Top 100 firme — Activități de intermediere pentru servicii suport pentru întreprinderi n.c.a., Sibiu după cifră de afaceri în 2019
126 de firme au îndeplinit criteriile de eligibilitate pentru acest top. Primele 100 cumulează 90,6 mil. RON. Pragul de intrare în top este 0 RON, iar liderul atinge 28 mil. RON.
Cifră de afaceriProfit netAngajațiMarjă netăCapitaluriDatoriiPierderiCreștere YoYCreștere pe 3 ani (CAGR)Lichiditate ridicatăScădere cifră de afaceriFirme noi
| # | Firmă | Localitate | Cifră de afaceri | Variație | Tendință | Profit net |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1.OPEL SIBIU SRL= | Municipiul Sibiu, Sibiu | 28 mil. RON▲ 8 % | ▲ 8 % | 501,4 K RON | |
| 2 | 2.CEPROCS SRL= | Municipiul Sibiu, Sibiu | 11,7 mil. RON▼ 32,4 % | ▼ 32,4 % | 1,1 mil. RON | |
| 3 | 3.HOMETEX SRL▲ 1 | Sat Şelimbăr, Comuna Şelimbăr, Sibiu | 5,2 mil. RON▲ 18,8 % | ▲ 18,8 % | 195,3 K RON | |
| 4 | 4.ENOTECH SRL▲ 1 | Municipiul Mediaş, Sibiu | 3 mil. RON▼ 3,8 % | ▼ 3,8 % | 364,7 K RON | |
| 5 | 5.SETLY ROMANIA SRL▲ 10 | Municipiul Sibiu, Sibiu | 2,3 mil. RON▲ 79 % | ▲ 79 % | 145 K RON | |
| 6 | 6.EVO ENERGY SRL▲ 8 | Sat Şelimbăr, Comuna Şelimbăr, Sibiu | 2,3 mil. RON▲ 45,3 % | ▲ 45,3 % | 196,3 K RON | |
| 7 | 7.GIVASIS OIL SRL▲ 18 | Sat Hoghilag, Comuna Hoghilag, Sibiu | 2,2 mil. RON▲ 289 % | ▲ 289 % | 287 K RON | |
| 8 | 8.MEGA PASCAL SRL▲ 9 | Municipiul Sibiu, Sibiu | 2 mil. RON▲ 59,3 % | ▲ 59,3 % | 430,5 K RON | |
| 9 | 9.VALERO COMPANY SRL= | Municipiul Sibiu, Sibiu | 2 mil. RON▲ 15,5 % | ▲ 15,5 % | 329,3 K RON | |
| 10 | 10.PRIMA TRANS SRL▼ 3 | Municipiul Sibiu, Sibiu | 1,9 mil. RON▼ 4 % | ▼ 4 % | -682,6 K RON | |
| 11 | 11.BOUSIX PEOPLE HERMANNSTADT SRL= | Municipiul Sibiu, Sibiu | 1,9 mil. RON▲ 11,1 % | ▲ 11,1 % | 506,4 K RON | |
| 12 | 12.DANI OIL SRL▼ 4 | Municipiul Sibiu, Sibiu | 1,7 mil. RON▲ 0,1 % | ▲ 0,1 % | 308,1 K RON | |
| 13 | 13.MESSI SRL▼ 3 | Municipiul Mediaş, Sibiu | 1,7 mil. RON▲ 3,1 % | ▲ 3,1 % | 92,2 K RON | |
| 14 | 14.SATROTOOLS SRL▲ 2 | Municipiul Sibiu, Sibiu | 1,7 mil. RON▲ 28,7 % | ▲ 28,7 % | -574,8 K RON | |
| 15 | 15.CWS GLOBAL BUSINESS SERVICES S.R.L.nou | Municipiul Sibiu, Sibiu | 1,5 mil. RON— | — | — | -1,3 mil. RON |
