Top 100 firme — Construcții, Mehedinți după cifră de afaceri în 2021
345 de firme au îndeplinit criteriile de eligibilitate pentru acest top. Primele 100 cumulează 523,1 mil. RON. Pragul de intrare în top este 429,1 K RON, iar liderul atinge 98,6 mil. RON.
Cifră de afaceriProfit netAngajațiMarjă netăCapitaluriDatoriiPierderiCreștere YoYCreștere pe 3 ani (CAGR)Lichiditate ridicatăScădere cifră de afaceriFirme noi
| # | Firmă | Localitate | Cifră de afaceri | Variație | Tendință | Profit net |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1.ALPHA CONSTRUCT SISTEM S.A.= | Municipiul Drobeta-Turnu Severin, Mehedinţi | 98,6 mil. RON▼ 17,4 % | ▼ 17,4 % | 27,4 mil. RON | |
| 2 | 2.ROUTE CENTER CONSTRUCT SRL▲ 1 | Municipiul Drobeta-Turnu Severin, Mehedinţi | 74,9 mil. RON▲ 1,8 % | ▲ 1,8 % | 12,3 mil. RON | |
| 3 | 3.TRUSTUL DE CONSTRUCŢII DROBETA SA▼ 1 | Sat Magheru, Comuna Brezniţa-Ocol, Mehedinţi | 60,6 mil. RON▼ 30,9 % | ▼ 30,9 % | 8,4 mil. RON | |
| 4 | 4.LIATI CONSTRUCT IMPEX SRL▲ 2 | Sat Şimian, Comuna Şimian, Mehedinţi | 17,2 mil. RON▼ 5,7 % | ▼ 5,7 % | 16,1 K RON | |
| 5 | 5.IMSAT D.M.A. SRL▲ 3 | Municipiul Drobeta-Turnu Severin, Mehedinţi | 16,5 mil. RON▲ 17,2 % | ▲ 17,2 % | 315 K RON | |
| 6 | 6.NEW BEGINING CONSTRUCTIONS COMPANY S.R.L.▲ 1 | Municipiul Drobeta-Turnu Severin, Mehedinţi | 15,4 mil. RON▼ 5,2 % | ▼ 5,2 % | 1,5 mil. RON | |
| 7 | 7.ANGHILA S.R.L.▲ 2 | Sat Eşelniţa, Comuna Eşelniţa, Mehedinţi | 15,3 mil. RON▲ 28,4 % | ▲ 28,4 % | 398,6 K RON | |
| 8 | 8.NISEMPRA ELECTRO SRL▲ 2 | Municipiul Drobeta-Turnu Severin, Mehedinţi | 12,3 mil. RON▲ 21,1 % | ▲ 21,1 % | 2,8 mil. RON | |
| 9 | 9.MEDIA RAPID CONSTRUCT SRL▼ 4 | Municipiul Drobeta-Turnu Severin, Mehedinţi | 12 mil. RON▼ 48,3 % | ▼ 48,3 % | 895,5 K RON | |
| 10 | 10.ENERGO DROBETA SA▲ 5 | Municipiul Drobeta-Turnu Severin, Mehedinţi | 12 mil. RON▲ 121,2 % | ▲ 121,2 % | 30 K RON | |
| 11 | 11.IMSATIE DROBETA SRL▲ 241 | Municipiul Drobeta-Turnu Severin, Mehedinţi | 10,9 mil. RON— | — | 2,6 mil. RON | |
| 12 | 12.JUNIK SHPK GROUP S.R.L.▲ 42 | Municipiul Drobeta-Turnu Severin, Mehedinţi | 7,8 mil. RON▲ 487,4 % | ▲ 487,4 % | 27,9 K RON | |
