Top 100 firme — Construcții, Satu Mare după cifră de afaceri în 2009
1.565 de firme au îndeplinit criteriile de eligibilitate pentru acest top. Primele 100 cumulează 704,5 mil. RON. Pragul de intrare în top este 2,2 mil. RON, iar liderul atinge 56,9 mil. RON.
Cifră de afaceriProfit netAngajațiMarjă netăCapitaluriDatoriiPierderiCreștere YoYCreștere pe 3 ani (CAGR)Lichiditate ridicatăScădere cifră de afaceriFirme noi
| # | Firmă | Localitate | Cifră de afaceri | Variație | Tendință | Profit net |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1.LESCACI COM SRL= | Loc. Negreşti-Oaş, Oraş Negreşti-Oaş, Satu Mare | 56,9 mil. RON▲ 11,4 % | ▲ 11,4 % | 4,5 mil. RON | |
| 2 | 2.CASTRUM CORPORATION SRL▲ 1 | Loc. Negreşti-Oaş, Oraş Negreşti-Oaş, Satu Mare | 33,8 mil. RON▼ 24,2 % | ▼ 24,2 % | 4,3 mil. RON | |
| 3 | 3.BENY ALEX SRL▼ 1 | Loc. Negreşti-Oaş, Oraş Negreşti-Oaş, Satu Mare | 24,1 mil. RON▼ 49,8 % | ▼ 49,8 % | 3,7 mil. RON | |
| 4 | 4.DOMINIUM SRL▲ 5 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 23,8 mil. RON▲ 11,7 % | ▲ 11,7 % | 4 mil. RON | |
| 5 | 5.EURAS SRL▲ 1 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 22,7 mil. RON▼ 9,9 % | ▼ 9,9 % | 1,4 mil. RON | |
| 6 | 6.PAS TRANS COMPANY SRL▲ 71 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 21,9 mil. RON▲ 535,9 % | ▲ 535,9 % | 720,1 K RON | |
| 7 | 7.DRUMET OAS SRL▼ 2 | Sat Certeze, Comuna Certeze, Satu Mare | 20,1 mil. RON▼ 36,5 % | ▼ 36,5 % | 252,7 K RON | |
| 8 | 8.LAURENTIU H SRL▲ 5 | Loc. Negreşti-Oaş, Oraş Negreşti-Oaş, Satu Mare | 18,2 mil. RON▲ 0,1 % | ▲ 0,1 % | 2,4 mil. RON | |
| 9 | 9.SAMCIF SA▼ 2 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 16,2 mil. RON▼ 35 % | ▼ 35 % | 47,5 K RON | |
| 10 | 10.OMEGA ANDVAS GROUP S.R.L.▲ 39 | Oraş Livada, Satu Mare | 15,3 mil. RON▲ 169,8 % | ▲ 169,8 % | 75,7 K RON | |
| 11 | 11.PANATEK SRL▼ 7 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 14,2 mil. RON▼ 59,3 % | ▼ 59,3 % | 201,5 K RON | |
| 12 | 12.NARDCON SRL▲ 22 | Sat Trip, Comuna Bixad, Satu Mare | 12,5 mil. RON▲ 69 % | ▲ 69 % | 1,4 mil. RON | |
| 13 | 13.TARR CONST SRL▼ 3 | Oraş Livada, Satu Mare | 12,5 mil. RON▼ 38,4 % | ▼ 38,4 % | 202,9 K RON | |
| 14 | 14.PRESCONSTRUCT OAS SRL▲ 12 | Loc. Negreşti-Oaş, Oraş Negreşti-Oaş, Satu Mare | 11,5 mil. RON▲ 12,9 % | ▲ 12,9 % | 197,4 K RON | |
| 15 | 15.ALFA ROM SRL▼ 7 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 11 mil. RON▼ 54,3 % | ▼ 54,3 % | 291,3 K RON | |
| 16 | 16.CROSS LAND CONSTRUCT SRL▲ 7 | Loc. Negreşti-Oaş, Oraş Negreşti-Oaş, Satu Mare | 11 mil. RON▲ 0,9 % | ▲ 0,9 % | 129,8 K RON | |
