Top 100 firme — Agricultură, silvicultură și pescuit, Neamț după cifră de afaceri în 2021
483 de firme au îndeplinit criteriile de eligibilitate pentru acest top. Primele 100 cumulează 701,5 mil. RON. Pragul de intrare în top este 2 mil. RON, iar liderul atinge 79,7 mil. RON.
Cifră de afaceriProfit netAngajațiMarjă netăCapitaluriDatoriiPierderiCreștere YoYCreștere pe 3 ani (CAGR)Lichiditate ridicatăScădere cifră de afaceriFirme noi
| # | Firmă | Localitate | Cifră de afaceri | Variație | Tendință | Profit net |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1.SUINPROD SA= | Sat Traian, Comuna Săbăoani, Neamţ | 79,7 mil. RON▼ 9,8 % | ▼ 9,8 % | -1 mil. RON | |
| 2 | 2.G & T TRANS SRL= | Comuna Horia, Neamţ | 52,8 mil. RON▲ 11,2 % | ▲ 11,2 % | 3,2 mil. RON | |
| 3 | 3.ZOOSAB SRL= | Sat Săbăoani, Comuna Săbăoani, Neamţ | 38,2 mil. RON▲ 2,5 % | ▲ 2,5 % | 8,6 mil. RON | |
| 4 | 4.PAN & FOREST SRL▲ 1 | Sat Bicaz-Chei, Comuna Bicaz-Chei, Neamţ | 21,8 mil. RON▲ 36 % | ▲ 36 % | 542,6 K RON | |
| 5 | 5.CGC AGRIA SRL▲ 3 | Municipiul Piatra Neamţ, Neamţ | 20 mil. RON▲ 68,5 % | ▲ 68,5 % | 4,7 mil. RON | |
| 6 | 6.PRICOFOREST SRL▼ 2 | Sat Pîţîligeni, Comuna Pipirig, Neamţ | 17,5 mil. RON▼ 3,8 % | ▼ 3,8 % | 574,3 K RON | |
| 7 | 7.LAVINA SILVA FRUCT SRLnou | Sat Pîţîligeni, Comuna Pipirig, Neamţ | 16,8 mil. RON— | — | 1,9 mil. RON | |
| 8 | 8.CLOROFILA SRL▼ 2 | Sat Gherăeşti, Comuna Gherăeşti, Neamţ | 16 mil. RON▲ 22,9 % | ▲ 22,9 % | 738,7 K RON | |
| 9 | 9.SERVICIILE COMERCIALE ROMANE SA▲ 7 | Municipiul Piatra Neamţ, Neamţ | 15,8 mil. RON▲ 124,8 % | ▲ 124,8 % | 3,8 mil. RON | |
| 10 | 10.AGRARTOM SRL▲ 50 | Sat Bodeşti, Comuna Bodeşti, Neamţ | 14,2 mil. RON▲ 489,1 % | ▲ 489,1 % | 644,6 K RON | |
| 11 | 11.GRADINARU RARES SRL▼ 2 | Sat Izvoare, Comuna Dumbrava Roşie, Neamţ | 14,2 mil. RON▲ 20,4 % | ▲ 20,4 % | 1,1 mil. RON | |
| 12 | 12.AGRI FARM SRL▼ 5 | Sat Bălăneşti, Comuna Bîrgăuani, Neamţ | 13,6 mil. RON▲ 8,4 % | ▲ 8,4 % | 315,4 K RON | |
| 13 | 13.AGROMEC ROMAN SA▼ 2 | Sat Bîra, Comuna Bîra, Neamţ | 13,1 mil. RON▲ 38,5 % | ▲ 38,5 % | 8,6 mil. RON | |
| 14 | 14.TEHNOIND SRL▼ 2 | Sat Ghigoieşti, Comuna Ştefan cel Mare, Neamţ | 11,3 mil. RON▲ 32,6 % | ▲ 32,6 % | 1,6 mil. RON | |
| 15 | 15.T & S IMPEX SRL▼ 5 | Sat Zăneşti, Comuna Zăneşti, Neamţ | 9,9 mil. RON▼ 3 % | ▼ 3 % | 60,4 K RON | |