| 13 | 13.CIV GROUP SRL▼ 2 | Municipiul Drobeta-Turnu Severin, Mehedinţi | 7,4 mil. RON▼ 27,1 % | ▼ 27,1 % | 19 K RON | |
| 14 | 14.DOLPHIN SRL▼ 2 | Sat Şimian, Comuna Şimian, Mehedinţi | 6,9 mil. RON▼ 10,9 % | ▼ 10,9 % | 42,7 K RON | |
| 15 | 15.DRĂGHICI CONSTRUCT SRL▲ 4 | Municipiul Drobeta-Turnu Severin, Mehedinţi | 6,3 mil. RON▲ 39,3 % | ▲ 39,3 % | 414,3 K RON | |
| 16 | 16.LUYY SERV SRL▼ 2 | Loc. Strehaia, Oraş Strehaia, Mehedinţi | 5,9 mil. RON▲ 6,8 % | ▲ 6,8 % | 1,3 mil. RON | |
| 17 | 17.ABC SYSTEMS SRL▼ 4 | Municipiul Drobeta-Turnu Severin, Mehedinţi | 5,1 mil. RON▼ 13,4 % | ▼ 13,4 % | 254,8 K RON | |
| 18 | 18.HM PACKAGING CONCEPT S.R.L.= | Municipiul Drobeta-Turnu Severin, Mehedinţi | 4,6 mil. RON▲ 1,7 % | ▲ 1,7 % | 3,7 mil. RON | |
| 19 | 19.NEDA-MAIA SRL▲ 11 | Municipiul Orşova, Mehedinţi | 4,6 mil. RON▲ 35,7 % | ▲ 35,7 % | 1 mil. RON | |
| 20 | 20.UP CONSTRUCT EXIM SRL= | Sat Şimian, Comuna Şimian, Mehedinţi | 4,5 mil. RON▲ 4,6 % | ▲ 4,6 % | 1 mil. RON | |
| 21 | 21.YDAC PARK INDUSTRIAL S.R.L.▲ 2 | Municipiul Drobeta-Turnu Severin, Mehedinţi | 4,3 mil. RON▲ 4,6 % | ▲ 4,6 % | 3,9 mil. RON | |
| 22 | 22.7 POINT RESIDENCE S.R.L.▲ 176 | Sat Brezniţa-Motru, Comuna Brezniţa-Motru, Mehedinţi | 4,3 mil. RON▲ 7.492,4 % | ▲ 7.492,4 % | 818,7 K RON | |
| 23 | 23.EURODULGHER SRL▲ 1 | Municipiul Drobeta-Turnu Severin, Mehedinţi | 4,3 mil. RON▲ 8,2 % | ▲ 8,2 % | 1,1 mil. RON | |
| 24 | 24.CLIDUNCON SRL▲ 1 | Municipiul Orşova, Mehedinţi | 4,2 mil. RON▲ 8,8 % | ▲ 8,8 % | 451,3 K RON | |
| 25 | 25.CONTRANS IMPEX SRL▲ 12 | Municipiul Drobeta-Turnu Severin, Mehedinţi | 3,8 mil. RON▲ 75,1 % | ▲ 75,1 % | 639,9 K RON | |
| 26 | 26.TICHE COM SRL= | Municipiul Drobeta-Turnu Severin, Mehedinţi | 3,7 mil. RON▲ 1,7 % | ▲ 1,7 % | 1,7 mil. RON | |
| 27 | 27.CASA NOASTRA NOUA SRL▲ 5 | Municipiul Drobeta-Turnu Severin, Mehedinţi | 3,5 mil. RON▲ 23,1 % | ▲ 23,1 % | 450,4 K RON | |
| 28 | 28.X - TREME COMPUTERS SRL= | Municipiul Drobeta-Turnu Severin, Mehedinţi | 3,4 mil. RON▼ 7,4 % | ▼ 7,4 % | 1,4 mil. RON | |
| 29 | 29.UNIK PARK ALUNIS S.R.L.▲ 2 | Municipiul Drobeta-Turnu Severin, Mehedinţi | 3,2 mil. RON▲ 9,5 % | ▲ 9,5 % | 907,7 K RON | |
| 30 | 30.PROFESSIONAL CONSTRUCT INDUSTRY S.R.L.▲ 10 | Municipiul Drobeta-Turnu Severin, Mehedinţi | 3 mil. RON▲ 73,9 % | ▲ 73,9 % | -697 K RON | |
