Top 100 firme — Activități de intermediere pentru servicii suport pentru întreprinderi n.c.a., Sibiu după cifră de afaceri în 2024
170 de firme au îndeplinit criteriile de eligibilitate pentru acest top. Primele 100 cumulează 147,3 mil. RON. Pragul de intrare în top este 162 K RON, iar liderul atinge 30,2 mil. RON.
Cifră de afaceriProfit netAngajațiMarjă netăCapitaluriDatoriiPierderiCreștere YoYCreștere pe 3 ani (CAGR)Lichiditate ridicatăScădere cifră de afaceriFirme noi
| # | Firmă | Localitate | Cifră de afaceri | Variație | Tendință | Profit net |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1.CWS GLOBAL BUSINESS SERVICES S.R.L.▲ 1 | Municipiul Sibiu, Sibiu | 30,2 mil. RON▲ 35,5 % | ▲ 35,5 % | 1,5 mil. RON | |
| 2 | 2.CARPAT BALEA SRL▲ 1 | Loc. Avrig, Oraş Avrig, Sibiu | 11,4 mil. RON▲ 24,2 % | ▲ 24,2 % | 3,6 mil. RON | |
| 3 | 3.SETLY ROMANIA SRL▲ 1 | Municipiul Sibiu, Sibiu | 8,5 mil. RON▲ 16,7 % | ▲ 16,7 % | 416,7 K RON | |
| 4 | 4.MSS NISAN SRL▼ 3 | Municipiul Mediaş, Sibiu | 7,9 mil. RON▼ 70,5 % | ▼ 70,5 % | 247,5 K RON | |
| 5 | 5.EVO ENERGY SRL▲ 5 | Sat Şelimbăr, Comuna Şelimbăr, Sibiu | 4,4 mil. RON▲ 78,6 % | ▲ 78,6 % | 181,4 K RON | |
| 6 | 6.ENOTECH SRL▼ 1 | Municipiul Mediaş, Sibiu | 4,4 mil. RON▲ 6,2 % | ▲ 6,2 % | 236 K RON | |
| 7 | 7.ROMFIB SOLUTION S.R.L.▼ 1 | Sat Cristian, Comuna Cristian, Sibiu | 4,2 mil. RON▲ 13,3 % | ▲ 13,3 % | 190,1 K RON | |
| 8 | 8.HOMETEX SRL▲ 3 | Sat Şelimbăr, Comuna Şelimbăr, Sibiu | 3,3 mil. RON▲ 33,9 % | ▲ 33,9 % | 326 K RON | |
| 9 | 9.VALERO COMPANY SRL▼ 1 | Municipiul Sibiu, Sibiu | 3,2 mil. RON▲ 16,8 % | ▲ 16,8 % | 276,4 K RON | |
| 10 | 10.MESSI SRL▲ 4 | Municipiul Mediaş, Sibiu | 2,7 mil. RON▲ 15,2 % | ▲ 15,2 % | 33,8 K RON | |
| 11 | 11.HERMANNSTADT OIL COMPANY SRL▼ 2 | Sat Şelimbăr, Comuna Şelimbăr, Sibiu | 2,4 mil. RON▼ 4,8 % | ▼ 4,8 % | 33,8 K RON | |
| 12 | 12.VICOR SIB SRLnou | Sat Şelimbăr, Comuna Şelimbăr, Sibiu | 2,4 mil. RON▼ 59,5 % | ▼ 59,5 % | 341,5 K RON | |
| 13 | 13.BOUSIX PEOPLE HERMANNSTADT SRL▲ 4 | Municipiul Sibiu, Sibiu | 2,3 mil. RON▲ 2 % | ▲ 2 % | 242,2 K RON | |
| 14 | 14.MEGA PASCAL SRL▲ 5 | Municipiul Sibiu, Sibiu | 2,1 mil. RON▲ 18 % | ▲ 18 % | 430 K RON | |
| 15 | 15.MIT ECONOMY DESK SRL▲ 1 | Municipiul Sibiu, Sibiu | 2 mil. RON▼ 13,1 % | ▼ 13,1 % | 746,8 K RON | |
| 16 | 16.MERGE BUSINESS SERVICE S.R.L.▼ 1 | Municipiul Mediaş, Sibiu | 1,8 mil. RON▼ 22,2 % | ▼ 22,2 % | 1,3 mil. RON | |