| 16 | 16.BRADUL FOREST SRL▲ 16 | Sat Bicaz-Chei, Comuna Bicaz-Chei, Neamţ | 9,7 mil. RON▲ 126,5 % | ▲ 126,5 % | 1,5 mil. RON | |
| 17 | 17.BERARDI PROD SRL▼ 2 | Sat Dumbrava-Deal, Comuna Săvineşti, Neamţ | 9,3 mil. RON▲ 29,5 % | ▲ 29,5 % | 1,6 mil. RON | |
| 18 | 18.FOREVER PAN SRL▲ 15 | Loc. Bicaz, Oraş Bicaz, Neamţ | 9,1 mil. RON▲ 116,6 % | ▲ 116,6 % | 795,9 K RON | |
| 19 | 19.AGRO BOMIGA SRL▲ 3 | Sat Miron Costin, Comuna Trifeşti, Neamţ | 8,5 mil. RON▲ 60,9 % | ▲ 60,9 % | 205,9 K RON | |
| 20 | 20.DELCOM FOREST SRL▼ 2 | Sat Dobreni, Comuna Dobreni, Neamţ | 8,2 mil. RON▲ 27,2 % | ▲ 27,2 % | 949,6 K RON | |
| 21 | 21.BOROSPYN SRL▲ 18 | Sat Mădei, Comuna Borca, Neamţ | 7,5 mil. RON▲ 99,7 % | ▲ 99,7 % | 1,8 mil. RON | |
| 22 | 22.AGRICOLA BEESARSEN SRL▼ 9 | Sat Dochia, Comuna Dochia, Neamţ | 7,2 mil. RON▼ 8,9 % | ▼ 8,9 % | 1,5 mil. RON | |
| 23 | 23.EURO FISH SRL▲ 12 | Sat Taşca, Comuna Taşca, Neamţ | 6,8 mil. RON▲ 67,6 % | ▲ 67,6 % | 1 mil. RON | |
| 24 | 24.TED FARM SRL▼ 10 | Municipiul Roman, Neamţ | 6,5 mil. RON▼ 13,4 % | ▼ 13,4 % | 235,4 K RON | |
| 25 | 25.RAISYAR IMPEX SRL▼ 8 | Municipiul Piatra Neamţ, Neamţ | 6,4 mil. RON▼ 1,7 % | ▼ 1,7 % | 368,4 K RON | |
| 26 | 26.AGRODENIGEOR SRL▼ 2 | Sat Vânători-Neamţ, Comuna Vânători-Neamţ, Neamţ | 6,2 mil. RON▲ 21,3 % | ▲ 21,3 % | 651,4 K RON | |
| 27 | 27.AGROTUR MOLDOVA SRL▼ 1 | Sat Ştefan cel Mare, Comuna Ştefan cel Mare, Neamţ | 6,2 mil. RON▲ 25 % | ▲ 25 % | 2,4 mil. RON | |
| 28 | 28.STEFLUCIL SRL▼ 8 | Sat Pipirig, Comuna Pipirig, Neamţ | 6,1 mil. RON▲ 8,8 % | ▲ 8,8 % | 314,9 K RON | |
| 29 | 29.AGRO DRINKS SRL▲ 8 | Sat Climeşti, Comuna Făurei, Neamţ | 5,8 mil. RON▲ 49,7 % | ▲ 49,7 % | 1,8 mil. RON | |
| 30 | 30.FMC BETA SRL= | Sat Băluşeşti, Comuna Icuşeşti, Neamţ | 5,8 mil. RON▲ 32,3 % | ▲ 32,3 % | 771,7 K RON | |
| 31 | 31.BUSINESS AGRO CONSULTING SRL▲ 5 | Sat Girov, Comuna Girov, Neamţ | 5,7 mil. RON▲ 45,8 % | ▲ 45,8 % | 1,5 mil. RON | |
| 32 | 32.CARPAT AGROM SRL▼ 9 | Sat Drăgăneşti, Comuna Drăgăneşti, Neamţ | 5,3 mil. RON▲ 1,8 % | ▲ 1,8 % | 633,3 K RON | |
| 33 | 33.CLAX FOREST SRL▼ 6 | Sat Stejaru, Comuna Farcaşa, Neamţ | 5,3 mil. RON▲ 9,9 % | ▲ 9,9 % | 14,1 K RON | |
| 34 | 34.TONDRA AGRO SRL▲ 10 | Sat Traian, Comuna Săbăoani, Neamţ | 5 mil. RON▲ 64,1 % | ▲ 64,1 % | 1 mil. RON | |
