Top 100 firme — IT și comunicații, Suceava după cifră de afaceri în 2022
550 de firme au îndeplinit criteriile de eligibilitate pentru acest top. Primele 100 cumulează 156,7 mil. RON. Pragul de intrare în top este 405,1 K RON, iar liderul atinge 21,3 mil. RON.
Cifră de afaceriProfit netAngajațiMarjă netăCapitaluriDatoriiPierderiCreștere YoYCreștere pe 3 ani (CAGR)Lichiditate ridicatăScădere cifră de afaceriFirme noi
| # | Firmă | Localitate | Cifră de afaceri | Variație | Tendință | Profit net |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1.EXPERTWARE SRL= | Municipiul Suceava, Suceava | 21,3 mil. RON▲ 27,9 % | ▲ 27,9 % | 6,7 mil. RON | |
| 2 | 2.FIDESYS MOBILE S.R.L.nou | Municipiul Fălticeni, Suceava | 8,7 mil. RON— | — | 686,8 K RON | |
| 3 | 3.ADI CENTER SRL▼ 1 | Municipiul Vatra Dornei, Suceava | 6,1 mil. RON▼ 3,7 % | ▼ 3,7 % | 7,5 K RON | |
| 4 | 4.YOUR CONSULTING SRL▼ 1 | Sat Lisaura, Comuna Ipoteşti, Suceava | 5,9 mil. RON▲ 3,6 % | ▲ 3,6 % | 2,4 mil. RON | |
| 5 | 5.BE SMARTDEV S.R.L.▲ 11 | Sat Frătăuţii Noi, Comuna Frătăuţii Noi, Suceava | 5,3 mil. RON▲ 173,7 % | ▲ 173,7 % | 2,8 mil. RON | |
| 6 | 6.MOMENTE UNICE SRL▲ 8 | Municipiul Vatra Dornei, Suceava | 4,9 mil. RON▲ 133,8 % | ▲ 133,8 % | 3,7 mil. RON | |
| 7 | 7.SOLUTIONS DEVELOPMENT GROUP SRL▼ 3 | Municipiul Suceava, Suceava | 4,9 mil. RON▲ 1,1 % | ▲ 1,1 % | 2 mil. RON | |
| 8 | 8.STAR IMPULS SRL▲ 1 | Sat Baia, Comuna Baia, Suceava | 4,3 mil. RON▲ 31,7 % | ▲ 31,7 % | 103,7 K RON | |
| 9 | 9.IMS MAXIMS SRL▼ 2 | Municipiul Suceava, Suceava | 4,3 mil. RON▲ 11,3 % | ▲ 11,3 % | 60,6 K RON | |
| 10 | 10.JUST PLUS SRL= | Municipiul Suceava, Suceava | 3,9 mil. RON▲ 27,2 % | ▲ 27,2 % | 2,5 mil. RON | |
| 11 | 11.SOLUTIONS DEVELOPMENT GROUP PARTNERS S.R.L.▲ 6 | Municipiul Suceava, Suceava | 3,4 mil. RON▲ 79,6 % | ▲ 79,6 % | 3,1 mil. RON | |
| 12 | 12.INFO MENTOR SRL▲ 1 | Loc. Voroneţ, Oraş Gura Humorului, Suceava | 3,2 mil. RON▲ 42,4 % | ▲ 42,4 % | 497,3 K RON | |
| 13 | 13.CMC IT SYSTEMS S.R.L.▼ 8 | Municipiul Suceava, Suceava | 2,8 mil. RON▼ 31 % | ▼ 31 % | 968,4 K RON | |
| 14 | 14.INTERPRESS SRL▼ 3 | Municipiul Suceava, Suceava | 2,8 mil. RON▲ 2,1 % | ▲ 2,1 % | 1,6 K RON | |
| 15 | 15.LOGICAL PURE MINDS S.R.L.▲ 14 | Municipiul Suceava, Suceava | 2,8 mil. RON▲ 206,7 % | ▲ 206,7 % | 730,6 K RON | |
| 16 | 16.AUTOMATIST S.R.L.▲ 4 | Municipiul Rădăuţi, Suceava | 2,7 mil. RON▲ 77 % | ▲ 77 % | 166,2 K RON | |
| 17 | 17.SONIC INTERNET SRL▲ 1 | Municipiul Suceava, Suceava | 2,3 mil. RON▲ 26,9 % | ▲ 26,9 % | 444,7 K RON | |
