Top 100 firme — IT și comunicații, Suceava după capitaluri în 2025
608 de firme au îndeplinit criteriile de eligibilitate pentru acest top. Primele 100 cumulează 84,8 mil. RON. Pragul de intrare în top este 329 K RON, iar liderul atinge 10,4 mil. RON.
Cifră de afaceriProfit netAngajațiMarjă netăCapitaluriDatoriiPierderiCreștere YoYCreștere pe 3 ani (CAGR)Lichiditate ridicatăScădere cifră de afaceriFirme noi
| # | Firmă | Localitate | Capitaluri | Variație | Tendință | Profit net |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1.EXPERTWARE SRL= | Municipiul Suceava, Suceava | 10,4 mil. RON▲ 14,9 % | ▲ 14,9 % | 10,4 mil. RON | |
| 2 | 2.POWERTRACE SRL= | Municipiul Suceava, Suceava | 4,7 mil. RON▲ 9,7 % | ▲ 9,7 % | 416,2 K RON | |
| 3 | 3.SOLUTIONS DEVELOPMENT GROUP SRL▲ 3 | Municipiul Suceava, Suceava | 4,7 mil. RON▲ 88,9 % | ▲ 88,9 % | 4,5 mil. RON | |
| 4 | 4.YOUR CONSULTING SRL▲ 10 | Sat Lisaura, Comuna Ipoteşti, Suceava | 2,5 mil. RON▲ 66,1 % | ▲ 66,1 % | 6,3 mil. RON | |
| 5 | 5.CALIFORNIA HOLDING S.R.L.▼ 2 | Sat Sfântu Ilie, Comuna Şcheia, Suceava | 2,2 mil. RON▼ 48,5 % | ▼ 48,5 % | -2,1 mil. RON | |
| 6 | 6.NEW TIMES MEDIA SRL▲ 3 | Municipiul Suceava, Suceava | 1,9 mil. RON▼ 5,3 % | ▼ 5,3 % | -102,1 K RON | |
| 7 | 7.THINKBERRY S.R.L.▲ 18 | Loc. Siret, Oraş Siret, Suceava | 1,9 mil. RON▲ 103,9 % | ▲ 103,9 % | 1,9 mil. RON | |
| 8 | 8.SONIC INTERNET SRL▲ 3 | Municipiul Suceava, Suceava | 1,9 mil. RON▲ 4,4 % | ▲ 4,4 % | 492,7 K RON | |
| 9 | 9.BE SMARTDEV S.R.L.▲ 1 | Sat Frătăuţii Noi, Comuna Frătăuţii Noi, Suceava | 1,8 mil. RON▼ 9,8 % | ▼ 9,8 % | 456,8 K RON | |
| 10 | 10.SDG INFOPRIM S.R.L.▲ 9 | Municipiul Suceava, Suceava | 1,8 mil. RON▲ 62,5 % | ▲ 62,5 % | 1,8 mil. RON | |
| 11 | 11.CHAINSOFT FINANCIAL S.R.L.▼ 4 | Oraş Liteni, Suceava | 1,5 mil. RON▼ 31,7 % | ▼ 31,7 % | 1,5 mil. RON | |
| 12 | 12.PSP MARKETING S.R.L.▲ 9 | Sat Ilişeşti, Comuna Ilişeşti, Suceava | 1,3 mil. RON▲ 35,3 % | ▲ 35,3 % | 682,2 K RON | |
| 13 | 13.CRILIS COM SRL▲ 3 | Municipiul Rădăuţi, Suceava | 1,3 mil. RON▼ 3,2 % | ▼ 3,2 % | -44,2 K RON | |
| 14 | 14.INFO MENTOR SRL▼ 9 | Loc. Voroneţ, Oraş Gura Humorului, Suceava | 1,2 mil. RON▼ 50,3 % | ▼ 50,3 % | 336,7 K RON | |
| 15 | 15.INTELLIGENT SOFTWARE DEVELOPMENT S.R.L.▲ 15 | Municipiul Suceava, Suceava | 1,1 mil. RON▲ 41,2 % | ▲ 41,2 % | 436,1 K RON | |
| 16 | 16.EUROWEB SERVICE SRL▲ 611 | Municipiul Fălticeni, Suceava | 1,1 mil. RON— | — | 1,1 mil. RON | |
| 17 | 17.IMS MAXIMS SRL▲ 23 | Municipiul Suceava, Suceava | 1 mil. RON▲ 61,5 % | ▲ 61,5 % | 395,4 K RON | |