| 35 | 35.MOLDOR AGRO S.R.L.▲ 217 | Sat Urecheni, Comuna Urecheni, Neamţ | 5 mil. RON▲ 2.722,5 % | ▲ 2.722,5 % | 79,2 K RON | |
| 36 | 36.ROVASAG PROD SRL▼ 7 | Sat Sagna, Comuna Sagna, Neamţ | 4,9 mil. RON▲ 12,3 % | ▲ 12,3 % | 255,7 K RON | |
| 37 | 37.DIABRAD TRADE SRL▲ 12 | Sat Ivanes, Comuna Bicaz-Chei, Neamţ | 4,9 mil. RON▲ 75,6 % | ▲ 75,6 % | 1,4 mil. RON | |
| 38 | 38.FORSTBETRIEB PRICO S.R.L.nou | Sat Pîţîligeni, Comuna Pipirig, Neamţ | 4,9 mil. RON— | — | — | 3,1 mil. RON |
| 39 | 39.VALIDUM SRL▼ 20 | Municipiul Piatra Neamţ, Neamţ | 4,8 mil. RON▼ 19,6 % | ▼ 19,6 % | -438,6 K RON | |
| 40 | 40.VOEVODAL AGRO SRL▲ 2 | Sat Cordun, Comuna Cordun, Neamţ | 4,7 mil. RON▲ 44,5 % | ▲ 44,5 % | 1,5 mil. RON | |
| 41 | 41.AGRO GA SRL▼ 10 | Sat Miron Costin, Comuna Trifeşti, Neamţ | 4,6 mil. RON▲ 5,9 % | ▲ 5,9 % | 183,7 K RON | |
| 42 | 42.PRO MAYS SRL▼ 17 | Municipiul Piatra Neamţ, Neamţ | 4,6 mil. RON▼ 7,7 % | ▼ 7,7 % | 2,7 mil. RON | |
| 43 | 43.CARPENUL PIPIRIG SRLnou | Sat Pluton, Comuna Pipirig, Neamţ | 4,5 mil. RON— | — | 306,6 K RON | |
| 44 | 44.EMSERVALD SRL▼ 6 | Sat Borca, Comuna Borca, Neamţ | 4,4 mil. RON▲ 13,4 % | ▲ 13,4 % | 667,5 K RON | |
| 45 | 45.ILYKROL SRL= | Sat Sabasa, Comuna Borca, Neamţ | 4,3 mil. RON▲ 42,5 % | ▲ 42,5 % | 985 K RON | |
| 46 | 46.DIA COMPLAST SRL▼ 18 | Sat Pipirig, Comuna Pipirig, Neamţ | 4,3 mil. RON▼ 2,8 % | ▼ 2,8 % | 190,2 K RON | |
| 47 | 47.EXPO ALEX SRL▲ 38 | Sat Sabasa, Comuna Borca, Neamţ | 4,3 mil. RON▲ 168,6 % | ▲ 168,6 % | 283,9 K RON | |
| 48 | 48.VALDO FOREST INDUSTRIES SRL▼ 14 | Sat Magazia, Comuna Crăcăoani, Neamţ | 4,2 mil. RON▲ 1,3 % | ▲ 1,3 % | 1,8 mil. RON | |
| 49 | 49.AGRIMIC SRL▲ 1 | Sat Doljeşti, Comuna Doljeşti, Neamţ | 4,2 mil. RON▲ 56 % | ▲ 56 % | 1 mil. RON | |
| 50 | 50.AGRICOLA MUR PRODUCTION SRL▲ 12 | Sat Bozienii de Sus, Comuna Ruginoasa, Neamţ | 4,1 mil. RON▲ 76 % | ▲ 76 % | 1,7 mil. RON | |
| 51 | 51.FOOD GRUP SRL▼ 3 | Sat Bistriţa, Comuna Alexandru cel Bun, Neamţ | 4,1 mil. RON▲ 44,2 % | ▲ 44,2 % | 1,4 mil. RON | |
| 52 | 52.RELIV PRODCOM SRL▲ 13 | Comuna Ceahlău, Neamţ | 3,9 mil. RON▲ 93,5 % | ▲ 93,5 % | 100,4 K RON | |
| 53 | 53.DOR FOREST SRL= | Sat Poiana Largului, Comuna Poiana Teiului, Neamţ | 3,8 mil. RON▲ 46,1 % | ▲ 46,1 % | 924,8 K RON | |
| 54 | 54.TED AGRO SRL▼ 33 | Municipiul Roman, Neamţ | 3,8 mil. RON▼ 30,7 % | ▼ 30,7 % | 433,3 K RON | |