| 31 | 31.FORESTER COS PRIMEX SRL▲ 2 | Municipiul Drobeta-Turnu Severin, Mehedinţi | 2,8 mil. RON▲ 8,4 % | ▲ 8,4 % | 595,2 K RON | |
| 32 | 32.DYNAMIC BUSINESS SERVICE SRL▲ 4 | Municipiul Drobeta-Turnu Severin, Mehedinţi | 2,7 mil. RON▲ 19,4 % | ▲ 19,4 % | 399,8 K RON | |
| 33 | 33.CONSTRUCT INTERNATIONAL SRL▼ 11 | Municipiul Drobeta-Turnu Severin, Mehedinţi | 2,7 mil. RON▼ 34,4 % | ▼ 34,4 % | 88,7 K RON | |
| 34 | 34.IAS - ROB COMPANY SRL▲ 10 | Municipiul Drobeta-Turnu Severin, Mehedinţi | 2,7 mil. RON▲ 76,9 % | ▲ 76,9 % | -126,1 K RON | |
| 35 | 35.TRANS LEMN FOREST SRLnou | Loc. Baia de Aramă, Oraş Baia de Aramă, Mehedinţi | 2,6 mil. RON▲ 104,4 % | ▲ 104,4 % | -363 K RON | |
| 36 | 36.SELPREST SRL▲ 22 | Municipiul Orşova, Mehedinţi | 2,6 mil. RON▲ 128,4 % | ▲ 128,4 % | 320 K RON | |
| 37 | 37.STEAUA DUNARII SRL▲ 12 | Municipiul Drobeta-Turnu Severin, Mehedinţi | 2,5 mil. RON▲ 79 % | ▲ 79 % | 1,1 mil. RON | |
| 38 | 38.TEKKA PREFABRICATE S.R.L.▼ 3 | Municipiul Drobeta-Turnu Severin, Mehedinţi | 2,3 mil. RON▼ 4,9 % | ▼ 4,9 % | 231,2 K RON | |
| 39 | 39.SHIMANO SRL▲ 71 | Municipiul Drobeta-Turnu Severin, Mehedinţi | 2,3 mil. RON▲ 666,7 % | ▲ 666,7 % | 1,2 mil. RON | |
| 40 | 40.STA-SI TRANS SRL▼ 2 | Sat Şimian, Comuna Şimian, Mehedinţi | 2,2 mil. RON▲ 23,6 % | ▲ 23,6 % | 23,5 K RON | |
| 41 | 41.FLOR-DUR CONSTRUCT INVEST S.R.L.▼ 20 | Sat Şimian, Comuna Şimian, Mehedinţi | 2,2 mil. RON▼ 47,6 % | ▼ 47,6 % | 231,1 K RON | |
| 42 | 42.GROUP NOVA CONSTRUCT SRL▲ 4 | Municipiul Drobeta-Turnu Severin, Mehedinţi | 2,2 mil. RON▲ 47 % | ▲ 47 % | 104 K RON | |
| 43 | 43.NEW UNION CONSTRUCT S.R.L.▲ 9 | Sat Schinteieşti, Comuna Izvoru Bârzii, Mehedinţi | 2,2 mil. RON▲ 58,3 % | ▲ 58,3 % | 99,9 K RON | |
| 44 | 44.APOLLO RESIDENCE S.R.L.▼ 17 | Sat Brezniţa-Motru, Comuna Brezniţa-Motru, Mehedinţi | 1,8 mil. RON▼ 50,5 % | ▼ 50,5 % | 831,8 K RON | |
| 45 | 45.FEMIAR BUSINESS GRUP S.R.L.▲ 69 | Sat Lupşa de Jos, Comuna Broşteni, Mehedinţi | 1,8 mil. RON▲ 519,6 % | ▲ 519,6 % | 17,1 K RON | |
| 46 | 46.FYLL TIME SRL▲ 2 | Sat Sviniţa, Comuna Sviniţa, Mehedinţi | 1,8 mil. RON▲ 28,4 % | ▲ 28,4 % | 436,7 K RON | |