| 17 | 17.GLOBAL TECHNIC SRL▲ 1 | Municipiul Sibiu, Sibiu | 1,7 mil. RON▼ 20,4 % | ▼ 20,4 % | 475,6 K RON | |
| 18 | 18.NELSAR TRADE S.R.L.▲ 96 | Municipiul Sibiu, Sibiu | 1,7 mil. RON▲ 171.654,4 % | ▲ 171.654,4 % | 168,1 K RON | |
| 19 | 19.BRANTOVISION S.R.L.▲ 9 | Municipiul Sibiu, Sibiu | 1,7 mil. RON▲ 79,2 % | ▲ 79,2 % | 574,4 K RON | |
| 20 | 20.EINSIGHT PERFORM S.R.L.▲ 17 | Municipiul Sibiu, Sibiu | 1,6 mil. RON▲ 155,8 % | ▲ 155,8 % | 1,5 mil. RON | |
| 21 | 21.MARINA STORE S.R.L.nou | Loc. Cisnădie, Oraş Cisnădie, Sibiu | 1,6 mil. RON— | — | — | 481,6 K RON |
| 22 | 22.DANI OIL SRL▼ 10 | Municipiul Sibiu, Sibiu | 1,6 mil. RON▼ 34,3 % | ▼ 34,3 % | 519,7 K RON | |
| 23 | 23.SIB OIL SRL= | Municipiul Sibiu, Sibiu | 1,6 mil. RON▲ 20,4 % | ▲ 20,4 % | 10,7 K RON | |
| 24 | 24.DANADUMI S.R.L.▲ 12 | Municipiul Sibiu, Sibiu | 1,5 mil. RON▲ 133,5 % | ▲ 133,5 % | 252,9 K RON | |
| 25 | 25.IODEVA FOOD S.R.L.▲ 68 | Sat Bungard, Comuna Şelimbăr, Sibiu | 1,4 mil. RON▲ 1.835,5 % | ▲ 1.835,5 % | 539,6 K RON | |
| 26 | 26.MEDIASTING SRL▼ 4 | Municipiul Mediaş, Sibiu | 1,4 mil. RON▲ 0,8 % | ▲ 0,8 % | 3,3 K RON | |
| 27 | 27.EVOSIB S.R.L.nou | Sat Şelimbăr, Comuna Şelimbăr, Sibiu | 1,3 mil. RON— | — | — | 96,8 K RON |
| 28 | 28.K.I.S.S. JUNIOR S.R.L.nou | Loc. Cisnădie, Oraş Cisnădie, Sibiu | 1,3 mil. RON— | — | — | 433,6 K RON |
| 29 | 29.PRIMA TRANS SRL▼ 5 | Municipiul Sibiu, Sibiu | 1,3 mil. RON▲ 12,9 % | ▲ 12,9 % | -1 mil. RON | |
| 30 | 30.RENANIA HELTAU S.R.L.▼ 17 | Loc. Cisnădie, Oraş Cisnădie, Sibiu | 1,2 mil. RON▼ 49,3 % | ▼ 49,3 % | 959,2 K RON | |
| 31 | 31.SUPORT SMART TRADE S.R.L.▲ 1 | Municipiul Sibiu, Sibiu | 1,2 mil. RON▲ 42,4 % | ▲ 42,4 % | 330,7 K RON | |
| 32 | 32.AMELY MARKET SIB S.R.L.▲ 15 | Municipiul Sibiu, Sibiu | 1,1 mil. RON▲ 219 % | ▲ 219 % | 162,6 K RON | |
| 33 | 33.W.G.M. SRL▼ 3 | Municipiul Mediaş, Sibiu | 1,1 mil. RON▲ 18,8 % | ▲ 18,8 % | 89,5 K RON | |
| 34 | 34.M & M OIL COMPANY SRL▼ 8 | Municipiul Sibiu, Sibiu | 1,1 mil. RON▲ 5,1 % | ▲ 5,1 % | -71,6 K RON | |
| 35 | 35.STEINBOCK ASSET INVESTMENT S.R.L.▲ 81 | Loc. Cisnădie, Oraş Cisnădie, Sibiu | 995,7 K RON— | — | 213,9 K RON | |
| 36 | 36.ALEDELI FOOD S.R.L.▼ 11 | Sat Veştem, Comuna Şelimbăr, Sibiu | 964,4 K RON▼ 13,4 % | ▼ 13,4 % | 261,7 K RON | |