| 55 | 55.SILV FLORIDA SRL▼ 14 | Sat Poieni, Comuna Piatra Şoimului, Neamţ | 3,7 mil. RON▲ 6,8 % | ▲ 6,8 % | 3 mil. RON | |
| 56 | 56.PIGLET SRL▼ 13 | Municipiul Roman, Neamţ | 3,7 mil. RON▲ 12,4 % | ▲ 12,4 % | 183,1 K RON | |
| 57 | 57.TOMAS ADI FOREST S.R.L.▲ 21 | Sat Borca, Comuna Borca, Neamţ | 3,6 mil. RON▲ 103 % | ▲ 103 % | 1,9 mil. RON | |
| 58 | 58.DANIEL FOR INT SRL▼ 18 | Sat Boboieşti, Comuna Pipirig, Neamţ | 3,5 mil. RON▼ 4 % | ▼ 4 % | 1,5 mil. RON | |
| 59 | 59.SILWALD PROCES S.R.L.▼ 7 | Sat Pipirig, Comuna Pipirig, Neamţ | 3,5 mil. RON▲ 33,2 % | ▲ 33,2 % | 598,4 K RON | |
| 60 | 60.AGROFAB IMPEX SRL▲ 7 | Sat Sagna, Comuna Sagna, Neamţ | 3,5 mil. RON▲ 73,5 % | ▲ 73,5 % | 105,2 K RON | |
| 61 | 61.WOOD ROSELL MD S.R.L.▲ 63 | Sat Brateş, Comuna Tarcău, Neamţ | 3,5 mil. RON▲ 241,5 % | ▲ 241,5 % | 1,1 mil. RON | |
| 62 | 62.RATON FOREST S.R.L.▲ 25 | Sat Poloboc, Comuna Rediu, Neamţ | 3,5 mil. RON▲ 120,9 % | ▲ 120,9 % | 953,2 K RON | |
| 63 | 63.POIENI FRUCTE DE PĂDURE SRL▼ 2 | Sat Popeşti, Comuna Girov, Neamţ | 3,4 mil. RON▲ 42,6 % | ▲ 42,6 % | 1,1 mil. RON | |
| 64 | 64.RABIN CONSUL IMPEX SRL▼ 5 | Sat Sabasa, Comuna Borca, Neamţ | 3,3 mil. RON▲ 37,4 % | ▲ 37,4 % | 249,9 K RON | |
| 65 | 65.EXTRAFISH SRLnou | Municipiul Piatra Neamţ, Neamţ | 3,3 mil. RON▲ 8 % | ▲ 8 % | 459,6 K RON | |
| 66 | 66.BALTAZAR COM SRL▼ 3 | Comuna Moldoveni, Neamţ | 3,3 mil. RON▲ 43,8 % | ▲ 43,8 % | 917 K RON | |
| 67 | 67.SEMAGRA SRL▲ 6 | Sat Dobreni, Comuna Dobreni, Neamţ | 3,3 mil. RON▲ 69,9 % | ▲ 69,9 % | 1,3 mil. RON | |
| 68 | 68.FASTAGRI SRL▲ 8 | Sat Secuieni, Comuna Secuieni, Neamţ | 3,2 mil. RON▲ 79,2 % | ▲ 79,2 % | 944 K RON | |
| 69 | 69.CODIŢĂ FOREST SRL▲ 42 | Sat Tarcău, Comuna Tarcău, Neamţ | 3,1 mil. RON▲ 167,5 % | ▲ 167,5 % | 496,8 K RON | |
| 70 | 70.EST - VEST FOREST SRLnou | Sat Pângăraţi, Comuna Pângăraţi, Neamţ | 3,1 mil. RON— | — | 565,7 K RON | |
| 71 | 71.AGROMIXT PROD TOP SRL▼ 14 | Sat Dumbrava, Comuna Timişeşti, Neamţ | 2,9 mil. RON▲ 19,7 % | ▲ 19,7 % | 958 K RON | |
| 72 | 72.AGRIGEO DANA SRL▲ 18 | Municipiul Roman, Neamţ | 2,9 mil. RON▲ 95,1 % | ▲ 95,1 % | 1,2 mil. RON | |
| 73 | 73.EVOTRANS AME SRL▼ 4 | Sat Săcăluşeşti, Comuna Agapia, Neamţ | 2,9 mil. RON▲ 47,8 % | ▲ 47,8 % | 1,1 mil. RON | |
| 74 | 74.STALEXANA FORST S.R.L.▼ 10 | Sat Stînca, Comuna Pipirig, Neamţ | 2,9 mil. RON▲ 36,6 % | ▲ 36,6 % | 690,5 K RON | |