| 18 | 18.THINKBERRY S.R.L.▼ 6 | Loc. Siret, Oraş Siret, Suceava | 2,3 mil. RON▼ 17,5 % | ▼ 17,5 % | 2,2 mil. RON | |
| 19 | 19.PSP MARKETING S.R.L.▲ 5 | Sat Ilişeşti, Comuna Ilişeşti, Suceava | 2,2 mil. RON▲ 96,1 % | ▲ 96,1 % | 1,6 mil. RON | |
| 20 | 20.CHAINSOFT FINANCIAL S.R.L.▲ 171 | Oraş Liteni, Suceava | 2,2 mil. RON▲ 1.870,5 % | ▲ 1.870,5 % | 2,1 mil. RON | |
| 21 | 21.KETEKCLOUD SOLUTIONS S.R.L.▼ 15 | Municipiul Suceava, Suceava | 2 mil. RON▼ 49,1 % | ▼ 49,1 % | 1,7 mil. RON | |
| 22 | 22.POWERTRACE SRLnou | Municipiul Suceava, Suceava | 2 mil. RON▼ 16,3 % | ▼ 16,3 % | 360,2 K RON | |
| 23 | 23.UNKNOWN LEVEL SRL▼ 8 | Municipiul Rădăuţi, Suceava | 1,9 mil. RON▼ 3,4 % | ▼ 3,4 % | 529,2 K RON | |
| 24 | 24.NOVAONE S.R.L.▲ 45 | Sat Şcheia, Comuna Şcheia, Suceava | 1,6 mil. RON▲ 335 % | ▲ 335 % | 70,9 K RON | |
| 25 | 25.VIDEOWORKS PICTURES S.R.L.▲ 1 | Municipiul Suceava, Suceava | 1,6 mil. RON▲ 54 % | ▲ 54 % | 1,1 mil. RON | |
| 26 | 26.ON OBLIC SRL▼ 4 | Sat Lisaura, Comuna Ipoteşti, Suceava | 1,5 mil. RON▲ 21,4 % | ▲ 21,4 % | 304,4 K RON | |
| 27 | 27.TIPOART SRL= | Loc. Văratec, Oraş Salcea, Suceava | 1,5 mil. RON▲ 48,9 % | ▲ 48,9 % | 31,3 K RON | |
| 28 | 28.SISTEM CONECT SRL▼ 7 | Municipiul Suceava, Suceava | 1,4 mil. RON▲ 0,4 % | ▲ 0,4 % | 380,1 K RON | |
| 29 | 29.RED NUMBERS S.R.L.nou | Municipiul Rădăuţi, Suceava | 1,4 mil. RON— | — | — | 1,3 mil. RON |
| 30 | 30.JERRY TECHNOLOGIES S.R.L.nou | Municipiul Rădăuţi, Suceava | 1,3 mil. RON— | — | — | 1,3 mil. RON |
| 31 | 31.HVM SRL▼ 8 | Sat Stulpicani, Comuna Stulpicani, Suceava | 1,2 mil. RON▲ 3,3 % | ▲ 3,3 % | 605,7 K RON | |
| 32 | 32.APPSOLVING S.R.L.▼ 4 | Sat Prisaca Dornei, Comuna Vama, Suceava | 1,2 mil. RON▲ 26,6 % | ▲ 26,6 % | 417,7 K RON | |
| 33 | 33.RAISIS GROUP S.R.L.▲ 1 | Municipiul Suceava, Suceava | 1,1 mil. RON▲ 34,9 % | ▲ 34,9 % | 275,8 K RON | |
| 34 | 34.TIMEXPERT CONSULTING SRL▼ 4 | Municipiul Suceava, Suceava | 1,1 mil. RON▲ 23,2 % | ▲ 23,2 % | 169,8 K RON | |
| 35 | 35.MOTANICA WEB S.R.L.▼ 2 | Municipiul Suceava, Suceava | 1 mil. RON▲ 26,2 % | ▲ 26,2 % | 212,6 K RON | |
| 36 | 36.AGHETECH S.R.L.▲ 45 | Municipiul Suceava, Suceava | 903,2 K RON▲ 174,3 % | ▲ 174,3 % | 529,9 K RON | |
| 37 | 37.CITYSOFT SERVICE SRL▲ 1 | Municipiul Câmpulung Moldovenesc, Suceava | 898,3 K RON▲ 18,6 % | ▲ 18,6 % | 96,5 K RON | |
| 38 | 38.COSMOS TECHNOLOGY RM S.R.L.▲ 2 | Sat Grămeşti, Comuna Grămeşti, Suceava | 846,7 K RON▲ 13,8 % | ▲ 13,8 % | 810,4 K RON | |
