Top 100 firme — Imobiliare, Buzău după creștere pe 3 ani (CAGR) în 2022
36 de firme au îndeplinit criteriile de eligibilitate pentru acest top. Pragul de intrare în top este 0,7 %, iar liderul atinge 958,5 %.
Cifră de afaceriProfit netAngajațiMarjă netăCapitaluriDatoriiPierderiCreștere YoYCreștere pe 3 ani (CAGR)Lichiditate ridicatăScădere cifră de afaceriFirme noi
| # | Firmă | Localitate | CAGR 3 ani | Variație | Tendință | Profit net |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1.NICK ACTIV TOTAL S.R.L.nou | Municipiul Buzău, Buzău | 958,5 %— | — | 11,9 mil. RON | |
| 2 | 2.CAPADOS SRL▲ 2 | Municipiul Buzău, Buzău | 66 %▼ 2,2 % | ▼ 2,2 % | 875,1 K RON | |
| 3 | 3.ULIEL LADD SRL▼ 1 | Municipiul Buzău, Buzău | 55,3 %▲ 44,8 % | ▲ 44,8 % | 433,8 K RON | |
| 4 | 4.GP LAND SRLnou | Municipiul Buzău, Buzău | 46,2 %▲ 330 % | ▲ 330 % | 2,7 mil. RON | |
| 5 | 5.MICROMOFT 84 SRLnou | Municipiul Buzău, Buzău | 30,8 %▼ 20,4 % | ▼ 20,4 % | 30,9 K RON | |
| 6 | 6.PRO FRIZON THREE EAST BROAD RIVER SRL▼ 1 | Sat Coconari, Comuna Poşta Cîlnău, Buzău | 29 %▲ 15,5 % | ▲ 15,5 % | 911,9 K RON | |
| 7 | 7.METACONSULTING SRLnou | Municipiul Buzău, Buzău | 18,9 %▲ 33,7 % | ▲ 33,7 % | 1,1 mil. RON | |
| 8 | 8.FÂNTÂNIŢA CATONI SRLnou | Oraş Patârlagele, Buzău | 18,8 %▲ 98,3 % | ▲ 98,3 % | 574,9 K RON | |
| 9 | 9.ALBIROM SRLnou | Municipiul Buzău, Buzău | 16,8 %▲ 83,5 % | ▲ 83,5 % | 65,2 K RON | |
| 10 | 10.NINI COM 95 SRL▲ 16 | Municipiul Buzău, Buzău | 16,2 %▲ 21,1 % | ▲ 21,1 % | 457,1 K RON | |
| 11 | 11.VASILE RODANDA S.R.L.▲ 6 | Municipiul Buzău, Buzău | 15,1 %▲ 31,8 % | ▲ 31,8 % | 100,4 K RON | |
| 12 | 12.KC AGRO INVESTMENTS SRL▲ 11 | Sat Luciu, Comuna Luciu, Buzău | 14,8 %▲ 33,2 % | ▲ 33,2 % | -716,8 K RON | |
| 13 | 13.REAL CONSULT SRL▲ 11 | Municipiul Buzău, Buzău | 13,6 %▲ 73,2 % | ▲ 73,2 % | 1,4 mil. RON | |
| 14 | 14.PIETE TIRGURI SI OBOARE SA▲ 2 | Municipiul Buzău, Buzău | 13,5 %▲ 27,3 % | ▲ 27,3 % | 1,2 mil. RON | |
| 15 | 15.MIC IND SA▼ 2 | Municipiul Buzău, Buzău | 10,8 %▲ 11,6 % | ▲ 11,6 % | 76,8 K RON | |
| 16 | 16.INSIDE DELTA S.R.L.nou | Sat Mânzăleşti, Comuna Mânzăleşti, Buzău | 10,3 %— | — | 251,2 K RON | |
| 17 | 17.EURO MONEY SRL▲ 8 | Municipiul Buzău, Buzău | 9,4 %▲ 10 % | ▲ 10 % | 104,2 K RON | |
| 18 | 18.ROLL SERV SRL▼ 10 | Sat Gura Câlnăului, Comuna Vadu Paşii, Buzău | 9,1 %▼ 2,7 % | ▼ 2,7 % | 564 K RON | |