| 37 | 37.SIMO PROFI ROM FOOD S.R.L.▼ 6 | Loc. Agnita, Oraş Agnita, Sibiu | 962,3 K RON▲ 6,6 % | ▲ 6,6 % | 313,6 K RON | |
| 38 | 38.MASIB IMPEX SRL▼ 5 | Municipiul Sibiu, Sibiu | 922,6 K RON▲ 9,9 % | ▲ 9,9 % | -23,4 K RON | |
| 39 | 39.GASIRO ANT COM S.R.L.▲ 55 | Sat Şura Mică, Comuna Şura Mică, Sibiu | 921,7 K RON▲ 1.355,2 % | ▲ 1.355,2 % | 253 K RON | |
| 40 | 40.CHIVPAU ALE S.R.L.▼ 6 | Sat Orlat, Comuna Orlat, Sibiu | 889,8 K RON▲ 6,1 % | ▲ 6,1 % | 184,4 K RON | |
| 41 | 41.LENTZ SRL▼ 14 | Municipiul Sibiu, Sibiu | 878,7 K RON▼ 7,9 % | ▼ 7,9 % | 417,6 K RON | |
| 42 | 42.LENTZ BC SRL▼ 13 | Municipiul Sibiu, Sibiu | 839,1 K RON▼ 9 % | ▼ 9 % | 464 K RON | |
| 43 | 43.SIA MARIA STORE S.R.L.nou | Loc. Cisnădie, Oraş Cisnădie, Sibiu | 768,1 K RON— | — | — | 199,8 K RON |
| 44 | 44.KAIRA BLUE S.R.L.▼ 2 | Municipiul Sibiu, Sibiu | 737,3 K RON▲ 82,9 % | ▲ 82,9 % | 152,1 K RON | |
| 45 | 45.RAMONESSERV S.R.L.nou | Municipiul Sibiu, Sibiu | 727,8 K RON— | — | — | 207,9 K RON |
| 46 | 46.FABED BROTHERS S.R.L.nou | Sat Şura Mare, Comuna Şura Mare, Sibiu | 672,8 K RON— | — | — | 246,9 K RON |
| 47 | 47.GHIKA DEVELOPMENT S.R.L.▲ 6 | Sat Caşolt, Comuna Roşia, Sibiu | 664,7 K RON▲ 129 % | ▲ 129 % | 598,7 K RON | |
| 48 | 48.BEST WORK LINE S.R.L.nou | Loc. Cisnădie, Oraş Cisnădie, Sibiu | 661,5 K RON— | — | — | 220,2 K RON |
| 49 | 49.BRILIANDE ATITUDE S.R.L.▲ 33 | Municipiul Sibiu, Sibiu | 594,6 K RON▲ 331,8 % | ▲ 331,8 % | 32,4 K RON | |
| 50 | 50.NALUTO DECO S.R.L.nou | Municipiul Sibiu, Sibiu | 590,6 K RON— | — | — | 162,5 K RON |
| 51 | 51.THE ATLAS OF BEAUTY S.R.L.nou | Municipiul Sibiu, Sibiu | 574,8 K RON— | — | — | 425,9 K RON |
| 52 | 52.WUB-UNTERNEHMUNGSBERATUNG S.R.L.▲ 34 | Municipiul Sibiu, Sibiu | 524,9 K RON▲ 394,2 % | ▲ 394,2 % | 402,8 K RON | |
| 53 | 53.ADMAIL FOOD S.R.L.▲ 55 | Sat Răşinari, Comuna Răşinari, Sibiu | 519,4 K RON▲ 1.704,6 % | ▲ 1.704,6 % | 198 K RON | |
| 54 | 54.ALL SERVICE SOLUTIONS SRL▲ 17 | Oraş Sălişte, Sibiu | 517,9 K RON▲ 157,5 % | ▲ 157,5 % | 244,2 K RON | |
| 55 | 55.CRISMARAU MARKET S.R.L.nou | Sat Şeica Mare, Comuna Şeica Mare, Sibiu | 511,2 K RON— | — | — | 93,2 K RON |
| 56 | 56.HIN CONSTRUCT CONSULT S.R.L.▲ 35 | Municipiul Mediaş, Sibiu | 499,5 K RON▲ 501,2 % | ▲ 501,2 % | 358,8 K RON | |
| 57 | 57.ROEMCO SIBIU S.R.L.▼ 22 | Municipiul Sibiu, Sibiu | 490,5 K RON▼ 30,9 % | ▼ 30,9 % | 124,6 K RON | |
