Top 100 firme — Construcții, București după creștere pe 3 ani (CAGR) în 2021
2.865 de firme au îndeplinit criteriile de eligibilitate pentru acest top. Pragul de intrare în top este 126,9 %, iar liderul atinge 748,6 %.
Cifră de afaceriProfit netAngajațiMarjă netăCapitaluriDatoriiPierderiCreștere YoYCreștere pe 3 ani (CAGR)Lichiditate ridicatăScădere cifră de afaceriFirme noi
| # | Firmă | Localitate | CAGR 3 ani | Variație | Tendință | Profit net |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1.CENTRAL DISTRICT 4 ELEMENTE S.R.L.nou | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 748,6 %▲ 87.809,7 % | ▲ 87.809,7 % | 6,2 mil. RON | |
| 2 | 2.EDIFICIA STAR CONSTRUCT SRLnou | Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti | 718,7 %▲ 39.154,2 % | ▲ 39.154,2 % | 87,7 mil. RON | |
| 3 | 3.RAHMANINOV RESIDENCE SRLnou | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 544,6 %▼ 6,7 % | ▼ 6,7 % | 29,1 mil. RON | |
| 4 | 4.OREGON PARK TWO S.R.L.nou | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 465,6 %▲ 7,4 % | ▲ 7,4 % | -3,1 mil. RON | |
| 5 | 5.MILLS INVEST SRLnou | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 463,3 %▲ 127.381 % | ▲ 127.381 % | 1,3 mil. RON | |
| 6 | 6.CONRAD CONSINSTAL S.R.L.▲ 42 | Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti | 439 %▲ 147,1 % | ▲ 147,1 % | 3,9 mil. RON | |
| 7 | 7.TERMOBAB ANTREPRIZĂ S.R.L.nou | Bucureşti Sectorul 6, Bucureşti | 412,5 %▲ 209,3 % | ▲ 209,3 % | 1,1 mil. RON | |
| 8 | 8.EXPO BUSINESS PARK S.R.L.nou | Bucureşti Sectorul 4, Bucureşti | 378,1 %▲ 13,3 % | ▲ 13,3 % | -8,7 mil. RON | |
| 9 | 9.PHOENIX RESIDENCE SRLnou | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 343,5 %▲ 400,3 % | ▲ 400,3 % | 2,1 mil. RON | |
| 10 | 10.NORDIS MANAGEMENT SRL▲ 13 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 341,2 %▲ 5,4 % | ▲ 5,4 % | 905,5 K RON | |
| 11 | 11.IDEAL WEST RESIDENCE SRLnou | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 328,4 %▲ 28.238,7 % | ▲ 28.238,7 % | 5,1 mil. RON | |
| 12 | 12.BENBAR GRUP SRLnou | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 327,2 %▲ 10.035,1 % | ▲ 10.035,1 % | 12,8 mil. RON | |
| 13 | 13.NEWGEN REAL ESTATE S.R.L.▲ 161 | Bucureşti Sectorul 4, Bucureşti | 321,9 %▲ 422,5 % | ▲ 422,5 % | 1,7 mil. RON | |
| 14 | 14.ATOPUM INVEST S.R.L.▲ 23 | Bucureşti Sectorul 6, Bucureşti | 321,7 %▼ 12,8 % | ▼ 12,8 % | 1,1 mil. RON | |
| 15 | 15.RBS AG CONSTRUCT S.R.L.nou | Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti | 312,1 %▲ 30,1 % | ▲ 30,1 % | 3 mil. RON | |
| 16 | 16.ELGAN OFFICES SRLnou | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 295,3 %▲ 3,5 % | ▲ 3,5 % | 2,9 mil. RON | |
| 17 | 17.OMEGA STAR SISTEMS SRLnou | Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti | 268,6 %▼ 31,2 % | ▼ 31,2 % | -2,6 mil. RON | |
| 18 | 18.INSTAL CONSTRUCT INNOVATION SRL▲ 109 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 268,3 %▼ 7 % | ▼ 7 % | 900,3 K RON | |
| 19 | 19.ALFA CONSTRUCT COMPANY SRLnou | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 260,4 %▲ 177,1 % | ▲ 177,1 % | 743,4 K RON | |
| 20 | 20.VIEW FROM ABOVE SRLnou | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 258,1 %▼ 57,7 % | ▼ 57,7 % | -2,4 mil. RON | |
