Top 100 firme — Intermedieri financiare și asigurări, București după creștere pe 3 ani (CAGR) în 2018
311 de firme au îndeplinit criteriile de eligibilitate pentru acest top. Pragul de intrare în top este 21,9 %, iar liderul atinge 246,3 %.
Cifră de afaceriProfit netAngajațiMarjă netăCapitaluriDatoriiPierderiCreștere YoYCreștere pe 3 ani (CAGR)Lichiditate ridicatăScădere cifră de afaceriFirme noi
| # | Firmă | Localitate | CAGR 3 ani | Variație | Tendință | Profit net |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1.SIMPLOMAT FINANCIAL SERVICES SRLnou | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 246,3 %▲ 2.210,3 % | ▲ 2.210,3 % | 39,2 K RON | |
| 2 | 2.TRANSFER RAPID ELECTRONIC SRLnou | Bucureşti Sectorul 5, Bucureşti | 187,4 %▲ 207,1 % | ▲ 207,1 % | 1,5 mil. RON | |
| 3 | 3.PLATINUM CREDIT SRLnou | Bucureşti Sectorul 5, Bucureşti | 182,2 %▼ 42,2 % | ▼ 42,2 % | 165,7 K RON | |
| 4 | 4.SUBLIME NATURE SRLnou | Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti | 178,4 %▼ 26,3 % | ▼ 26,3 % | -289,1 K RON | |
| 5 | 5.DRISTOR EXCHANGE SRLnou | Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti | 150,8 %▲ 16,3 % | ▲ 16,3 % | 2,6 mil. RON | |
| 6 | 6.EUROP ASSISTANCE MAGYARORSZAG KFT BUDAPESTA - SUCURSALA BUCURESTI ROMANIA= | Bucureşti Sectorul 6, Bucureşti | 148 %▲ 135,5 % | ▲ 135,5 % | 5,4 mil. RON | |
| 7 | 7.FOND STOCK AMANET SRLnou | Bucureşti Sectorul 6, Bucureşti | 133,7 %▼ 6 % | ▼ 6 % | 484,2 K RON | |
| 8 | 8.TEEN EXCHANGE SRLnou | Bucureşti Sectorul 4, Bucureşti | 128,5 %▲ 13 % | ▲ 13 % | 3 mil. RON | |
| 9 | 9.O & V TRANSCONSULTING PROJECTS SRLnou | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 127,2 %▲ 105,4 % | ▲ 105,4 % | -42,4 K RON | |
| 10 | 10.MULTIMARKETING COMPANY SRLnou | Bucureşti Sectorul 5, Bucureşti | 93,7 %▲ 868,2 % | ▲ 868,2 % | 6 mil. RON | |
| 11 | 11.SERVICE 800 CONTACT CENTER - AGENT DE ASIGURARE SRL▼ 7 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 93,1 %▲ 21,3 % | ▲ 21,3 % | 300,7 K RON | |
| 12 | 12.LEASECREDIT CONSULTING SRL▲ 1 | Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti | 91,6 %▲ 15,1 % | ▲ 15,1 % | 294,8 K RON | |
| 13 | 13.AMANET AUTO SRLnou | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 91,5 %▲ 55,6 % | ▲ 55,6 % | 1,3 mil. RON | |
| 14 | 14.ALLSTATE FINANCIAL SERVICES S.R.L.nou | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 91,1 %▲ 48 % | ▲ 48 % | 758,4 K RON | |
| 15 | 15.FREEDOM MIDDLE SRL▼ 1 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 90,1 %▲ 27,7 % | ▲ 27,7 % | 935 K RON | |
| 16 | 16.KINGSTONE MANAGEMENT SERVICES SRLnou | Bucureşti Sectorul 4, Bucureşti | 79,3 %▼ 13,4 % | ▼ 13,4 % | 481,2 K RON | |
| 17 | 17.CREDIT BONUS PARTNERS SRLnou | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 74,8 %▲ 82,6 % | ▲ 82,6 % | 560,1 K RON | |
| 18 | 18.TCV & ASOCIATII SRL▼ 8 | Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti | 69,7 %▲ 14,6 % | ▲ 14,6 % | 430,7 K RON | |
| 19 | 19.PROHUMAN APT FINANCE BROKER S.R.L.▼ 17 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 68,9 %▼ 25,1 % | ▼ 25,1 % | 43,1 K RON | |