| 18 | 18.WARP CONNECTION SRL▲ 6 | Municipiul Suceava, Suceava | 971,2 K RON▲ 0,7 % | ▲ 0,7 % | -3,4 K RON | |
| 19 | 19.TIMEXPERT CONSULTING SRL▲ 14 | Municipiul Suceava, Suceava | 962,7 K RON▲ 25,5 % | ▲ 25,5 % | 220,4 K RON | |
| 20 | 20.VDI MES SOLUTIONS S.R.L.▲ 23 | Municipiul Câmpulung Moldovenesc, Suceava | 962,2 K RON▲ 61 % | ▲ 61 % | 962 K RON | |
| 21 | 21.TEVIA ITC S.R.L.▲ 73 | Municipiul Suceava, Suceava | 923,5 K RON▲ 130,3 % | ▲ 130,3 % | 923,2 K RON | |
| 22 | 22.SEVEN OF NINE S.R.L.▲ 12 | Municipiul Suceava, Suceava | 918,4 K RON▲ 24,1 % | ▲ 24,1 % | 918,1 K RON | |
| 23 | 23.AUTOMATIST S.R.L.▲ 5 | Municipiul Rădăuţi, Suceava | 892,4 K RON▲ 8,1 % | ▲ 8,1 % | 51,9 K RON | |
| 24 | 24.LONG-TERM AUTOMOTIVE VISION S.R.L.nou | Municipiul Suceava, Suceava | 833,5 K RON— | — | 570,8 K RON | |
| 25 | 25.MICS SOFTWARE SRL▲ 4 | Municipiul Suceava, Suceava | 789,2 K RON▲ 0,1 % | ▲ 0,1 % | 370,1 K RON | |
| 26 | 26.TENDERFY S.R.L.▲ 31 | Municipiul Suceava, Suceava | 777,6 K RON▲ 52,8 % | ▲ 52,8 % | 268,7 K RON | |
| 27 | 27.ARTIZAN FAMILY S.R.L.▲ 146 | Municipiul Vatra Dornei, Suceava | 707,2 K RON▲ 220,3 % | ▲ 220,3 % | 686,4 K RON | |
| 28 | 28.CANDECODE S.R.L.▲ 54 | Municipiul Suceava, Suceava | 685,6 K RON▲ 54,9 % | ▲ 54,9 % | 685,3 K RON | |
| 29 | 29.UNKNOWN LEVEL SRL▲ 7 | Municipiul Rădăuţi, Suceava | 679,5 K RON▼ 5 % | ▼ 5 % | 662,3 K RON | |
| 30 | 30.ON OBLIC SRL▼ 7 | Sat Lisaura, Comuna Ipoteşti, Suceava | 668,7 K RON▼ 30,9 % | ▼ 30,9 % | 666,3 K RON | |
| 31 | 31.JUST PLUS SRL▼ 14 | Municipiul Suceava, Suceava | 659,7 K RON▼ 46 % | ▼ 46 % | 659,3 K RON | |
| 32 | 32.INSTANT PREST SRL▼ 1 | Municipiul Suceava, Suceava | 657,4 K RON▼ 14,6 % | ▼ 14,6 % | 240,1 K RON | |
| 33 | 33.XXL MEDIA SRL▲ 19 | Municipiul Suceava, Suceava | 629,7 K RON▲ 20,2 % | ▲ 20,2 % | 106 K RON | |
| 34 | 34.CHRONO MIND S.R.L.▲ 16 | Sat Rusca, Comuna Dorna-Arini, Suceava | 607,8 K RON▲ 13,1 % | ▲ 13,1 % | 607,5 K RON | |
| 35 | 35.NOESIS WEB S.R.L.▲ 57 | Loc. Frasin, Oraş Frasin, Suceava | 591,1 K RON▲ 45,1 % | ▲ 45,1 % | 590,9 K RON | |
| 36 | 36.ARCHITECTURE IQ DATA SRL▼ 1 | Municipiul Suceava, Suceava | 589,3 K RON▼ 19,9 % | ▼ 19,9 % | -146,1 K RON | |
| 37 | 37.MAPCRAFT LOGISTIC S.R.L.▲ 16 | Municipiul Rădăuţi, Suceava | 580,7 K RON▲ 12,7 % | ▲ 12,7 % | 580,5 K RON | |
| 38 | 38.ISOHOME SOCIETATE CU RASPUNDERE LIMITATĂ▲ 9 | Sat Brăieşti, Comuna Cornu Luncii, Suceava | 577,9 K RON▲ 2,8 % | ▲ 2,8 % | 5,6 K RON | |