| 47 | 47.EMRO CONSTRUCT SRL▲ 4 | Loc. Vânju Mare, Oraş Vânju Mare, Mehedinţi | 1,7 mil. RON▲ 23,7 % | ▲ 23,7 % | 383,4 K RON | |
| 48 | 48.ANTO LARA CONSTRUCT S.R.L.▲ 38 | Loc. Baia de Aramă, Oraş Baia de Aramă, Mehedinţi | 1,7 mil. RON▲ 216,7 % | ▲ 216,7 % | 41,4 K RON | |
| 49 | 49.STEMI BILDING S.R.L.▲ 6 | Loc. Gura Văii, Municipiul Drobeta-Turnu Severin, Mehedinţi | 1,7 mil. RON▲ 30,2 % | ▲ 30,2 % | 127,7 K RON | |
| 50 | 50.BYA KEV SRLnou | Municipiul Drobeta-Turnu Severin, Mehedinţi | 1,6 mil. RON— | — | 480,1 K RON | |
| 51 | 51.COSMINUTZA DECO SRL▼ 10 | Municipiul Drobeta-Turnu Severin, Mehedinţi | 1,5 mil. RON▼ 10,8 % | ▼ 10,8 % | 38,9 K RON | |
| 52 | 52.ELEKTRA 2000 SRL▲ 4 | Sat Baloteşti, Comuna Izvoru Bârzii, Mehedinţi | 1,5 mil. RON▲ 18,5 % | ▲ 18,5 % | 171,6 K RON | |
| 53 | 53.CONINS SRL▼ 3 | Municipiul Drobeta-Turnu Severin, Mehedinţi | 1,4 mil. RON▲ 0,2 % | ▲ 0,2 % | 2,7 K RON | |
| 54 | 54.MASTECO LIMITED SRL▼ 25 | Loc. Strehaia, Oraş Strehaia, Mehedinţi | 1,4 mil. RON▼ 60,8 % | ▼ 60,8 % | 43 K RON | |
| 55 | 55.EURO INSTALLAZIONI L.S. SRL▼ 12 | Municipiul Drobeta-Turnu Severin, Mehedinţi | 1,3 mil. RON▼ 17,5 % | ▼ 17,5 % | 578 K RON | |
| 56 | 56.VELCOM STRADE S.R.L.▲ 1 | Sat Izvoru Bârzii, Comuna Izvoru Bârzii, Mehedinţi | 1,3 mil. RON▲ 7 % | ▲ 7 % | 426,5 K RON | |
| 57 | 57.AMG MILENIUM GLASS SRL▲ 4 | Municipiul Drobeta-Turnu Severin, Mehedinţi | 1,3 mil. RON▲ 21,7 % | ▲ 21,7 % | 39,1 K RON | |
| 58 | 58.EMIPROD SRL▲ 6 | Municipiul Drobeta-Turnu Severin, Mehedinţi | 1,2 mil. RON▲ 27,9 % | ▲ 27,9 % | 308,2 K RON | |
| 59 | 59.VICTORY COMPLETE S.R.L.▼ 17 | Sat Brezniţa-Motru, Comuna Brezniţa-Motru, Mehedinţi | 1,2 mil. RON▼ 28 % | ▼ 28 % | 255,3 K RON | |
| 60 | 60.LIVFLOR CONSTRUCT S.R.L.▲ 14 | Municipiul Drobeta-Turnu Severin, Mehedinţi | 1,1 mil. RON▲ 68,6 % | ▲ 68,6 % | 187,7 K RON | |
| 61 | 61.INDIAN SAVEINGS S.R.L.▲ 191 | Sat Brezniţa-Motru, Comuna Brezniţa-Motru, Mehedinţi | 1,1 mil. RON— | — | 508,2 K RON | |
| 62 | 62.REGINA VITIMEX SRL▼ 45 | Sat Gogoşu, Comuna Gogoşu, Mehedinţi | 1,1 mil. RON▼ 75,9 % | ▼ 75,9 % | 49,5 K RON | |
| 63 | 63.A&I UNIQUE CONSTRUCTION S.R.L.nou | Municipiul Drobeta-Turnu Severin, Mehedinţi | 1 mil. RON— | — | — | 34,8 K RON |
