COMERCIAL.ro

Top 100 firme — Construcții, Botoșani după creștere pe 3 ani (CAGR) în 2018

88 de firme au îndeplinit criteriile de eligibilitate pentru acest top. Pragul de intrare în top este 0,5 %, iar liderul atinge 256,2 %.

FirmăCAGR 3 ani
AMERICAN INVEST GROUP SRL=256,2 %▲ 140,9 %
SERGIU AVANTAGE CONSTRUCT SRLnou205 %▲ 369,2 %
INTELITECH GROUP SRL▲ 2124,9 %▲ 234,5 %
CIPRIANI SRLnou97,1 %▼ 9 %
MAXIM SPECIAL CONSTRUCT SRL▲ 991,7 %▲ 177,7 %
NORDIC URBANTEC SRLnou81,7 %▲ 16,7 %
INTELITECH SRLnou76,7 %▲ 317 %
MPA ALFA CONSTRUCT PLACE SRLnou75 %▼ 23,9 %
LAROX WOOD HOUSE SRLnou74,5 %▼ 1,8 %
CONSPROIECT M SRL▼ 470,4 %▲ 83,4 %
HOME DREAM SRL▲ 1867,5 %▲ 158,8 %
GIDAREX SRLnou63,8 %▲ 47,6 %
ETAREZISTCON SRLnou59,6 %▲ 112,2 %
FLORYCRYN BUNGUSTO SRL▲ 2157,6 %▲ 28,4 %
GALAN SPECIAL CONSTRUCT SRLnou57,5 %▲ 913,8 %
FORTUNA BUILDING SRL▼ 1455,5 %▲ 15,1 %
CINDIA SRLnou52,4 %▼ 8 %
ANTOSAN LUCKY HOLDING SRLnou51,8 %▲ 223,3 %
AZKABAN SRLnou49,7 %▼ 4,8 %
STANDARD GARANT SRLnou49,7 %▲ 455,7 %
GAFCO CONSTRUCT SRL▲ 146 %▲ 95,9 %
ECOENERGY ENGINEERING SRLnou45,4 %—
CORNELL'S TEHNIC CONSTRUCT SRLnou43,8 %▲ 224,6 %
OCEANIC SRLnou43,5 %▼ 22,2 %
SPIRU MAR SRL▲ 840,8 %▲ 112,5 %
FRIGO-STAR SRL▲ 1639,2 %▲ 85,5 %
BIARAL SRL▼ 638,6 %▲ 63 %
MATI COM SRL▼ 1536,4 %▲ 11,4 %
D&D CONSTRUCT SRL▲ 1635,5 %▲ 34,6 %
ELIENA EPCON SRL▼ 2134,4 %▲ 11,5 %
VASCO INSTA SRL▲ 2633,8 %▲ 85,2 %
TRIOCONSTRUCT SRL▼ 533,4 %▲ 68,9 %
CONDECOR ART SRL▼ 2532,6 %▼ 40,9 %
GROUP EXTRA SRL▼ 429,6 %▲ 23,3 %
CONSJARDIN'S SRL▲ 1929,5 %▲ 52,4 %
ABC-CON-INTERNAŢIONAL SRLnou28,7 %—
COMPAT SRLnou26,9 %▲ 25,7 %
CESAD ELECTRIC SRL▲ 1126,2 %▲ 0,9 %
SANGRUP EXPERT S.R.L.nou25,5 %▲ 1.697,8 %
IDEEA WIC SRLnou25,1 %▲ 89,2 %
RITMO CONSTRUCT SRL▲ 3325 %▲ 19,9 %
ORIZONT-PROIECT SRLnou24,9 %▲ 51,7 %
VANITANIX SRLnou23,9 %▼ 60,4 %
BRAV IMPEX SRLnou21,4 %▲ 47,8 %
BISET GRUP SRLnou21,4 %▲ 75,4 %
CALINDU PRO SRL▲ 1220,8 %▲ 47,4 %
ERICON SRLnou20,5 %▲ 30,3 %
ASICONS SRL▲ 2019,9 %▲ 88,2 %
TUDOR ELECTRIC GRUP SRL▼ 918,2 %▲ 58,4 %
AQVIS SRL▼ 3317,9 %▼ 10,7 %
COLSTRADE COLDRUM SRLnou17,3 %▼ 13,8 %
STELCAT-CONSTRUCT SRL▼ 2116,5 %▲ 6,6 %
ELEGANT GLOB SRL▼ 2716,1 %▲ 41,6 %
FORESTPRIEST SRLnou15,6 %▲ 71,7 %
ABS-BUILD SYSTEM SRL▲ 2014,4 %▲ 70 %
ELECTRO-PRIMA SRL▼ 913,5 %▲ 80,8 %
ADVAN CONSTRUCŢII SRLnou11,6 %▲ 384,7 %
DIADECOR SRLnou11,5 %▲ 26,9 %
GRYSOM BUILDS SRL▲ 1411,2 %▲ 95,7 %
BUMERANG EFECT SRL▼ 2411,2 %▼ 4,4 %
REB GLASS SRL▼ 1811,2 %▼ 6,2 %
BINAPE CONSTRUCT GRUP SRL▼ 5911,1 %▼ 48,7 %
VENT INSTAL SRL=10,9 %▲ 30,7 %
ELPROEX SA▼ 4010,8 %▲ 26,7 %
MEŞTERUL MANOLE SRLnou10,4 %▲ 39 %
SIGMA INSTALGAZ SRL▼ 149,2 %▼ 10,3 %
EOLOS ENERGY CONCEPT SRL▼ 269 %▲ 18,1 %
STE CONSTRUCŢII SRLnou7,6 %▲ 51,9 %
BAZATU GOLD COMPANY SRLnou7,5 %▲ 42,4 %
R & Z ASCON SRL▼ 556,2 %▲ 22,4 %
SEBIANA SRL▼ 126,1 %▲ 7 %
CONSAGRO SRLnou6 %▲ 7,6 %
SOFIEA IMPEX SRLnou5,9 %▲ 115,4 %
METAL STIL SRL▼ 215,4 %▼ 9,5 %
RO-GAMI-CON SRLnou5,2 %▲ 5 %
SANITERMO LUX SRLnou4,5 %▼ 15,2 %
AGOS CONSTRUCŢII SRLnou4,4 %▼ 16,7 %
GAMA SERVICE SRL▼ 223,7 %▲ 27,1 %
TOTAL INVEST GRUP SRL▼ 403,6 %▼ 4 %
AST PÎNZARIU SRL▼ 623,6 %▲ 78,9 %
ANA ARHITECTURĂ & CONSTRUCŢII SRLnou3,1 %▲ 11,1 %
CONTROL AIR COMPANY SRLnou2,7 %▼ 0,2 %
ALERO SRL▼ 222,5 %▲ 16,4 %
REZISTENT CONSTRUCT PROIECT SRL▼ 772,3 %▼ 7,2 %
TAC EDIL VICENZO SRL▼ 161,4 %▲ 13,8 %
DOMACO SRLnou0,9 %▲ 63,1 %
LIFTUL SRLnou0,8 %▲ 3,1 %
MERIDIAN SRL▼ 540,5 %▲ 23,6 %