| 39 | 39.VERBI ELECTRIC S.R.L.nou | Loc. Plopeni, Oraş Salcea, Suceava | 569,5 K RON▲ 16,5 % | ▲ 16,5 % | 569,1 K RON | |
| 40 | 40.KETEK BUSINESS SOLUTIONS S.R.L.▼ 8 | Municipiul Suceava, Suceava | 559,4 K RON▼ 27,2 % | ▼ 27,2 % | 559,2 K RON | |
| 41 | 41.CMC IT SYSTEMS S.R.L.▲ 19 | Municipiul Suceava, Suceava | 556,7 K RON▲ 11,4 % | ▲ 11,4 % | 56,9 K RON | |
| 42 | 42.INNOVATIVE SEBAMA WARE S.R.L.▲ 181 | Sat Sfântu Ilie, Comuna Şcheia, Suceava | 539,1 K RON▲ 259,8 % | ▲ 259,8 % | 538,8 K RON | |
| 43 | 43.SKYLINK IT SERVICES S.R.L.▼ 1 | Municipiul Suceava, Suceava | 538,5 K RON▼ 12,5 % | ▼ 12,5 % | 537,4 K RON | |
| 44 | 44.ALLBASCA MXM SRL▲ 33 | Municipiul Suceava, Suceava | 533,6 K RON▲ 17,6 % | ▲ 17,6 % | 79,9 K RON | |
| 45 | 45.TM PUBLISHING S.R.L.= | Municipiul Suceava, Suceava | 531 K RON▼ 9,3 % | ▼ 9,3 % | -54,2 K RON | |
| 46 | 46.MOTANICA WEB S.R.L.▲ 12 | Municipiul Suceava, Suceava | 525,8 K RON▲ 3,4 % | ▲ 3,4 % | 524,4 K RON | |
| 47 | 47.INNOVASOFT TECHNOLOGIES S.R.L.▲ 33 | Sat Ilişeşti, Comuna Ilişeşti, Suceava | 523,9 K RON▲ 18 % | ▲ 18 % | 523,6 K RON | |
| 48 | 48.MASW ENGINEERING S.R.L.▲ 65 | Municipiul Fălticeni, Suceava | 519,9 K RON▲ 55,7 % | ▲ 55,7 % | 519,6 K RON | |
| 49 | 49.MOLCODE S.R.L.▲ 70 | Sat Şcheia, Comuna Şcheia, Suceava | 519,8 K RON▲ 65,7 % | ▲ 65,7 % | 519,6 K RON | |
| 50 | 50.PRILERUS S.R.L.▼ 6 | Municipiul Rădăuţi, Suceava | 511,5 K RON▼ 14,4 % | ▼ 14,4 % | 511,3 K RON | |
| 51 | 51.FRONTLINE SOFTWORKS SRL▲ 142 | Municipiul Suceava, Suceava | 506,7 K RON▲ 169,4 % | ▲ 169,4 % | 506,4 K RON | |
| 52 | 52.PUBLIMEDIA K&R SRL▼ 15 | Municipiul Suceava, Suceava | 506,6 K RON▼ 23,5 % | ▼ 23,5 % | 506,3 K RON | |
| 53 | 53.YELO TECHNOLOGIES S.R.L.▲ 25 | Municipiul Vatra Dornei, Suceava | 503,7 K RON▲ 11,9 % | ▲ 11,9 % | 228,6 K RON | |
| 54 | 54.INFOSEC MEDIA REPORTING SRL▼ 42 | Municipiul Fălticeni, Suceava | 495,5 K RON▼ 71,9 % | ▼ 71,9 % | 495,2 K RON | |
| 55 | 55.RAISIS GROUP S.R.L.▼ 35 | Municipiul Suceava, Suceava | 475,9 K RON▼ 53,7 % | ▼ 53,7 % | 99,8 K RON | |
| 56 | 56.SORTECH S.R.L.▲ 72 | Sat Bosanci, Comuna Bosanci, Suceava | 463,6 K RON▲ 64,7 % | ▲ 64,7 % | 463,2 K RON | |
| 57 | 57.HVM SRL▲ 2 | Sat Stulpicani, Comuna Stulpicani, Suceava | 463,1 K RON▼ 8,3 % | ▼ 8,3 % | 462,8 K RON | |
| 58 | 58.ZUZI MEDIA S.R.L.▲ 74 | Sat Şcheia, Comuna Şcheia, Suceava | 460,1 K RON▲ 65 % | ▲ 65 % | 181,2 K RON | |
| 59 | 59.ALF SOLUTIONS FOR THE FUTURE S.R.L.▼ 13 | Sat Podu Coşnei, Comuna Coşna, Suceava | 451,7 K RON▼ 21,2 % | ▼ 21,2 % | 330,8 K RON | |