| 39 | 39.B.G.MEDIA SRL▼ 3 | Municipiul Suceava, Suceava | 833,3 K RON▲ 6,4 % | ▲ 6,4 % | 171,5 K RON | |
| 40 | 40.XXL MEDIA SRL▼ 5 | Municipiul Suceava, Suceava | 832,3 K RON▲ 5,9 % | ▲ 5,9 % | -28,3 K RON | |
| 41 | 41.ARCHITECTURE IQ DATA SRL▼ 33 | Municipiul Suceava, Suceava | 830,8 K RON▼ 75,6 % | ▼ 75,6 % | 73,6 K RON | |
| 42 | 42.BLUEBRIDGE ONE BUSINESS SOLUTIONS S.R.L.▲ 13 | Municipiul Suceava, Suceava | 820,2 K RON▲ 70,6 % | ▲ 70,6 % | 95,5 K RON | |
| 43 | 43.Q MINING SRL▲ 35 | Sat Ipoteşti, Comuna Ipoteşti, Suceava | 791,2 K RON▲ 130,4 % | ▲ 130,4 % | 158,9 K RON | |
| 44 | 44.TAGNET MOBI S.R.L.▼ 5 | Sat Tişăuţi, Comuna Ipoteşti, Suceava | 779,3 K RON▲ 3,1 % | ▲ 3,1 % | 396,2 K RON | |
| 45 | 45.IRYSNET S.R.L.nou | Sat Liteni, Comuna Moara, Suceava | 778,3 K RON— | — | 314 K RON | |
| 46 | 46.CS ENTANGLEMENT S.R.L.▲ 89 | Sat Ipoteşti, Comuna Ipoteşti, Suceava | 774,7 K RON▲ 277,8 % | ▲ 277,8 % | 726,8 K RON | |
| 47 | 47.CLIPA CODE FACTORY S.R.L.▲ 41 | Municipiul Suceava, Suceava | 757,7 K RON▲ 152,6 % | ▲ 152,6 % | 210,9 K RON | |
| 48 | 48.ZIZY DIGITAL TECHNOLOGIES S.R.L.nou | Municipiul Rădăuţi, Suceava | 753,5 K RON— | — | — | 461,1 K RON |
| 49 | 49.CRAI NOU SA▼ 7 | Municipiul Suceava, Suceava | 734 K RON▲ 3,5 % | ▲ 3,5 % | 9,1 K RON | |
| 50 | 50.GETOBYTE S.R.L.▲ 17 | Municipiul Suceava, Suceava | 708 K RON▲ 75 % | ▲ 75 % | 646,5 K RON | |
| 51 | 51.EXOMAX TECH S.R.L.▲ 11 | Municipiul Suceava, Suceava | 703,4 K RON▲ 66,7 % | ▲ 66,7 % | 310,9 K RON | |
| 52 | 52.HURTING HEADS TECHNOLOGIES S.R.L.▲ 90 | Municipiul Suceava, Suceava | 699,6 K RON▲ 269,5 % | ▲ 269,5 % | 676,7 K RON | |
| 53 | 53.DONOTSTACK WORKS S.R.L.▲ 74 | Sat Chiril, Comuna Crucea, Suceava | 690,4 K RON▲ 207,3 % | ▲ 207,3 % | 620,3 K RON | |
| 54 | 54.MICS SOFTWARE SRL▼ 9 | Municipiul Suceava, Suceava | 690,2 K RON▲ 7,6 % | ▲ 7,6 % | 79,8 K RON | |
| 55 | 55.CARROTSBOX S.R.L.▲ 28 | Municipiul Vatra Dornei, Suceava | 685,2 K RON▲ 111,3 % | ▲ 111,3 % | 593,4 K RON | |
| 56 | 56.LONG-TERM AUTOMOTIVE VISION S.R.L.nou | Municipiul Suceava, Suceava | 682,4 K RON— | — | — | 610,3 K RON |
| 57 | 57.SDG INFOPRIM S.R.L.▼ 38 | Municipiul Suceava, Suceava | 665,5 K RON▼ 59,3 % | ▼ 59,3 % | 338,5 K RON | |
| 58 | 58.CROMTEL MEDIA GROUP S.R.L.▼ 15 | Municipiul Rădăuţi, Suceava | 664,4 K RON▲ 2,7 % | ▲ 2,7 % | 20,2 K RON | |
| 59 | 59.FONNET COM SRL▼ 6 | Sat Ipoteşti, Comuna Ipoteşti, Suceava | 642,7 K RON▲ 30,9 % | ▲ 30,9 % | 121,3 K RON | |