| 19 | 19.GLOBUL COM SRL▼ 13 | Oraş Patârlagele, Buzău | 8 %▼ 0,1 % | ▼ 0,1 % | 183,6 K RON | |
| 20 | 20.UNICOM SA▼ 9 | Municipiul Buzău, Buzău | 7 %▲ 4,6 % | ▲ 4,6 % | 1,5 mil. RON | |
| 21 | 21.BUSINESS CENTER EPG SRL▼ 2 | Municipiul Buzău, Buzău | 6,9 %▲ 17,5 % | ▲ 17,5 % | 1,7 mil. RON | |
| 22 | 22.PRO FRIZON SRL▼ 4 | Sat Coconari, Comuna Poşta Cîlnău, Buzău | 6,9 %▲ 4,5 % | ▲ 4,5 % | 435,1 K RON | |
| 23 | 23.GROSCHI MARIUS IMOB S.R.L.nou | Sat Verneşti, Comuna Verneşti, Buzău | 5,6 %▼ 15,6 % | ▼ 15,6 % | 58,2 K RON | |
| 24 | 24.PRO FRIZON TWO AGRICULTURAL LAND SRL▼ 15 | Sat Coconari, Comuna Poşta Cîlnău, Buzău | 5,6 %▲ 8 % | ▲ 8 % | 163,1 K RON | |
| 25 | 25.ADIDRA COM SRLnou | Municipiul Buzău, Buzău | 4,6 %▲ 311,1 % | ▲ 311,1 % | 548,5 K RON | |
| 26 | 26.GASTRONOM SA▲ 1 | Municipiul Buzău, Buzău | 4,3 %▲ 7,6 % | ▲ 7,6 % | 1,4 mil. RON | |
| 27 | 27.EXPO GRUP SRLnou | Municipiul Buzău, Buzău | 3 %▲ 194,8 % | ▲ 194,8 % | 104,9 K RON | |
| 28 | 28.MODUS COM SRLnou | Municipiul Buzău, Buzău | 3 %▲ 18,6 % | ▲ 18,6 % | 59,6 K RON | |
| 29 | 29.PRAKT INVEST SRL▼ 9 | Municipiul Buzău, Buzău | 2,8 %▲ 0,4 % | ▲ 0,4 % | 2,1 mil. RON | |
| 30 | 30.TOTAL RINCO SOLUTIONS SRL▼ 18 | Municipiul Râmnicu Sărat, Buzău | 1,9 %▼ 5,1 % | ▼ 5,1 % | 31,2 K RON | |
| 31 | 31.SAGEATA SRLnou | Sat Dâmbroca, Comuna Săgeata, Buzău | 1,4 %▲ 15,9 % | ▲ 15,9 % | 16,5 K RON | |
| 32 | 32.TIC TAC VASILE A M SNCnou | Municipiul Buzău, Buzău | 1,4 %▲ 12,7 % | ▲ 12,7 % | 55,8 K RON | |
| 33 | 33.ANICOM A T SRL▼ 3 | Municipiul Buzău, Buzău | 1,3 %▲ 0,2 % | ▲ 0,2 % | 60,4 K RON | |
| 34 | 34.LALA SRL▼ 5 | Municipiul Buzău, Buzău | 1,3 %▲ 0,2 % | ▲ 0,2 % | 93 K RON | |
| 35 | 35.OPENING THIRTEEN SRLnou | Municipiul Buzău, Buzău | 1,3 %▲ 1.137,9 % | ▲ 1.137,9 % | 265,3 K RON | |
| 36 | 36.PARCURI INDUSTRIALE SRLnou | Municipiul Buzău, Buzău | 0,7 %▲ 22 % | ▲ 22 % | 200,3 K RON |
Codurile CAEN din imobiliare — Buzău
CAEN 6820
Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate
148 firme · 199,7 mil. RON
CAEN 6831
Agenții imobiliare
45 firme · 4,8 mil. RON
CAEN 6832
Administrarea imobilelor pe bază de comision sau contract
11 firme · 1,7 mil. RON
CAEN 6810
Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare proprii
9 firme · 1,5 mil. RON
CAEN 6812
Dezvoltare (promovare) imobiliară
7 firme · 1,3 mil. RON
CAEN 6811
Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare proprii
5 firme · 200 RON