Top 100 firme — Construcții, Caraș-Severin după creștere pe 3 ani (CAGR) în 2022
108 de firme au îndeplinit criteriile de eligibilitate pentru acest top. Pragul de intrare în top este 2,7 %, iar liderul atinge 164,4 %.
Cifră de afaceriProfit netAngajațiMarjă netăCapitaluriDatoriiPierderiCreștere YoYCreștere pe 3 ani (CAGR)Lichiditate ridicatăScădere cifră de afaceriFirme noi
| # | Firmă | Localitate | CAGR 3 ani | Variație | Tendință | Profit net |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1.DINAMO IMPEX SRL▲ 20 | Sat Moceriş, Comuna Lăpuşnicu Mare, Caraş-Severin | 164,4 %▲ 516,5 % | ▲ 516,5 % | 569,6 K RON | |
| 2 | 2.HOTEA & ANA CONSTRUCT SRLnou | Sat Scaiuş, Comuna Fârliug, Caraş-Severin | 112,7 %▲ 127,4 % | ▲ 127,4 % | 863,8 K RON | |
| 3 | 3.TERMOCONSTRUCT SISTEM AVANTAJ SRL▼ 2 | Municipiul Reşiţa, Caraş-Severin | 111,4 %▼ 15,8 % | ▼ 15,8 % | 1,1 mil. RON | |
| 4 | 4.SERVICII PROFESIONALE TRIO GAZ SRL▲ 60 | Municipiul Reşiţa, Caraş-Severin | 88,8 %▲ 80,4 % | ▲ 80,4 % | 204,9 K RON | |
| 5 | 5.EMV - UTIL SRL▼ 3 | Sat Păltiniş, Comuna Păltiniş, Caraş-Severin | 87,6 %▲ 136,4 % | ▲ 136,4 % | 251,3 K RON | |
| 6 | 6.ANDY & SYA FINISAJ CONSTRUCT SRL▲ 5 | Loc. Jupa, Municipiul Caransebeş, Caraş-Severin | 79,5 %▲ 9,2 % | ▲ 9,2 % | 76,3 K RON | |
| 7 | 7.BANAT AGRI CONSTRUCT S.R.L.nou | Sat Berlişte, Comuna Berlişte, Caraş-Severin | 79,1 %▼ 7,4 % | ▼ 7,4 % | 50,5 K RON | |
| 8 | 8.EVAMAR CORECT INVEST S.R.L.nou | Sat Caraşova, Comuna Caraşova, Caraş-Severin | 71 %▲ 97,3 % | ▲ 97,3 % | 334 K RON | |
| 9 | 9.STEFAN DRAGOȘ UNIVERSAL S.R.L.▼ 1 | Sat Vermeş, Comuna Vermeş, Caraş-Severin | 69,7 %▲ 11 % | ▲ 11 % | 513,7 K RON | |
| 10 | 10.VUCEA ELISAV S.R.L.nou | Sat Sicheviţa, Comuna Sicheviţa, Caraş-Severin | 69,7 %▲ 341,1 % | ▲ 341,1 % | 348,9 K RON | |
| 11 | 11.SYNERCOMTECH GREEN INDUSTRIES S.R.L.nou | Municipiul Reşiţa, Caraş-Severin | 66,7 %▼ 18,5 % | ▼ 18,5 % | 148,8 K RON | |
| 12 | 12.LITA OPTIM SRL▼ 9 | Municipiul Reşiţa, Caraş-Severin | 62,4 %▲ 13,4 % | ▲ 13,4 % | 335 K RON | |
| 13 | 13.BEST FAVORIT DESIGN SRL▲ 13 | Municipiul Reşiţa, Caraş-Severin | 55,4 %▲ 28 % | ▲ 28 % | 331,9 K RON | |
| 14 | 14.DECORAZIONI PRO ROMI SRLnou | Municipiul Caransebeş, Caraş-Severin | 54,8 %▲ 37,5 % | ▲ 37,5 % | 339,5 K RON | |
| 15 | 15.MAIREDER AT SRL▲ 43 | Municipiul Reşiţa, Caraş-Severin | 51,4 %▲ 133,8 % | ▲ 133,8 % | 15,4 K RON | |
| 16 | 16.GLOBAL BAUSYSTEM FACILITY MANAGEMENT SRLnou | Sat Caraşova, Comuna Caraşova, Caraş-Severin | 49,8 %▲ 78 % | ▲ 78 % | 967,2 K RON | |
