COMERCIAL.ro

Top 100 firme — Agricultură, silvicultură și pescuit, Maramureș după cifră de afaceri în 2022

516 de firme au îndeplinit criteriile de eligibilitate pentru acest top. Primele 100 cumulează 426,1 mil. RON. Pragul de intrare în top este 833,9 K RON, iar liderul atinge 31,4 mil. RON.

FirmăCifră de afaceri
ECO BROILER SRL=31,4 mil. RON▲ 26,9 %
AGRO PIG SRL=26,2 mil. RON▲ 29,1 %
OCT-TRANS SRL▲ 516,5 mil. RON▲ 75,8 %
PIG CENTER SRL▲ 215,4 mil. RON▲ 40,3 %
FIM FOREST SRL▼ 214,9 mil. RON▲ 2,2 %
BKT FOREST SRL▼ 114,7 mil. RON▲ 13,3 %
VOR ZAKONE SRL▼ 312,7 mil. RON▼ 11,4 %
MARSINCA TRUCK SRL▲ 210,6 mil. RON▲ 34,4 %
SVOPIG FARM S.R.L.▲ 119,2 mil. RON▲ 54,8 %
MIKE - RECFOREST SRL▼ 39,1 mil. RON▼ 5,9 %
CADIMA SRL▲ 109,1 mil. RON▲ 77,6 %
LEOPET COM SRL=8,8 mil. RON▲ 29,9 %
AGRITEHNICA MARA SRL▲ 158,3 mil. RON▲ 120,8 %
MAR-TRIPLEX SRL▼ 18,1 mil. RON▲ 20,4 %
BLIDARI SRL▲ 18 mil. RON▲ 22,3 %
ROMANITA IMPEX SRL▼ 77,8 mil. RON▼ 2,2 %
LEUL DIN SISESTI SRL▼ 27,6 mil. RON▲ 16,4 %
OCOLUL SILVIC MUNICIPAL BAIA MARE RA=7,1 mil. RON▲ 11,8 %
ZOICAŞ-PROD SRL▲ 36,7 mil. RON▲ 32,2 %
FOREST CRV SRL▼ 66,4 mil. RON▼ 4,4 %
FER MARAYUL SRL▲ 66,3 mil. RON▲ 62,2 %
FILSTAR SRL▲ 15,8 mil. RON▲ 19 %
KARIN SRL▲ 35,6 mil. RON▲ 38,9 %
MARBLET EXPLO S.R.L.nou5,1 mil. RON—
LAZĂR SERE SRL▲ 135,1 mil. RON▲ 79,7 %
IGDALIA FOREST SRL▼ 75 mil. RON▼ 18,7 %
DOI URSULETI FOREST S.R.L.▼ 35 mil. RON▲ 8,7 %
BUDAN MYS FORST S.R.L.nou4,9 mil. RON—
ANIA SRL▲ 24,9 mil. RON▲ 37 %
ROMAVIS SRL▲ 44,6 mil. RON▲ 41,2 %
BÎRSAN - LEMN SRL▼ 24,1 mil. RON▲ 8,5 %
TIN-CRIS EXPEDIŢII SRL▲ 174 mil. RON▲ 114,2 %
ZOO-CODREANCA SRL▲ 63,9 mil. RON▲ 40,3 %
GILS OPTIM VISION SRL▲ 203,8 mil. RON▲ 150,5 %
SMART SRL▲ 53,7 mil. RON▲ 37,3 %
FOREST ATLANTIS SRL▼ 43,6 mil. RON▲ 6,2 %
AGROGEX GS SRL▲ 53,5 mil. RON▲ 35,2 %
TIMBUT RIVER SRL▼ 83,3 mil. RON▼ 9,4 %
VLAD STEJARELUL SRL▲ 23,2 mil. RON▲ 24,5 %
GALINUS SRL▲ 83,2 mil. RON▲ 57,1 %
CIPSOR ECO FORESTLAND S.R.L.▲ 53,1 mil. RON▲ 36,1 %
TOLOTINA SILV S.R.L.nou2,9 mil. RON—
SUCCES FOREST S.R.L.▲ 12,7 mil. RON▲ 14,3 %
AGRO LEG SRL▲ 32,7 mil. RON▲ 21,2 %
NATURA BE. TIM SRL▲ 302,6 mil. RON▲ 123,8 %
LONGA EXPLO FOREST S.R.L.nou2,5 mil. RON—
BILDROM SRL▲ 142,5 mil. RON▲ 72,9 %
CIOBANU MOROSAN S.R.L.nou2,4 mil. RON—
MOIEXIM 79 SRL▲ 82,3 mil. RON▲ 52,1 %
IONEL & MARIANA SRL▲ 162,2 mil. RON▲ 66,8 %
CUT FOREST BAUSTELLE S.R.L.nou2,2 mil. RON—
OVI-OLI SRL▼ 22,2 mil. RON▲ 22,7 %
FOREST BOZ BDS S.R.L.▲ 1682,1 mil. RON▲ 3.436,8 %
EXPLOPIN SRL▲ 1252,1 mil. RON▲ 1.488,8 %
EXPLO SMECICAS S.R.L.nou2 mil. RON—
FORST BW CURAC S.R.L.nou2 mil. RON—
RENARD OLUNDEN SRL▼ 462 mil. RON▼ 73,2 %
FLUAND IMPEX SRL▼ 152 mil. RON▼ 21,7 %
BMM SAPIN SRLnou1,9 mil. RON—
LANDCOR AGRO S.R.L.▼ 231,9 mil. RON▼ 38,7 %
EMAUSTOM SRL▲ 271,8 mil. RON▲ 109,2 %
TOMOIAGA COMPLEX TOUR SRL▲ 561,8 mil. RON▲ 222,6 %
MARDUVEP SRL▼ 101,7 mil. RON▲ 9,7 %
EXPLO FOREST IZA S.R.L.nou1,7 mil. RON—
ULTRA SUIN SRL▼ 301,7 mil. RON▼ 48,1 %
EXPLO AMI & IONUT SRL▲ 71,7 mil. RON▲ 38,9 %
EXPOLVIP SRL▼ 311,7 mil. RON▼ 45,7 %
POMISORUL SRL▲ 361,6 mil. RON▲ 157 %
R.N.P. ROMSILVA - ADMINISTRAŢIA PARCULUI NATURAL MUNŢII MARAMUREŞULUI▼ 41,6 mil. RON▲ 22 %
HOANITO IVASCU SRL▼ 81,6 mil. RON▲ 14 %
TRIFMAR FOREST SRL▼ 151,6 mil. RON▲ 6,9 %
FOREST POP IVAN SRLnou1,6 mil. RON—
BOBOC FOREST SRL▼ 141,6 mil. RON▲ 9,2 %
STATUTAR SRL▲ 31,6 mil. RON▲ 49,2 %
COMPLEX COMERCIAL GIURTELEC SRL▼ 31,6 mil. RON▲ 25,1 %
GRIGRAZUS SRL▼ 311,6 mil. RON▼ 31,5 %
SABISANA SRL▲ 11,6 mil. RON▲ 49,2 %
SURFOREST SRL▼ 141,5 mil. RON▲ 11,8 %
LESEI FOREST COMPANY SRLnou1,5 mil. RON—
MIRVA FRUCT SRL▼ 61,5 mil. RON▲ 26,3 %
OCOLUL SILVIC COMPOSESORAL SRL▲ 171,3 mil. RON▲ 94,4 %
BIA FOREST SRL▼ 141,3 mil. RON▲ 0,1 %
SILVIMARCONS S.R.L.▲ 291,2 mil. RON▲ 101,5 %
WOOD VEP XPRES S.R.L.▲ 2211,1 mil. RON—
ANDMAR SRL▼ 271,1 mil. RON▼ 23,1 %
VOLS BLUEBERRIES SRL▼ 311,1 mil. RON▼ 29,4 %
TOVIRA PROD COM SRL▼ 81 mil. RON▲ 0,6 %
MOISEFLAR SRL▼ 371 mil. RON▼ 41,4 %
GIM DEEA FOREST SRL▲ 11 mil. RON▲ 30,4 %
SALFOR IMPEX SRL▼ 81 mil. RON▲ 9,9 %
EGVAS BIOGROOP S.R.L.▼ 6998,7 K RON▲ 11,7 %
TIMALEX & CO SRL▲ 41957,9 K RON▲ 150,1 %
EXEMPLU COM SRL▲ 8952,5 K RON▲ 40,5 %
MOLDOMAF FOREST SRL▲ 61933,5 K RON▲ 264,3 %
ANIMARI SRL▼ 19913,9 K RON▼ 18,4 %
MGN MYSHA FOREST S.R.L.nou907,2 K RON—
LUCA TRANS EXPO SRL▲ 2882,3 K RON▲ 29,4 %
STEGERAN FOREST SRLnou863,7 K RON—
ANAGAV FOREST SRL▼ 12843,5 K RON▼ 1,8 %
FOREST TIM-TOM SRL▼ 14833,9 K RON▼ 4,7 %

