Top 100 firme — Construcții, București după creștere pe 3 ani (CAGR) în 2018
2.096 de firme au îndeplinit criteriile de eligibilitate pentru acest top. Pragul de intrare în top este 114,8 %, iar liderul atinge 642,8 %.
Cifră de afaceriProfit netAngajațiMarjă netăCapitaluriDatoriiPierderiCreștere YoYCreștere pe 3 ani (CAGR)Lichiditate ridicatăScădere cifră de afaceriFirme noi
| # | Firmă | Localitate | CAGR 3 ani | Variație | Tendință | Profit net |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1.RESTRA CONSTRUCT SRL▲ 2 | Bucureşti Sectorul 5, Bucureşti | 642,8 %▲ 230,7 % | ▲ 230,7 % | 1,6 mil. RON | |
| 2 | 2.VISIO CONSTRUCTION WORKS SRL▲ 3 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 574,2 %▲ 117,8 % | ▲ 117,8 % | 141,9 K RON | |
| 3 | 3.ROTAR RESIDENCE SRLnou | Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti | 552,7 %▲ 15,6 % | ▲ 15,6 % | 48,9 mil. RON | |
| 4 | 4.VEGO CONSTRUCT DEVELOPMENT S.R.L.nou | Bucureşti Sectorul 6, Bucureşti | 442,2 %▲ 340 % | ▲ 340 % | -4,3 mil. RON | |
| 5 | 5.CENTRAL DEZVOLTARE IMOBILIARĂ S.R.L.nou | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 438,4 %— | — | 9,6 mil. RON | |
| 6 | 6.SPEEDWELL SRLnou | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 430 %▲ 1.866,4 % | ▲ 1.866,4 % | 7 mil. RON | |
| 7 | 7.RIVERGATE RATING GROUP SRLnou | Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti | 427,8 %▲ 40.318 % | ▲ 40.318 % | -224,5 K RON | |
| 8 | 8.ITINERA S.A. TORTONA SUCURSALA BUCUREȘTInou | Bucureşti Sectorul 4, Bucureşti | 421,8 %— | — | 854,7 K RON | |
| 9 | 9.DACIA STRUCTURES SRLnou | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 393,6 %▼ 46,6 % | ▼ 46,6 % | 6,9 mil. RON | |
| 10 | 10.TOP INTERNATIONAL REAL ESTATE SRLnou | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 390,7 %▲ 289,2 % | ▲ 289,2 % | 1,2 mil. RON | |
| 11 | 11.NOVUM BUSINESS INVEST SRL▼ 7 | Bucureşti Sectorul 6, Bucureşti | 358,3 %▲ 50,5 % | ▲ 50,5 % | 31,6 mil. RON | |
| 12 | 12.RAL CONSTRUCT DEVELOPMENT SRLnou | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 358,1 %▲ 94.742,2 % | ▲ 94.742,2 % | 846,3 K RON | |
| 13 | 13.D'LUX ESTATE GROUP SRLnou | Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti | 339,2 %▲ 480,7 % | ▲ 480,7 % | 219,2 K RON | |
| 14 | 14.ALPHA RESIDENCE SRL▲ 12 | Bucureşti Sectorul 4, Bucureşti | 317,4 %▲ 190,8 % | ▲ 190,8 % | 4,9 mil. RON | |
| 15 | 15.NYK CONSTRUCTII-DEMOLARI SRLnou | Bucureşti Sectorul 6, Bucureşti | 306 %▲ 364,2 % | ▲ 364,2 % | 275,5 K RON | |
| 16 | 16.MANTOR GENERAL CONTRACTOR SRLnou | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 303,1 %▲ 43,6 % | ▲ 43,6 % | 239,7 K RON | |
| 17 | 17.BAUMANN ACTIV SRL▲ 18 | Bucureşti Sectorul 4, Bucureşti | 300,4 %▲ 85,8 % | ▲ 85,8 % | 562 K RON | |