| 17 | 17.AG SERV CONSTRUCT SRL▲ 10 | Loc. Negreşti-Oaş, Oraş Negreşti-Oaş, Satu Mare | 10,8 mil. RON▲ 13,9 % | ▲ 13,9 % | 1,1 mil. RON | |
| 18 | 18.VIAKON DRUM SRL▼ 4 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 10,2 mil. RON▼ 38,4 % | ▼ 38,4 % | 7,7 K RON | |
| 19 | 19.EPKER NORD SRL▼ 1 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 9,7 mil. RON▼ 19,8 % | ▼ 19,8 % | 2,3 K RON | |
| 20 | 20.PETROCONSTRUCT GROUP SRL▲ 11 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 9 mil. RON▲ 11,2 % | ▲ 11,2 % | 309,9 K RON | |
| 21 | 21.UNIVERSAL CONSTRUCT SA▲ 7 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 8,9 mil. RON▼ 4,6 % | ▼ 4,6 % | 287,5 K RON | |
| 22 | 22.NICORICI SRL▲ 40 | Sat Târşolţ, Comuna Târşolţ, Satu Mare | 8,4 mil. RON▲ 98,1 % | ▲ 98,1 % | 650,2 K RON | |
| 23 | 23.EDIOC SRL▲ 22 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 8,2 mil. RON▲ 38,5 % | ▲ 38,5 % | 540,4 K RON | |
| 24 | 24.LUCY STAR SRL▼ 5 | Loc. Negreşti-Oaş, Oraş Negreşti-Oaş, Satu Mare | 8,1 mil. RON▼ 31,3 % | ▼ 31,3 % | 412,8 K RON | |
| 25 | 25.DARIA CONST SRL= | Loc. Negreşti-Oaş, Oraş Negreşti-Oaş, Satu Mare | 8,1 mil. RON▼ 21 % | ▼ 21 % | 155,7 K RON | |
| 26 | 26.EURO PROACTIV SRLnou | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 8 mil. RON▲ 61,9 % | ▲ 61,9 % | 77,7 K RON | |
| 27 | 27.DORLE SRL▼ 3 | Sat Certeze, Comuna Certeze, Satu Mare | 7,8 mil. RON▼ 25,7 % | ▼ 25,7 % | 196,3 K RON | |
| 28 | 28.PRODEXIMP SRL▼ 6 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 7,8 mil. RON▼ 29,9 % | ▼ 29,9 % | 15,7 K RON | |
| 29 | 29.ANTREPRIZA 22 SRL▼ 13 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 7,6 mil. RON▼ 41,9 % | ▼ 41,9 % | 454,9 K RON | |
| 30 | 30.AVECO SRL▲ 10 | Loc. Negreşti-Oaş, Oraş Negreşti-Oaş, Satu Mare | 7,3 mil. RON▲ 12,1 % | ▲ 12,1 % | 2,1 mil. RON | |
| 31 | 31.GOGAN A & S SRL▲ 50 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 7,2 mil. RON▲ 125,9 % | ▲ 125,9 % | 2,6 mil. RON | |
| 32 | 32.HIRUNDO SRL▲ 21 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 7,2 mil. RON▲ 40,6 % | ▲ 40,6 % | 27,1 K RON | |
| 33 | 33.VIDELI SRL▲ 8 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 7,1 mil. RON▲ 8,4 % | ▲ 8,4 % | 34,2 K RON | |
| 34 | 34.F HAUS SRLnou | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 7 mil. RON▲ 10 % | ▲ 10 % | 52,4 K RON | |
| 35 | 35.CONSTRUCTII DRUMURI SA▼ 15 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 6,9 mil. RON▼ 41 % | ▼ 41 % | 266,5 K RON | |
| 36 | 36.NOVA OAS SRL▲ 15 | Loc. Negreşti-Oaş, Oraş Negreşti-Oaş, Satu Mare | 6 mil. RON▲ 8,7 % | ▲ 8,7 % | 71,3 K RON | |