| 64 | 64.DABADI SRL▲ 14 | Municipiul Drobeta-Turnu Severin, Mehedinţi | 1 mil. RON▲ 69 % | ▲ 69 % | 20,5 K RON | |
| 65 | 65.AZ PISCINE IMPEX SRL▲ 34 | Municipiul Drobeta-Turnu Severin, Mehedinţi | 997,1 K RON▲ 140,8 % | ▲ 140,8 % | 515,1 K RON | |
| 66 | 66.TREMA CONSULT SRL▼ 13 | Municipiul Drobeta-Turnu Severin, Mehedinţi | 993,4 K RON▼ 27,4 % | ▼ 27,4 % | -579,7 K RON | |
| 67 | 67.GENERALITĂŢI CONSTRUCŢII SRL▼ 8 | Sat Bistriţa, Comuna Hinova, Mehedinţi | 972,3 K RON▼ 13,7 % | ▼ 13,7 % | 28,3 K RON | |
| 68 | 68.PIC GAZ SEVERIN S.R.L.▲ 170 | Municipiul Drobeta-Turnu Severin, Mehedinţi | 967,2 K RON▲ 8.697 % | ▲ 8.697 % | 167,5 K RON | |
| 69 | 69.GF TRUCK-MAN 2012 SRL▼ 2 | Sat Gornoviţa, Comuna Balta, Mehedinţi | 963,8 K RON▲ 18,1 % | ▲ 18,1 % | 14,1 K RON | |
| 70 | 70.YDA FLOOR CONSTRUCT SRLnou | Municipiul Drobeta-Turnu Severin, Mehedinţi | 949 K RON— | — | 373,8 K RON | |
| 71 | 71.AUTOMATIZARI ACTIONARI ELECTRICE SRL▼ 11 | Municipiul Drobeta-Turnu Severin, Mehedinţi | 924,2 K RON▼ 17,8 % | ▼ 17,8 % | -39,5 K RON | |
| 72 | 72.AL PANELS FITTING S.R.L.▲ 21 | Sat Şuşiţa, Comuna Brezniţa-Ocol, Mehedinţi | 916 K RON▲ 93,3 % | ▲ 93,3 % | 622,3 K RON | |
| 73 | 73.ALEX COMPACT CONSTRUCT S.R.L.▲ 30 | Loc. Strehaia, Oraş Strehaia, Mehedinţi | 887,7 K RON▲ 123,4 % | ▲ 123,4 % | 273 RON | |
| 74 | 74.MN ABBRUCH S.R.L.nou | Sat Lupşa de Jos, Comuna Broşteni, Mehedinţi | 851,9 K RON— | — | — | 651,1 K RON |
| 75 | 75.ERS CHAPPO DUN SRL▲ 4 | Municipiul Drobeta-Turnu Severin, Mehedinţi | 849,5 K RON▲ 40,7 % | ▲ 40,7 % | 337,1 K RON | |
| 76 | 76.ECCO CONFORT CLIMA S.R.L.▼ 1 | Municipiul Drobeta-Turnu Severin, Mehedinţi | 773,3 K RON▲ 21,2 % | ▲ 21,2 % | 33,2 K RON | |
| 77 | 77.LIVIA MONICON S.R.L.▲ 15 | Municipiul Drobeta-Turnu Severin, Mehedinţi | 748,8 K RON▲ 53,4 % | ▲ 53,4 % | 235,6 K RON | |
| 78 | 78.SORIN FLORESCU SRL▲ 33 | Sat Valea Coşuştei, Comuna Căzăneşti, Mehedinţi | 744 K RON▲ 152,7 % | ▲ 152,7 % | 296,1 K RON | |
| 79 | 79.ELMOND SERV SRL▲ 101 | Municipiul Drobeta-Turnu Severin, Mehedinţi | 724,1 K RON▲ 658,3 % | ▲ 658,3 % | 87,6 K RON | |
| 80 | 80.DSG CONSTRUCT IMOB S.A.▼ 35 | Municipiul Drobeta-Turnu Severin, Mehedinţi | 717,6 K RON▼ 52,2 % | ▼ 52,2 % | 120,1 K RON | |