| 60 | 60.MOROSANU SOFTWARE SERVICES S.R.L.▲ 38 | Sat Herla, Comuna Slatina, Suceava | 451,4 K RON▲ 14,5 % | ▲ 14,5 % | 451,1 K RON | |
| 61 | 61.SOLUTIONS DEVELOPMENT GROUP PARTNERS S.R.L.▼ 46 | Municipiul Suceava, Suceava | 448,7 K RON▼ 69,3 % | ▼ 69,3 % | 448,5 K RON | |
| 62 | 62.NETXPERT CONNECT S.R.L.▲ 21 | Municipiul Suceava, Suceava | 446,4 K RON▲ 1,9 % | ▲ 1,9 % | 446,2 K RON | |
| 63 | 63.DRUTECH SOLUTIONS S.R.L.▲ 38 | Sat Lisaura, Comuna Ipoteşti, Suceava | 440,2 K RON▲ 15 % | ▲ 15 % | 437,1 K RON | |
| 64 | 64.TAGNET MOBI S.R.L.▲ 23 | Sat Tişăuţi, Comuna Ipoteşti, Suceava | 435,8 K RON▲ 2,4 % | ▲ 2,4 % | 435,6 K RON | |
| 65 | 65.LENOS COMPUSERV SRL▲ 34 | Municipiul Suceava, Suceava | 435,2 K RON▲ 10,7 % | ▲ 10,7 % | 434,5 K RON | |
| 66 | 66.PSL CUBE S.R.L.▲ 68 | Municipiul Vatra Dornei, Suceava | 429,6 K RON▲ 55,4 % | ▲ 55,4 % | 429,4 K RON | |
| 67 | 67.STIREA ZILEI S.R.L.nou | Sat Chilişeni, Comuna Udeşti, Suceava | 429,2 K RON— | — | 7,6 K RON | |
| 68 | 68.TECH INNOVATIVE SOLUTIONS S.R.L.▲ 27 | Municipiul Câmpulung Moldovenesc, Suceava | 427,1 K RON▲ 6,9 % | ▲ 6,9 % | 426,4 K RON | |
| 69 | 69.FRESH EYES EXPERT S.R.L.▲ 4 | Municipiul Suceava, Suceava | 424,8 K RON▼ 8 % | ▼ 8 % | 424,5 K RON | |
| 70 | 70.ECOM DIGITAL S.R.L.▲ 73 | Municipiul Suceava, Suceava | 424,2 K RON▲ 61,5 % | ▲ 61,5 % | 423,1 K RON | |
| 71 | 71.ANEA ECOMMERCE S.R.L.nou | Sat Lisaura, Comuna Ipoteşti, Suceava | 418,7 K RON▲ 64,5 % | ▲ 64,5 % | 264,2 K RON | |
| 72 | 72.STARTUP ADV S.R.L.▲ 218 | Sat Bulai, Comuna Moara, Suceava | 418,4 K RON▲ 372,9 % | ▲ 372,9 % | 418,2 K RON | |
| 73 | 73.GREEN CIRCLE DEVELOPMENT S.R.L.▲ 42 | Sat Calafindeşti, Comuna Calafindeşti, Suceava | 416,9 K RON▲ 27,8 % | ▲ 27,8 % | 416,6 K RON | |
| 74 | 74.BYTE BUILDER SOFTWARE S.R.L.▼ 20 | Municipiul Fălticeni, Suceava | 409,6 K RON▼ 20,5 % | ▼ 20,5 % | 407,8 K RON | |
| 75 | 75.DATA MOSAIC S.R.L.▲ 361 | Municipiul Suceava, Suceava | 398,1 K RON▲ 2.055,3 % | ▲ 2.055,3 % | 397,9 K RON | |
| 76 | 76.GOSPODATA SOFTWARE S.R.L.▲ 83 | Sat Pojorâta, Comuna Pojorâta, Suceava | 389,2 K RON▲ 64,7 % | ▲ 64,7 % | 389 K RON | |
| 77 | 77.STREAMLOGIC SOLUTIONS S.R.L.▼ 15 | Municipiul Suceava, Suceava | 388,6 K RON▼ 20,8 % | ▼ 20,8 % | 388,4 K RON | |
| 78 | 78.HEX INSTRUMENTS S.R.L.▲ 28 | Municipiul Suceava, Suceava | 387,2 K RON▲ 5,8 % | ▲ 5,8 % | 387 K RON | |
| 79 | 79.GLOCAL SOFT S.R.L.▲ 103 | Municipiul Suceava, Suceava | 386,9 K RON▲ 86,4 % | ▲ 86,4 % | 386,7 K RON | |
| 80 | 80.AIROPS S.R.L.▲ 107 | Sat Ipoteşti, Comuna Ipoteşti, Suceava | 382,2 K RON▲ 94,3 % | ▲ 94,3 % | 185,5 K RON | |