| 20 | 20.AGRORISC ASISTENT IN BROKERAJ SRL▲ 4 | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 67,2 %▲ 38 % | ▲ 38 % | 1,3 mil. RON | |
| 21 | 21.CREATIV ASIG SRLnou | Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti | 67 %▼ 10,9 % | ▼ 10,9 % | 917 K RON | |
| 22 | 22.KAR INSURANCE CONSULTING SRL▲ 3 | Bucureşti Sectorul 4, Bucureşti | 61,2 %▲ 26,4 % | ▲ 26,4 % | 489,1 K RON | |
| 23 | 23.UW RISCO - ASISTENT ÎN BROKERAJ SRL▲ 7 | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 60,9 %▲ 47,9 % | ▲ 47,9 % | 1,1 mil. RON | |
| 24 | 24.R.P.D. FINANCE SRLnou | Bucureşti Sectorul 6, Bucureşti | 60,4 %▼ 5,4 % | ▼ 5,4 % | 79,4 K RON | |
| 25 | 25.BUSINESS CONSULTING AGENT DE ASIGURARE SRL▲ 1 | Bucureşti Sectorul 4, Bucureşti | 59,4 %▲ 52,1 % | ▲ 52,1 % | 499,3 K RON | |
| 26 | 26.SCHIMB VALUTAR AVANGARD DINASTY SRLnou | Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti | 58,9 %▼ 28,7 % | ▼ 28,7 % | 722,1 K RON | |
| 27 | 27.ANIRAI EXPERT - ASISTENT ÎN BROKERAJ SRLnou | Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti | 58,4 %▲ 29,4 % | ▲ 29,4 % | 41 K RON | |
| 28 | 28.MIDAS EXCHANGE SRLnou | Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti | 55,6 %▲ 42,3 % | ▲ 42,3 % | 149,8 K RON | |
| 29 | 29.NIKA & PREDA CONSULTING SRL▼ 8 | Bucureşti Sectorul 6, Bucureşti | 54,7 %▲ 2,6 % | ▲ 2,6 % | 841,8 K RON | |
| 30 | 30.D & D OFFICE EXCHANGE SRL▲ 54 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 53,7 %▲ 78,6 % | ▲ 78,6 % | 1,2 mil. RON | |
| 31 | 31.GREEN APPLE REAL ESTATE SRLnou | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 51,7 %▲ 143,9 % | ▲ 143,9 % | 435,2 K RON | |
| 32 | 32.DAUNE DIRECT SRL▲ 211 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 49,5 %▲ 90,6 % | ▲ 90,6 % | 688,9 K RON | |
| 33 | 33.PREMIUM ASSET MANAGEMENT SRL▲ 9 | Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti | 48,9 %▲ 62,6 % | ▲ 62,6 % | 159,2 K RON | |
| 34 | 34.GLOBAL BIZ AMANET SRL▼ 31 | Bucureşti Sectorul 6, Bucureşti | 46,3 %▼ 26,4 % | ▼ 26,4 % | 166 K RON | |
| 35 | 35.PREMIUM ASIG-ASISTENT ÎN BROKERAJ SRL▲ 23 | Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti | 46,2 %▲ 59,7 % | ▲ 59,7 % | 551,9 K RON | |
| 36 | 36.ALLBIKE MANAGEMENT SYSTEM S.R.L.nou | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 43,4 %▲ 1 % | ▲ 1 % | 585,8 K RON | |
| 37 | 37.LEATHER ART STUDIO SRLnou | Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti | 43,1 %▼ 8,2 % | ▼ 8,2 % | 85,2 K RON | |
| 38 | 38.CREDIT CARD BROKER SRL▼ 18 | Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti | 42,6 %▲ 21,2 % | ▲ 21,2 % | 725,8 K RON | |
| 39 | 39.TOTAL CREDIT IFN SRL▼ 34 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 42,1 %▲ 32 % | ▲ 32 % | 295,9 K RON | |
| 40 | 40.MANYMEANS SRL▼ 17 | Bucureşti Sectorul 5, Bucureşti | 40,8 %▲ 23 % | ▲ 23 % | 371,9 K RON | |
| 41 | 41.CDC IDEAL ASIGURARI SRLnou | Bucureşti Sectorul 4, Bucureşti | 40,4 %▲ 29,9 % | ▲ 29,9 % | 268,7 K RON | |
| 42 | 42.PAIORA MANAGEMENT SRLnou | Bucureşti Sectorul 6, Bucureşti | 40,3 %▲ 24,7 % | ▲ 24,7 % | 45,9 K RON | |
| 43 | 43.WOOD & COMPANY FINANCIAL SERVICES A.S. PRAGA SUCURSALA BUCURESTI▼ 31 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 40,2 %▼ 51,5 % | ▼ 51,5 % | -125 K RON | |