Codurile CAEN din agricultură, silvicultură și pescuit — Maramureș

CAEN 0220
Exploatarea forestieră
222 firme · 223,4 mil. RON
CAEN 0147
Creșterea păsărilor
15 firme · 86,8 mil. RON
CAEN 0146
Creșterea porcinelor
13 firme · 80,2 mil. RON
CAEN 0230
Colectarea produselor forestiere nelemnoase din flora spontană
10 firme · 25 mil. RON
CAEN 0210
Silvicultură și alte activități forestiere
28 firme · 24,8 mil. RON
CAEN 0125
Cultivarea fructelor arbuștilor fructiferi, căpșunilor, nuciferilor și a altor pomi fructiferi
41 firme · 15,9 mil. RON
CAEN 0150
Activități în ferme mixte (cultura vegetală combinată cu creșterea animalelor)
37 firme · 14,7 mil. RON
CAEN 0111
Cultivarea cerealelor (exclusiv orez), plantelor leguminoase și a plantelor producătoare de semințe oleaginoase
28 firme · 12 mil. RON
CAEN 0322
Acvacultura în ape dulci
16 firme · 7,6 mil. RON
CAEN 0240
Activități de servicii anexe silviculturii
6 firme · 5,9 mil. RON
CAEN 0129
Cultivarea altor plante permanente
4 firme · 3,1 mil. RON
CAEN 0149
Creșterea altor animale
14 firme · 1,8 mil. RON
CAEN 0145
Creșterea ovinelor și caprinelor
14 firme · 1,5 mil. RON
CAEN 0113
Cultivarea legumelor și a pepenilor, a rădăcinoaselor și tuberculilor
17 firme · 688 K RON
CAEN 0130
Cultivarea plantelor pentru înmulțire
2 firme · 551,1 K RON
CAEN 0124
Cultivarea fructelor semințoase și sâmburoase
13 firme · 173,1 K RON
CAEN 0112
Cultivarea orezului
1 firme · 137,3 K RON
CAEN 0119
Cultivarea altor plante din culturi nepermanente
2 firme · 76,6 K RON
CAEN 0128
Cultivarea condimentelor, plantelor aromatice, medicinale și a plantelor de uz farmaceutic
3 firme · 45,8 K RON
CAEN 0163
Activități după recoltare
2 firme · 0 RON

Căutare

Caută firme, persoane, dosare, mențiuni din Monitorul Oficial sau mărci