| 21 | 21.OCSA CONSTRUCTII SI INFRASTRUCTURA SRL▲ 221 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 255,2 %▲ 373,3 % | ▲ 373,3 % | 8 mil. RON | |
| 22 | 22.ANTREPRIZA CONSTRUCTII EDILITARE S.R.L.nou | Bucureşti Sectorul 6, Bucureşti | 246,2 %▲ 0,9 % | ▲ 0,9 % | 1,6 mil. RON | |
| 23 | 23.BNY HOLDING SRLnou | Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti | 244,8 %— | — | 2 mil. RON | |
| 24 | 24.HODA PROJECT SRLnou | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 243 %▲ 2.923,2 % | ▲ 2.923,2 % | -7 mil. RON | |
| 25 | 25.APTET CONSTRUCTION SRLnou | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 231,8 %— | — | -1,9 mil. RON | |
| 26 | 26.HAYRAN CONSTRUCT RAPID SRL▲ 184 | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 230,6 %▲ 421 % | ▲ 421 % | 11,4 mil. RON | |
| 27 | 27.VIP EXPERT CONCEPT SRLnou | Bucureşti Sectorul 4, Bucureşti | 230,6 %▼ 46,2 % | ▼ 46,2 % | 2,5 mil. RON | |
| 28 | 28.ELIT EDIFICIUM SRL▼ 3 | Bucureşti Sectorul 4, Bucureşti | 226,8 %▲ 15,7 % | ▲ 15,7 % | 250 K RON | |
| 29 | 29.DRUPO GRUP SRL▲ 15 | Bucureşti Sectorul 6, Bucureşti | 223,6 %▲ 23,7 % | ▲ 23,7 % | 2,2 mil. RON | |
| 30 | 30.ROMSEF IDEAL SRLnou | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 213,9 %▲ 67,3 % | ▲ 67,3 % | 1,4 mil. RON | |
| 31 | 31.ARCHIPRO-DEVELOPMENT SRLnou | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 212,6 %▲ 50,8 % | ▲ 50,8 % | 1,7 mil. RON | |
| 32 | 32.BECADRI SRLnou | Bucureşti Sectorul 4, Bucureşti | 211,8 %▲ 3.474 % | ▲ 3.474 % | 2,7 mil. RON | |
| 33 | 33.DOY & DOY SPEED S.R.L.nou | Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti | 210,1 %▲ 138,6 % | ▲ 138,6 % | 414,6 K RON | |
| 34 | 34.EUROHOUSE IMMOCOFFEE SRLnou | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 207,9 %▲ 185,9 % | ▲ 185,9 % | 1 mil. RON | |
| 35 | 35.BLAZER ELECTRIC SRLnou | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 206,2 %▲ 2.670,3 % | ▲ 2.670,3 % | 442,5 K RON | |
| 36 | 36.QUARTIER MANAGEMENT S.R.L.▲ 998 | Bucureşti Sectorul 6, Bucureşti | 202,9 %▲ 257,7 % | ▲ 257,7 % | 1,2 mil. RON | |
| 37 | 37.HIDROPROTECT PLUS S.R.L.nou | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 202,2 %▼ 18 % | ▼ 18 % | 894 K RON | |
| 38 | 38.DINAMIC INTERMED 2000 SRL▲ 39 | Bucureşti Sectorul 5, Bucureşti | 200,9 %▲ 91 % | ▲ 91 % | 48,7 K RON | |
| 39 | 39.DIAMOND ART CONSTRUCT SRL▲ 31 | Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti | 200,2 %▼ 9,1 % | ▼ 9,1 % | 296,4 K RON | |
| 40 | 40.ERGOCEL S.R.L.nou | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 197,7 %▼ 1,3 % | ▼ 1,3 % | 596,2 K RON | |
| 41 | 41.GREEN RESIDENTIAL CONSTRUCT SRLnou | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 196,8 %▲ 483,8 % | ▲ 483,8 % | 3,2 mil. RON | |
| 42 | 42.CLAY WORK BUCHAREST S.R.L.nou | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 195,1 %▼ 9,3 % | ▼ 9,3 % | 294,7 K RON | |
| 43 | 43.RAM-GEBAUDE SRL▲ 258 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 193,4 %▲ 105,2 % | ▲ 105,2 % | 171,5 K RON | |
| 44 | 44.DAGESH LOGISTICS SRLnou | Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti | 193,4 %▲ 71 % | ▲ 71 % | -519,5 K RON | |
| 45 | 45.NMF VEST CONSTRUCT SRL▲ 2.522 | Bucureşti Sectorul 6, Bucureşti | 189,8 %▲ 1.787,4 % | ▲ 1.787,4 % | 3,5 mil. RON | |