| 58 | 58.NOWAPATENT SRL▼ 20 | Municipiul Mediaş, Sibiu | 486,8 K RON▼ 14,2 % | ▼ 14,2 % | 383,5 K RON | |
| 59 | 59.NEOGREENTECH ANALYSIS & SOLUTIONS S.R.L.nou | Municipiul Sibiu, Sibiu | 465,4 K RON— | — | — | 332,7 K RON |
| 60 | 60.SHIFTING PERSPECTIVES S.R.L.▼ 20 | Municipiul Sibiu, Sibiu | 455 K RON▼ 2,8 % | ▼ 2,8 % | 297,6 K RON | |
| 61 | 61.BUSINESS PROCESS OUTSOURCING S.R.L.▼ 16 | Municipiul Sibiu, Sibiu | 416,8 K RON▲ 14,6 % | ▲ 14,6 % | 367,1 K RON | |
| 62 | 62.TEHNOPROT SOLUTIONS SRL▼ 18 | Municipiul Sibiu, Sibiu | 415,3 K RON▲ 7,5 % | ▲ 7,5 % | 41,2 K RON | |
| 63 | 63.DYNAMIC BUSINESS SOLUTIONS INTEGRATED S.R.L.▲ 14 | Municipiul Sibiu, Sibiu | 413,9 K RON▲ 158 % | ▲ 158 % | 251,8 K RON | |
| 64 | 64.MV SERVICE SUPPORT S.R.L.▼ 10 | Sat Şelimbăr, Comuna Şelimbăr, Sibiu | 409,8 K RON▲ 44,4 % | ▲ 44,4 % | 283,4 K RON | |
| 65 | 65.FISCAL CONECT SRL▼ 19 | Municipiul Sibiu, Sibiu | 388,3 K RON▲ 10,1 % | ▲ 10,1 % | 128 K RON | |
| 66 | 66.ENGSTR CONSULTING S.R.L.▼ 25 | Municipiul Sibiu, Sibiu | 344,7 K RON▼ 15,2 % | ▼ 15,2 % | 171,5 K RON | |
| 67 | 67.WIDEVISIONDESIGN S.R.L.▼ 11 | Sat Şelimbăr, Comuna Şelimbăr, Sibiu | 332,1 K RON▲ 20,1 % | ▲ 20,1 % | 260 K RON | |
| 68 | 68.CHERCIU BUSINESS SRL▼ 7 | Loc. Cisnădie, Oraş Cisnădie, Sibiu | 331 K RON▲ 32,6 % | ▲ 32,6 % | 209 K RON | |
| 69 | 69.POWERUP TRONIC S.R.L.▼ 18 | Municipiul Sibiu, Sibiu | 327 K RON▲ 5,6 % | ▲ 5,6 % | 137,1 K RON | |
| 70 | 70.FACILITY TEHNIC SRL▼ 11 | Municipiul Sibiu, Sibiu | 313,8 K RON▲ 25,1 % | ▲ 25,1 % | -285,4 K RON | |
| 71 | 71.NEXT PROD SERVICII S.R.L.nou | Municipiul Sibiu, Sibiu | 310,4 K RON— | — | — | 4,3 K RON |
| 72 | 72.EURO SELL SRL▼ 23 | Municipiul Sibiu, Sibiu | 299 K RON▼ 5,5 % | ▼ 5,5 % | 6,8 K RON | |
| 73 | 73.DIRECT NET SRL▼ 15 | Loc. Cisnădie, Oraş Cisnădie, Sibiu | 293,7 K RON▲ 16,4 % | ▲ 16,4 % | 210,9 K RON | |
| 74 | 74.TOWER INTERNAL SERVICES S.R.L.nou | Municipiul Sibiu, Sibiu | 292 K RON— | — | 120,9 K RON | |
| 75 | 75.SPM SUPPORT HUB S.R.L.nou | Municipiul Sibiu, Sibiu | 291,3 K RON— | — | — | -62,1 K RON |
| 76 | 76.MADIMED TEAM CART SRL▼ 6 | Municipiul Mediaş, Sibiu | 291,2 K RON▲ 44,4 % | ▲ 44,4 % | 94,7 K RON | |
| 77 | 77.IP CONSULTING SRL▼ 22 | Municipiul Sibiu, Sibiu | 277,9 K RON▼ 2,1 % | ▼ 2,1 % | 1,2 K RON | |
| 78 | 78.CRD PAYROLL SERVICES S.R.L.nou | Municipiul Sibiu, Sibiu | 271 K RON— | — | — | 192,2 K RON |
