Top 100 firme — Transportul pacienților cu ambulanța, București după creștere pe 3 ani (CAGR) în 2023
259 de firme au îndeplinit criteriile de eligibilitate pentru acest top. Pragul de intrare în top este 24,3 %, iar liderul atinge 183,6 %.
Cifră de afaceriProfit netAngajațiMarjă netăCapitaluriDatoriiPierderiCreștere YoYCreștere pe 3 ani (CAGR)Lichiditate ridicatăScădere cifră de afaceriFirme noi
| # | Firmă | Localitate | CAGR 3 ani | Variație | Tendință | Profit net |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1.CRN - CLINICAL RESEARCH NETWORK S.R.L.nou | Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti | 183,6 %▲ 97 % | ▲ 97 % | 943,4 K RON | |
| 2 | 2.QUANTICA720 LIFETECH SRL▲ 3 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 145,1 %▲ 43,9 % | ▲ 43,9 % | 626,9 K RON | |
| 3 | 3.DETOX LINE S.R.L.nou | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 125,6 %▲ 282 % | ▲ 282 % | 836,8 K RON | |
| 4 | 4.MIPTIKON MED S.R.L.nou | Bucureşti Sectorul 6, Bucureşti | 120,4 %▲ 33,7 % | ▲ 33,7 % | 720,3 K RON | |
| 5 | 5.KINETO CONSULT SRL▲ 14 | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 110,3 %▲ 89,9 % | ▲ 89,9 % | 781,6 K RON | |
| 6 | 6.OPTILINE GRUP SRL▲ 14 | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 105,4 %▲ 163,2 % | ▲ 163,2 % | 2,2 mil. RON | |
| 7 | 7.KINETO CONSULT NORDULUI S.R.L.▼ 1 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 99,2 %▲ 100,5 % | ▲ 100,5 % | 324,1 K RON | |
| 8 | 8.AQUA KINETIC S.R.L.▲ 7 | Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti | 96,1 %▲ 9,4 % | ▲ 9,4 % | 438,2 K RON | |
| 9 | 9.ORIENTAL THAI SPA SRLnou | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 93,7 %▲ 1.095,4 % | ▲ 1.095,4 % | 1,4 mil. RON | |
| 10 | 10.A & M.M. CALITATEA VIETII SRL▲ 27 | Bucureşti Sectorul 6, Bucureşti | 89,1 %▲ 54,9 % | ▲ 54,9 % | 196,6 K RON | |
| 11 | 11.LABORATORY OF EXPERIMENTAL MEDICINE L.E.M. SRL▼ 10 | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 80,6 %▲ 55,1 % | ▲ 55,1 % | 601,4 K RON | |
| 12 | 12.PROBIO ECO EXPERT SRL▼ 1 | Bucureşti Sectorul 6, Bucureşti | 78,4 %▲ 383,7 % | ▲ 383,7 % | -1 mil. RON | |
| 13 | 13.PHYSIOFITNESS SRL▼ 5 | Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti | 77,7 %▲ 13,6 % | ▲ 13,6 % | 1,1 mil. RON | |
| 14 | 14.CENTRUL DE PODOLOGIE AHILE SRL▲ 14 | Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti | 77,2 %▲ 29,4 % | ▲ 29,4 % | 655,9 K RON | |
| 15 | 15.GOOD BRAIN S.R.L.nou | Bucureşti Sectorul 4, Bucureşti | 74,2 %▲ 4.775,4 % | ▲ 4.775,4 % | 461,2 K RON | |
| 16 | 16.PHOENIX DERM CLINIC S.R.L.nou | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 73,9 %▲ 0,1 % | ▲ 0,1 % | 58,7 K RON | |