| 46 | 46.DEL & DAV INSTAL SRL▲ 209 | Bucureşti Sectorul 5, Bucureşti | 188,8 %▲ 41 % | ▲ 41 % | 458,7 K RON | |
| 47 | 47.PROJECT1 GENERAL CONTRACTING S.R.L.nou | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 186,8 %▲ 25,5 % | ▲ 25,5 % | 5,9 mil. RON | |
| 48 | 48.FORTIS LABOREM S.R.L.nou | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 185,6 %▲ 33,4 % | ▲ 33,4 % | 693 K RON | |
| 49 | 49.ANA TOWER OFFICES SRLnou | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 183,7 %▲ 153,7 % | ▲ 153,7 % | -10 mil. RON | |
| 50 | 50.TTL CONSTRUCT INVEST SRL▲ 252 | Bucureşti Sectorul 4, Bucureşti | 179,2 %▲ 61,1 % | ▲ 61,1 % | 4,4 mil. RON | |
| 51 | 51.LAMPP BUILDING PROJECT S.R.L.▲ 1.558 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 177,3 %▲ 5.464,1 % | ▲ 5.464,1 % | 15,5 mil. RON | |
| 52 | 52.LUXURY INTERIORS SRL▼ 44 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 174,9 %▼ 37,1 % | ▼ 37,1 % | 62,1 K RON | |
| 53 | 53.WELT TEHNO CONSTRUCT SRLnou | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 171,2 %— | — | 1,5 mil. RON | |
| 54 | 54.DAMMI DUAL CONSTRUCT SRL▲ 465 | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 167,8 %▼ 18,9 % | ▼ 18,9 % | 221,1 K RON | |
| 55 | 55.MAGNUM CONCRETE STRUCTURE S.R.L.▲ 57 | Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti | 167,5 %▲ 89,7 % | ▲ 89,7 % | 878,3 K RON | |
| 56 | 56.CARLISLE MANAGEMENT S.R.L.▲ 905 | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 167,2 %▲ 65,9 % | ▲ 65,9 % | 1,2 mil. RON | |
| 57 | 57.ROMCONFORT CONSTRUCT SERVICII S.R.L.nou | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 166,3 %▲ 49,3 % | ▲ 49,3 % | 2,1 mil. RON | |
| 58 | 58.ADINICOL CONSTRUCT S.R.L.nou | Bucureşti Sectorul 6, Bucureşti | 166 %▲ 148 % | ▲ 148 % | 951,1 K RON | |
| 59 | 59.METROPOL ART CONSTRUCT S.R.L.nou | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 165,8 %▲ 207,3 % | ▲ 207,3 % | 1,4 mil. RON | |
| 60 | 60.DARTUD GLASS SRL▲ 1.908 | Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti | 165,6 %▲ 701,5 % | ▲ 701,5 % | 810,4 K RON | |
| 61 | 61.ANPA INVEST SRL▼ 3 | Bucureşti Sectorul 4, Bucureşti | 165,5 %▼ 2,5 % | ▼ 2,5 % | 1,6 mil. RON | |
| 62 | 62.GEVARO INTERMONTAGE S.R.L.▲ 5 | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 165,5 %▲ 82,6 % | ▲ 82,6 % | 1 mil. RON | |
| 63 | 63.ELECTRO-SERVICE COMPANY SRLnou | Bucureşti Sectorul 6, Bucureşti | 165,1 %▲ 166 % | ▲ 166 % | 1,1 mil. RON | |
| 64 | 64.ZINKO INSTAL S.R.L.nou | Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti | 162,4 %▲ 37,1 % | ▲ 37,1 % | 155,4 K RON | |
| 65 | 65.MOVE IT CONCEPT SRL▲ 399 | Bucureşti Sectorul 4, Bucureşti | 161,7 %▲ 44,9 % | ▲ 44,9 % | 224,7 K RON | |
| 66 | 66.AJ BRAND S.R.L.▲ 32 | Bucureşti Sectorul 4, Bucureşti | 161,2 %▼ 22,8 % | ▼ 22,8 % | 759 K RON | |
| 67 | 67.NAKATOMI DEVELOPMENT SRL▲ 214 | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 161 %▼ 16 % | ▼ 16 % | 22,4 mil. RON | |
| 68 | 68.UNICOMP S.A.▲ 215 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 158,9 %▲ 1,7 % | ▲ 1,7 % | -3,8 mil. RON | |
| 69 | 69.NWF INTERNATIONAL SRL▼ 31 | Bucureşti Sectorul 6, Bucureşti | 157,7 %▲ 150,7 % | ▲ 150,7 % | 3,5 mil. RON | |