| 37 | 37.PINTEANU IMPEX SRL▼ 20 | Oraş Livada, Satu Mare | 5,9 mil. RON▼ 54 % | ▼ 54 % | 22 K RON | |
| 38 | 38.IULIA BOSS SRL▼ 17 | Loc. Negreşti-Oaş, Oraş Negreşti-Oaş, Satu Mare | 5,9 mil. RON▼ 48,2 % | ▼ 48,2 % | 62,2 K RON | |
| 39 | 39.VERO SRL▲ 28 | Loc. Negreşti-Oaş, Oraş Negreşti-Oaş, Satu Mare | 5,6 mil. RON▲ 40,8 % | ▲ 40,8 % | 408,3 K RON | |
| 40 | 40.BETASIL SRL▲ 48 | Sat Prilog, Comuna Oraşu Nou, Satu Mare | 5,6 mil. RON▲ 86 % | ▲ 86 % | 17 K RON | |
| 41 | 41.POSZET SRL▼ 9 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 5,3 mil. RON▼ 33 % | ▼ 33 % | 88,9 K RON | |
| 42 | 42.DANUBIANA SRL▲ 13 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 5,1 mil. RON▲ 3,1 % | ▲ 3,1 % | 149,4 K RON | |
| 43 | 43.PRODREP MG SRL▲ 35 | Loc. Negreşti-Oaş, Oraş Negreşti-Oaş, Satu Mare | 4,9 mil. RON▲ 45,2 % | ▲ 45,2 % | 919 K RON | |
| 44 | 44.NYAGARA S.R.L.▲ 13 | Loc. Negreşti-Oaş, Oraş Negreşti-Oaş, Satu Mare | 4,8 mil. RON▼ 1,6 % | ▼ 1,6 % | 585,9 K RON | |
| 45 | 45.FARBEN SRL▼ 12 | Loc. Negreşti-Oaş, Oraş Negreşti-Oaş, Satu Mare | 4,6 mil. RON▼ 38,4 % | ▼ 38,4 % | -670,3 K RON | |
| 46 | 46.GATI CONST SRL▲ 23 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 4,6 mil. RON▲ 17,1 % | ▲ 17,1 % | 61,6 K RON | |
| 47 | 47.CECONI SRL▲ 1 | Sat Bixad, Comuna Bixad, Satu Mare | 4,5 mil. RON▼ 23,2 % | ▼ 23,2 % | 43,6 K RON | |
| 48 | 48.FULGA SRL▼ 18 | Loc. Negreşti-Oaş, Oraş Negreşti-Oaş, Satu Mare | 4,4 mil. RON▼ 45,4 % | ▼ 45,4 % | 523,7 K RON | |
| 49 | 49.NORD CONSTRUCTII SA▼ 2 | Municipiul Carei, Satu Mare | 4,4 mil. RON▼ 25,3 % | ▼ 25,3 % | 195 K RON | |
| 50 | 50.STEFI COMPANY SRL▲ 22 | Sat Târşolţ, Comuna Târşolţ, Satu Mare | 4,4 mil. RON▲ 16,3 % | ▲ 16,3 % | 364,8 K RON | |
| 51 | 51.PORTICON INTERNATIONAL SRL▲ 1.334 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 4,3 mil. RON— | — | 33,1 K RON | |
| 52 | 52.PROD ZOB CONSTRUCTII SRL= | Sat Bixad, Comuna Bixad, Satu Mare | 4,2 mil. RON▼ 22,5 % | ▼ 22,5 % | 315,7 K RON | |
| 53 | 53.SAMGEC SRL▼ 11 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 4,1 mil. RON▼ 35,1 % | ▼ 35,1 % | 429,1 K RON | |
| 54 | 54.GEOMASTER PLUS SRLnou | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 4,1 mil. RON— | — | — | 462,5 K RON |
| 55 | 55.NORTH OPTICAL FIBER SRL▲ 1.330 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 4 mil. RON— | — | 358,1 K RON | |
| 56 | 56.HODMEZOVASARHELYI UTEPITO SRL SZEGED SUCURSALA SATU MARE▲ 3 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 3,8 mil. RON▼ 18,8 % | ▼ 18,8 % | 29,8 K RON | |
| 57 | 57.ADRIANA ROXANA SRL▲ 11 | Loc. Negreşti-Oaş, Oraş Negreşti-Oaş, Satu Mare | 3,6 mil. RON▼ 7,9 % | ▼ 7,9 % | 18,5 K RON | |