| 44 | 44.SAI ATLAS ASSET MANAGEMENT SA▲ 122 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 38,6 %▲ 144,1 % | ▲ 144,1 % | 348,9 K RON | |
| 45 | 45.CARMISTIN INTERNAŢIONAL SRL▼ 17 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 38,6 %▲ 57,5 % | ▲ 57,5 % | 518,6 K RON | |
| 46 | 46.INFO - FIN SRL▲ 124 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 38,3 %▲ 90,9 % | ▲ 90,9 % | 194,4 K RON | |
| 47 | 47.TOURING EUROLINES SA▲ 3 | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 38,2 %▲ 40,9 % | ▲ 40,9 % | 250,6 K RON | |
| 48 | 48.GLOBAL BIZ GROUP IFN SRL▲ 12 | Bucureşti Sectorul 6, Bucureşti | 38,1 %▲ 32,2 % | ▲ 32,2 % | 590,6 K RON | |
| 49 | 49.ALLIANCE FINANCE BROKER SRL▼ 18 | Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti | 37,8 %▲ 37 % | ▲ 37 % | 432 K RON | |
| 50 | 50.SWISS CAPITAL SAnou | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 37,7 %▲ 297,3 % | ▲ 297,3 % | 12,2 mil. RON | |
| 51 | 51.PERSONAL CREDIT ADVISOR SRL▲ 42 | Bucureşti Sectorul 5, Bucureşti | 37,2 %▲ 63,9 % | ▲ 63,9 % | 828,8 K RON | |
| 52 | 52.BUDMONEY SRL▼ 1 | Bucureşti Sectorul 6, Bucureşti | 36,7 %▲ 33,4 % | ▲ 33,4 % | 496,3 K RON | |
| 53 | 53.RTG TOP SRLnou | Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti | 36,6 %▼ 3,9 % | ▼ 3,9 % | 162,5 K RON | |
| 54 | 54.BURSA ROMANA DE MARFURI (ROMANIAN COMMODITIES EXCHANGE) SA▲ 32 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 35,9 %▲ 20,7 % | ▲ 20,7 % | 5,4 mil. RON | |
| 55 | 55.CAPITEA RECOVERY S.R.L.nou | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 35,7 %▲ 6,8 % | ▲ 6,8 % | -9,6 mil. RON | |
| 56 | 56.TRUST ADVISORS ZONE S.R.L.nou | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 35,7 %— | — | 274,3 K RON | |
| 57 | 57.CAMELIA DINULESCU CONSULTING SRL▼ 28 | Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti | 35,3 %▲ 6,5 % | ▲ 6,5 % | 335,4 K RON | |
| 58 | 58.TMA INVEST GOLD SRL▲ 84 | Bucureşti Sectorul 4, Bucureşti | 34 %▲ 47,8 % | ▲ 47,8 % | 190,8 K RON | |
| 59 | 59.EURONEX AGENT DE ASIGURARE SRL▲ 18 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 33,7 %▲ 72,1 % | ▲ 72,1 % | 319,4 K RON | |
| 60 | 60.M&L IMPORT EXPORT 2002 SRL▲ 20 | Bucureşti Sectorul 5, Bucureşti | 33,7 %▲ 113,7 % | ▲ 113,7 % | 234,9 K RON | |
| 61 | 61.AMT VITAN GROUP SRL▼ 53 | Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti | 33,5 %▼ 0,8 % | ▼ 0,8 % | 839,6 K RON | |
| 62 | 62.UNIPET ASIG SRLnou | Bucureşti Sectorul 5, Bucureşti | 32 %▲ 8,2 % | ▲ 8,2 % | 83,7 K RON | |
| 63 | 63.RAMATE CONSULTING SRL▼ 7 | Bucureşti Sectorul 6, Bucureşti | 31,9 %▲ 56 % | ▲ 56 % | 327,8 K RON | |
| 64 | 64.ONEY FINANCES SRL▲ 14 | Bucureşti Sectorul 6, Bucureşti | 31,3 %▲ 21,3 % | ▲ 21,3 % | 199 K RON | |
| 65 | 65.PRIME TRANSACTION SA▼ 11 | Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti | 31,1 %▲ 1,5 % | ▲ 1,5 % | 1,1 mil. RON | |
| 66 | 66.VICTORY INSURANCE SRLnou | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 31,1 %▲ 9,9 % | ▲ 9,9 % | 64,1 K RON | |
| 67 | 67.PUIU FINANCIAL SRL▼ 2 | Bucureşti Sectorul 5, Bucureşti | 31,1 %▲ 31,1 % | ▲ 31,1 % | 87,4 K RON | |
