COMERCIAL.ro

Top 100 firme — Hoteluri și restaurante, Caraș-Severin după creștere pe 3 ani (CAGR) în 2021

102 de firme au îndeplinit criteriile de eligibilitate pentru acest top. Pragul de intrare în top este 0,5 %, iar liderul atinge 188,3 %.

FirmăCAGR 3 ani
LA CREMA LOUNGE BAR & PIZZA S.R.L.nou188,3 %▲ 48,3 %
CATTLEYA ROXANA SRLnou147,6 %▲ 90,1 %
RESTAURANT CĂRNĂREASA BREBU SRL▲ 290,8 %▲ 82,7 %
IMPERIAL GLAMOUR CAFFE SRLnou77,1 %—
LXS OVGLASS SRLnou70,4 %▼ 17,7 %
NESCAR COM SRLnou66,8 %▲ 78,5 %
DRADAN ARAND S.R.L.nou59,7 %▲ 18,6 %
THERMAE DE OLIMPIA SRLnou58,8 %▲ 15,5 %
ANDSARA VACANCY SRLnou57,1 %▲ 6 %
CHATHA - ZULQAR SRL▼ 348,9 %▲ 81,6 %
ND IOVA TRIO SRLnou46,6 %▲ 41,6 %
LIBER AGRIMEX SRLnou44 %▲ 141,3 %
ANDREXMAR - EXCLUSIV SRLnou42,2 %▲ 18,4 %
CODA VINCI SRL=38 %▲ 13,9 %
JOJO SRL▲ 1536,2 %▲ 65,5 %
MEGADON EXPRES SRL▼ 635,5 %▲ 52,5 %
DUŞAN ŞI FIUL S.R.L.nou34,2 %▲ 140,5 %
FORSINED FOR SRL▼ 1533,8 %▲ 11,3 %
OPTIPREST SRLnou32,3 %▲ 87,5 %
LENCSOR JOBS SRLnou31,9 %▲ 23 %
GHEPAN AKYLAU SRL▼ 1030,2 %▲ 22,5 %
D & H INTERACTIV FORTE SRLnou29 %▲ 95,4 %
I.C.IRGEANY PREST SRL▼ 728,4 %▲ 34,3 %
MELISS & RALUK S.R.L.nou28,1 %▲ 22,7 %
ESENTIAL SYSTEM SRL▲ 3727,8 %▲ 36,7 %
LUCI & EDUARD SRL▼ 227 %▲ 50,5 %
NEGO - IOVA SRL▲ 6226,7 %▲ 71,2 %
PRIVATNA RADNJA COD OMERA SRL▼ 626,4 %▲ 40,7 %
PAFFY ARAND SRLnou26 %▲ 23,1 %
CODIAL STAR BEST SRLnou25,2 %▲ 65,5 %
B.G. ETNA-COM SRL▼ 2723,7 %▲ 0,5 %
A-DINGO-BAR COMIMPEX SRL▲ 623,3 %▲ 19,2 %
SIPETROCOM SRL▲ 1822,8 %▲ 39,5 %
ROBYDEN WASH CAR SRLnou22,6 %▲ 156,2 %
VASY VERSANT SRL▲ 1221,1 %▲ 44,3 %
EXOTIC FANTASY SRLnou21 %▲ 42,2 %
HOLIDAY MARIA SRL▼ 3520,5 %▲ 35,2 %
PENSION LAES SRL▲ 4520,3 %▲ 54 %
GPC & GABRYEL SRL▲ 1417,7 %▲ 39,9 %
SANJA & BOŞCO SRL▼ 3917,2 %▼ 19 %
LAVSOFT SRLnou16,9 %▲ 65 %
MOBIALEX SRL▼ 3316,8 %▲ 18 %
RENDENA F.F. SRL▲ 2316,8 %▲ 42,7 %
ATRACTIV TURIST S.R.L.nou15,8 %▲ 24,4 %
FLAVIA SRL▲ 1915,3 %▲ 73,1 %
LA BĂLŢI SRLnou15 %▼ 28,5 %
ARCTURUS PROXI SRL▼ 214,2 %▲ 124,4 %