| 18 | 18.ROVOMATIC GRUP CONSTRUCT SRLnou | Bucureşti Sectorul 4, Bucureşti | 300,1 %▲ 570,8 % | ▲ 570,8 % | 1,2 mil. RON | |
| 19 | 19.ROCK DEVELOPMENT INVESTMENT SRLnou | Bucureşti Sectorul 5, Bucureşti | 299,6 %▼ 56,6 % | ▼ 56,6 % | 535,2 K RON | |
| 20 | 20.CONSPEC CONSTRUCT SRLnou | Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti | 291,2 %▲ 61 % | ▲ 61 % | -957,8 K RON | |
| 21 | 21.NUMBER ONE SRL▲ 992 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 284,1 %▲ 5.151,7 % | ▲ 5.151,7 % | 11,2 mil. RON | |
| 22 | 22.ARGO PROIECT CONSTRUCT SRLnou | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 275,8 %▲ 7.378,2 % | ▲ 7.378,2 % | 1,2 mil. RON | |
| 23 | 23.V A ENGINEERING INSTAL SRLnou | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 262,3 %▲ 47,3 % | ▲ 47,3 % | 1,3 mil. RON | |
| 24 | 24.STRUCTURAL CONSTRUCT CONCEPT SRLnou | Bucureşti Sectorul 6, Bucureşti | 259,5 %▲ 127.279,1 % | ▲ 127.279,1 % | 204,7 K RON | |
| 25 | 25.RDC GENERAL CONTRACTOR SRLnou | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 229,6 %▲ 409,6 % | ▲ 409,6 % | 125,4 K RON | |
| 26 | 26.MEGAROM INSTAL SRLnou | Bucureşti Sectorul 6, Bucureşti | 225,3 %▲ 42,4 % | ▲ 42,4 % | 168,6 K RON | |
| 27 | 27.A-CON GLOBAL ULTRA SRL▲ 15 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 220,9 %▲ 15,3 % | ▲ 15,3 % | 3 mil. RON | |
| 28 | 28.H. BOLAT CONSTRUCT SRL▲ 672 | Bucureşti Sectorul 4, Bucureşti | 215,5 %▲ 89,1 % | ▲ 89,1 % | 1,1 mil. RON | |
| 29 | 29.TOTAL TUBY SRL▼ 5 | Bucureşti Sectorul 4, Bucureşti | 213,2 %▲ 15,4 % | ▲ 15,4 % | 1,1 mil. RON | |
| 30 | 30.UNIVERSAL PROPERTY SRL▼ 15 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 207,6 %▼ 82,5 % | ▼ 82,5 % | 20,3 K RON | |
| 31 | 31.BACRAU TOP SOLUTIONS S.R.L.nou | Bucureşti Sectorul 4, Bucureşti | 204,2 %▲ 105,2 % | ▲ 105,2 % | 485,3 K RON | |
| 32 | 32.CHROMATIC IMPACT SRLnou | Bucureşti Sectorul 6, Bucureşti | 199,9 %▲ 298,6 % | ▲ 298,6 % | 75,2 K RON | |
| 33 | 33.EMPIRE BLOC CONSTRUCT SRL▲ 501 | Bucureşti Sectorul 6, Bucureşti | 198,8 %▲ 2,4 % | ▲ 2,4 % | 21,2 K RON | |
| 34 | 34.VANSIP CONSTRUCT SRLnou | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 193,6 %▲ 2,3 % | ▲ 2,3 % | 769,3 K RON | |
| 35 | 35.GLOBALTEH CONTRACTOR SRL▲ 114 | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 193,5 %▲ 24,9 % | ▲ 24,9 % | 755,3 K RON | |
| 36 | 36.AGS CLASS CONSTRUCT S.R.L.▲ 11 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 183,2 %▲ 318,7 % | ▲ 318,7 % | 5,7 mil. RON | |
| 37 | 37.TGB MECANO CONSTRUCT SRLnou | Bucureşti Sectorul 6, Bucureşti | 183,2 %▲ 48,5 % | ▲ 48,5 % | 391,8 K RON | |
| 38 | 38.CORINTHIAN FIVE SRLnou | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 180,2 %▲ 21,6 % | ▲ 21,6 % | 15,2 mil. RON | |