| 81 | 81.MARIO TECHNOLOGY SOLUTIONS S.R.L.▲ 171 | Sat Dorna Candrenilor, Comuna Dorna Candrenilor, Suceava | 381,6 K RON▲ 229,3 % | ▲ 229,3 % | 765,8 K RON | |
| 82 | 82.STRATECH SOLUTIONS S.R.L.▲ 18 | Municipiul Fălticeni, Suceava | 380,6 K RON▼ 1,9 % | ▼ 1,9 % | 380,4 K RON | |
| 83 | 83.SEE SHARPER SOLUTIONS S.R.L.▲ 119 | Sat Dumbrăveni, Comuna Dumbrăveni, Suceava | 380,2 K RON▲ 121,8 % | ▲ 121,8 % | 380 K RON | |
| 84 | 84.FIDELNET SRL▲ 27 | Sat Sfântu Ilie, Comuna Şcheia, Suceava | 378,5 K RON▲ 12,3 % | ▲ 12,3 % | 46,7 K RON | |
| 85 | 85.RIMIT PRODUCT S.R.L.▲ 455 | Municipiul Suceava, Suceava | 377,7 K RON▲ 188.733,5 % | ▲ 188.733,5 % | 377,5 K RON | |
| 86 | 86.AB SOFTCOM S.R.L.▲ 26 | Sat Roşcani, Oraş Liteni, Suceava | 366,2 K RON▲ 9,1 % | ▲ 9,1 % | 365,9 K RON | |
| 87 | 87.QAMELEON TECHNOLOGIES S.R.L.▲ 94 | Sat Straja, Comuna Straja, Suceava | 359,7 K RON▲ 68,2 % | ▲ 68,2 % | 358,5 K RON | |
| 88 | 88.GETOBYTE S.R.L.▼ 2 | Municipiul Suceava, Suceava | 355,2 K RON▼ 18,6 % | ▼ 18,6 % | 354,9 K RON | |
| 89 | 89.NISPERO SOLUTIONS S.R.L.▲ 228 | Sat Stroieşti, Comuna Stroieşti, Suceava | 354,4 K RON▲ 397,9 % | ▲ 397,9 % | 354,2 K RON | |
| 90 | 90.CRAI NOU SA▼ 22 | Municipiul Suceava, Suceava | 353,4 K RON▼ 25 % | ▼ 25 % | -117,9 K RON | |
| 91 | 91.GTSODEV S.R.L.▲ 11 | Sat Frumosu, Comuna Frumosu, Suceava | 352,9 K RON▼ 7,4 % | ▼ 7,4 % | 352,6 K RON | |
| 92 | 92.MYTRIP TRACK PROJECT SRL▲ 168 | Loc. Gura Humorului, Oraş Gura Humorului, Suceava | 351,6 K RON▲ 217,8 % | ▲ 217,8 % | 240,7 K RON | |
| 93 | 93.ACTIV MEDIA SERVICES S.R.L.▼ 55 | Municipiul Suceava, Suceava | 344,6 K RON▼ 47,3 % | ▼ 47,3 % | 30,5 K RON | |
| 94 | 94.APPSOLVING S.R.L.▼ 46 | Sat Prisaca Dornei, Comuna Vama, Suceava | 340,8 K RON▼ 38,7 % | ▼ 38,7 % | 336,2 K RON | |
| 95 | 95.PROMETEUS TECH SRL▲ 55 | Oraş Vicovu de Sus, Suceava | 338,8 K RON▲ 33,5 % | ▲ 33,5 % | 337,6 K RON | |
| 96 | 96.MICROPROIECT SRL▼ 22 | Municipiul Fălticeni, Suceava | 336,5 K RON▼ 26,5 % | ▼ 26,5 % | 158,5 K RON | |
| 97 | 97.ELITUD IMPROVEMENT SOLUTIONS S.R.L.▼ 21 | Municipiul Suceava, Suceava | 336,1 K RON▼ 26 % | ▼ 26 % | 335,9 K RON | |
| 98 | 98.NATIV SOLUTION S.R.L.▲ 221 | Municipiul Suceava, Suceava | 334,4 K RON▲ 376,2 % | ▲ 376,2 % | 264,2 K RON | |
| 99 | 99.APP DESIGNS BUKOWINA S.R.L.▼ 35 | Municipiul Câmpulung Moldovenesc, Suceava | 334,3 K RON▼ 29,9 % | ▼ 29,9 % | 334,1 K RON | |
| 100 | 100.DAA SOLUTIONS S.R.L.▲ 170 | Municipiul Suceava, Suceava | 329 K RON▲ 220 % | ▲ 220 % | 312,9 K RON |