| 58 | 58.VIITORUL SRL▼ 2 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 3,6 mil. RON▼ 27,5 % | ▼ 27,5 % | 475,6 K RON | |
| 59 | 59.IVEKA GRUP SRL▲ 335 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 3,5 mil. RON▲ 927 % | ▲ 927 % | 44 K RON | |
| 60 | 60.PARAMPA SRL▲ 49 | Sat Viile Satu Mare, Comuna Viile Satu Mare, Satu Mare | 3,5 mil. RON▲ 46,6 % | ▲ 46,6 % | 17,9 K RON | |
| 61 | 61.SAMINSTAL SRL▲ 22 | Sat Vetiş, Comuna Vetiş, Satu Mare | 3,5 mil. RON▲ 12,1 % | ▲ 12,1 % | 15,8 K RON | |
| 62 | 62.VICTORIX SRL▼ 27 | Sat Gherţa Mică, Comuna Gherţa Mică, Satu Mare | 3,4 mil. RON▼ 53 % | ▼ 53 % | -410,8 K RON | |
| 63 | 63.GAR BAU SRL▲ 58 | Sat Mărtineşti, Comuna Odoreu, Satu Mare | 3,4 mil. RON▲ 71,7 % | ▲ 71,7 % | 354 K RON | |
| 64 | 64.KOZMAROM SRL▲ 91 | Sat Botiz, Comuna Botiz, Satu Mare | 3,3 mil. RON▲ 143,8 % | ▲ 143,8 % | 253,6 K RON | |
| 65 | 65.GEPETO PROD TRANS SRL▲ 34 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 3,3 mil. RON▲ 27,8 % | ▲ 27,8 % | -613 K RON | |
| 66 | 66.WASERUL IDEAL COMPANY SRLnou | Sat Certeze, Comuna Certeze, Satu Mare | 3,2 mil. RON— | — | — | 36,7 K RON |
| 67 | 67.AVEGO & CO SRL▲ 24 | Loc. Negreşti-Oaş, Oraş Negreşti-Oaş, Satu Mare | 3,2 mil. RON▲ 14 % | ▲ 14 % | 125,1 K RON | |
| 68 | 68.ELECTROCONSTRUCTIA ELCO SATU MARE SA▲ 136 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 3,2 mil. RON▲ 247,4 % | ▲ 247,4 % | 48,2 K RON | |
| 69 | 69.CREDILUX SRL▲ 28 | Sat Dobra, Comuna Supur, Satu Mare | 3,2 mil. RON▲ 21,8 % | ▲ 21,8 % | 12,9 K RON | |
| 70 | 70.STEJARUL MOISENI SRL▲ 35 | Sat Moişeni, Comuna Certeze, Satu Mare | 3,1 mil. RON▲ 29,4 % | ▲ 29,4 % | 47,5 K RON | |
| 71 | 71.PANATHERM SRL▲ 8 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 2,9 mil. RON▼ 13,3 % | ▼ 13,3 % | -91,4 K RON | |
| 72 | 72.INTERCONECT SRL▼ 9 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 2,9 mil. RON▼ 31,4 % | ▼ 31,4 % | 54,5 K RON | |
| 73 | 73.OLE CONSTRUCT COM SRL▲ 25 | Sat Bixad, Comuna Bixad, Satu Mare | 2,9 mil. RON▲ 9,9 % | ▲ 9,9 % | -45,4 K RON | |
| 74 | 74.TRANSILVANIA GENERAL CERTEZE SRL▼ 14 | Loc. Negreşti-Oaş, Oraş Negreşti-Oaş, Satu Mare | 2,8 mil. RON▼ 36,7 % | ▼ 36,7 % | 17,1 K RON | |
| 75 | 75.OAS SERVICE SRLnou | Loc. Tur, Oraş Negreşti-Oaş, Satu Mare | 2,8 mil. RON▼ 26 % | ▼ 26 % | 1,2 mil. RON | |
| 76 | 76.PROIECT INVEST SRL▲ 51 | Sat Gherţa Mică, Comuna Gherţa Mică, Satu Mare | 2,8 mil. RON▲ 58,3 % | ▲ 58,3 % | 47,2 K RON | |
| 77 | 77.AIRMETIC SRL▼ 11 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 2,8 mil. RON▼ 30,9 % | ▼ 30,9 % | 33,6 K RON | |