| 81 | 81.ELECTROSINGAZ S.R.L.▼ 12 | Sat Dedoviţa Nouă, Comuna Şimian, Mehedinţi | 654,9 K RON▼ 16,5 % | ▼ 16,5 % | 33,5 K RON | |
| 82 | 82.SFR CONSTRUCŢII FINISĂRI SRL▲ 27 | Municipiul Drobeta-Turnu Severin, Mehedinţi | 647,8 K RON▲ 107,5 % | ▲ 107,5 % | 233,8 K RON | |
| 83 | 83.CONS-VAL SRL▲ 1 | Municipiul Drobeta-Turnu Severin, Mehedinţi | 645,6 K RON▲ 18,8 % | ▲ 18,8 % | -354,2 K RON | |
| 84 | 84.TRACIA FORAJE CONSTRUCT SA▼ 18 | Sat Hinova, Comuna Hinova, Mehedinţi | 628 K RON▼ 26,3 % | ▼ 26,3 % | 145 K RON | |
| 85 | 85.HARD IMPACT CONSTRUCT S.R.L.▼ 20 | Municipiul Drobeta-Turnu Severin, Mehedinţi | 625,3 K RON▼ 32,1 % | ▼ 32,1 % | 1 mil. RON | |
| 86 | 86.MELELEN CONSTRUCȚII S.R.L.▼ 1 | Municipiul Drobeta-Turnu Severin, Mehedinţi | 614 K RON▲ 13,3 % | ▲ 13,3 % | 387,1 K RON | |
| 87 | 87.DENIM ŞI IONUŢ S.R.L.▲ 10 | Sat Jidostiţa, Comuna Brezniţa-Ocol, Mehedinţi | 591,6 K RON▲ 38,9 % | ▲ 38,9 % | 506,6 K RON | |
| 88 | 88.ATH.ADRIANOL SRL▲ 6 | Municipiul Drobeta-Turnu Severin, Mehedinţi | 571,8 K RON▲ 26,9 % | ▲ 26,9 % | 196,6 K RON | |
| 89 | 89.PRES-SERV-HIDRODOR SRLnou | Municipiul Drobeta-Turnu Severin, Mehedinţi | 562,1 K RON— | — | — | -93,7 K RON |
| 90 | 90.POWER ENERGY & GRID SRL▲ 56 | Municipiul Drobeta-Turnu Severin, Mehedinţi | 560,2 K RON▲ 234,4 % | ▲ 234,4 % | 1,3 K RON | |
| 91 | 91.VERCONS DESIGN SRL▼ 10 | Municipiul Drobeta-Turnu Severin, Mehedinţi | 555,1 K RON▼ 3,5 % | ▼ 3,5 % | 412 RON | |
| 92 | 92.TERMICAL SOLUTIONS S.R.L.nou | Municipiul Drobeta-Turnu Severin, Mehedinţi | 552,7 K RON— | — | — | 6,1 K RON |
| 93 | 93.ALGEX SRL▲ 35 | Municipiul Drobeta-Turnu Severin, Mehedinţi | 544,6 K RON▲ 142,3 % | ▲ 142,3 % | 172,3 K RON | |
| 94 | 94.I.B.S.INSTAL SRL▲ 11 | Municipiul Drobeta-Turnu Severin, Mehedinţi | 523,4 K RON▲ 48 % | ▲ 48 % | 188,8 K RON | |
| 95 | 95.ADAL PROD COOPTIM S.R.L.▼ 48 | Municipiul Drobeta-Turnu Severin, Mehedinţi | 503,1 K RON▼ 64,5 % | ▼ 64,5 % | -639,1 K RON | |
| 96 | 96.GMD PROGRES GROUP CONSTRUCT S.R.L.▼ 14 | Loc. Strehaia, Oraş Strehaia, Mehedinţi | 493,6 K RON▼ 11,8 % | ▼ 11,8 % | 9 K RON | |