| 39 | 39.TOTAL SEVER SRL▲ 1.052 | Bucureşti Sectorul 6, Bucureşti | 175,8 %▲ 884,3 % | ▲ 884,3 % | 781,7 K RON | |
| 40 | 40.AMBIENTAL PUBLICOM SRLnou | Bucureşti Sectorul 6, Bucureşti | 174,9 %▲ 173,8 % | ▲ 173,8 % | 2,7 mil. RON | |
| 41 | 41.CLEVER TERMO INSTAL SRLnou | Bucureşti Sectorul 5, Bucureşti | 174,3 %▲ 195,9 % | ▲ 195,9 % | 1 mil. RON | |
| 42 | 42.IMOB CONSTRUCT CENTER SRLnou | Bucureşti Sectorul 5, Bucureşti | 173,8 %▲ 391,5 % | ▲ 391,5 % | 84,7 mil. RON | |
| 43 | 43.BASIC PLAST SRLnou | Bucureşti Sectorul 4, Bucureşti | 173 %▲ 66,9 % | ▲ 66,9 % | 364,5 K RON | |
| 44 | 44.FORTIS TAMESIS GROUP S.R.L.nou | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 166,7 %▲ 308,5 % | ▲ 308,5 % | 3,5 mil. RON | |
| 45 | 45.SAF ACTIV SRLnou | Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti | 163,5 %▼ 7,4 % | ▼ 7,4 % | 114,1 K RON | |
| 46 | 46.ALLIANCE PROPERTIES SRLnou | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 163,4 %▲ 269,4 % | ▲ 269,4 % | 92,8 K RON | |
| 47 | 47.TEHNOLOGIE ŞI PRESTĂRI CU SISTEME DE UTILAJE TERASIERE SRL▲ 34 | Bucureşti Sectorul 4, Bucureşti | 162 %▲ 26,7 % | ▲ 26,7 % | -4,8 mil. RON | |
| 48 | 48.M.A.E. MANAGER S.R.L.nou | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 160,9 %▲ 634,5 % | ▲ 634,5 % | 2,9 mil. RON | |
| 49 | 49.ALY-FABYAN CONSTRUCT S.R.L.nou | Bucureşti Sectorul 6, Bucureşti | 159 %▲ 120,7 % | ▲ 120,7 % | 1,1 mil. RON | |
| 50 | 50.SOF CONSTRUCT TEAM SRLnou | Bucureşti Sectorul 5, Bucureşti | 158,8 %▲ 177 % | ▲ 177 % | -1,3 mil. RON | |
| 51 | 51.NORD IMOINVEST CONSTRUCT SRLnou | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 158,5 %▲ 52.610,1 % | ▲ 52.610,1 % | 4,9 mil. RON | |
| 52 | 52.WANCOR CONSTRUCT S.R.L.nou | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 156,5 %▲ 354,6 % | ▲ 354,6 % | 2,2 mil. RON | |
| 53 | 53.MARSILIA VERIS SRL▲ 603 | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 155,1 %▲ 1.692,3 % | ▲ 1.692,3 % | 5,9 mil. RON | |
| 54 | 54.IID CREATIV EDIL SRLnou | Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti | 154,7 %▲ 82 % | ▲ 82 % | 65,2 K RON | |
| 55 | 55.ADORI LIGHTING SRLnou | Bucureşti Sectorul 4, Bucureşti | 153,5 %▲ 593,7 % | ▲ 593,7 % | 755,1 K RON | |
| 56 | 56.PERFORMDOOR SRLnou | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 153,3 %▲ 719,3 % | ▲ 719,3 % | 579,9 K RON | |
| 57 | 57.ELECTROCONSTRUCT DISTRIBUTIE EEG SRLnou | Bucureşti Sectorul 4, Bucureşti | 152,8 %▲ 39,3 % | ▲ 39,3 % | 429,2 K RON | |
| 58 | 58.CONCIP INVEST SRL▲ 450 | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 150,9 %▲ 1.539,5 % | ▲ 1.539,5 % | 2,6 mil. RON | |
