COMERCIAL.ro

Top 100 firme — Sănătate după cifră de afaceri în 2015

13.226 de firme au îndeplinit criteriile de eligibilitate pentru acest top. Primele 100 cumulează 3,4 mld. RON. Pragul de intrare în top este 8 mil. RON, iar liderul atinge 291 mil. RON.

FirmăCifră de afaceri
MED LIFE SA=291 mil. RON▲ 15,9 %
FRESENIUS NEPHROCARE ROMANIA SRL=252,8 mil. RON▲ 19,2 %
CENTRUL MEDICAL UNIREA SRL=238,1 mil. RON▲ 18,5 %
SANADOR SRL=188,1 mil. RON▲ 6,4 %
SYNEVO ROMANIA SRL=156,2 mil. RON▲ 12,2 %
INTERNAŢIONAL HEALTHCARE SYSTEMS SA=118,8 mil. RON▲ 10,2 %
DIAVERUM ROMANIA SRL=104 mil. RON▲ 15,3 %
AVITUM SRL▲ 199,5 mil. RON▲ 25,9 %
GRAL MEDICAL SRL▼ 187 mil. RON▲ 1,7 %
HIPERDIA SA=77,1 mil. RON▲ 15 %
CLINICA POLISANO SRL=73,2 mil. RON▲ 17,1 %
DELTA HEALTH CARE SRL▲ 469 mil. RON▲ 48,4 %
MEDICOVER SRL▼ 166,6 mil. RON▲ 13,3 %
CLINICA SANTE SRL▲ 158,4 mil. RON▲ 18,3 %
NEFROMED DIALYSIS CENTERS SRL▼ 158 mil. RON▲ 8,1 %
CENTRUL MEDICAL "POLICLINICO DI MONZA" SRL▲ 157,5 mil. RON▲ 35,8 %
POLICLINICA DE DIAGNOSTIC RAPID SA▲ 345,2 mil. RON▲ 20,9 %
AFFIDEA ROMANIA SRL▼ 545,1 mil. RON▼ 18,9 %
BIOCLINICA SA=44,4 mil. RON▲ 10,8 %
CENTRUL MEDICAL MED-AS 2003 SRL▼ 242,4 mil. RON▲ 4,2 %
PELICAN IMPEX SRL=36,9 mil. RON▲ 12,8 %
EUROCLINIC HOSPITAL SA▲ 235,7 mil. RON▲ 24,4 %
AMBULANTA BGS MEDICAL UNIT SRL▼ 134,2 mil. RON▲ 8,3 %
TEO HEALTH S.A.▲ 230,7 mil. RON▲ 17,9 %
MEDCENTER SRL▼ 230,5 mil. RON▼ 1,3 %
CLINICA MEDICALA HIPOCRAT 2000 SRL▼ 129,2 mil. RON▲ 9,6 %
MEDICOVER HOSPITALS SRL▲ 428 mil. RON▲ 26,6 %
R.T.C. RADIOLOGY THERAPEUTIC CENTER S.R.L.▼ 126 mil. RON▲ 2 %
PETROMED SOLUTIONS SRL▼ 125,6 mil. RON▲ 0,5 %
GENESYS MEDICAL CLINIC SRL▲ 424,7 mil. RON▲ 32,8 %
ARCADIA HOSPITAL SRL▲ 121,8 mil. RON▲ 14,7 %
ARCADIA POLICLINIC SRL▲ 420,9 mil. RON▲ 17,6 %
DENT ESTET CLINIC S.A.▲ 419,5 mil. RON▲ 10,6 %
CLINICA ROMGERMED SRL▼ 519,4 mil. RON▼ 19,5 %
NOVA VITA HOSPITAL SA▲ 419,4 mil. RON▲ 14,5 %
LABORATOARELE BIOCLINICA SRL▲ 619,2 mil. RON▲ 28,2 %
ANIMA SPECIALITY MEDICAL SERVICES SRL▼ 719,2 mil. RON▼ 19,8 %
NEFROCARE MS SRL▼ 318,9 mil. RON▲ 5,2 %
MEDSANA BUCHAREST MEDICAL CENTER SRL▼ 618,8 mil. RON▼ 0,1 %
REGINA MARIA - BANCA CENTRALĂ DE CELULE STEM S.A.▲ 318,3 mil. RON▲ 22,2 %
EUROMATERNA SA▼ 318 mil. RON▲ 4,1 %
MNT HEALTHCARE EUROPE SRL▲ 9917,4 mil. RON▲ 233 %
MEDICAL CENTER GRAL SRL▼ 216,2 mil. RON▲ 3,7 %
LAURUS MEDICAL SRL▲ 215,8 mil. RON▲ 9,9 %
CENTRUL MEDICAL MEDIURG SRL▲ 1115,5 mil. RON▲ 24 %
LABORATOARELE SYNLAB SRL▲ 415,3 mil. RON▲ 15,6 %
OCULUS SRL▼ 215,2 mil. RON▲ 4,4 %
CENTRELE DE EXCELENŢĂ ARES SRL▲ 1415,1 mil. RON▲ 40,7 %