| 97 | 97.KAMAEL KOMPANY 2014 SRLnou | Sat Halânga, Comuna Izvoru Bârzii, Mehedinţi | 492,8 K RON▲ 8,8 % | ▲ 8,8 % | 122,5 K RON | |
| 98 | 98.IANALUK SDR S.R.L.nou | Municipiul Orşova, Mehedinţi | 492,2 K RON— | — | — | 460,5 K RON |
| 99 | 99.NITALI ELECTRO SRL▲ 7 | Municipiul Orşova, Mehedinţi | 435,8 K RON▲ 23,7 % | ▲ 23,7 % | 8,5 K RON | |
| 100 | 100.MOSNIC CONSTRUCT INVEST S.R.L.▼ 24 | Loc. Baia de Aramă, Oraş Baia de Aramă, Mehedinţi | 429,1 K RON▼ 32,7 % | ▼ 32,7 % | -241,3 K RON |
Codurile CAEN din construcții — Mehedinți
CAEN 4211
Lucrări de construcții a drumurilor și autostrăzilor
20 firme · 453,1 mil. RON
CAEN 4100
Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
72 firme · 343,4 mil. RON
CAEN 4120
Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
167 firme · 247,4 mil. RON
CAEN 4321
Lucrări de instalații electrice
31 firme · 55,9 mil. RON
CAEN 4221
Lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru fluide
11 firme · 40,7 mil. RON
CAEN 4322
Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat
39 firme · 38,3 mil. RON
CAEN 4110
Dezvoltare (promovare) imobiliară
7 firme · 24,3 mil. RON
CAEN 4312
Lucrări de pregătire a terenului
14 firme · 8,7 mil. RON
CAEN 4212
Lucrări de construcții a căilor ferate de suprafață și subterane
2 firme · 7 mil. RON
CAEN 4399
Alte lucrări speciale de construcții n.c.a.
9 firme · 4,6 mil. RON
CAEN 4332
Lucrări de tâmplărie și dulgherie
7 firme · 4,2 mil. RON
CAEN 4299
Lucrări de construcții a altor proiecte inginerești n.c.a
1 firme · 3 mil. RON
CAEN 4334
Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri
7 firme · 3 mil. RON
CAEN 4329
Alte lucrări de instalații pentru construcții
2 firme · 1,6 mil. RON
CAEN 4339
Alte lucrări de finisare
4 firme · 1,3 mil. RON
CAEN 4222
Lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru electricitate și telecomunicații
1 firme · 961 K RON
CAEN 4213
Construcția de poduri și tuneluri
2 firme · 230,9 K RON
CAEN 4331
Lucrări de ipsoserie
2 firme · 113,8 K RON
CAEN 4333
Lucrări de pardosire și placare a pereților
5 firme · 88,8 K RON
CAEN 4323
Lucrări de izolații
1 firme · 0 RON
CAEN 4335
Alte lucrări de finisare
1 firme · 0 RON
CAEN 4313
Lucrări de foraj și sondaj pentru construcții
1 firme · 0 RON