| 79 | 79.GLOBAL CONTA PLUS S.R.L.▼ 14 | Municipiul Sibiu, Sibiu | 263,8 K RON▲ 20,5 % | ▲ 20,5 % | 213,2 K RON | |
| 80 | 80.AB ENERG SRL▼ 12 | Municipiul Sibiu, Sibiu | 255 K RON▲ 21,3 % | ▲ 21,3 % | 80,3 K RON | |
| 81 | 81.VASILAS TECH SRL▼ 19 | Municipiul Sibiu, Sibiu | 253,2 K RON▲ 4,7 % | ▲ 4,7 % | 188,5 K RON | |
| 82 | 82.SAGARIS S.R.L.▼ 13 | Loc. Cisnădioara, Oraş Cisnădie, Sibiu | 238,8 K RON▲ 14,9 % | ▲ 14,9 % | 149,5 K RON | |
| 83 | 83.KUTTESCH INTERNATIONAL SRL▼ 31 | Municipiul Sibiu, Sibiu | 228,3 K RON▼ 22,7 % | ▼ 22,7 % | 142,5 K RON | |
| 84 | 84.PIRVAN SARA IONE S.R.L.nou | Municipiul Sibiu, Sibiu | 225,6 K RON— | — | — | 82,6 K RON |
| 85 | 85.SALES FOCUSED S.R.L.▼ 37 | Sat Mohu, Comuna Şelimbăr, Sibiu | 223,4 K RON▼ 32,4 % | ▼ 32,4 % | 160,6 K RON | |
| 86 | 86.TRIGARDO S.R.L.▲ 19 | Municipiul Sibiu, Sibiu | 223,4 K RON▲ 521,3 % | ▲ 521,3 % | 118,6 K RON | |
| 87 | 87.PATER SOLUTION EXE SRL▼ 6 | Municipiul Mediaş, Sibiu | 218,9 K RON▲ 57,2 % | ▲ 57,2 % | 57,2 K RON | |
| 88 | 88.BEST EXPERT SERVICES & TRADING SRL▲ 28 | Municipiul Sibiu, Sibiu | 218 K RON— | — | 141,7 K RON | |
| 89 | 89.SMART ELIGO S.R.L.nou | Municipiul Sibiu, Sibiu | 216,1 K RON— | — | — | 205,7 K RON |
| 90 | 90.ANDREFLORINA MERO FOOD S.R.L.nou | Sat Bungard, Comuna Şelimbăr, Sibiu | 201,3 K RON— | — | — | 66,1 K RON |
| 91 | 91.BHIRED PROJECT S.R.L.▼ 41 | Loc. Cisnădie, Oraş Cisnădie, Sibiu | 199,1 K RON▼ 35,9 % | ▼ 35,9 % | 141,7 K RON | |
| 92 | 92.KANZLEI EUROPEAN ADVICE S.R.L.nou | Municipiul Sibiu, Sibiu | 198,2 K RON— | — | — | 88,9 K RON |
| 93 | 93.ALKOR SRL▼ 17 | Municipiul Sibiu, Sibiu | 193,2 K RON▲ 14 % | ▲ 14 % | 47,5 K RON | |
| 94 | 94.SAN-SIG SRL▼ 21 | Municipiul Mediaş, Sibiu | 192,8 K RON▲ 7,8 % | ▲ 7,8 % | 67,8 K RON | |
| 95 | 95.EXPERSIA S.R.L.nou | Sat Şelimbăr, Comuna Şelimbăr, Sibiu | 189,5 K RON— | — | — | 147,4 K RON |
| 96 | 96.SOF IT S.R.L.nou | Loc. Cisnădie, Oraş Cisnădie, Sibiu | 176,1 K RON— | — | — | 120,8 K RON |
| 97 | 97.MR SERVICII SRL▲ 19 | Municipiul Sibiu, Sibiu | 166,6 K RON— | — | 140,4 K RON | |
| 98 | 98.RRC IMPACT FOOD S.R.L.nou | Sat Agârbiciu, Comuna Axente Sever, Sibiu | 166,6 K RON— | — | — | 62,9 K RON |
| 99 | 99.SAAD INTERNATIONAL SRL▼ 35 | Municipiul Sibiu, Sibiu | 164 K RON▼ 29,1 % | ▼ 29,1 % | 12,7 K RON | |
| 100 | 100.DANSAN SRL▼ 21 | Municipiul Mediaş, Sibiu | 162 K RON▲ 10,4 % | ▲ 10,4 % | 104,5 K RON |