Codurile CAEN din construcții — Botoșani

CAEN 4120
Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
302 firme · 1,2 mld. RON
CAEN 4221
Lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru fluide
18 firme · 958,9 mil. RON
CAEN 4211
Lucrări de construcții a drumurilor și autostrăzilor
18 firme · 342,7 mil. RON
CAEN 4321
Lucrări de instalații electrice
82 firme · 196 mil. RON
CAEN 4100
Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
104 firme · 193,5 mil. RON
CAEN 4222
Lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru electricitate și telecomunicații
4 firme · 52,9 mil. RON
CAEN 4322
Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat
63 firme · 48,8 mil. RON
CAEN 4329
Alte lucrări de instalații pentru construcții
15 firme · 42,7 mil. RON
CAEN 4339
Alte lucrări de finisare
5 firme · 21,9 mil. RON
CAEN 4332
Lucrări de tâmplărie și dulgherie
25 firme · 20,7 mil. RON
CAEN 4399
Alte lucrări speciale de construcții n.c.a.
31 firme · 15,5 mil. RON
CAEN 4333
Lucrări de pardosire și placare a pereților
33 firme · 13,8 mil. RON
CAEN 4391
Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții
12 firme · 12,8 mil. RON
CAEN 4334
Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri
24 firme · 9,7 mil. RON
CAEN 4312
Lucrări de pregătire a terenului
27 firme · 8,9 mil. RON
CAEN 4324
Alte lucrări de instalații pentru construcții
4 firme · 3,3 mil. RON
CAEN 4331
Lucrări de ipsoserie
10 firme · 2,8 mil. RON
CAEN 4110
Dezvoltare (promovare) imobiliară
8 firme · 2,3 mil. RON
CAEN 4341
Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții
3 firme · 1,8 mil. RON
CAEN 4313
Lucrări de foraj și sondaj pentru construcții
5 firme · 1,7 mil. RON
CAEN 4335
Alte lucrări de finisare
2 firme · 1,7 mil. RON
CAEN 4311
Lucrări de demolare a construcțiilor
3 firme · 190,5 K RON
CAEN 4299
Lucrări de construcții a altor proiecte inginerești n.c.a
3 firme · 0 RON
CAEN 4213
Construcția de poduri și tuneluri
1 firme · 0 RON

Căutare

Caută firme, persoane, dosare, mențiuni din Monitorul Oficial sau mărci