| 59 | 59.EZ CONSTRUCT CONSULTING SRLnou | Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti | 150,8 %▲ 486,3 % | ▲ 486,3 % | 750,5 K RON | |
| 60 | 60.DELAZERO CONSTRUCT INVEST SRLnou | Bucureşti Sectorul 4, Bucureşti | 150,1 %▲ 7.483,7 % | ▲ 7.483,7 % | 1,6 mil. RON | |
| 61 | 61.LAMPP BUILDING PROJECT S.R.L.▲ 134 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 150,1 %▲ 299,8 % | ▲ 299,8 % | -269,5 K RON | |
| 62 | 62.TESARO KIT CONSTRUCT SRL▲ 630 | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 146,3 %▲ 253,9 % | ▲ 253,9 % | 2,2 mil. RON | |
| 63 | 63.MOBICON PRODIMPEX SRL▲ 361 | Bucureşti Sectorul 6, Bucureşti | 144,3 %▲ 312,8 % | ▲ 312,8 % | 9 mil. RON | |
| 64 | 64.STUDIO PLUS RESIDENCE SRLnou | Bucureşti Sectorul 4, Bucureşti | 141,7 %▲ 332,9 % | ▲ 332,9 % | 9,9 mil. RON | |
| 65 | 65.ACTIVE CONEXE S.A.▲ 223 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 141,4 %▲ 277,4 % | ▲ 277,4 % | -990,1 K RON | |
| 66 | 66.CABRIO & GECAB SRLnou | Bucureşti Sectorul 5, Bucureşti | 140,3 %▲ 21,3 % | ▲ 21,3 % | 1,2 mil. RON | |
| 67 | 67.BLONDEL.RO IMPIANTI SRL▲ 1.724 | Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti | 139,5 %▲ 566,2 % | ▲ 566,2 % | 313,2 K RON | |
| 68 | 68.JELLY EVENTS SRLnou | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 139 %▲ 1.833,5 % | ▲ 1.833,5 % | 4,4 mil. RON | |
| 69 | 69.INTERIORS CONSULTING SRLnou | Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti | 137,8 %▲ 83,1 % | ▲ 83,1 % | 783,9 K RON | |
| 70 | 70.CEZARA IDEAL CONSTRUCT SRL▲ 31 | Bucureşti Sectorul 6, Bucureşti | 137,6 %▲ 184,9 % | ▲ 184,9 % | 4,2 mil. RON | |
| 71 | 71.ROMADA ROOFING SYSTEM SRLnou | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 134,5 %▲ 513,3 % | ▲ 513,3 % | 1,2 mil. RON | |
| 72 | 72.SMARTOWN INVESTMENTS SRL▼ 39 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 134,5 %▲ 14,1 % | ▲ 14,1 % | 6 mil. RON | |
| 73 | 73.ROB-FOR CONSTRUCT SRLnou | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 131,8 %▲ 417,8 % | ▲ 417,8 % | 418,4 K RON | |
| 74 | 74.CROODS CONSTRUCT SRLnou | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 131,4 %▲ 93,9 % | ▲ 93,9 % | -96,5 K RON | |
| 75 | 75.CONSPREST-MEC CO SRL▲ 1.654 | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 131,2 %▲ 2.026 % | ▲ 2.026 % | 1,3 mil. RON | |
| 76 | 76.CLASSIC HOME CONSULTING SRLnou | Bucureşti Sectorul 6, Bucureşti | 131 %▲ 556,5 % | ▲ 556,5 % | 1,9 mil. RON | |
| 77 | 77.TERRA DINAMIC AG SRL▲ 12 | Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti | 130 %▲ 10 % | ▲ 10 % | 1,5 mil. RON | |
| 78 | 78.TOTAL ART'INSTAL SRL▼ 37 | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 125,8 %▲ 24,3 % | ▲ 24,3 % | 1,2 mil. RON | |