| 16 | 16.CARPAT BALEA SRL▲ 2 | Loc. Avrig, Oraş Avrig, Sibiu | 1,4 mil. RON▲ 19,2 % | ▲ 19,2 % | 609,3 K RON | |
| 17 | 17.LENTZ SRL▼ 5 | Municipiul Sibiu, Sibiu | 1,4 mil. RON▼ 14,1 % | ▼ 14,1 % | 757,8 K RON | |
| 18 | 18.LENTZ BC SRL▼ 5 | Municipiul Sibiu, Sibiu | 1,4 mil. RON▼ 16,1 % | ▼ 16,1 % | 647,3 K RON | |
| 19 | 19.FACILITY TEHNIC SRL▼ 13 | Municipiul Sibiu, Sibiu | 1,3 mil. RON▼ 50,3 % | ▼ 50,3 % | 2,9 K RON | |
| 20 | 20.W.G.M. SRL▼ 1 | Municipiul Mediaş, Sibiu | 1,1 mil. RON▲ 15,7 % | ▲ 15,7 % | 36,3 K RON | |
| 21 | 21.AEGIS BUSINESS PARTNER SRL▲ 3 | Municipiul Sibiu, Sibiu | 1,1 mil. RON▲ 87,1 % | ▲ 87,1 % | 39,7 K RON | |
| 22 | 22.DINA-COM SRL▼ 1 | Municipiul Sibiu, Sibiu | 1,1 mil. RON▲ 11,8 % | ▲ 11,8 % | 201,2 K RON | |
| 23 | 23.SIB OIL SRL▼ 3 | Municipiul Sibiu, Sibiu | 996,4 K RON▲ 1,1 % | ▲ 1,1 % | -8,2 K RON | |
| 24 | 24.M & M OIL COMPANY SRL▼ 1 | Municipiul Sibiu, Sibiu | 775,5 K RON▲ 1,9 % | ▲ 1,9 % | 31,6 K RON | |
| 25 | 25.GLOBAL TECHNIC SRL▲ 3 | Municipiul Sibiu, Sibiu | 709,4 K RON▲ 47,4 % | ▲ 47,4 % | 344,7 K RON | |
| 26 | 26.MARIAL TOTAL CONSULT SRL▲ 3 | Municipiul Sibiu, Sibiu | 529,5 K RON▲ 23,4 % | ▲ 23,4 % | 67,8 K RON | |
| 27 | 27.MASIB IMPEX SRL= | Municipiul Sibiu, Sibiu | 521,7 K RON▲ 1,1 % | ▲ 1,1 % | 46,6 K RON | |
| 28 | 28.NOWAPATENT SRL▲ 4 | Municipiul Mediaş, Sibiu | 471,2 K RON▲ 22,1 % | ▲ 22,1 % | 276,1 K RON | |
| 29 | 29.COPY CENTER SRL▼ 3 | Municipiul Sibiu, Sibiu | 409,2 K RON▼ 21,4 % | ▼ 21,4 % | 9 K RON | |
| 30 | 30.ONE LEE SRL▲ 3 | Municipiul Sibiu, Sibiu | 394,5 K RON▲ 23,2 % | ▲ 23,2 % | 133,3 K RON | |
| 31 | 31.ALEXA MG SRL▲ 14 | Loc. Cisnădie, Oraş Cisnădie, Sibiu | 339,7 K RON▲ 59,9 % | ▲ 59,9 % | 81,2 K RON | |
| 32 | 32.MIT ECONOMY DESK SRL▲ 3 | Municipiul Sibiu, Sibiu | 297,1 K RON▲ 0,5 % | ▲ 0,5 % | 69,8 K RON | |
| 33 | 33.PROJECT SCOPE X SRL▲ 13 | Municipiul Sibiu, Sibiu | 296 K RON▲ 45,4 % | ▲ 45,4 % | 55,9 K RON | |
| 34 | 34.NATALINO SRL▲ 3 | Municipiul Sibiu, Sibiu | 285,1 K RON▲ 1,2 % | ▲ 1,2 % | 212,9 K RON | |
| 35 | 35.BEAUTY SKIN L & M S.R.L.nou | Municipiul Sibiu, Sibiu | 271 K RON— | — | — | 202,7 K RON |
| 36 | 36.CHERCIU BUSINESS SRL▲ 7 | Loc. Cisnădie, Oraş Cisnădie, Sibiu | 270,8 K RON▲ 25,7 % | ▲ 25,7 % | 163,1 K RON | |
