFRASTRUCTURA S.R.L.=173,1 %▲ 42,2 %
PROMAT DEVELOPMENT SRLnou168,2 %—
CRITERIA INC S.R.L.▲ 37156,6 %▲ 155,5 %
TRANSILVANIA CONSTRUCTII INFRASTRUCTURE S.R.L.nou153,7 %▲ 61 %
TRIP CLAR HOME S.R.L.nou151,6 %▲ 284 %
TOTAL LUX INVEST SRL▲ 313147,7 %▲ 25,6 %
SKYLINE ENGINEERING S.R.L.▲ 74145,6 %▲ 141,9 %
VIALIS IMPEX SRLnou141,8 %—
ENECON SYSTEMS SRL▲ 247138,8 %▲ 46,7 %
KEOPS INVESTMENT CONSTRUCT S.R.L.nou137 %▲ 3 %
RUBIO BLO INVEST S.R.L.nou136,9 %—
SPECTRUM ART HOME SRLnou135,7 %▼ 39,5 %
DECONSTRUCT AG S.R.L.nou132,5 %▲ 4,6 %
CUSTICO TECHNOLOGY & MAINTENANCE SRL▲ 14132,3 %▲ 56,4 %
REPRO INVEST SRL▲ 159132,2 %▼ 46 %
UTYSOLUTION SRL▲ 58131 %▲ 43,8 %
EURAL PLAST SRLnou126,3 %▲ 182,9 %
MECANO BAU TRADING SRLnou124,8 %▲ 431,1 %
SAVEDI SRL▲ 40122,5 %▲ 49,2 %
ICR PRO ENERGY S.R.L.nou121,1 %▼ 18,5 %
DRUM DRIVE SOCIETY S.R.L.nou118,1 %▲ 442,6 %
FAN TELECOM TECHNOLOGY S.R.L.nou116,9 %▲ 10,4 %
AUROVAS SRL▲ 292115,2 %▲ 91,1 %
ADL MASINI SI UTILAJE SRLnou113,9 %▲ 70,1 %
PRO CREATIVBAU S.R.L.▲ 124113,7 %▲ 32,9 %
ELLYS CONSTRUCT SRLnou112,1 %▼ 7,8 %
ASHEREBEN SOLUTION S.R.L.▲ 517110,5 %▲ 539,6 %
PROTERM SOLAR S.R.L.nou109,1 %▲ 30,7 %
OLTIMOB DESIGN S.R.L.nou109 %▲ 226 %
GLOBAL WEST INVEST S.R.L.nou108,3 %—
AUSTRALAND SRLnou107,7 %▼ 26,6 %
EDY POLISERV-ELECTRIC S.R.L.nou106,7 %▲ 2,4 %
LEROSE TRASPORTI S.R.L.nou105,2 %▲ 3.767,2 %
DCR DAN INSTAL S.R.L.nou103,6 %▲ 31,6 %
CONFORM DOORS S.R.L.nou103,5 %▲ 64,5 %
ADK SYSTEMS SRLnou100,7 %▲ 7,8 %
SIGMATHERM SRL▼ 21100,4 %▼ 26,1 %
DANCOS TEAM DESIGN SRLnou97,4 %▲ 49,9 %
FANINNOVATION SRLnou96 %▲ 8,2 %
BRIMET INVEST SRLnou95,9 %▼ 48 %
GPA REAL ESTATE INVEST SRL▼ 4795 %▼ 68,7 %
MOB ANEL CONSTRUCTOR SRLnou94,2 %▲ 195 %
FINE HOME CONSTRUCT S.R.L.nou93 %—
FINPRO STAR SRLnou92,8 %▲ 88,1 %
AQUA SERV SRL▲ 18291,7 %▲ 123,7 %
AUTO SOLVER SRLnou91,1 %▲ 50,1 %
INSTAL ITTU SRL▼ 890,1 %▲ 140,3 %
TIV BAY CONSTRUCT SRLnou89,4 %▼ 75 %
PRO INSTAL LYNE SRL▲ 1389,3 %▲ 124,1 %
VIOREL COSTRUZIONI SRL▼ 1988,7 %▲ 72,5 %
PRORAULINSTAL S.R.L.nou88 %▲ 34,3 %
MCA & MVA CONSTRUCT SRLnou87,4 %▲ 56,3 %
ESTET BUILDING SRLnou86,2 %▲ 42,9 %
BRUCO ANTREPRIZA SRL▲ 22085,8 %▲ 73,7 %
EURO COMPRES INSTAL SRL▼ 5785,4 %▼ 49,5 %
ELECTROFRIG MONTAJ SRL-D▼ 2285,2 %▼ 1,3 %
COMTEL PROD SRL▲ 23881,8 %▲ 8,4 %
SZABI & BOGI CONSTRUCT SRL▲ 3280,8 %▲ 2,4 %
EURO CASE VILE SRLnou80,6 %▲ 65,3 %
NEWAMPORT SWA CORP. WASHINGTON SUCURSALA CLUJ-NAPOCAnou79,4 %▲ 5,4 %
PERFECT COMFORT HVAC S.R.L.nou79,4 %▲ 12.362,4 %
TOTAL PARQUET SRL▲ 16179,2 %▲ 154,6 %
PARTNER CONS STEEL FRAME S.R.L.nou79 %▲ 37,8 %
ABEL DAMARIS IMPEX SRLnou78,9 %▲ 412,4 %
ROMIN BALAN SRLnou77,9 %▼ 25,1 %
AXA IMPORT EXPORT SRL▲ 64277,5 %▲ 118,6 %
CATYON INSTAL SRLnou77,4 %▲ 293,2 %
RL CONSTRUCT SRL▲ 40375,5 %▲ 68,8 %
MACRO GH INDUSTRIES SRLnou75,5 %▲ 590,1 %
FENSTERARTEN S.R.L.nou75,4 %▲ 13,5 %
ESCAVROK SRLnou75,2 %▲ 15,3 %
CLIM VENTILATION INSTAL S.R.L.nou74,9 %▲ 56,9 %
INANOVA ROMANIA S.R.L.nou74,5 %▼ 24,4 %
PROMPT VSP SRL▼ 3774,2 %▲ 4 %
PRO CONECT SRL▲ 38073,3 %▲ 233,5 %
FIRMA AMENAJARE TEREN SRLnou73,3 %▲ 27,8 %
JUNGE CONSTRUCT SRL▼ 8072,5 %▼ 16,8 %
AWE INFRA SRL▼ 5472,4 %▲ 38,7 %
OPTIM SIBO SRL▲ 6672,4 %▲ 63,8 %
CONSULT CORECT CONSTRUCȚII SRL▲ 51172,3 %▲ 206,5 %
PAD SYSTEM SRL▼ 6472,3 %▲ 47,5 %
KONSTRUCTHOR ALL SRLnou71,4 %▲ 7,4 %
REFAKT S.R.L.nou70,9 %▲ 67,2 %
MICOS ELECTRONIC SRLnou70,8 %▲ 1.170,8 %
GEGE S.R.L.▲ 9370,4 %▲ 165 %
STRUCTCON PROIECT SRLnou70,2 %▲ 88,2 %
PMG BAU S.R.L.nou69,7 %▲ 150,6 %