POZITRON MEDICAL INVESTIGATION SRL▼ 114,9 mil. RON▲ 7,5 %
PROMED SYSTEM SRL▲ 214,8 mil. RON▲ 13,3 %
CLINICILE ICCO SRL▼ 1114,1 mil. RON▼ 11,2 %
PHARMACEUTICAL RESEARCH ASSOCIATES ROMANIA SRL▲ 114 mil. RON▲ 8 %
ISIS MEDICAL CENTER SRL▼ 413,8 mil. RON▲ 2,6 %
RADIOTHERAPY CENTER CLUJ S.R.L.▲ 97213,4 mil. RON▲ 1.880,4 %
CENTRUL DE ONCOLOGIE SF NECTARIE SRL▲ 10013,4 mil. RON▲ 184,5 %
MEDIMAR IMAGISTIC SERVICES SRL▲ 212,9 mil. RON▲ 8 %
SALVOSAN CIOBANCA S.R.L.▲ 312,5 mil. RON▲ 7,9 %
OVIDIUS CLINICAL HOSPITAL SRL▲ 5012,3 mil. RON▲ 88,1 %
ONCO CARD SRL▼ 1212,3 mil. RON▼ 12,8 %
DORNA MEDICAL SRL▲ 1412,2 mil. RON▲ 42,7 %
SPITAL LOTUS SRL▲ 1712,1 mil. RON▲ 47,7 %
CLINICA SOMEŞAN SRL▲ 6112,1 mil. RON▲ 111,1 %
NEFROMED SRL▼ 912,1 mil. RON▼ 3,7 %
DENTALMED - CLINICA STOMATOLOGICA SRL▼ 511,9 mil. RON▲ 1,2 %
NEFROLMED SRL▲ 111,7 mil. RON▲ 18,9 %
DINAMIC OPTIC SRL▲ 2511,7 mil. RON▲ 62,1 %
I.D.S. LABORATORIES SRL▼ 1211,7 mil. RON▼ 6,4 %
NEFROLAB S.R.L.▲ 311,4 mil. RON▲ 19,6 %
CENTRUL MEDICAL LASER SYSTEM SRL=11,3 mil. RON▲ 17,4 %
CENTRUL MEDICAL MATEI BASARAB SRL▼ 611 mil. RON▲ 7,5 %
GYNIA SRL▼ 811 mil. RON▲ 2,7 %
CENTRUL MEDICO CHIRURGICAL INTERSERVISAN SRL▼ 710,9 mil. RON▲ 7,7 %
ONCOLAB SRL▼ 1610,8 mil. RON▼ 12,6 %
ONCO HOSPITAL S.R.L.▼ 1310,7 mil. RON▼ 4,3 %
MATERNA CARE SRL▼ 810,6 mil. RON▲ 9,8 %
MUNTENIA MEDICAL COMPETENCES SA▲ 810,4 mil. RON▲ 34,7 %
MEDICAL VISION OPTIX GRUP SRL▲ 4010,1 mil. RON▲ 69,9 %
AMA OPTIMEX SRL▲ 29,7 mil. RON▲ 21 %
BETHESDA SRL▲ 219,7 mil. RON▲ 41,4 %
MEDICABLE LIFE HOSPITAL SRL▲ 7429,6 mil. RON▲ 1.022,1 %
SPITALUL ORĂŞENESC SRL▼ 139,6 mil. RON▼ 0,5 %
DIA MEDICAL PORT SRL▲ 39,5 mil. RON▲ 23,2 %
TOP MED BUNA VESTIRE SRL▲ 209,3 mil. RON▲ 39,5 %
TERAPEUTICA SA▼ 79,1 mil. RON▲ 8,4 %
MEDICI'S S.A.▼ 99 mil. RON▲ 6,8 %
SANMED SRL▼ 79 mil. RON▲ 10,2 %
CLINICILE ICCO ORTOPEDIE SRL▲ 318,9 mil. RON▲ 50,8 %
FM MEDIDENT SRL▲ 18,8 mil. RON▲ 19,4 %
IMPLANTODENT MEDICAL SRL▲ 18,8 mil. RON▲ 18,9 %
MEDICAL PRESTIGE SRL▼ 208,6 mil. RON▼ 9,3 %
PULS MEDICA S.A.▲ 68,6 mil. RON▲ 23,4 %
CENTRUL MEDICAL PANDURI S.R.L.▲ 98,6 mil. RON▲ 25,8 %
ELYTIS HOSPITAL HOPE SRL▲ 4628,5 mil. RON▲ 514,3 %
NEFROCARE VS SRL▼ 128,5 mil. RON▲ 7,8 %
POTAISSA RENAL CARE SRL▲ 98,4 mil. RON▲ 27 %
MEDICAL TOURS COMPANY SRL▼ 238,3 mil. RON▼ 7,8 %
FOCUS LAB PLUS SRL▼ 108,3 mil. RON▲ 11,4 %
LIFE LINE - MEDICAL CENTER SRL▲ 88,1 mil. RON▲ 22,9 %
RUR MEDICAL S.R.L.▼ 188 mil. RON▲ 1 %
CLINICA SANOVIL SRL▲ 108 mil. RON▲ 27,5 %

Căutare

Caută firme, persoane, dosare, mențiuni din Monitorul Oficial sau mărci