| 75 | 75.TRITICUM SRL▲ 22 | Sat Săvineşti, Comuna Săvineşti, Neamţ | 2,8 mil. RON▲ 111,2 % | ▲ 111,2 % | 917,7 K RON | |
| 76 | 76.AGROROM SERV SRL▲ 7 | Municipiul Roman, Neamţ | 2,8 mil. RON▲ 73,3 % | ▲ 73,3 % | 813,5 K RON | |
| 77 | 77.EXPO ALEX & MAGDA SERV SRL▲ 2 | Sat Petricani, Comuna Petricani, Neamţ | 2,8 mil. RON▲ 56,2 % | ▲ 56,2 % | 44,2 K RON | |
| 78 | 78.TUTCOM RARES SRL▼ 1 | Sat Moreni, Comuna Văleni, Neamţ | 2,7 mil. RON▲ 51,8 % | ▲ 51,8 % | 448,1 K RON | |
| 79 | 79.AUTOTRANS TUR SRL▲ 33 | Sat Nisiporeşti, Comuna Boteşti, Neamţ | 2,6 mil. RON▲ 128,6 % | ▲ 128,6 % | 558,3 K RON | |
| 80 | 80.AGROLACT INVEST SRL= | Comuna Podoleni, Neamţ | 2,6 mil. RON▲ 51,8 % | ▲ 51,8 % | 999,3 K RON | |
| 81 | 81.VASIDORA SRL▲ 12 | Sat Băluşeşti, Comuna Dochia, Neamţ | 2,6 mil. RON▲ 78,1 % | ▲ 78,1 % | 373,2 K RON | |
| 82 | 82.AGRO PREST MILICA SRL▲ 4 | Sat Moldoveni, Comuna Moldoveni, Neamţ | 2,6 mil. RON▲ 63,2 % | ▲ 63,2 % | 976,5 K RON | |
| 83 | 83.FYL AGRO MARIN SRL▲ 37 | Sat Ingăreşti, Comuna Urecheni, Neamţ | 2,5 mil. RON▲ 139,6 % | ▲ 139,6 % | 1,6 mil. RON | |
| 84 | 84.TEMPUS MORENO SRLnou | Sat Trifeşti, Comuna Trifeşti, Neamţ | 2,5 mil. RON▲ 355,8 % | ▲ 355,8 % | 902,2 K RON | |
| 85 | 85.AS AGRA SRL▼ 3 | Sat Cîrligi, Comuna Ştefan cel Mare, Neamţ | 2,5 mil. RON▲ 50,7 % | ▲ 50,7 % | 574,3 K RON | |
| 86 | 86.GEREX SRL▼ 14 | Sat Mădei, Comuna Borca, Neamţ | 2,4 mil. RON▲ 25 % | ▲ 25 % | 592 K RON | |
| 87 | 87.GAVRILIU FOREST SRLnou | Sat Pipirig, Comuna Pipirig, Neamţ | 2,3 mil. RON— | — | 48,6 K RON | |
| 88 | 88.VADGRUI SRL▲ 69 | Sat Tazlău, Comuna Tazlău, Neamţ | 2,3 mil. RON▲ 222,1 % | ▲ 222,1 % | 569,1 K RON | |
| 89 | 89.EUROFERMA SRL▼ 33 | Sat Săvineşti, Comuna Săvineşti, Neamţ | 2,3 mil. RON▼ 8,1 % | ▼ 8,1 % | 38 K RON | |
| 90 | 90.EUROBIOLAT SRL▲ 15 | Sat Vulpăşeşti, Comuna Sagna, Neamţ | 2,2 mil. RON▲ 80,1 % | ▲ 80,1 % | 761,5 K RON | |
| 91 | 91.DUOMIO FOREST S.R.L.▲ 47 | Sat Magazia, Comuna Crăcăoani, Neamţ | 2,2 mil. RON▲ 155,3 % | ▲ 155,3 % | 148,8 K RON | |
| 92 | 92.AGRY BIOS COMPANY SRL▲ 63 | Sat Nisiporeşti, Comuna Boteşti, Neamţ | 2,2 mil. RON▲ 202,9 % | ▲ 202,9 % | 1,5 mil. RON | |
| 93 | 93.ADITRANS SRL▲ 2 | Sat Straja, Comuna Tarcău, Neamţ | 2,2 mil. RON▲ 53,1 % | ▲ 53,1 % | 395,8 K RON | |