| 79 | 79.MICROCLIMA SYSTEMS SRL▲ 186 | Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti | 125,5 %▲ 220,8 % | ▲ 220,8 % | 311,2 K RON | |
| 80 | 80.MSC ENGINEERING CONSTRUCT SRL▲ 217 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 125,3 %▲ 16,7 % | ▲ 16,7 % | 127,3 K RON | |
| 81 | 81.RAZAL KUL CONSTRUCT SRLnou | Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti | 125,2 %▲ 429,4 % | ▲ 429,4 % | -43 K RON | |
| 82 | 82.KREEISSTAD CONSTRUCTION SRLnou | Bucureşti Sectorul 4, Bucureşti | 124,6 %▲ 254,4 % | ▲ 254,4 % | 2,7 mil. RON | |
| 83 | 83.UNIT TECHNO CONSTRUCT SRLnou | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 124,5 %▲ 908,4 % | ▲ 908,4 % | 843,9 K RON | |
| 84 | 84.MSM ALU SRLnou | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 124,3 %— | — | 3 mil. RON | |
| 85 | 85.ABC CONTROL SRLnou | Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti | 124,1 %▲ 68,1 % | ▲ 68,1 % | 401,5 K RON | |
| 86 | 86.ADA CONSTRUCT INTERNATIONAL SRL▲ 1.060 | Bucureşti Sectorul 6, Bucureşti | 123,7 %▲ 398,1 % | ▲ 398,1 % | 506,6 K RON | |
| 87 | 87.CEMA BUCUR CONSTRUCT GRUP SRL▼ 58 | Bucureşti Sectorul 5, Bucureşti | 123,7 %▼ 63 % | ▼ 63 % | -411,3 K RON | |
| 88 | 88.TEHNIC GAZ INSTAL SRLnou | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 120,9 %▲ 110 % | ▲ 110 % | 136,2 K RON | |
| 89 | 89.MULTICONSULT ADVENTURE SRL▼ 58 | Bucureşti Sectorul 6, Bucureşti | 120,5 %▲ 156,8 % | ▲ 156,8 % | 344,7 K RON | |
| 90 | 90.TEHNOCLIMA GENERAL CONTRACTOR SRL▲ 256 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 120,2 %▲ 11,3 % | ▲ 11,3 % | 114,9 K RON | |
| 91 | 91.AES SOLUTION SYSTEMS SRLnou | Bucureşti Sectorul 5, Bucureşti | 119,6 %▲ 17,1 % | ▲ 17,1 % | 1,2 mil. RON | |
| 92 | 92.ALI CONSTRUCT CNC SRLnou | Bucureşti Sectorul 5, Bucureşti | 119,6 %▲ 25,3 % | ▲ 25,3 % | 1,3 mil. RON | |
| 93 | 93.GARANTI CONSTRUCT IMOB SRL▼ 53 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 118,8 %▲ 48,5 % | ▲ 48,5 % | 2,5 mil. RON | |
| 94 | 94.ECHILIBRU CONSTRUCT GRUP INSTAL S.R.L.▲ 192 | Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti | 118,7 %▲ 214,8 % | ▲ 214,8 % | 361,7 K RON | |
| 95 | 95.SFERA GLOBAL CONSTRUCT SRL▲ 1.592 | Bucureşti Sectorul 5, Bucureşti | 118,2 %▲ 415,9 % | ▲ 415,9 % | 288,1 K RON | |
| 96 | 96.ALLIANCE ELECTRO CONSTRUCT SRL▼ 23 | Bucureşti Sectorul 5, Bucureşti | 117,4 %▲ 217,7 % | ▲ 217,7 % | 673,1 K RON | |
| 97 | 97.SIMETRON CONSTRUCT RESIDENCE SRLnou | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 115,7 %— | — | 2 mil. RON | |
| 98 | 98.TEGRA CONSTRUCT SRL▲ 159 | Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti | 115,5 %▲ 280,3 % | ▲ 280,3 % | 497,2 K RON | |
| 99 | 99.KLIMA CONSTRUCT - CONSTRUCTII SI AMBIENT SRL▲ 274 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 115,5 %▲ 51,4 % | ▲ 51,4 % | 543,3 K RON | |