| 60 | 60.ALPHA IT SOFT S.R.L.▲ 140 | Sat Mitocu Dragomirnei, Comuna Mitocu Dragomirnei, Suceava | 627,2 K RON▲ 533,7 % | ▲ 533,7 % | 86,3 K RON | |
| 61 | 61.TEVIA ITC S.R.L.▼ 4 | Municipiul Suceava, Suceava | 619 K RON▲ 36,3 % | ▲ 36,3 % | 524,8 K RON | |
| 62 | 62.CNB SOLUTIONS GLOBAL S.R.L.▲ 41 | Municipiul Suceava, Suceava | 606,5 K RON▲ 124,5 % | ▲ 124,5 % | 583 K RON | |
| 63 | 63.BUSINESS UPDATE S.R.L.▲ 74 | Municipiul Suceava, Suceava | 597,8 K RON▲ 200,3 % | ▲ 200,3 % | 547,9 K RON | |
| 64 | 64.SINY TELECOMMUNICATION S.R.L.nou | Municipiul Câmpulung Moldovenesc, Suceava | 596,8 K RON▲ 25,6 % | ▲ 25,6 % | 468,2 K RON | |
| 65 | 65.ECOM DIGITAL S.R.L.nou | Municipiul Suceava, Suceava | 596,3 K RON▲ 7,3 % | ▲ 7,3 % | 123,5 K RON | |
| 66 | 66.WARP CONNECTION SRL▼ 34 | Municipiul Suceava, Suceava | 562,5 K RON▼ 32 % | ▼ 32 % | 247,4 K RON | |
| 67 | 67.GLOCAL SOFT S.R.L.▼ 20 | Municipiul Suceava, Suceava | 555,3 K RON▼ 6,7 % | ▼ 6,7 % | 233,2 K RON | |
| 68 | 68.NOWSCRIPT S.R.L.▲ 58 | Oraş Vicovu de Sus, Suceava | 529,8 K RON▲ 135,7 % | ▲ 135,7 % | 404,1 K RON | |
| 69 | 69.INTER-MEDIA SRL▼ 18 | Municipiul Suceava, Suceava | 523,9 K RON▲ 2,9 % | ▲ 2,9 % | 18,6 K RON | |
| 70 | 70.EMER GRUP SRL▼ 9 | Municipiul Suceava, Suceava | 520,8 K RON▲ 22,8 % | ▲ 22,8 % | 501 K RON | |
| 71 | 71.CALIFORNIA HOLDING S.R.L.▼ 12 | Sat Sfântu Ilie, Comuna Şcheia, Suceava | 519,2 K RON▲ 17,8 % | ▲ 17,8 % | 69,2 K RON | |
| 72 | 72.INFOSEC MEDIA REPORTING SRL▼ 23 | Municipiul Fălticeni, Suceava | 515,8 K RON▼ 4,3 % | ▼ 4,3 % | 593,5 K RON | |
| 73 | 73.GHIDORA PRO CONSULTING S.R.L.nou | Sat Dorna-Arini, Comuna Dorna-Arini, Suceava | 515,3 K RON▲ 290,9 % | ▲ 290,9 % | 331,6 K RON | |
| 74 | 74.NETXPERT CONNECT S.R.L.▼ 3 | Municipiul Suceava, Suceava | 510,9 K RON▲ 43,7 % | ▲ 43,7 % | 356,6 K RON | |
| 75 | 75.DEVGEAR SOFTWARE S.R.L.▲ 7 | Sat Râşca, Comuna Râşca, Suceava | 510,2 K RON▲ 56,7 % | ▲ 56,7 % | 483,7 K RON | |
| 76 | 76.YELO TECHNOLOGIES S.R.L.▲ 29 | Municipiul Vatra Dornei, Suceava | 509,5 K RON▲ 99 % | ▲ 99 % | 185,3 K RON | |
| 77 | 77.HEXPRO MEDIA S.R.L.▼ 25 | Municipiul Suceava, Suceava | 500,3 K RON▼ 1,2 % | ▼ 1,2 % | 43,8 K RON | |
| 78 | 78.INSTANT PREST SRL▼ 22 | Municipiul Suceava, Suceava | 499,5 K RON▲ 9,8 % | ▲ 9,8 % | 154,3 K RON | |
| 79 | 79.PROMETEUS TECH SRL▲ 25 | Oraş Vicovu de Sus, Suceava | 492,1 K RON▲ 84,6 % | ▲ 84,6 % | 371,6 K RON | |
| 80 | 80.NBIS-SOLUTION SRL▲ 20 | Municipiul Suceava, Suceava | 490,3 K RON▲ 75,1 % | ▲ 75,1 % | 382,1 K RON | |