| 17 | 17.BEST KINETOTHERAPY SRLnou | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 71,3 %▲ 40,1 % | ▲ 40,1 % | 45,4 K RON | |
| 18 | 18.CENTRUL DE RECUPERARE MEDICALĂ SFÂNTUL ANTONIE SRL▲ 21 | Bucureşti Sectorul 4, Bucureşti | 70,7 %▲ 58,1 % | ▲ 58,1 % | 587,1 K RON | |
| 19 | 19.GENEKOR MEDICAL S.R.L.nou | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 69,5 %▲ 79,1 % | ▲ 79,1 % | 1,4 mil. RON | |
| 20 | 20.INSPIRING MOMENTS S.R.L.nou | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 64,7 %▲ 42,2 % | ▲ 42,2 % | 132,3 K RON | |
| 21 | 21.MED EXPERT SRL▲ 111 | Bucureşti Sectorul 4, Bucureşti | 62,9 %▲ 36 % | ▲ 36 % | 749,8 K RON | |
| 22 | 22.FIZIOLIFE ESTETIQUE SRL▲ 7 | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 61,1 %▲ 42,8 % | ▲ 42,8 % | 222,9 K RON | |
| 23 | 23.SPECTRUM ECO MED SRL▼ 6 | Bucureşti Sectorul 5, Bucureşti | 59,3 %▲ 6,7 % | ▲ 6,7 % | 373,8 K RON | |
| 24 | 24.BASIC MEDICAL CENTER MARIA S.R.L.nou | Bucureşti Sectorul 5, Bucureşti | 58,1 %▲ 29,4 % | ▲ 29,4 % | 193,5 K RON | |
| 25 | 25.EASTERN BIOLOGIX SRLnou | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 57,3 %▲ 19,3 % | ▲ 19,3 % | 949,4 K RON | |
| 26 | 26.RA FIZIOMED SRL▲ 7 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 57,2 %▲ 39 % | ▲ 39 % | 458,4 K RON | |
| 27 | 27.LOTUS MEDICAL CARE S.R.L.▼ 24 | Bucureşti Sectorul 5, Bucureşti | 57 %▲ 2,6 % | ▲ 2,6 % | 12,1 K RON | |
| 28 | 28.TOTAL PHYSIO S.R.L.nou | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 54,9 %▲ 16,7 % | ▲ 16,7 % | 292 K RON | |
| 29 | 29.DETOXNUTRIFIT S.R.L.nou | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 53,1 %▲ 363,3 % | ▲ 363,3 % | 647,1 K RON | |
| 30 | 30.SPARD TEAM PRIM AJUTOR SRL▲ 144 | Bucureşti Sectorul 6, Bucureşti | 53 %▼ 12 % | ▼ 12 % | 42,3 K RON | |
| 31 | 31.DIGITAL DIAGNOSTIC SRL▲ 19 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 52,6 %▲ 31,4 % | ▲ 31,4 % | 817,3 K RON | |
| 32 | 32.FOCH NEUROMEDICA S.R.L.nou | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 52,6 %▼ 7,7 % | ▼ 7,7 % | 623 K RON | |
| 33 | 33.HEMOLAB CLINIC S.R.L.nou | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 52,2 %▼ 21,6 % | ▼ 21,6 % | 329,1 K RON | |
| 34 | 34.KINETO MEDICAL HEALTH SRL▼ 27 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 50,7 %▲ 34,9 % | ▲ 34,9 % | 1,8 mil. RON | |
| 35 | 35.SINO NATUR S.R.L.▲ 26 | Bucureşti Sectorul 4, Bucureşti | 49,3 %▲ 74,5 % | ▲ 74,5 % | 353,2 K RON | |
| 36 | 36.PHYSIO PERFORMANCE S.R.L.nou | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 46,9 %▲ 7,8 % | ▲ 7,8 % | 642,9 K RON | |
| 37 | 37.DIOGEN MEDICAL EXPERT SRLnou | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 45,4 %▲ 46 % | ▲ 46 % | 357,1 K RON | |