| 37 | 37.PRINTING FOR ALL SRL▲ 5 | Municipiul Sibiu, Sibiu | 259,5 K RON▲ 16,1 % | ▲ 16,1 % | 130,5 K RON | |
| 38 | 38.KUTTESCH INTERNATIONAL SRL▼ 2 | Municipiul Sibiu, Sibiu | 253,8 K RON▼ 14,1 % | ▼ 14,1 % | 179,2 K RON | |
| 39 | 39.MEDIASTING SRL= | Municipiul Mediaş, Sibiu | 250,4 K RON▼ 9,2 % | ▼ 9,2 % | -1,2 K RON | |
| 40 | 40.BEN TECH INDUSTRIAL SERVICES SRL▲ 25 | Municipiul Sibiu, Sibiu | 228,3 K RON▲ 71,9 % | ▲ 71,9 % | 31,2 K RON | |
| 41 | 41.EURO SELL SRL▲ 8 | Municipiul Sibiu, Sibiu | 220 K RON▲ 10,2 % | ▲ 10,2 % | 5,7 K RON | |
| 42 | 42.S.M. CONSULTING SRL▲ 6 | Municipiul Sibiu, Sibiu | 210,3 K RON▲ 5,2 % | ▲ 5,2 % | 120,6 K RON | |
| 43 | 43.IP CONSULTING SRL▲ 10 | Municipiul Sibiu, Sibiu | 205,8 K RON▲ 17,2 % | ▲ 17,2 % | 82 K RON | |
| 44 | 44.BEST EXPERT SERVICES & TRADING SRLnou | Municipiul Sibiu, Sibiu | 200,8 K RON— | — | 106,9 K RON | |
| 45 | 45.ALL SERVICE SOLUTIONS SRL▼ 14 | Oraş Sălişte, Sibiu | 199 K RON▼ 50,5 % | ▼ 50,5 % | 84,7 K RON | |
| 46 | 46.TEHNOPROT SOLUTIONS SRL▲ 4 | Municipiul Sibiu, Sibiu | 196,3 K RON▼ 1,5 % | ▼ 1,5 % | 62,9 K RON | |
| 47 | 47.FISCAL CONECT SRL▲ 20 | Municipiul Sibiu, Sibiu | 186,1 K RON▲ 41,3 % | ▲ 41,3 % | 117,7 K RON | |
| 48 | 48.SAAD INTERNATIONAL SRL▲ 3 | Municipiul Sibiu, Sibiu | 185,5 K RON▲ 1,8 % | ▲ 1,8 % | 83 K RON | |
| 49 | 49.EURORESSOURCES SRL▲ 7 | Municipiul Mediaş, Sibiu | 182,6 K RON▲ 17,9 % | ▲ 17,9 % | 80,9 K RON | |
| 50 | 50.SAN-SIG SRL▲ 5 | Municipiul Mediaş, Sibiu | 175,7 K RON▲ 5,9 % | ▲ 5,9 % | 78,5 K RON | |
| 51 | 51.AB ENERG SRL▲ 10 | Municipiul Sibiu, Sibiu | 175,1 K RON▲ 20,5 % | ▲ 20,5 % | 65,2 K RON | |
| 52 | 52.BSBCS SRL▼ 14 | Municipiul Sibiu, Sibiu | 172,5 K RON▼ 37,5 % | ▼ 37,5 % | 164 K RON | |
| 53 | 53.PAC TEHNOTEX SRL▲ 1 | Municipiul Sibiu, Sibiu | 169,8 K RON▼ 1,5 % | ▼ 1,5 % | 104,2 K RON | |
| 54 | 54.VASILAS TECH SRL▲ 3 | Municipiul Sibiu, Sibiu | 167,3 K RON▲ 8,1 % | ▲ 8,1 % | 147,5 K RON | |
| 55 | 55.MADIMED TEAM CART SRL▲ 5 | Municipiul Mediaş, Sibiu | 164,6 K RON▲ 12,4 % | ▲ 12,4 % | 50 K RON | |
| 56 | 56.REGEL TECH SRL▼ 9 | Sat Şelimbăr, Comuna Şelimbăr, Sibiu | 160,1 K RON▼ 19,9 % | ▼ 19,9 % | -7,6 K RON | |
| 57 | 57.NICULA MATT SRL▲ 1 | Municipiul Sibiu, Sibiu | 151,7 K RON▼ 0,3 % | ▼ 0,3 % | 93,7 K RON | |