Codurile CAEN din construcții — Cluj

CAEN 4211
Lucrări de construcții a drumurilor și autostrăzilor
154 firme · 3,4 mld. RON
CAEN 4100
Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
640 firme · 3,2 mld. RON
CAEN 4321
Lucrări de instalații electrice
641 firme · 2,5 mld. RON
CAEN 4120
Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
1.879 firme · 1,6 mld. RON
CAEN 4322
Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat
700 firme · 1,1 mld. RON
CAEN 4399
Alte lucrări speciale de construcții n.c.a.
301 firme · 493,2 mil. RON
CAEN 4299
Lucrări de construcții a altor proiecte inginerești n.c.a
42 firme · 474,9 mil. RON
CAEN 4221
Lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru fluide
49 firme · 428,5 mil. RON
CAEN 4110
Dezvoltare (promovare) imobiliară
404 firme · 317,3 mil. RON
CAEN 4222
Lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru electricitate și telecomunicații
48 firme · 283,3 mil. RON
CAEN 4312
Lucrări de pregătire a terenului
245 firme · 235,2 mil. RON
CAEN 4333
Lucrări de pardosire și placare a pereților
260 firme · 192,7 mil. RON
CAEN 4332
Lucrări de tâmplărie și dulgherie
233 firme · 127,2 mil. RON
CAEN 4311
Lucrări de demolare a construcțiilor
38 firme · 124,4 mil. RON
CAEN 4313
Lucrări de foraj și sondaj pentru construcții
31 firme · 96,1 mil. RON
CAEN 4334
Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri
204 firme · 73,7 mil. RON
CAEN 4329
Alte lucrări de instalații pentru construcții
64 firme · 52,2 mil. RON
CAEN 4339
Alte lucrări de finisare
83 firme · 28 mil. RON
CAEN 4212
Lucrări de construcții a căilor ferate de suprafață și subterane
8 firme · 27,8 mil. RON
CAEN 4331
Lucrări de ipsoserie
62 firme · 19,8 mil. RON
CAEN 4391
Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții
43 firme · 17,2 mil. RON
CAEN 4341
Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții
18 firme · 16,7 mil. RON
CAEN 4291
Construcții hidrotehnice
4 firme · 6,5 mil. RON
CAEN 4324
Alte lucrări de instalații pentru construcții
16 firme · 4,9 mil. RON
CAEN 4335
Alte lucrări de finisare
20 firme · 4,6 mil. RON
CAEN 4350
Lucrări speciale de construcții pentru proiecte de geniu civil
3 firme · 3,8 mil. RON
CAEN 4323
Lucrări de izolații
7 firme · 2,4 mil. RON
CAEN 4213
Construcția de poduri și tuneluri
7 firme · 2,3 mil. RON
CAEN 4360
Servicii de intermediere pentru lucrări speciale de construcții
2 firme · 2 mil. RON
CAEN 4342
Alte lucrări speciale de construcții pentru clădiri
4 firme · 1,2 mil. RON

Căutare

Caută firme, persoane, dosare, mențiuni din Monitorul Oficial sau mărci