| 38 | 38.FLOWMEDLAB SRLnou | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 45 %— | — | 225,2 K RON | |
| 39 | 39.MG OPTIC EXPERT S.R.L.▲ 14 | Bucureşti Sectorul 6, Bucureşti | 44,6 %▲ 65,7 % | ▲ 65,7 % | 106,3 K RON | |
| 40 | 40.DEEA CLINIC FARM SRL▲ 55 | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 44,2 %▲ 48 % | ▲ 48 % | 331,4 K RON | |
| 41 | 41.PRIORITY COACHING SRL▼ 3 | Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti | 44,1 %▲ 65 % | ▲ 65 % | 85,4 K RON | |
| 42 | 42.KINETO STIM SRLnou | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 44 %▲ 180,1 % | ▲ 180,1 % | 110,7 K RON | |
| 43 | 43.LABSTORE CONSULTANCY S.R.L.▼ 22 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 42,5 %▲ 58,5 % | ▲ 58,5 % | 194,4 K RON | |
| 44 | 44.ROYAL MEDICAL SERVICES SRL▲ 79 | Bucureşti Sectorul 5, Bucureşti | 42 %▲ 61,3 % | ▲ 61,3 % | 370,4 K RON | |
| 45 | 45.IUVOMED CARE S.R.L.nou | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 40,2 %▲ 5,6 % | ▲ 5,6 % | 279,3 K RON | |
| 46 | 46.WELLGYN S.R.L.nou | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 40 %▲ 18,8 % | ▲ 18,8 % | 123,7 K RON | |
| 47 | 47.HOLISTIC MED CLINIC S.R.L.nou | Bucureşti Sectorul 4, Bucureşti | 39,1 %▲ 11,7 % | ▲ 11,7 % | 172,3 K RON | |
| 48 | 48.KINETO DEMA GROUP SRL▲ 81 | Bucureşti Sectorul 6, Bucureşti | 38,7 %▲ 6,7 % | ▲ 6,7 % | 626,5 K RON | |
| 49 | 49.TUNIC BIOLAB S.R.L.nou | Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti | 37,8 %▼ 83,6 % | ▼ 83,6 % | -370,4 K RON | |
| 50 | 50.AMS LABORATOR GENETIC SRL▼ 48 | Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti | 37,6 %▲ 17,2 % | ▲ 17,2 % | -3,2 mil. RON | |
| 51 | 51.THE GOOD CHIROPRACTOR S.R.L.nou | Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti | 37,6 %▲ 223,2 % | ▲ 223,2 % | 192 K RON | |
| 52 | 52.FIZIO - LIFE MEDICA SRL▼ 25 | Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti | 37,6 %▲ 17,6 % | ▲ 17,6 % | 453,7 K RON | |
| 53 | 53.BIOMED SCAN SRLnou | Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti | 37,5 %▲ 23,2 % | ▲ 23,2 % | 4,2 mil. RON | |
| 54 | 54.GIULIA MED INC SRL▲ 26 | Bucureşti Sectorul 6, Bucureşti | 37,4 %▲ 102,4 % | ▲ 102,4 % | 586,9 K RON | |
| 55 | 55.MEDICALMA VISION SRL▼ 45 | Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti | 37,1 %▲ 8,3 % | ▲ 8,3 % | 1,2 mil. RON | |
| 56 | 56.CENTRUL DE RECUPERARE MEDICALĂ RMFB SRL▲ 7 | Bucureşti Sectorul 6, Bucureşti | 37,1 %▲ 47,1 % | ▲ 47,1 % | 289,2 K RON | |
| 57 | 57.ROVAS MEDICAL CENTRE SRL▲ 61 | Bucureşti Sectorul 5, Bucureşti | 37 %▲ 43,6 % | ▲ 43,6 % | 333,4 K RON | |
| 58 | 58.AMC IMAGISTIC SRL▼ 34 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 36,7 %▲ 21,7 % | ▲ 21,7 % | 2 mil. RON | |