| 17 | 17.NIMSAN COM SRLnou | Comuna Lăpuşnicel, Caraş-Severin | 47,4 %▲ 87,7 % | ▲ 87,7 % | 58,9 K RON | |
| 18 | 18.JAS CONSTRUCT SYSTEM S.R.L.nou | Sat Cruşovăţ, Comuna Cornea, Caraş-Severin | 44,1 %▲ 80,6 % | ▲ 80,6 % | 659 K RON | |
| 19 | 19.PORTO GRAND CONSTRUCT S.R.L.= | Sat Poiana, Comuna Buchin, Caraş-Severin | 43,4 %▲ 92,4 % | ▲ 92,4 % | 750,8 K RON | |
| 20 | 20.DIA TERMO INSTAL VEST SRL▲ 72 | Municipiul Reşiţa, Caraş-Severin | 42,3 %▲ 154,6 % | ▲ 154,6 % | 1,2 mil. RON | |
| 21 | 21.A & D RALMAX SRL▼ 1 | Municipiul Reşiţa, Caraş-Severin | 42 %▲ 20,9 % | ▲ 20,9 % | 56,6 K RON | |
| 22 | 22.LOGICS SISTEM SRL▲ 8 | Municipiul Reşiţa, Caraş-Severin | 40,9 %▲ 32,1 % | ▲ 32,1 % | 91,7 K RON | |
| 23 | 23.CHRIS SKETCH ART SRL▼ 7 | Municipiul Reşiţa, Caraş-Severin | 39,2 %▲ 75,6 % | ▲ 75,6 % | 1,9 mil. RON | |
| 24 | 24.CIPI COMPANY CONSTRUCT SRLnou | Municipiul Reşiţa, Caraş-Severin | 36,4 %▲ 680,8 % | ▲ 680,8 % | 59,5 K RON | |
| 25 | 25.CERBUL COMPANY SRL▼ 16 | Sat Rusca, Comuna Teregova, Caraş-Severin | 36,3 %▲ 9,9 % | ▲ 9,9 % | 1,8 mil. RON | |
| 26 | 26.EDIFICE BUILD SRL▲ 11 | Sat Fârliug, Comuna Fârliug, Caraş-Severin | 35,1 %▲ 12,6 % | ▲ 12,6 % | 4,1 mil. RON | |
| 27 | 27.NORCENT SRL▲ 47 | Sat Sasca Montană, Comuna Sasca Montană, Caraş-Severin | 34,7 %▲ 61,4 % | ▲ 61,4 % | 977,6 K RON | |
| 28 | 28.RENO ALL & CONSTRUCT SRL▲ 45 | Sat Armeniş, Comuna Armeniş, Caraş-Severin | 33,9 %▲ 90,6 % | ▲ 90,6 % | 352,2 K RON | |
| 29 | 29.ALFA CONSTRUCT SRLnou | Municipiul Reşiţa, Caraş-Severin | 33,9 %▲ 53,9 % | ▲ 53,9 % | 11,9 K RON | |
| 30 | 30.ALEXIA & EMIL CONSTRUCT S.R.L.nou | Sat Mehadia, Comuna Mehadia, Caraş-Severin | 33,3 %▲ 156,9 % | ▲ 156,9 % | 338,8 K RON | |
| 31 | 31.ANTAL ATUU INDUSTRIAL S.R.L.nou | Municipiul Reşiţa, Caraş-Severin | 32,2 %▲ 28,2 % | ▲ 28,2 % | 258,8 K RON | |
| 32 | 32.RE-LU WORK EXPRES WEST SRL▼ 22 | Loc. Moldova Nouă, Oraş Moldova Nouă, Caraş-Severin | 32,1 %▲ 8,9 % | ▲ 8,9 % | 324,3 K RON | |
| 33 | 33.ELECTROINSTAL A.G.N. SRLnou | Municipiul Reşiţa, Caraş-Severin | 32,1 %▲ 66,1 % | ▲ 66,1 % | 52,2 K RON | |
| 34 | 34.GEO DRUMURI BANAT SRL▼ 16 | Sat Buchin, Comuna Buchin, Caraş-Severin | 30,7 %▲ 80,3 % | ▲ 80,3 % | 2 mil. RON | |
| 35 | 35.SILVMON AMENAJĂRI SRLnou | Loc. Anina, Oraş Anina, Caraş-Severin | 29,2 %— | — | 107,1 K RON | |
| 36 | 36.ELECTRO-CONSULT CARAS SRL▲ 16 | Municipiul Reşiţa, Caraş-Severin | 24,8 %▲ 18,9 % | ▲ 18,9 % | 1,1 mil. RON | |