| 78 | 78.EURONORD 2000 SRL▲ 4 | Loc. Negreşti-Oaş, Oraş Negreşti-Oaş, Satu Mare | 2,7 mil. RON▼ 12,8 % | ▼ 12,8 % | 223 K RON | |
| 79 | 79.TEX PLUS SRL▲ 6 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 2,7 mil. RON▼ 11,6 % | ▼ 11,6 % | 80,3 K RON | |
| 80 | 80.CONSTRUCT BARNISCA SRL▲ 31 | Sat Bixad, Comuna Bixad, Satu Mare | 2,6 mil. RON▲ 15,7 % | ▲ 15,7 % | 949,4 K RON | |
| 81 | 81.OMIKRON CONSTRUCTII SRL▲ 45 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 2,6 mil. RON▲ 42,2 % | ▲ 42,2 % | 180,9 K RON | |
| 82 | 82.SILCOMPREST SRL▼ 53 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 2,6 mil. RON▼ 69,3 % | ▼ 69,3 % | 12,9 K RON | |
| 83 | 83.BILIE GRUP S.R.L.▼ 37 | Sat Certeze, Comuna Certeze, Satu Mare | 2,6 mil. RON▼ 56,4 % | ▼ 56,4 % | 43,7 K RON | |
| 84 | 84.FOREST COM SRL▲ 22 | Sat Certeze, Comuna Certeze, Satu Mare | 2,6 mil. RON▲ 5,6 % | ▲ 5,6 % | 162 K RON | |
| 85 | 85.MONDO CONSULTING SRLnou | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 2,6 mil. RON▲ 28.124,1 % | ▲ 28.124,1 % | 8,5 K RON | |
| 86 | 86.RBV GRUP SRL▲ 464 | Loc. Negreşti-Oaş, Oraş Negreşti-Oaş, Satu Mare | 2,5 mil. RON▲ 1.091,1 % | ▲ 1.091,1 % | 1,3 mil. RON | |
| 87 | 87.NATIONAL CO INC SRL▼ 26 | Loc. Negreşti-Oaş, Oraş Negreşti-Oaş, Satu Mare | 2,5 mil. RON▼ 42,4 % | ▼ 42,4 % | 64,8 K RON | |
| 88 | 88.AUSTRALIAN GLOBAL INVESTMENT GROUP SRLnou | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 2,4 mil. RON▲ 950,6 % | ▲ 950,6 % | 116,5 K RON | |
| 89 | 89.GODAN CONSTRUCT SRLnou | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 2,4 mil. RON— | — | — | -95,3 K RON |
| 90 | 90.GAMA CONSTRUCT SRL▲ 11 | Loc. Negreşti-Oaş, Oraş Negreşti-Oaş, Satu Mare | 2,4 mil. RON▼ 4,3 % | ▼ 4,3 % | 145,4 K RON | |
| 91 | 91.HIDROVOPS CONSTRUCT SRL▲ 1.294 | Loc. Negreşti-Oaş, Oraş Negreşti-Oaş, Satu Mare | 2,4 mil. RON— | — | 171 K RON | |
| 92 | 92.SAMRACING SRL▲ 1.130 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 2,4 mil. RON▲ 20.966 % | ▲ 20.966 % | 361,3 K RON | |
| 93 | 93.UNIVERSAL SRL▼ 18 | Loc. Ardud, Oraş Ardud, Satu Mare | 2,3 mil. RON▼ 35,3 % | ▼ 35,3 % | 33,8 K RON | |
| 94 | 94.TERMO MONTAJ SRL▲ 2 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 2,3 mil. RON▼ 13,3 % | ▼ 13,3 % | 32,7 K RON | |
| 95 | 95.BATEX CONSTRUCT SRL▲ 76 | Sat Oraşu Nou, Comuna Oraşu Nou, Satu Mare | 2,3 mil. RON▲ 93,4 % | ▲ 93,4 % | 94,6 K RON | |
| 96 | 96.GENERAL CIF SRL▼ 46 | Loc. Negreşti-Oaş, Oraş Negreşti-Oaş, Satu Mare | 2,3 mil. RON▼ 59,1 % | ▼ 59,1 % | 74,6 K RON | |
| 97 | 97.BCB SRL▼ 33 | Sat Certeze, Comuna Certeze, Satu Mare | 2,3 mil. RON▼ 46 % | ▼ 46 % | 8,8 K RON | |