| 59 | 59.LABORATORUL EXPRESS DE OPTICA S.R.L.▼ 43 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 36,5 %▲ 41,2 % | ▲ 41,2 % | 330,9 K RON | |
| 60 | 60.TERAPIE PENTRU MIȘCARE LIBERĂ SRL▼ 35 | Bucureşti Sectorul 4, Bucureşti | 36 %▲ 26,4 % | ▲ 26,4 % | 302,4 K RON | |
| 61 | 61.CENTRUL MEDICAL SFÂNTUL TEODOSIE S.R.L.▲ 58 | Bucureşti Sectorul 6, Bucureşti | 35,7 %▲ 47,8 % | ▲ 47,8 % | 244 K RON | |
| 62 | 62.ONCO TEAM DIAGNOSTIC S.R.L.▲ 3 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 35,5 %▲ 24,6 % | ▲ 24,6 % | 2,5 mil. RON | |
| 63 | 63.YTS-DENTAL VIEW PROGRESULUI S.R.L.▼ 54 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 35,5 %▲ 7,1 % | ▲ 7,1 % | 271 K RON | |
| 64 | 64.PELIMEDICA SRL▲ 49 | Bucureşti Sectorul 6, Bucureşti | 35,2 %▲ 55,8 % | ▲ 55,8 % | 351,4 K RON | |
| 65 | 65.REI ALTERNATIVE CENTER S.R.L.▲ 6 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 35,1 %▲ 18,5 % | ▲ 18,5 % | 33,1 K RON | |
| 66 | 66.DINAMIC EQUILIBRIUM SRL▲ 22 | Bucureşti Sectorul 4, Bucureşti | 34,8 %▲ 33,6 % | ▲ 33,6 % | 30,5 K RON | |
| 67 | 67.RADICAL OPTIC SRL▼ 8 | Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti | 34,7 %▲ 33,5 % | ▲ 33,5 % | 235,2 K RON | |
| 68 | 68.MEDIKUS EFECT SRL▲ 69 | Bucureşti Sectorul 6, Bucureşti | 34,5 %▲ 7,9 % | ▲ 7,9 % | 484,5 K RON | |
| 69 | 69.SPORT CARE SRL▼ 26 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 33,9 %▼ 4,7 % | ▼ 4,7 % | 122,4 K RON | |
| 70 | 70.CENTRUL FLORENTINA MATEESCU SRLnou | Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti | 33,7 %▲ 9,4 % | ▲ 9,4 % | -25,8 K RON | |
| 71 | 71.MEDIC ART LAB SRL▲ 67 | Bucureşti Sectorul 6, Bucureşti | 33,7 %▲ 58 % | ▲ 58 % | 21 K RON | |
| 72 | 72.IMAMED TECH SRL▲ 7 | Bucureşti Sectorul 6, Bucureşti | 33,4 %▲ 31,3 % | ▲ 31,3 % | -228,5 K RON | |
| 73 | 73.HE DA LIANG IMPEX SRL▼ 19 | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 33 %▲ 15,8 % | ▲ 15,8 % | 96,5 K RON | |
| 74 | 74.ULTRA WELLNESS MED S.R.L.nou | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 32,6 %▲ 11,5 % | ▲ 11,5 % | 265,9 K RON | |
| 75 | 75.BIODEV MEDICAL CENTER SRL▼ 23 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 31,8 %▲ 20 % | ▲ 20 % | 178,5 K RON | |
| 76 | 76.GAUSS CLINICS SRL▼ 35 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 31,6 %▲ 22,3 % | ▲ 22,3 % | 776,6 K RON | |
| 77 | 77.AURORA MEDICAL SUPPORT S.A.nou | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 31,2 %▼ 48 % | ▼ 48 % | 199,4 K RON | |
| 78 | 78.EGO EMBRYO CARE S.R.L.nou | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 30,5 %▲ 19,1 % | ▲ 19,1 % | 166,9 K RON | |
| 79 | 79.CENTRUL MEDICAL DE RECUPERARE DARIN SRLnou | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 29,8 %▲ 62 % | ▲ 62 % | -10,3 K RON | |