| 37 | 37.PRESTIGE FENSTER SRL▲ 3 | Sat Caraşova, Comuna Caraşova, Caraş-Severin | 24,2 %▲ 7,1 % | ▲ 7,1 % | 94,8 K RON | |
| 38 | 38.VOLTMAX FAM SRL▼ 9 | Municipiul Reşiţa, Caraş-Severin | 23,9 %▼ 26 % | ▼ 26 % | 506,1 K RON | |
| 39 | 39.CONSMETAL SRL▲ 24 | Municipiul Reşiţa, Caraş-Severin | 23,2 %▲ 21,3 % | ▲ 21,3 % | 382,8 K RON | |
| 40 | 40.MULTITASK_ING SRL▲ 27 | Sat Buchin, Comuna Buchin, Caraş-Severin | 23,1 %▲ 101,5 % | ▲ 101,5 % | 167,6 K RON | |
| 41 | 41.BIDANIC SRL▲ 2 | Loc. Oţelu Roşu, Oraş Oţelu Roşu, Caraş-Severin | 23,1 %▲ 18,1 % | ▲ 18,1 % | 382,5 K RON | |
| 42 | 42.GERFLOMCONS GROUP SRLnou | Sat Valea Timişului, Comuna Buchin, Caraş-Severin | 22,6 %▲ 201,7 % | ▲ 201,7 % | 96,7 K RON | |
| 43 | 43.CRISTADINA SRL▲ 47 | Municipiul Reşiţa, Caraş-Severin | 22,3 %▲ 81,1 % | ▲ 81,1 % | 108,6 K RON | |
| 44 | 44.CELSIUS 2002 SRL▲ 7 | Municipiul Caransebeş, Caraş-Severin | 21,4 %▲ 7,1 % | ▲ 7,1 % | 147,7 K RON | |
| 45 | 45.NICFEL CONSTRUCT SRLnou | Municipiul Reşiţa, Caraş-Severin | 21,2 %▲ 6.443,4 % | ▲ 6.443,4 % | 317,2 K RON | |
| 46 | 46.SURU FACILITY GBC S.R.L.▼ 42 | Sat Cruşovăţ, Comuna Cornea, Caraş-Severin | 20,6 %▼ 27 % | ▼ 27 % | 470,8 K RON | |
| 47 | 47.CLIMA CONFORT ENERGY SRLnou | Municipiul Reşiţa, Caraş-Severin | 20,1 %▲ 61,9 % | ▲ 61,9 % | 2,5 K RON | |
| 48 | 48.TIFREA FRIGOPREST SRL▼ 23 | Loc. Bocşa, Oraş Bocşa, Caraş-Severin | 19,8 %▲ 6,5 % | ▲ 6,5 % | 586 K RON | |
| 49 | 49.BRADUTUL URIAS SRLnou | Sat Borlova, Comuna Turnu Ruieni, Caraş-Severin | 19,4 %▲ 81,9 % | ▲ 81,9 % | 54,3 K RON | |
| 50 | 50.EXCLUSIV FUTURE VISION CONSTRUCT SRL▼ 11 | Loc. Bocşa, Oraş Bocşa, Caraş-Severin | 19,3 %▼ 3,4 % | ▼ 3,4 % | 378,3 K RON | |
| 51 | 51.PLAST TROPIS SRL▼ 3 | Municipiul Reşiţa, Caraş-Severin | 18,5 %▲ 51,8 % | ▲ 51,8 % | -51,3 K RON | |
| 52 | 52.PROFI DESIGN SRL▲ 13 | Municipiul Reşiţa, Caraş-Severin | 18,3 %▲ 54,3 % | ▲ 54,3 % | 316,8 K RON | |
| 53 | 53.ŢAIZĂR CONS SRLnou | Municipiul Reşiţa, Caraş-Severin | 18,1 %▲ 14,9 % | ▲ 14,9 % | 5,6 K RON | |
| 54 | 54.CEAPAEV CONSTRUCT SRL▼ 40 | Sat Bozovici, Comuna Bozovici, Caraş-Severin | 18,1 %▼ 17 % | ▼ 17 % | -596,9 K RON | |
| 55 | 55.AHM - SMARTEL SRL▲ 1 | Municipiul Caransebeş, Caraş-Severin | 18,1 %▲ 21,6 % | ▲ 21,6 % | 1,2 mil. RON | |
| 56 | 56.ROKARIA IMPEX SRLnou | Municipiul Reşiţa, Caraş-Severin | 17,9 %▲ 37,5 % | ▲ 37,5 % | 26,1 K RON | |
| 57 | 57.ABIL ACCESTHERM SRL▲ 31 | Sat Glimboca, Comuna Glimboca, Caraş-Severin | 16,8 %▲ 43,1 % | ▲ 43,1 % | 19,2 K RON | |