| 81 | 81.ALF SOLUTIONS FOR THE FUTURE S.R.L.▲ 278 | Sat Podu Coşnei, Comuna Coşna, Suceava | 490 K RON▲ 97.908,2 % | ▲ 97.908,2 % | 446 K RON | |
| 82 | 82.MGABRI CODE SOFT S.R.L.▲ 65 | Loc. Gura Humorului, Oraş Gura Humorului, Suceava | 487,7 K RON▲ 171,1 % | ▲ 171,1 % | 467,2 K RON | |
| 83 | 83.ROCLAMSOFT S.R.L.▼ 23 | Municipiul Suceava, Suceava | 487,5 K RON▲ 14,9 % | ▲ 14,9 % | 425,9 K RON | |
| 84 | 84.NEW TIMES MEDIA SRL▲ 44 | Municipiul Suceava, Suceava | 452,2 K RON▲ 105,4 % | ▲ 105,4 % | 321,3 K RON | |
| 85 | 85.EVOFORCE S.R.L.▼ 6 | Sat Dărmăneşti, Comuna Dărmăneşti, Suceava | 447,7 K RON▲ 32,9 % | ▲ 32,9 % | 331,5 K RON | |
| 86 | 86.DEVOPS SOLUTIONS S.R.L.▼ 40 | Sat Sfântu Ilie, Comuna Şcheia, Suceava | 446,5 K RON▼ 26,6 % | ▼ 26,6 % | 419,6 K RON | |
| 87 | 87.KETEK BUSINESS SOLUTIONS S.R.L.nou | Municipiul Suceava, Suceava | 442,3 K RON— | — | — | 420 K RON |
| 88 | 88.RUSU MEDICAL DEVICE AUTOMATION SOLUTIONS S.R.L.▲ 48 | Municipiul Câmpulung Moldovenesc, Suceava | 437 K RON▲ 114 % | ▲ 114 % | 386,1 K RON | |
| 89 | 89.PRILERUS S.R.L.▲ 83 | Municipiul Rădăuţi, Suceava | 435,7 K RON▲ 204,7 % | ▲ 204,7 % | 335,7 K RON | |
| 90 | 90.TWIN SOFT-CODE S.R.L.▲ 21 | Municipiul Vatra Dornei, Suceava | 434,1 K RON▲ 76,5 % | ▲ 76,5 % | 266,6 K RON | |
| 91 | 91.DABOSOFT TECHNOLOGIES S.R.L.▲ 102 | Municipiul Suceava, Suceava | 428,7 K RON▲ 294,9 % | ▲ 294,9 % | 256,6 K RON | |
| 92 | 92.SINERGO DATA ASSIST S.R.L.▲ 3 | Municipiul Fălticeni, Suceava | 428,1 K RON▲ 46,6 % | ▲ 46,6 % | 123,6 K RON | |
| 93 | 93.LINUX DEVOPS S.R.L.▼ 21 | Municipiul Câmpulung Moldovenesc, Suceava | 426,4 K RON▲ 20,4 % | ▲ 20,4 % | 346 K RON | |
| 94 | 94.WEBCO MEDIA S.R.L.▼ 29 | Municipiul Suceava, Suceava | 419 K RON▲ 1,9 % | ▲ 1,9 % | 25,8 K RON | |
| 95 | 95.DC FIBER HOME S.R.L.▼ 45 | Loc. Siret, Oraş Siret, Suceava | 419 K RON▼ 19,3 % | ▼ 19,3 % | 6 K RON | |
| 96 | 96.NATIV SOLUTION S.R.L.▼ 23 | Municipiul Suceava, Suceava | 418,4 K RON▲ 18,4 % | ▲ 18,4 % | 87,5 K RON | |
| 97 | 97.PATRISOFT OUTSOURCING S.R.L.nou | Municipiul Suceava, Suceava | 414,4 K RON— | — | 43,3 K RON | |
| 98 | 98.TECH INNOVATIVE SOLUTIONS S.R.L.▲ 100 | Municipiul Câmpulung Moldovenesc, Suceava | 413,5 K RON▲ 300,9 % | ▲ 300,9 % | 343,5 K RON | |
| 99 | 99.NET-TV SYSTEMS SRL▼ 74 | Municipiul Suceava, Suceava | 413,1 K RON▼ 63 % | ▼ 63 % | 478,4 K RON | |
| 100 | 100.GIROTEK SOFTWARE S.R.L.nou | Municipiul Suceava, Suceava | 405,1 K RON▲ 35,3 % | ▲ 35,3 % | 250,7 K RON |
Codurile CAEN din IT și comunicații — Suceava
