COMERCIAL.ro

Top 100 firme — Construcții, Cluj după creștere pe 3 ani (CAGR) în 2011

302 de firme au îndeplinit criteriile de eligibilitate pentru acest top. Pragul de intrare în top este 30,6 %, iar liderul atinge 261,4 %.

FirmăCAGR 3 ani
ELIN GMBH VIENA SUCURSALA CLUJ-NAPOCAnou261,4 %▲ 16,9 %
NORD MEDIA GRUP SRLnou231,5 %▲ 54,4 %
RODESI CONSTRUCT SRLnou198,9 %▲ 58,9 %
EDILVEST SRLnou186,5 %▲ 12,7 %
REIF INFRA SRLnou163,5 %▲ 103,9 %
TRANSILVA INVEST SAnou155,4 %▲ 1.894,2 %
MAO IMOBILIARE SRLnou139,9 %▼ 58,6 %
PROFIMATIC SRLnou135,1 %▲ 203,9 %
DUCU CONSTRUCTII SRLnou122,6 %▲ 206,8 %
OPTIM VISION INVEST S.R.L.nou116,9 %0,0%
GLOBE CONSTRUCT SRLnou112,5 %▲ 73,5 %
CANTABRIA CONSTRUCT SRLnou110,7 %▲ 219,4 %
ELECTRA INSTAL SRLnou107,9 %▲ 297 %
DALIDANA COM SRLnou106,2 %▼ 14,6 %
STADT CONSTRUCT SRLnou105,8 %▲ 15,5 %
CONFORT PALMAR SRLnou102,6 %—
DEL DAN CONSTRUCT SRLnou101,6 %▲ 425,4 %
FRAIME MANAGEMENT SRLnou95,5 %▲ 15,4 %
PDV SRLnou92,9 %▲ 72,1 %
COMPACT S GRUP SRLnou91,7 %▲ 144,3 %
METABO INSTAL SRLnou90,4 %▲ 174,3 %
AGM GROUP GC SRLnou88,2 %▼ 48,9 %
LUCA PREST SRLnou85,6 %▲ 6,4 %
IMSAT NORD SRLnou85,5 %▲ 457,2 %
NELLO CONSTRUCT SRLnou81,8 %▲ 37,5 %
AKV TRUST SRLnou80,9 %▼ 19,7 %
PENTAC IMPEX SRLnou80,3 %▼ 53,8 %
CONSIT SRLnou80 %▲ 107,2 %
HEIBL ISOLIERTECHNIK SRL IZSAK FILIALA CLUJ NAPOCAnou79,2 %▲ 230,3 %
REZIST DECOR SRLnou78,2 %▲ 355,8 %
BB IMOBILIARE SRLnou77,4 %▲ 147,1 %
DECORATIUNI UNGUREANU SRLnou76,4 %▲ 62,6 %
WEBERBAU SRLnou75,2 %▲ 120,5 %
SBACARO SRLnou67,2 %—
ENERGOBIT S.A.nou66,6 %▲ 89,7 %
SAFIT INST SRLnou65,7 %▲ 562,9 %
JARDA CONSTRUCT SRLnou64,9 %▲ 1 %
INSIDE TELECOM SRLnou64,4 %▲ 230,8 %
EDIL SIMO SRLnou64,1 %▲ 75,5 %
PORSCHE IMMOBILIEN S.R.L.nou63,7 %▲ 7,8 %
MST GENERAL INSTAL S.R.L.nou63,6 %▲ 48,6 %
WINCON SRLnou63,5 %▲ 509,2 %
TENCOZID GROUP SRLnou62,5 %▼ 42,9 %
BIMEXIM SAnou62,1 %▼ 50,1 %
GHER CONSTRUCT SRLnou61,8 %▲ 1,9 %
MARCO INSTAL GRUP IMPEX SRLnou60,8 %▲ 129,6 %
S+B PLAN & BAU TR SRLnou60,8 %▼ 89,7 %
TF LAVANDA SRLnou60,4 %▲ 307 %
ALLCONS COMPANY SRLnou59,7 %▲ 98,2 %
MANEA SRLnou58,5 %▲ 38,6 %
RUNGIS SRLnou58,2 %▲ 110,5 %
BALLOK SRLnou56,8 %▲ 245,1 %
BAUINSTAL SRLnou56,3 %—
NORVCONS SRLnou55,8 %▲ 53,6 %
SAVEDI SRLnou55,4 %▲ 184,2 %
LCS IMOBILIAR SAnou54,5 %▼ 20,6 %
TCT HIGH DEVELOPMENTS SRLnou53,5 %▲ 11,9 %
TIRRENA SCAVI SRLnou53,4 %▲ 210,8 %
FINAS INVEST SRLnou52,4 %▲ 144,1 %
B & B CONNECTION SRLnou52,1 %▼ 8 %
CAMCO IMPORT EXPORT SRLnou51,8 %▲ 36,7 %
CINDIRELLA SRLnou51,3 %▼ 56,4 %
OMS KORNYEZETVEDELMI KFT TATA SUCURSALA CLUJ NAPOCAnou50,8 %▲ 3,5 %
SPACE GROUP SRLnou50,5 %▼ 2,9 %
H & H INVEST SRLnou49,5 %▲ 16 %
SEAR SRLnou49,2 %▲ 250,2 %
CRINEMIL SRLnou48,7 %▲ 131,8 %
CONSPROIECT INVEST SRLnou48,7 %▲ 25,3 %
OMS ROMANIA SRLnou48,4 %▼ 42,2 %
MIHAIL CONSTRUCTII SRLnou48,3 %▲ 218,4 %
CAMEOLIS SRLnou47,1 %▼ 3,2 %
TECHCONS SRLnou45,3 %▲ 442,4 %
ATRITEC SRLnou44,5 %▲ 3.356,7 %
TERRA STRUCTURES SRLnou44,4 %▲ 131,9 %
TOR ELECTRIC SRLnou43,7 %▲ 187,2 %
CITY CONSTRUCTII INSTALATII SRLnou42,2 %▲ 35,3 %
CF CONSTRUCT SRLnou41,8 %▲ 41,2 %
MITMOL CONSTRUCT SRLnou41,5 %▼ 20 %
ELM ELECTROMONTAJ CLUJ SAnou41,4 %▲ 32,8 %
BUSU & RADU TRANS SRLnou41,4 %▲ 130,6 %
STARCONSTRUCT SRLnou41,2 %▲ 382,9 %
JOSANA TRANS CONSTRUCT SRLnou41 %▲ 31,3 %
PASTOR CONSTRUCT SRLnou40,6 %▲ 10,1 %
GROSS & GROSS CONSTRUCT SRLnou40,4 %▲ 179,5 %
COOLING POWER SRLnou39,7 %▲ 8,8 %
ALB CONSTRUCT SRLnou38,5 %▲ 375,9 %
ESCORT COMSERV SRLnou38,1 %▲ 177,6 %
INTERAL SERV SRLnou37,9 %▼ 0,1 %
DMT CONSTRUCT SRLnou37,6 %▲ 116,2 %
DKR CONSTRUCT SRLnou36,7 %▼ 34,6 %
COVINSTAL SRLnou36,1 %▼ 13 %
TOP ACTIV SRLnou34,9 %▲ 198,6 %
PRO CONECT SRLnou34,8 %▲ 57,1 %
RIMS PRODUCTIE SI CONSTRUCTII SRLnou34,4 %▲ 6,8 %
ASEDIA GRUP SRLnou34,1 %▲ 82,8 %
FUZ PRODUCTIE SERVICII SRLnou33,8 %▲ 285,3 %
DOMENIUL PUBLIC CIMPIA TURZII SAnou33,1 %▲ 51,9 %
TOTAL TERM SRLnou31,3 %▲ 72,9 %
JTM IMPEX SRLnou31,1 %▲ 589,5 %
EUROELECTRO INSTAL SRLnou30,6 %▲ 172 %