| 58 | 58.J.C.I. JANCRION S.R.L.▼ 51 | Loc. Oţelu Roşu, Oraş Oţelu Roşu, Caraş-Severin | 16,3 %▼ 27,1 % | ▼ 27,1 % | 87,1 K RON | |
| 59 | 59.LCC ELECTRO IVAN SRLnou | Municipiul Caransebeş, Caraş-Severin | 16,2 %— | — | -81,7 K RON | |
| 60 | 60.DESIGN PROIECT CONSTRUCT SRLnou | Municipiul Reşiţa, Caraş-Severin | 15,4 %▲ 39,9 % | ▲ 39,9 % | 104,3 K RON | |
| 61 | 61.GENERAL ELECTRIC SRL▲ 15 | Municipiul Reşiţa, Caraş-Severin | 15,4 %▲ 35,6 % | ▲ 35,6 % | 154 K RON | |
| 62 | 62.BOGDAN ŞI FIII FOREST SRLnou | Loc. Oţelu Roşu, Oraş Oţelu Roşu, Caraş-Severin | 15 %▼ 18,9 % | ▼ 18,9 % | 542,5 K RON | |
| 63 | 63.ARTIGIANO EDILE EFICIENT S.R.L.▲ 31 | Sat Ocna de Fier, Comuna Ocna de Fier, Caraş-Severin | 14,7 %▲ 12,8 % | ▲ 12,8 % | -56 K RON | |
| 64 | 64.IMSAT CARAS SRL▼ 7 | Loc. Moldova Nouă, Oraş Moldova Nouă, Caraş-Severin | 13,7 %▲ 6,6 % | ▲ 6,6 % | 115 K RON | |
| 65 | 65.RADOIA ISOLIRUNG SRL▲ 15 | Sat Păltiniş, Comuna Păltiniş, Caraş-Severin | 12,3 %▲ 21 % | ▲ 21 % | 774,3 K RON | |
| 66 | 66.LEGO EXCLUSIV CONS S.R.L.▲ 30 | Municipiul Reşiţa, Caraş-Severin | 12 %▲ 60,8 % | ▲ 60,8 % | 454,2 K RON | |
| 67 | 67.CSC GLASS CONCEPT S.R.L.▼ 7 | Sat Ocna de Fier, Comuna Ocna de Fier, Caraş-Severin | 11,8 %▼ 16,5 % | ▼ 16,5 % | -7,9 K RON | |
| 68 | 68.IOANA COM SRL▲ 1 | Loc. Moldova Nouă, Oraş Moldova Nouă, Caraş-Severin | 11,1 %▼ 5,3 % | ▼ 5,3 % | -10,2 K RON | |
| 69 | 69.PROFI PLUS SRLnou | Loc. Bocşa, Oraş Bocşa, Caraş-Severin | 11,1 %▲ 48,3 % | ▲ 48,3 % | 21,9 K RON | |
| 70 | 70.ZCC ZACHE PREST SERV SRLnou | Municipiul Caransebeş, Caraş-Severin | 10,8 %▲ 22,2 % | ▲ 22,2 % | 657 RON | |
| 71 | 71.NOU CONFORT'95 SRLnou | Sat Ciuta, Comuna Obreja, Caraş-Severin | 10,8 %▲ 23,4 % | ▲ 23,4 % | 32,7 K RON | |
| 72 | 72.ALRIS ACTIV S.R.L.▲ 21 | Municipiul Caransebeş, Caraş-Severin | 10,7 %▲ 13,1 % | ▲ 13,1 % | 146,1 K RON | |
| 73 | 73.TUK PETROŞANU INSTALGAZ S.R.L.▼ 46 | Municipiul Reşiţa, Caraş-Severin | 10,4 %▼ 39,5 % | ▼ 39,5 % | 16,1 K RON | |
| 74 | 74.PV ELISAV EDIL SRL▼ 59 | Sat Sicheviţa, Comuna Sicheviţa, Caraş-Severin | 10,3 %▼ 56,4 % | ▼ 56,4 % | -201,3 K RON | |
| 75 | 75.CONS SID 2001 SRLnou | Loc. Oţelu Roşu, Oraş Oţelu Roşu, Caraş-Severin | 9,9 %▲ 21,9 % | ▲ 21,9 % | -147,3 K RON | |
| 76 | 76.TRANS A.M.D. COMPANY S.R.L.▼ 38 | Sat Mehadia, Comuna Mehadia, Caraş-Severin | 9,9 %▼ 5,8 % | ▼ 5,8 % | 249,8 K RON | |
| 77 | 77.CONSTRUCT 102 CARANSEBES SA▼ 16 | Municipiul Caransebeş, Caraş-Severin | 9,7 %▲ 27,4 % | ▲ 27,4 % | 95,3 K RON | |
| 78 | 78.LIFT LOGICS SRLnou | Municipiul Reşiţa, Caraş-Severin | 9,6 %▲ 52,1 % | ▲ 52,1 % | 229,1 K RON | |