| 70 | 70.HOLIDAY MOOD INC S.R.L.nou | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 157,2 %▲ 10.351 % | ▲ 10.351 % | 2,8 mil. RON | |
| 71 | 71.INXSTECH SRL▲ 411 | Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti | 157,1 %▲ 285 % | ▲ 285 % | 48,3 K RON | |
| 72 | 72.PLUS ANTREPRIZA GENERALA S.R.L.nou | Bucureşti Sectorul 5, Bucureşti | 156,3 %▲ 53,5 % | ▲ 53,5 % | 350,8 K RON | |
| 73 | 73.TITAN PROJECT DEVELOPMENT SRLnou | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 156,1 %▲ 16,7 % | ▲ 16,7 % | 37,8 mil. RON | |
| 74 | 74.TECHNIC TECHNOSTRADE S.R.L.▲ 119 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 155,9 %▲ 29,6 % | ▲ 29,6 % | 1,8 mil. RON | |
| 75 | 75.GRAND CITY S.R.L.nou | Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti | 154,6 %▲ 14 % | ▲ 14 % | 1,2 mil. RON | |
| 76 | 76.MOSIMO CONSTRUCT S.R.L.▲ 213 | Bucureşti Sectorul 4, Bucureşti | 152,9 %▲ 53,6 % | ▲ 53,6 % | 2,3 mil. RON | |
| 77 | 77.BLEJKAN CONSTRUCT S.R.L.▲ 28 | Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti | 148,9 %▲ 234,7 % | ▲ 234,7 % | 2,3 mil. RON | |
| 78 | 78.DECOR PRESS SERVICII INSTALATII S.R.L.nou | Bucureşti Sectorul 4, Bucureşti | 148,6 %▲ 3.623,1 % | ▲ 3.623,1 % | 1,1 mil. RON | |
| 79 | 79.CIPA GENERAL CONSTRUCTION S.R.L.nou | Bucureşti Sectorul 4, Bucureşti | 148,5 %▲ 40,8 % | ▲ 40,8 % | -55,9 K RON | |
| 80 | 80.PHOENIX INTERMED CONSTRUCTION SRLnou | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 146,2 %— | — | 1,3 mil. RON | |
| 81 | 81.MASTERCLASS AG SRL▲ 58 | Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti | 146,1 %▲ 104 % | ▲ 104 % | 903 K RON | |
| 82 | 82.OLD MANAGEMENT SOLUTIONS S.R.L.nou | Bucureşti Sectorul 4, Bucureşti | 146 %▼ 64,5 % | ▼ 64,5 % | -1,2 mil. RON | |
| 83 | 83.BAS IMOB IMPEX S.R.L.nou | Bucureşti Sectorul 5, Bucureşti | 145,4 %▼ 3,2 % | ▼ 3,2 % | 1,4 mil. RON | |
| 84 | 84.ROMVERSIS SERVICE SRL▲ 25 | Bucureşti Sectorul 6, Bucureşti | 144,4 %▲ 23,4 % | ▲ 23,4 % | 82,6 K RON | |
| 85 | 85.STEILMANN ELVEST SRLnou | Bucureşti Sectorul 4, Bucureşti | 144 %▲ 300,7 % | ▲ 300,7 % | 2 mil. RON | |
| 86 | 86.MIDA DRUM CONSTRUCT S.R.L.nou | Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti | 143,4 %▲ 9,3 % | ▲ 9,3 % | 329,6 K RON | |
| 87 | 87.REVOLT CONSTRUCT SRL▲ 128 | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 143,3 %▲ 86,8 % | ▲ 86,8 % | 1,4 mil. RON | |
| 88 | 88.IMMO INVEST ADVISORS GROUP SRLnou | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 142,9 %▲ 1.524,8 % | ▲ 1.524,8 % | 3,1 mil. RON | |
| 89 | 89.TRANSPARENT WORKERS SRLnou | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 142,4 %▲ 63,3 % | ▲ 63,3 % | 524,2 K RON | |
| 90 | 90.ENCIVIL S.R.L.▼ 33 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 140,4 %▼ 59,8 % | ▼ 59,8 % | -923,2 K RON | |
| 91 | 91.SQUARE RESIDENCE S.R.L.nou | Bucureşti Sectorul 4, Bucureşti | 140 %▼ 37,1 % | ▼ 37,1 % | 146,9 K RON | |
| 92 | 92.EXECUTIVE CONSTRUCT C.S SRLnou | Bucureşti Sectorul 4, Bucureşti | 139 %▲ 1.270,3 % | ▲ 1.270,3 % | 1,2 mil. RON | |
| 93 | 93.INTERSIM DESIGN SRL▲ 66 | Bucureşti Sectorul 5, Bucureşti | 137,6 %▲ 100,6 % | ▲ 100,6 % | 2,7 mil. RON | |
| 94 | 94.CONSPEED CONSULTING SRLnou | Bucureşti Sectorul 4, Bucureşti | 136,9 %— | — | 246,9 K RON | |