| 68 | 68.VMS INSURANCE-ASISTENT ÎN BROKERAJ SRLnou | Bucureşti Sectorul 5, Bucureşti | 30,6 %▼ 18,4 % | ▼ 18,4 % | 101,2 K RON | |
| 69 | 69.CCB ROYALSAL LTD. SRL▼ 25 | Bucureşti Sectorul 6, Bucureşti | 30,5 %▲ 33,5 % | ▲ 33,5 % | 195,3 K RON | |
| 70 | 70.INNOVA EUROEX SRL▲ 9 | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 30,5 %▲ 62,1 % | ▲ 62,1 % | 1,5 mil. RON | |
| 71 | 71.DZETA SRL▲ 4 | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 29,4 %▲ 35,6 % | ▲ 35,6 % | 3 K RON | |
| 72 | 72.AV BROKER SOLUTIONS SRL▼ 34 | Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti | 29,4 %▲ 8,3 % | ▲ 8,3 % | 84,7 K RON | |
| 73 | 73.VIGASIG S.R.L.▲ 70 | Bucureşti Sectorul 4, Bucureşti | 29,3 %▲ 22,5 % | ▲ 22,5 % | 185,6 K RON | |
| 74 | 74.ASIG TEHNIC EXPERT SRL▲ 31 | Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti | 29 %▲ 39,4 % | ▲ 39,4 % | 103 K RON | |
| 75 | 75.ERK CONSULTING & FINANCE SRL▼ 40 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 29 %▲ 32,4 % | ▲ 32,4 % | 723,7 K RON | |
| 76 | 76.QUANTUM - EXCHANGE OFFICE SRL▼ 35 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 29 %▲ 24,7 % | ▲ 24,7 % | 912,9 K RON | |
| 77 | 77.MAGNOR EXCHANGE S.R.L.▼ 4 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 28,2 %▲ 25,6 % | ▲ 25,6 % | 1,9 mil. RON | |
| 78 | 78.ORCA CONSULTING SRL▼ 25 | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 27,8 %▲ 24,7 % | ▲ 24,7 % | 361,7 K RON | |
| 79 | 79.VILUK GRUP IFN SRL▲ 46 | Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti | 27,7 %▲ 25 % | ▲ 25 % | 88,2 K RON | |
| 80 | 80.UNICREDIT SERVICES GMBH AUSTRIA SUCURSALA BUCURESTI▼ 40 | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 27,6 %▲ 18,3 % | ▲ 18,3 % | 2,5 mil. RON | |
| 81 | 81.PADIMI MEDIA SRLnou | Bucureşti Sectorul 6, Bucureşti | 27,4 %▲ 12,1 % | ▲ 12,1 % | 142,1 K RON | |
| 82 | 82.AUTO CLAIMS SERVICES SRL▲ 30 | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 27,2 %▲ 39,7 % | ▲ 39,7 % | -2,7 K RON | |
| 83 | 83.BT PENSIA NOASTRĂ SOCIETATE DE ADMINISTRARE A UNUI FOND DE PENSII ADMINISTRAT PRIVAT S.A.▼ 31 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 26,5 %▲ 19,8 % | ▲ 19,8 % | -891,5 K RON | |
| 84 | 84.TRIPLU A UNLIMITED EXCHANGE S.R.L.▲ 145 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 26,3 %▲ 89,7 % | ▲ 89,7 % | 69 K RON | |
| 85 | 85.C & G GEZANY SRL▲ 11 | Bucureşti Sectorul 4, Bucureşti | 26,2 %▲ 17,8 % | ▲ 17,8 % | 179,1 K RON | |
| 86 | 86.GH SPEED CLASS SRLnou | Bucureşti Sectorul 4, Bucureşti | 26,1 %▼ 67 % | ▼ 67 % | 164,9 K RON | |
| 87 | 87.S.A.I. STAR ASSET MANAGEMENT SA▲ 3 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 25,5 %▲ 52,6 % | ▲ 52,6 % | 1,7 mil. RON | |
| 88 | 88.PEAK SUPPORT S.R.L.nou | Bucureşti Sectorul 4, Bucureşti | 25,3 %▲ 44 % | ▲ 44 % | 307 K RON | |
| 89 | 89.PREMIERE CLASSE AGENT DE ASIGURARE SRLnou | Bucureşti Sectorul 6, Bucureşti | 25,1 %▲ 25,2 % | ▲ 25,2 % | 255,3 K RON | |
| 90 | 90.STRONG RELIABLE SAFE SRL▼ 5 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 24,8 %▲ 28,2 % | ▲ 28,2 % | 466,5 K RON | |