| 100 | 100.DOMISIS CONSTRUCT SRL▲ 785 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 114,8 %▲ 202,6 % | ▲ 202,6 % | 1,8 mil. RON |
Codurile CAEN din construcții — București
CAEN 4100
Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
1.875 firme · 17,9 mld. RON
CAEN 4120
Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
3.691 firme · 10 mld. RON
CAEN 4321
Lucrări de instalații electrice
1.554 firme · 6,7 mld. RON
CAEN 4211
Lucrări de construcții a drumurilor și autostrăzilor
314 firme · 5,6 mld. RON
CAEN 4322
Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat
2.047 firme · 4,4 mld. RON
CAEN 4110
Dezvoltare (promovare) imobiliară
1.823 firme · 3,8 mld. RON
CAEN 4222
Lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru electricitate și telecomunicații
125 firme · 3,5 mld. RON
CAEN 4212
Lucrări de construcții a căilor ferate de suprafață și subterane
36 firme · 2,2 mld. RON
CAEN 4221
Lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru fluide
128 firme · 1,7 mld. RON
CAEN 4399
Alte lucrări speciale de construcții n.c.a.
539 firme · 1,6 mld. RON
CAEN 4332
Lucrări de tâmplărie și dulgherie
607 firme · 520 mil. RON
CAEN 4324
Alte lucrări de instalații pentru construcții
65 firme · 496,5 mil. RON
CAEN 4299
Lucrări de construcții a altor proiecte inginerești n.c.a
146 firme · 477,8 mil. RON
CAEN 4333
Lucrări de pardosire și placare a pereților
329 firme · 349,3 mil. RON
CAEN 4311
Lucrări de demolare a construcțiilor
53 firme · 294,7 mil. RON
CAEN 4341
Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții
57 firme · 251,6 mil. RON
CAEN 4329
Alte lucrări de instalații pentru construcții
234 firme · 226,1 mil. RON
CAEN 4312
Lucrări de pregătire a terenului
73 firme · 149,1 mil. RON
CAEN 4335
Alte lucrări de finisare
67 firme · 135,2 mil. RON
CAEN 4334
Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri
290 firme · 134,2 mil. RON
CAEN 4350
Lucrări speciale de construcții pentru proiecte de geniu civil
8 firme · 109,2 mil. RON
CAEN 4391
Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții
119 firme · 106,3 mil. RON
CAEN 4339
Alte lucrări de finisare
124 firme · 103,7 mil. RON
CAEN 4313
Lucrări de foraj și sondaj pentru construcții
36 firme · 72,8 mil. RON
CAEN 4213
Construcția de poduri și tuneluri
6 firme · 66,4 mil. RON
CAEN 4331
Lucrări de ipsoserie
56 firme · 33,5 mil. RON
CAEN 4323
Lucrări de izolații
18 firme · 27,2 mil. RON
CAEN 4360
Servicii de intermediere pentru lucrări speciale de construcții
7 firme · 25,6 mil. RON
CAEN 4291
Construcții hidrotehnice
18 firme · 11,8 mil. RON
CAEN 4342
Alte lucrări speciale de construcții pentru clădiri
11 firme · 2,9 mil. RON