Codurile CAEN din IT și comunicații — Suceava
CAEN 6201
Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)
208 firme · 103,5 mil. RON
CAEN 6220
Activități de consultanță în tehnologia informației și de management (gestiune și exploatare) a mijloacelor de calcul
15 firme · 46,8 mil. RON
CAEN 6210
Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)
105 firme · 36,3 mil. RON
CAEN 6290
Alte activități de servicii privind tehnologia informației
9 firme · 11,8 mil. RON
CAEN 6202
Activități de consultanță în tehnologia informației
37 firme · 10,6 mil. RON
CAEN 6311
Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe
34 firme · 8,8 mil. RON
CAEN 6310
Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe
23 firme · 7,7 mil. RON
CAEN 5829
Activități de editare a altor produse software
10 firme · 7,6 mil. RON
CAEN 6203
Activități de management (gestiune și exploatare) a mijloacelor de calcul
10 firme · 6,5 mil. RON
CAEN 5911
Activități de producție cinematografică, video și de programe de televiziune
36 firme · 5,8 mil. RON
CAEN 6120
Activități de telecomunicații prin rețele fără cablu (exclusiv prin satelit)
2 firme · 3,5 mil. RON
CAEN 6110
Activități de telecomunicații prin rețele cu cablu
9 firme · 3,4 mil. RON
CAEN 5813
Activități de editare a ziarelor
13 firme · 3,4 mil. RON
CAEN 6209
Alte activități de servicii privind tehnologia informației
17 firme · 3 mil. RON
CAEN 5812
Activități de editare de ghiduri, compendii, liste de adrese și similare
4 firme · 2,1 mil. RON
CAEN 6020
Activități de difuzare a programelor de televiziune
6 firme · 1,8 mil. RON
CAEN 6010
Activități de difuzare a programelor de radio
7 firme · 1,5 mil. RON
CAEN 6190
Alte activități de telecomunicații
12 firme · 1,4 mil. RON
CAEN 5819
Alte activități de editare
11 firme · 1,3 mil. RON
CAEN 5920
Activități de realizare a înregistrărilor audio și activități de editare muzicală
12 firme · 1,2 mil. RON
CAEN 6391
Activități ale agențiilor de știri
5 firme · 1,2 mil. RON
CAEN 5912
Activități de post-producție cinematografică, video și de programe de televiziune
8 firme · 987,5 K RON
CAEN 6399
Alte activități de servicii informaționale n.c.a.
3 firme · 859,4 K RON
CAEN 6039
Activități de distribuție a altor conținuturi
2 firme · 714,7 K RON
CAEN 6312
Activități ale portalurilor web
4 firme · 637,7 K RON
CAEN 6392
Alte activități de servicii informaționale n.c. a
1 firme · 285,8 K RON
CAEN 5914
Proiecția de filme cinematografice
1 firme · 195,8 K RON
CAEN 5811
Activități de editare a cărților
4 firme · 113,7 K RON