| 58 | 58.TUCVAL POZITIV SRL▲ 6 | Municipiul Sibiu, Sibiu | 149,2 K RON▲ 9,9 % | ▲ 9,9 % | 144,1 K RON | |
| 59 | 59.ZENALDA SIB SRL= | Municipiul Sibiu, Sibiu | 141,6 K RON▼ 4,4 % | ▼ 4,4 % | 66,7 K RON | |
| 60 | 60.SOLO CONSULT SRL▲ 30 | Municipiul Sibiu, Sibiu | 136,6 K RON▲ 688,2 % | ▲ 688,2 % | 24,1 K RON | |
| 61 | 61.LECCA ADB SRL▲ 12 | Municipiul Sibiu, Sibiu | 133,6 K RON▲ 26,8 % | ▲ 26,8 % | 101,7 K RON | |
| 62 | 62.PATER SOLUTION EXE SRL▲ 6 | Municipiul Mediaş, Sibiu | 130,9 K RON▲ 1,6 % | ▲ 1,6 % | 32,2 K RON | |
| 63 | 63.DANSAN SRL▲ 3 | Municipiul Mediaş, Sibiu | 125,6 K RON▼ 4,9 % | ▼ 4,9 % | 73 K RON | |
| 64 | 64.BEST SSM CONSULT SRL▲ 8 | Oraş Sălişte, Sibiu | 115,9 K RON▲ 2,8 % | ▲ 2,8 % | 66,8 K RON | |
| 65 | 65.OMEGA AGRO PROFESIONAL TEAM SRL▼ 43 | Sat Valea Viilor, Comuna Valea Viilor, Sibiu | 114,8 K RON▼ 86,2 % | ▼ 86,2 % | -45,2 K RON | |
| 66 | 66.ROM CONSULT SRL▼ 3 | Municipiul Sibiu, Sibiu | 110,5 K RON▼ 19,5 % | ▼ 19,5 % | 13,3 K RON | |
| 67 | 67.D.I.L. SRL▼ 5 | Municipiul Sibiu, Sibiu | 99,2 K RON▼ 30,5 % | ▼ 30,5 % | 27 K RON | |
| 68 | 68.EGL GLOBAL SOLUTION SRL▲ 3 | Municipiul Sibiu, Sibiu | 89,6 K RON▼ 24,9 % | ▼ 24,9 % | 11,9 K RON | |
| 69 | 69.WAGNER OFFICE SOLUTIONS SRL= | Municipiul Sibiu, Sibiu | 86,9 K RON▼ 31 % | ▼ 31 % | 48,1 K RON | |
| 70 | 70.ALKOR SRL▲ 8 | Municipiul Sibiu, Sibiu | 79,6 K RON▲ 37,9 % | ▲ 37,9 % | 47,3 K RON | |
| 71 | 71.SAGARIS S.R.L.▲ 9 | Loc. Cisnădioara, Oraş Cisnădie, Sibiu | 69,1 K RON▲ 57 % | ▲ 57 % | 53,7 K RON | |
| 72 | 72.TURQOISE EXPRES S.R.L.nou | Municipiul Sibiu, Sibiu | 67,8 K RON— | — | — | 27,9 K RON |
| 73 | 73.MEDIA COMMUNICATIONS SRL▲ 1 | Municipiul Sibiu, Sibiu | 65,3 K RON▼ 32,5 % | ▼ 32,5 % | 49,7 K RON | |
| 74 | 74.BEAT-ROOTS S.R.L.nou | Loc. Cisnădie, Oraş Cisnădie, Sibiu | 47,5 K RON— | — | — | 33,2 K RON |
| 75 | 75.PAFCO SUPORT SRL▲ 2 | Municipiul Sibiu, Sibiu | 46,7 K RON▼ 20,6 % | ▼ 20,6 % | 37 K RON | |
| 76 | 76.AGENŢIA CAPITAL IMOBILIAREnou | Sat Şelimbăr, Comuna Şelimbăr, Sibiu | 40,1 K RON— | — | — | 29,9 K RON |
| 77 | 77.AS ACCOUNTING SOLUTIONS SRL▲ 2 | Municipiul Sibiu, Sibiu | 35,7 K RON▼ 22,7 % | ▼ 22,7 % | 32,4 K RON | |