| 98 | 98.SOLOMES CONSTRUCT SRL▲ 76 | Sat Târşolţ, Comuna Târşolţ, Satu Mare | 2,3 mil. RON▲ 98,9 % | ▲ 98,9 % | 397,9 K RON | |
| 99 | 99.ESROM TEL SA▼ 63 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 2,3 mil. RON▼ 68,9 % | ▼ 68,9 % | -2,1 mil. RON | |
| 100 | 100.FERUM SRL▲ 67 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 2,2 mil. RON▲ 85 % | ▲ 85 % | 39,2 K RON |
Codurile CAEN din construcții — Satu Mare
CAEN 4100
Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
216 firme · 1,3 mld. RON
CAEN 4120
Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
866 firme · 1,3 mld. RON
CAEN 4211
Lucrări de construcții a drumurilor și autostrăzilor
79 firme · 268,2 mil. RON
CAEN 4321
Lucrări de instalații electrice
113 firme · 169,2 mil. RON
CAEN 4322
Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat
123 firme · 113,6 mil. RON
CAEN 4291
Construcții hidrotehnice
13 firme · 106,3 mil. RON
CAEN 4312
Lucrări de pregătire a terenului
71 firme · 102,4 mil. RON
CAEN 4221
Lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru fluide
25 firme · 63,6 mil. RON
CAEN 4399
Alte lucrări speciale de construcții n.c.a.
46 firme · 45,5 mil. RON
CAEN 4332
Lucrări de tâmplărie și dulgherie
41 firme · 25,5 mil. RON
CAEN 4333
Lucrări de pardosire și placare a pereților
57 firme · 22,1 mil. RON
CAEN 4329
Alte lucrări de instalații pentru construcții
9 firme · 21,6 mil. RON
CAEN 4335
Alte lucrări de finisare
3 firme · 19,6 mil. RON
CAEN 4110
Dezvoltare (promovare) imobiliară
39 firme · 17,3 mil. RON
CAEN 4213
Construcția de poduri și tuneluri
7 firme · 14,3 mil. RON
CAEN 4331
Lucrări de ipsoserie
11 firme · 11,4 mil. RON
CAEN 4334
Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri
43 firme · 8,7 mil. RON
CAEN 4311
Lucrări de demolare a construcțiilor
8 firme · 7,6 mil. RON
CAEN 4222
Lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru electricitate și telecomunicații
12 firme · 6,5 mil. RON
CAEN 4391
Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții
9 firme · 3,6 mil. RON
CAEN 4212
Lucrări de construcții a căilor ferate de suprafață și subterane
3 firme · 3,3 mil. RON
CAEN 4299
Lucrări de construcții a altor proiecte inginerești n.c.a
8 firme · 1,6 mil. RON
CAEN 4313
Lucrări de foraj și sondaj pentru construcții
5 firme · 1,4 mil. RON
CAEN 4341
Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții
5 firme · 1 mil. RON
CAEN 4339
Alte lucrări de finisare
10 firme · 717,3 K RON
CAEN 4324
Alte lucrări de instalații pentru construcții
3 firme · 422 K RON
CAEN 4323
Lucrări de izolații
2 firme · 128,7 K RON