| 79 | 79.ELECTROECHIPAMENT INDUSTRIAL SRL▼ 8 | Municipiul Reşiţa, Caraş-Severin | 9,4 %▲ 12,5 % | ▲ 12,5 % | 3,1 mil. RON | |
| 80 | 80.FORMIN SAnou | Municipiul Caransebeş, Caraş-Severin | 9,4 %▲ 19,9 % | ▲ 19,9 % | 125 K RON | |
| 81 | 81.CRISTICONS SRL▼ 34 | Municipiul Reşiţa, Caraş-Severin | 8,6 %▼ 1,5 % | ▼ 1,5 % | 69,9 K RON | |
| 82 | 82.RED DOT KREATIV SRL▼ 59 | Municipiul Reşiţa, Caraş-Severin | 7,7 %▲ 44,1 % | ▲ 44,1 % | 19,2 K RON | |
| 83 | 83.V&TAVI CONSTRUCT SRL▲ 8 | Loc. Bocşa, Oraş Bocşa, Caraş-Severin | 7,7 %▲ 14,7 % | ▲ 14,7 % | 20,3 K RON | |
| 84 | 84.BARBEŞ DESIGN S.R.L.nou | Loc. Oraviţa, Oraş Oraviţa, Caraş-Severin | 7,4 %▼ 15,4 % | ▼ 15,4 % | 34 K RON | |
| 85 | 85.DARTELECONSTRUCT SRL▼ 23 | Municipiul Caransebeş, Caraş-Severin | 7,4 %▲ 43,6 % | ▲ 43,6 % | 67,9 K RON | |
| 86 | 86.THERMOBANC SRLnou | Loc. Oţelu Roşu, Oraş Oţelu Roşu, Caraş-Severin | 6,9 %▼ 23,2 % | ▼ 23,2 % | -113,2 K RON | |
| 87 | 87.ENERGOTEST SERV SRL▼ 63 | Municipiul Reşiţa, Caraş-Severin | 6,8 %▼ 42,1 % | ▼ 42,1 % | -95,4 K RON | |
| 88 | 88.BOROI VINTILĂ SRLnou | Sat Slatina-Timiş, Comuna Slatina-Timiş, Caraş-Severin | 6,8 %▲ 7,2 % | ▲ 7,2 % | 12,1 K RON | |
| 89 | 89.KALARD 2001 SRL▼ 72 | Municipiul Reşiţa, Caraş-Severin | 6,4 %▼ 12 % | ▼ 12 % | 293,8 K RON | |
| 90 | 90.CĂLINA & GROZA SRLnou | Sat Feneş, Comuna Armeniş, Caraş-Severin | 5,9 %▼ 3,1 % | ▼ 3,1 % | 1,3 K RON | |
| 91 | 91.CALOR GRUP SRL▼ 32 | Municipiul Reşiţa, Caraş-Severin | 5,7 %▲ 5,9 % | ▲ 5,9 % | 163,2 K RON | |
| 92 | 92.M&B MANSART SRL▼ 42 | Municipiul Reşiţa, Caraş-Severin | 5,7 %▲ 9,1 % | ▲ 9,1 % | -473,9 K RON | |
| 93 | 93.PRO-ELECTRO-CONS SRLnou | Municipiul Reşiţa, Caraş-Severin | 5,2 %▲ 102,1 % | ▲ 102,1 % | 273,5 K RON | |
| 94 | 94.MILOVAN CONSTRUCT SRLnou | Sat Caraşova, Comuna Caraşova, Caraş-Severin | 5,2 %▲ 32,8 % | ▲ 32,8 % | -67,7 K RON | |
| 95 | 95.TRI - AS AVA TOTAL CONSTRUCT S.R.L.nou | Loc. Secu, Municipiul Reşiţa, Caraş-Severin | 4,2 %▲ 233,7 % | ▲ 233,7 % | 71,9 K RON | |
| 96 | 96.ERC VEST S.R.L.nou | Sat Buchin, Comuna Buchin, Caraş-Severin | 3,8 %▲ 11,8 % | ▲ 11,8 % | 2 mil. RON | |
| 97 | 97.RIO - RIRI COMPANY SRLnou | Municipiul Reşiţa, Caraş-Severin | 3,7 %▲ 156,2 % | ▲ 156,2 % | 992,4 K RON | |
| 98 | 98.EDIL STAR SRLnou | Loc. Băile Herculane, Oraş Băile Herculane, Caraş-Severin | 3,5 %▼ 13,7 % | ▼ 13,7 % | -40,2 K RON | |
| 99 | 99.GRIFON SECURITY SRLnou | Municipiul Caransebeş, Caraş-Severin | 3,5 %▼ 17 % | ▼ 17 % | 4,4 K RON | |