ECATOUR SRL▲ 813,9 %▲ 13,7 %
CREMA CAFE & LOUNGE SRLnou13,8 %▲ 103,5 %
MGK NOV DISTRIBUTION SRL▼ 1513,8 %▲ 44,1 %
VIOS 2000 SRL▼ 1012,4 %▲ 21,3 %
CARRA BEST CAFFE EVER SRLnou11,7 %▲ 61,8 %
REIBOK SRLnou11,4 %▲ 55,5 %
ARISTA COMP SRL▼ 1711,2 %▲ 55,7 %
TERASA GUGULANUL VESEL SRLnou11,1 %▲ 44,7 %
KARO TURISM SRL▼ 3510,9 %▲ 7,4 %
MIH & CRIST PREST SRL▼ 3110,7 %▲ 24,9 %
LYN COM 2007 SRL▼ 2410,1 %▼ 4 %
CONSTRUCT ONEL SRL▼ 1110 %▲ 96 %
CASA BARAJ SRL▲ 259,8 %▲ 42 %
GAŞPAR ADENICO SA▼ 329,6 %▲ 21,5 %
CASA CU TEI SRL▲ 169,3 %▲ 29,5 %
MBM BOGDY JR SRL▼ 139,2 %▲ 13,7 %
FB DUAL IMPERIAL GAMES SRL▲ 129,2 %▲ 70,2 %
MANEA COMTRANS SRL▼ 269,1 %▲ 14,3 %
D & G MYLORD WEST SRL▼ 499 %▼ 18,1 %
CERNA - CRISTIAN SRL▲ 68,8 %▲ 74 %
GUGULANUL COM SRL▲ 28,5 %▲ 36,5 %
LISIPROD AURORA SRLnou8,3 %▲ 15,8 %
BORCILĂ IDEAL IMPRESS S.R.L.nou8,3 %▲ 15 %
MOTEL-CAMPING SILVIA SRL▲ 168 %▲ 38,7 %
DUMTAG DUCAFFE SRLnou7,5 %▲ 32,2 %
KAMENITA SRLnou7 %▲ 5,8 %
SANDYPOL 2006 SRL▼ 386,9 %▲ 42,5 %
SIMONA ANDREEA SRLnou6,6 %▲ 87,1 %
M.A. RADU CONSTRUCT SRLnou6 %▲ 39,5 %
SIMOTO-TUR SRL▲ 35,9 %▲ 13,4 %
L.M.P. DIMITRIOS SRL▼ 185,6 %▲ 36,2 %
LUTOSINI TOURS SRLnou5,6 %▲ 61,5 %
P.L. SERVCOM SRLnou5,4 %▲ 32,8 %
OD-ARMONIA COM SRL▼ 185,3 %▲ 22,9 %
SILSOR SRLnou5,3 %▲ 165,9 %
LEXUS & BRAYON SRLnou5,1 %▲ 39,6 %
CRYSDEL CONSTRUCT SRL▼ 644,9 %▲ 24,2 %
EDGADA SRLnou4,9 %▲ 106,8 %
PIZZA ANDREAS-EMYX SRL▼ 94,6 %▲ 90,2 %
RESTAURANT PIZZERIE CRISTAL SRL▼ 334,6 %▲ 17,4 %
MARGO SRL▼ 204,4 %▲ 0,9 %
ISSA COM SRLnou3,8 %▲ 99,1 %
BUTAR VEGA TRADE SRLnou3,8 %▲ 36,4 %
PIZZA EXPRES CURIER SRL▼ 423,8 %▲ 13 %
GEI - SYLANDROVY SRLnou3,7 %▲ 1,3 %
ANADY & ADA SRL▼ 383,3 %▼ 3,5 %
SCRICI ALCRIS SRLnou3,2 %▲ 55,3 %
CILDAS SRLnou3,1 %▲ 15,1 %
RULCOM IMPEX SRLnou1,9 %▲ 18,1 %
ALFAM FORTE SRLnou1,3 %▲ 3,3 %
MOARA CU NOROC - MARK SRL▼ 231,3 %▼ 13,7 %
BOEMA SRLnou0,6 %▼ 22,3 %
ZAMFIR 2000 SRLnou0,5 %▲ 98,4 %

Căutare

Caută firme, persoane, dosare, mențiuni din Monitorul Oficial sau mărci