| 94 | 94.DIANA FOREST SRL▼ 24 | Municipiul Piatra Neamţ, Neamţ | 2,1 mil. RON▲ 8,8 % | ▲ 8,8 % | 165,4 K RON | |
| 95 | 95.ROMTERATEL SRL▲ 27 | Sat Goşmani, Comuna Români, Neamţ | 2,1 mil. RON▲ 97,7 % | ▲ 97,7 % | 549,3 K RON | |
| 96 | 96.FORSTBETRIEB LUK S.R.L.nou | Sat Pluton, Comuna Pipirig, Neamţ | 2,1 mil. RON— | — | — | 761,9 K RON |
| 97 | 97.AGRO TIC SRL▲ 11 | Municipiul Roman, Neamţ | 2 mil. RON▲ 68,8 % | ▲ 68,8 % | 622,7 K RON | |
| 98 | 98.RED AGRO SRL▼ 17 | Comuna Săbăoani, Neamţ | 2 mil. RON▲ 21,6 % | ▲ 21,6 % | 624,7 K RON | |
| 99 | 99.ALBINA AGRO SRL▲ 8 | Sat Ghigoieşti, Comuna Ştefan cel Mare, Neamţ | 2 mil. RON▲ 67,4 % | ▲ 67,4 % | 519,4 K RON | |
| 100 | 100.MIHAI COMPANY SRL▲ 21 | Sat Filioara, Comuna Agapia, Neamţ | 2 mil. RON▲ 89,2 % | ▲ 89,2 % | 439,9 K RON |
Codurile CAEN din agricultură, silvicultură și pescuit — Neamț
CAEN 0220
Exploatarea forestieră
192 firme · 377,7 mil. RON
CAEN 0111
Cultivarea cerealelor (exclusiv orez), plantelor leguminoase și a plantelor producătoare de semințe oleaginoase
153 firme · 357,3 mil. RON
CAEN 0210
Silvicultură și alte activități forestiere
55 firme · 80,9 mil. RON
CAEN 0146
Creșterea porcinelor
5 firme · 53,1 mil. RON
CAEN 0147
Creșterea păsărilor
6 firme · 48,5 mil. RON
CAEN 0322
Acvacultura în ape dulci
21 firme · 21,4 mil. RON
CAEN 0150
Activități în ferme mixte (cultura vegetală combinată cu creșterea animalelor)
23 firme · 20,9 mil. RON
CAEN 0125
Cultivarea fructelor arbuștilor fructiferi, căpșunilor, nuciferilor și a altor pomi fructiferi
12 firme · 12,8 mil. RON
CAEN 0113
Cultivarea legumelor și a pepenilor, a rădăcinoaselor și tuberculilor
11 firme · 11,7 mil. RON
CAEN 0240
Activități de servicii anexe silviculturii
7 firme · 9,7 mil. RON
CAEN 0124
Cultivarea fructelor semințoase și sâmburoase
4 firme · 3,6 mil. RON
CAEN 0119
Cultivarea altor plante din culturi nepermanente
4 firme · 1,6 mil. RON
CAEN 0149
Creșterea altor animale
6 firme · 1,1 mil. RON
CAEN 0145
Creșterea ovinelor și caprinelor
2 firme · 972,2 K RON
CAEN 0130
Cultivarea plantelor pentru înmulțire
4 firme · 210,9 K RON
CAEN 0312
Pescuitul în ape dulci
4 firme · 71,9 K RON
CAEN 0128
Cultivarea condimentelor, plantelor aromatice, medicinale și a plantelor de uz farmaceutic
2 firme · 45,1 K RON
CAEN 0148
Creșterea altor animale
1 firme · 1,8 K RON
CAEN 0129
Cultivarea altor plante permanente
2 firme · 0 RON