CAEN 6201
Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)
208 firme · 103,5 mil. RON
CAEN 6220
Activități de consultanță în tehnologia informației și de management (gestiune și exploatare) a mijloacelor de calcul
15 firme · 46,8 mil. RON
CAEN 6210
Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)
105 firme · 36,3 mil. RON
CAEN 6290
Alte activități de servicii privind tehnologia informației
9 firme · 11,8 mil. RON
CAEN 6202
Activități de consultanță în tehnologia informației
37 firme · 10,6 mil. RON
CAEN 6311
Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe
34 firme · 8,8 mil. RON
CAEN 6310
Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe
23 firme · 7,7 mil. RON
CAEN 5829
Activități de editare a altor produse software
10 firme · 7,6 mil. RON
CAEN 6203
Activități de management (gestiune și exploatare) a mijloacelor de calcul
10 firme · 6,5 mil. RON
CAEN 5911
Activități de producție cinematografică, video și de programe de televiziune
36 firme · 5,8 mil. RON
CAEN 6120
Activități de telecomunicații prin rețele fără cablu (exclusiv prin satelit)
2 firme · 3,5 mil. RON
CAEN 6110
Activități de telecomunicații prin rețele cu cablu
9 firme · 3,4 mil. RON
CAEN 5813
Activități de editare a ziarelor
13 firme · 3,4 mil. RON
CAEN 6209
Alte activități de servicii privind tehnologia informației
17 firme · 3 mil. RON
CAEN 5812
Activități de editare de ghiduri, compendii, liste de adrese și similare
4 firme · 2,1 mil. RON
CAEN 6020
Activități de difuzare a programelor de televiziune
6 firme · 1,8 mil. RON
CAEN 6010
Activități de difuzare a programelor de radio
7 firme · 1,5 mil. RON
CAEN 6190
Alte activități de telecomunicații
12 firme · 1,4 mil. RON
CAEN 5819
Alte activități de editare
11 firme · 1,3 mil. RON
CAEN 5920
Activități de realizare a înregistrărilor audio și activități de editare muzicală
12 firme · 1,2 mil. RON
CAEN 6391
Activități ale agențiilor de știri
5 firme · 1,2 mil. RON
CAEN 5912
Activități de post-producție cinematografică, video și de programe de televiziune
8 firme · 987,5 K RON
CAEN 6399
Alte activități de servicii informaționale n.c.a.
3 firme · 859,4 K RON
CAEN 6039
Activități de distribuție a altor conținuturi
2 firme · 714,7 K RON
CAEN 6312
Activități ale portalurilor web
4 firme · 637,7 K RON
CAEN 6392
Alte activități de servicii informaționale n.c. a
1 firme · 285,8 K RON
CAEN 5914
Proiecția de filme cinematografice
1 firme · 195,8 K RON
CAEN 5811
Activități de editare a cărților
4 firme · 113,7 K RON