| 78 | 78.ECROM SALES S.R.L.▲ 7 | Municipiul Sibiu, Sibiu | 34 K RON▲ 4,2 % | ▲ 4,2 % | 5,7 K RON | |
| 79 | 79.RAM INTUITIVE SOLUTION SRL▼ 35 | Municipiul Sibiu, Sibiu | 33,2 K RON▼ 84,5 % | ▼ 84,5 % | 23,1 K RON | |
| 80 | 80.APREST-SERVICE SRL▲ 6 | Municipiul Sibiu, Sibiu | 30,3 K RON0,0% | 0,0% | 15,7 K RON | |
| 81 | 81.CRIS CONSULTING SRL▲ 11 | Municipiul Sibiu, Sibiu | 28,5 K RON▲ 105,9 % | ▲ 105,9 % | 16,2 K RON | |
| 82 | 82.MIADO SRL▲ 6 | Municipiul Sibiu, Sibiu | 25 K RON▼ 0,8 % | ▼ 0,8 % | 2 K RON | |
| 83 | 83.MAX MERCHANDISING S.R.L.▲ 10 | Municipiul Sibiu, Sibiu | 24,2 K RON▲ 120 % | ▲ 120 % | 23,1 K RON | |
| 84 | 84.SIDRA SRL▲ 3 | Municipiul Sibiu, Sibiu | 24 K RON▼ 18 % | ▼ 18 % | -9,4 K RON | |
| 85 | 85.EDUCATOR PLAN S.R.L.nou | Municipiul Sibiu, Sibiu | 24 K RON— | — | — | 22,7 K RON |
| 86 | 86.KAIRA BLUE S.R.L.nou | Municipiul Sibiu, Sibiu | 21,2 K RON— | — | — | 11 K RON |
| 87 | 87.NIC PREST SRL▼ 11 | Municipiul Sibiu, Sibiu | 20,9 K RON▼ 64,8 % | ▼ 64,8 % | 10 K RON | |
| 88 | 88.MICLAGOLD CHOICE SRL▲ 1 | Municipiul Sibiu, Sibiu | 19,1 K RON▲ 2,7 % | ▲ 2,7 % | 506 RON | |
| 89 | 89.INT DESIGN SRL▲ 6 | Municipiul Sibiu, Sibiu | 16,8 K RON▲ 578,1 % | ▲ 578,1 % | 12,2 K RON | |
| 90 | 90.CASTIG SRL▼ 6 | Municipiul Mediaş, Sibiu | 14,6 K RON▼ 57,5 % | ▼ 57,5 % | -7,9 K RON | |
| 91 | 91.DSS ANSIST EFECTIV SRL▲ 3 | Municipiul Mediaş, Sibiu | 13,7 K RON▲ 52,3 % | ▲ 52,3 % | 437 RON | |
| 92 | 92.BELUNA COMFORT SRL▼ 17 | Sat Şelimbăr, Comuna Şelimbăr, Sibiu | 13,5 K RON▼ 79,6 % | ▼ 79,6 % | 4,9 K RON | |
| 93 | 93.ALPIN SERV SRL▼ 52 | Municipiul Sibiu, Sibiu | 2,9 K RON▼ 98,8 % | ▼ 98,8 % | -34,9 K RON | |
| 94 | 94.MITRAS SRL▲ 2 | Municipiul Sibiu, Sibiu | 1,8 K RON▼ 10,2 % | ▼ 10,2 % | -395 RON | |
| 95 | 95.GABI SRLnou | Sat Răşinari, Comuna Răşinari, Sibiu | 0 RON— | — | 0 RON | |
| 96 | 96.ANAMARIA IULIA SRL▲ 2 | Municipiul Sibiu, Sibiu | 0 RON— | — | 0 RON | |
| 97 | 97.COMVES SRL▲ 1 | Municipiul Sibiu, Sibiu | 0 RON— | — | 0 RON | |
| 98 | 98.TEHNO ANDRON SRL= | Municipiul Sibiu, Sibiu | 0 RON— | — | 0 RON | |
| 99 | 99.CAEM INFIN SRL▼ 17 | Municipiul Sibiu, Sibiu | 0 RON▼ 100 % | ▼ 100 % | 7,5 K RON | |
| 100 | 100.INTER CONT SRL▼ 2 | Municipiul Sibiu, Sibiu | 0 RON— | — | 0 RON |