Codurile CAEN din construcții — Cluj

CAEN 4211
Lucrări de construcții a drumurilor și autostrăzilor
154 firme · 3,4 mld. RON
CAEN 4100
Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
640 firme · 3,2 mld. RON
CAEN 4321
Lucrări de instalații electrice
641 firme · 2,5 mld. RON
CAEN 4120
Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
1.879 firme · 1,6 mld. RON
CAEN 4322
Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat
700 firme · 1,1 mld. RON
CAEN 4399
Alte lucrări speciale de construcții n.c.a.
301 firme · 493,2 mil. RON
CAEN 4299
Lucrări de construcții a altor proiecte inginerești n.c.a
42 firme · 474,9 mil. RON
CAEN 4221
Lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru fluide
49 firme · 428,5 mil. RON
CAEN 4110
Dezvoltare (promovare) imobiliară
404 firme · 317,3 mil. RON
CAEN 4222
Lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru electricitate și telecomunicații
48 firme · 283,3 mil. RON
CAEN 4312
Lucrări de pregătire a terenului
245 firme · 235,2 mil. RON
CAEN 4333
Lucrări de pardosire și placare a pereților
260 firme · 192,7 mil. RON
CAEN 4332
Lucrări de tâmplărie și dulgherie
233 firme · 127,2 mil. RON
CAEN 4311
Lucrări de demolare a construcțiilor
38 firme · 124,4 mil. RON
CAEN 4313
Lucrări de foraj și sondaj pentru construcții
31 firme · 96,1 mil. RON
CAEN 4334
Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri
204 firme · 73,7 mil. RON
CAEN 4329
Alte lucrări de instalații pentru construcții
64 firme · 52,2 mil. RON
CAEN 4339
Alte lucrări de finisare
83 firme · 28 mil. RON
CAEN 4212
Lucrări de construcții a căilor ferate de suprafață și subterane
8 firme · 27,8 mil. RON
CAEN 4331
Lucrări de ipsoserie
62 firme · 19,8 mil. RON
CAEN 4391
Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții
43 firme · 17,2 mil. RON
CAEN 4341
Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții
18 firme · 16,7 mil. RON
CAEN 4291
Construcții hidrotehnice
4 firme · 6,5 mil. RON
CAEN 4324
Alte lucrări de instalații pentru construcții
16 firme · 4,9 mil. RON
CAEN 4335
Alte lucrări de finisare
20 firme · 4,6 mil. RON
CAEN 4350
Lucrări speciale de construcții pentru proiecte de geniu civil
3 firme · 3,8 mil. RON
CAEN 4323
Lucrări de izolații
7 firme · 2,4 mil. RON
CAEN 4213
Construcția de poduri și tuneluri
7 firme · 2,3 mil. RON
CAEN 4360
Servicii de intermediere pentru lucrări speciale de construcții
2 firme · 2 mil. RON
CAEN 4342
Alte lucrări speciale de construcții pentru clădiri
4 firme · 1,2 mil. RON

Căutare

Caută firme, persoane, dosare, mențiuni din Monitorul Oficial sau mărci