| 95 | 95.BAVCO CONSTRUCT SRL▼ 65 | Bucureşti Sectorul 4, Bucureşti | 136 %▼ 20 % | ▼ 20 % | 136,9 K RON | |
| 96 | 96.MEVA CONCEPT SRL▼ 92 | Bucureşti Sectorul 6, Bucureşti | 135,9 %▲ 6,5 % | ▲ 6,5 % | 1,1 mil. RON | |
| 97 | 97.RODAN ART GROUP S.R.L.▲ 1.995 | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 135,1 %▲ 719,2 % | ▲ 719,2 % | 1 mil. RON | |
| 98 | 98.ECOPRIME TECH S.R.L.▲ 72 | Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti | 131,6 %▲ 47,6 % | ▲ 47,6 % | 154,4 K RON | |
| 99 | 99.EVA BUILD S.R.L.nou | Bucureşti Sectorul 4, Bucureşti | 128,2 %▲ 74,5 % | ▲ 74,5 % | 2,7 mil. RON | |
| 100 | 100.AMAIREH GRUP SRLnou | Bucureşti Sectorul 6, Bucureşti | 126,9 %▲ 81,5 % | ▲ 81,5 % | 1,3 mil. RON |
Codurile CAEN din construcții — București
CAEN 4100
Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
1.875 firme · 17,9 mld. RON
CAEN 4120
Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
3.691 firme · 10 mld. RON
CAEN 4321
Lucrări de instalații electrice
1.554 firme · 6,7 mld. RON
CAEN 4211
Lucrări de construcții a drumurilor și autostrăzilor
314 firme · 5,6 mld. RON
CAEN 4322
Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat
2.047 firme · 4,4 mld. RON
CAEN 4110
Dezvoltare (promovare) imobiliară
1.823 firme · 3,8 mld. RON
CAEN 4222
Lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru electricitate și telecomunicații
125 firme · 3,5 mld. RON
CAEN 4212
Lucrări de construcții a căilor ferate de suprafață și subterane
36 firme · 2,2 mld. RON
CAEN 4221
Lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru fluide
128 firme · 1,7 mld. RON
CAEN 4399
Alte lucrări speciale de construcții n.c.a.
539 firme · 1,6 mld. RON
CAEN 4332
Lucrări de tâmplărie și dulgherie
607 firme · 520 mil. RON
CAEN 4324
Alte lucrări de instalații pentru construcții
65 firme · 496,5 mil. RON
CAEN 4299
Lucrări de construcții a altor proiecte inginerești n.c.a
146 firme · 477,8 mil. RON
CAEN 4333
Lucrări de pardosire și placare a pereților
329 firme · 349,3 mil. RON
CAEN 4311
Lucrări de demolare a construcțiilor
53 firme · 294,7 mil. RON
CAEN 4341
Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții
57 firme · 251,6 mil. RON
CAEN 4329
Alte lucrări de instalații pentru construcții
234 firme · 226,1 mil. RON
CAEN 4312
Lucrări de pregătire a terenului
73 firme · 149,1 mil. RON
CAEN 4335
Alte lucrări de finisare
67 firme · 135,2 mil. RON
CAEN 4334
Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri
290 firme · 134,2 mil. RON
CAEN 4350
Lucrări speciale de construcții pentru proiecte de geniu civil
8 firme · 109,2 mil. RON
CAEN 4391
Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții
119 firme · 106,3 mil. RON
CAEN 4339
Alte lucrări de finisare
124 firme · 103,7 mil. RON
CAEN 4313
Lucrări de foraj și sondaj pentru construcții
36 firme · 72,8 mil. RON
CAEN 4213
Construcția de poduri și tuneluri
6 firme · 66,4 mil. RON
CAEN 4331
Lucrări de ipsoserie
56 firme · 33,5 mil. RON
CAEN 4323
Lucrări de izolații
18 firme · 27,2 mil. RON
CAEN 4360
Servicii de intermediere pentru lucrări speciale de construcții
7 firme · 25,6 mil. RON
CAEN 4291
Construcții hidrotehnice
18 firme · 11,8 mil. RON
CAEN 4342
Alte lucrări speciale de construcții pentru clădiri
11 firme · 2,9 mil. RON