| 100 | 100.TERA URBAN CONSTRUCT S.R.L.▼ 19 | Sat Borlovenii Vechi, Comuna Prigor, Caraş-Severin | 2,7 %▼ 44,5 % | ▼ 44,5 % | 341,6 K RON |
Codurile CAEN din construcții — Caraș-Severin
CAEN 4120
Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
215 firme · 192,1 mil. RON
CAEN 4312
Lucrări de pregătire a terenului
39 firme · 160,1 mil. RON
CAEN 4222
Lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru electricitate și telecomunicații
4 firme · 129,1 mil. RON
CAEN 4211
Lucrări de construcții a drumurilor și autostrăzilor
24 firme · 77,7 mil. RON
CAEN 4321
Lucrări de instalații electrice
51 firme · 75,1 mil. RON
CAEN 4100
Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
58 firme · 61,3 mil. RON
CAEN 4322
Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat
55 firme · 52,9 mil. RON
CAEN 4323
Lucrări de izolații
8 firme · 17,8 mil. RON
CAEN 4332
Lucrări de tâmplărie și dulgherie
24 firme · 15,7 mil. RON
CAEN 4399
Alte lucrări speciale de construcții n.c.a.
23 firme · 15,7 mil. RON
CAEN 4329
Alte lucrări de instalații pentru construcții
15 firme · 12,5 mil. RON
CAEN 4110
Dezvoltare (promovare) imobiliară
7 firme · 10,6 mil. RON
CAEN 4311
Lucrări de demolare a construcțiilor
3 firme · 5,7 mil. RON
CAEN 4291
Construcții hidrotehnice
1 firme · 5,5 mil. RON
CAEN 4333
Lucrări de pardosire și placare a pereților
21 firme · 4,8 mil. RON
CAEN 4213
Construcția de poduri și tuneluri
1 firme · 4,6 mil. RON
CAEN 4339
Alte lucrări de finisare
5 firme · 3,5 mil. RON
CAEN 4342
Alte lucrări speciale de construcții pentru clădiri
1 firme · 2,9 mil. RON
CAEN 4313
Lucrări de foraj și sondaj pentru construcții
2 firme · 2,4 mil. RON
CAEN 4360
Servicii de intermediere pentru lucrări speciale de construcții
1 firme · 2,1 mil. RON
CAEN 4212
Lucrări de construcții a căilor ferate de suprafață și subterane
1 firme · 1,9 mil. RON
CAEN 4299
Lucrări de construcții a altor proiecte inginerești n.c.a
5 firme · 1,7 mil. RON
CAEN 4221
Lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru fluide
6 firme · 1,2 mil. RON
CAEN 4391
Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții
5 firme · 921,8 K RON
CAEN 4331
Lucrări de ipsoserie
3 firme · 649,5 K RON
CAEN 4334
Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri
3 firme · 559,4 K RON
CAEN 4341
Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții
1 firme · 94,7 K RON
CAEN 4350
Lucrări speciale de construcții pentru proiecte de geniu civil
2 firme · 56,9 K RON
CAEN 4335
Alte lucrări de finisare
1 firme · 0 RON