| 80 | 80.IDEAL CREATIVE SOLUTIONS S.R.L.nou | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 29,3 %▲ 3,7 % | ▲ 3,7 % | 638 RON | |
| 81 | 81.MEDICAL VISION OPTIX GRUP SRL▲ 4 | Bucureşti Sectorul 6, Bucureşti | 29,3 %▲ 13,7 % | ▲ 13,7 % | 328,8 K RON | |
| 82 | 82.DISCOVERY CLINIC SRL▼ 33 | Bucureşti Sectorul 4, Bucureşti | 28,5 %▲ 20,1 % | ▲ 20,1 % | 677,2 K RON | |
| 83 | 83.OPTIVISTA CONSULT S.R.L.nou | Bucureşti Sectorul 4, Bucureşti | 28,5 %▼ 2,4 % | ▼ 2,4 % | 42,9 K RON | |
| 84 | 84.CACTUS HEALTH SRL▲ 22 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 28,5 %▲ 26 % | ▲ 26 % | 121,3 K RON | |
| 85 | 85.MEDY SPORT LINE SRL▼ 4 | Bucureşti Sectorul 5, Bucureşti | 28,4 %▲ 13,5 % | ▲ 13,5 % | -1,4 mil. RON | |
| 86 | 86.PROFILE RX RADIOLOGIQUE SRL▲ 58 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 27,6 %▲ 51,8 % | ▲ 51,8 % | 31,2 K RON | |
| 87 | 87.SES CENTRUL DE RECUPERARE, MEDICINĂ FIZICĂ ŞI BALNEOLOGIE SRL▲ 4 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 26,9 %▲ 28,6 % | ▲ 28,6 % | 566,4 K RON | |
| 88 | 88.ALEXIS MEDICAL COMPLEX SRL▼ 19 | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 26,9 %▲ 3,4 % | ▲ 3,4 % | 793,1 K RON | |
| 89 | 89.IRIDENT SRL▲ 100 | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 26,7 %▲ 44,5 % | ▲ 44,5 % | 109 K RON | |
| 90 | 90.ELSE MEDICAL SRL▼ 48 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 26,7 %▲ 38,6 % | ▲ 38,6 % | 984 RON | |
| 91 | 91.STEM SURE BIOBANK S.R.L.nou | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 26,2 %▼ 12,5 % | ▼ 12,5 % | -55,9 K RON | |
| 92 | 92.EVER GREEN NATURAL SRL▼ 35 | Bucureşti Sectorul 5, Bucureşti | 25,4 %▲ 34,2 % | ▲ 34,2 % | 412 K RON | |
| 93 | 93.NEUROVIVA SRL▼ 35 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 25,3 %▲ 7,1 % | ▲ 7,1 % | 50,2 K RON | |
| 94 | 94.ALTERMED SOLUTIONS S.R.L.nou | Bucureşti Sectorul 5, Bucureşti | 25,2 %▲ 22 % | ▲ 22 % | 69,2 K RON | |
| 95 | 95.BORRELIA CENTRUM SRL▼ 29 | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 25,2 %▲ 28,8 % | ▲ 28,8 % | 698,1 K RON | |
| 96 | 96.CENTRUL EXCELENŢA S.R.L.▼ 49 | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 24,7 %▲ 9,3 % | ▲ 9,3 % | 164,5 K RON | |
| 97 | 97.CENTRUL PENTRU COMUNICARE LOGOS SRLnou | Bucureşti Sectorul 4, Bucureşti | 24,5 %— | — | 167,4 K RON | |
| 98 | 98.MEDICINE PARK SRL▼ 84 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 24,3 %▼ 31,1 % | ▼ 31,1 % | 620,6 K RON | |
| 99 | 99.EMBRYO LAB SRL▼ 7 | Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti | 24,3 %▲ 9,9 % | ▲ 9,9 % | 336,8 K RON | |
| 100 | 100.SPORT PERFORMANCE CONSULTING SRLnou | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 24,3 %▲ 29,9 % | ▲ 29,9 % | 31,4 K RON |