| 91 | 91.KROMINI GOLD IMPEX SRLnou | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 24,7 %— | — | 84,7 K RON | |
| 92 | 92.RILVAN SERVICII DE RELOCARI SRL▲ 90 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 24,3 %▲ 45,7 % | ▲ 45,7 % | 2,1 mil. RON | |
| 93 | 93.MERIDIAN GRUP-ASIG AGENT DE ASIGURARE SRL▲ 39 | Bucureşti Sectorul 4, Bucureşti | 24,1 %▲ 28,6 % | ▲ 28,6 % | 533,9 K RON | |
| 94 | 94.FINANCE SOLUTION & MANAGEMENT SRL▼ 28 | Bucureşti Sectorul 4, Bucureşti | 24 %▲ 30,8 % | ▲ 30,8 % | 563,5 K RON | |
| 95 | 95.CORINA CONS FIN SRL▲ 9 | Bucureşti Sectorul 6, Bucureşti | 22,7 %▲ 35,6 % | ▲ 35,6 % | 1 mil. RON | |
| 96 | 96.GENERALI SOCIETATE DE ADMINISTRARE A FONDURILOR DE PENSII PRIVATE SA▼ 25 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 22,6 %▲ 16,6 % | ▲ 16,6 % | 14,7 mil. RON | |
| 97 | 97.KOSON CREDIT I.F.N. SRL▼ 80 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 22,3 %▼ 12,9 % | ▼ 12,9 % | 1,2 mil. RON | |
| 98 | 98.CRYSTALL ASIG & CONSULT SRLnou | Bucureşti Sectorul 5, Bucureşti | 22,3 %▼ 7,3 % | ▼ 7,3 % | 292,5 K RON | |
| 99 | 99.DAVERI 2014 EXCHANGE S.R.L.▼ 80 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 22,1 %▲ 21,7 % | ▲ 21,7 % | 286,1 K RON | |
| 100 | 100.BCR PENSII, SOCIETATE DE ADMINISTRARE A FONDURILOR DE PENSII PRIVATE SA▼ 30 | Bucureşti Sectorul 6, Bucureşti | 21,9 %▲ 16,1 % | ▲ 16,1 % | 12,8 mil. RON |
Codurile CAEN din intermedieri financiare și asigurări — București
CAEN 6419
Alte activități de intermedieri monetare
37 firme · 51,6 mld. RON
CAEN 6492
Alte activități de creditare
301 firme · 4,2 mld. RON
CAEN 6491
Leasing financiar
27 firme · 3 mld. RON
CAEN 6622
Activități ale agenților și broker-ilor de asigurări
984 firme · 1,7 mld. RON
CAEN 6619
Activități auxiliare intermedierilor financiare, exclusiv activități de asigurari și fonduri de pensii
634 firme · 1,4 mld. RON
CAEN 6612
Activități de intermediere a tranzacțiilor financiare
122 firme · 820 mil. RON
CAEN 6499
Alte intermedieri financiare n.c.a.
89 firme · 782,5 mil. RON
CAEN 6530
Activități ale fondurilor de pensii (cu excepția celor din sistemul public de asigurări sociale)
6 firme · 398,5 mil. RON
CAEN 6630
Activități de administrare a fondurilor
22 firme · 338 mil. RON
CAEN 6621
Activități de evaluare a riscului de asigurare și a pagubelor
85 firme · 179,3 mil. RON
CAEN 6420
Activități ale holdingurilor
328 firme · 170 mil. RON
CAEN 6421
Activități ale holding-urilor
446 firme · 151,9 mil. RON
CAEN 6629
Alte activități auxiliare de asigurări și fonduri de pensii
51 firme · 125,9 mil. RON
CAEN 6611
Administrarea piețelor financiare
8 firme · 122,2 mil. RON
CAEN 6430
Fonduri mutuale și alte entități financiare similare
6 firme · 7,8 mil. RON
CAEN 6411
Activități ale băncii centrale (naționale)
2 firme · 2,1 mil. RON
CAEN 6512
Alte activități de asigurări (exceptând asigurările de viață)
36 firme · 1,1 mil. RON
CAEN 6520
Activități de reasigurare
3 firme · 631,4 K RON
CAEN 6432
Fonduri mutuale și alte entități financiare similare
1 firme · 0 RON
CAEN 6422
Activități ale canalelor de finanțare
12 firme · 0 RON
CAEN 6511
Activități de asigurări de viață
10 firme · 0 RON