COMERCIAL.ro

Top 100 firme — Agricultură, silvicultură și pescuit, Maramureș după cifră de afaceri în 2012

356 de firme au îndeplinit criteriile de eligibilitate pentru acest top. Primele 100 cumulează 234,1 mil. RON. Pragul de intrare în top este 488,8 K RON, iar liderul atinge 21,2 mil. RON.

FirmăCifră de afaceri
AGRO PIG SRL▲ 221,2 mil. RON▲ 82,3 %
OCT-TRANS SRL▲ 412 mil. RON▲ 86,6 %
AVIMAR SA▼ 19,2 mil. RON▼ 42,6 %
DANAMARI SRL▼ 38,9 mil. RON▼ 57,2 %
GAB-TIM SRL▲ 86,9 mil. RON▲ 77,5 %
ROMAVIS SRL▲ 26,3 mil. RON▲ 3,8 %
ECO BROILER SRL▲ 426,3 mil. RON▲ 381 %
LEUL DIN SISESTI SRL▲ 16,2 mil. RON▲ 33,8 %
PREDILECT SRL▲ 75 mil. RON▲ 45 %
MARDUVEP SRL▲ 134,9 mil. RON▲ 71,6 %
SELECT FERM SRL▲ 74,7 mil. RON▲ 36,8 %
TRANS BUMBA SRL▼ 84 mil. RON▼ 48,4 %
TONNELLERIE VLAD S.R.L.▼ 23,9 mil. RON▼ 10,7 %
DOI VULPOI SRL▼ 43,7 mil. RON▼ 19,5 %
ULTRA SUIN SRL▲ 443,5 mil. RON▲ 253,4 %
AGROGEX GS SRL▼ 43,3 mil. RON▼ 24,6 %
AGRO LEG SRL▲ 113,3 mil. RON▲ 28,1 %
ENTOPAT SRL▼ 133,2 mil. RON▼ 51,9 %
OCOLUL SILVIC MUNICIPAL BAIA MARE RA▲ 53,1 mil. RON▲ 11,7 %
FILSTAR SRL▲ 102,9 mil. RON▲ 37,6 %
KARIN SRL▼ 12,9 mil. RON▼ 8,9 %
AGRO BIO FOOD SRL▲ 2252,8 mil. RON—
AGRIF SRL▼ 62,8 mil. RON▼ 17 %
NANCY-SABADIS SRL▲ 412,8 mil. RON▲ 215,1 %
MOISEFLAR SRL▲ 22,8 mil. RON▲ 7,5 %
CADIMA SRL▼ 122,7 mil. RON▼ 25,6 %
V.C.M.PROD-IMPEX SRL▲ 82,7 mil. RON▲ 41,4 %
BKT FOREST SRL▼ 32,7 mil. RON▼ 1,4 %
TRECICAPEVAS SRLnou2,7 mil. RON▲ 1 %
I.A.N.I.-SIG SRL▼ 12,6 mil. RON▲ 20,6 %
REAL SINCRON SRL▲ 1102,6 mil. RON▲ 997,1 %
SIM HOLD PROD COM SRL=2,6 mil. RON▲ 27 %
ANIA SRL=2,5 mil. RON▲ 24,1 %
MORO SRL▼ 122,5 mil. RON▼ 15,4 %
AGROCROMATIC SRL▲ 562,5 mil. RON▲ 426,8 %
IONEL & MARIANA SRL▼ 52,4 mil. RON▲ 15,4 %
TOVIRA PROD COM SRL▼ 12,3 mil. RON▲ 23,3 %
GALINUS SRL▲ 52,3 mil. RON▲ 43,7 %
LEOPET COM SRL▲ 12,1 mil. RON▲ 28,9 %
GEEA ECOLACT SRL▲ 112 mil. RON▲ 65,2 %
OCOLUL SILVIC ALPINA BORŞA RA▼ 72 mil. RON▲ 1,6 %
TIMIS-FOREST-IMPEX SRL▼ 351,9 mil. RON▼ 70,5 %
DURUŞ RUNDHOLZ SRL▲ 621,9 mil. RON▲ 355,6 %
FLUAND IMPEX SRL=1,8 mil. RON▲ 14,8 %
BLAGA EXPLO SRL▼ 41,8 mil. RON▲ 11,5 %
OCNAMAR SRL▲ 41,8 mil. RON▲ 39,1 %
REIBU FOREST SRL▼ 101,6 mil. RON▼ 10,7 %
STATUTAR SRL▼ 101,6 mil. RON▼ 11,3 %
HORBER SRL▼ 101,6 mil. RON▼ 7 %
POMISORUL SRL▲ 31,5 mil. RON▲ 29,2 %
ANDMAR SRL▼ 41,5 mil. RON▲ 9,1 %
AGROZOOTEHNICA SRL▼ 311,4 mil. RON▼ 52,3 %
YKA PROD COM SRL▼ 111,4 mil. RON▼ 13,3 %
ZOKRAVON REZINGEN S.R.L.▲ 281,3 mil. RON▲ 143,2 %
BLIDARI SRL▼ 91,3 mil. RON▼ 11,7 %
ZOICAŞ-PROD SRL▲ 981,3 mil. RON▲ 637,6 %
ROCOSMA SRL▼ 311,2 mil. RON▼ 53,1 %
MARMI EXPLO SRL▲ 31,2 mil. RON▲ 25,6 %
DCR STILE SRL▲ 1121,1 mil. RON▲ 789,8 %
FORMEC SRL▼ 21,1 mil. RON▲ 14,9 %
FIDEROM SRL▲ 241,1 mil. RON▲ 118,2 %
MOIEXIM 79 SRL▼ 51,1 mil. RON▲ 4,6 %
H.P.M.COM SRL▼ 81,1 mil. RON▼ 6,2 %
MIHGRIG-FOREST SRL▲ 551,1 mil. RON▲ 216,3 %
LICOLEMN SRL▼ 111,1 mil. RON▼ 8,6 %
MUNCELU SRL▼ 181,1 mil. RON▼ 18,8 %
SABISANA SRL▲ 3978,9 K RON▲ 41,7 %
PECKY LEMNS SRL-D▲ 70959,2 K RON▲ 276,4 %
SALFOR IMPEX SRL▼ 9958,2 K RON▼ 2,6 %
LAZĂR SERE SRL▲ 14930,1 K RON▲ 77,5 %
BUR-MAR FOREST SRL▲ 2926,7 K RON▲ 43,3 %
IGDALIA FOREST SRL▲ 91893,6 K RON▲ 471 %
P.S.A. SILVA SRL▼ 6806,2 K RON▲ 5,7 %
OCOLUL SILVIC SILVA BORŞA SRL▲ 15796,2 K RON▲ 60,9 %
RO-ŢUDIC SRL=773,7 K RON▲ 21,7 %
GIM DEEA FOREST SRL▼ 2767,8 K RON▲ 20,1 %
R.T.V. EXPLOFOREST SRL▲ 58766,5 K RON▲ 181,4 %
BRADIA FOREST SRL▲ 3729,7 K RON▲ 33,7 %
MARISAND-PROD SRL▲ 39724 K RON▲ 104,1 %
TRIFMAR FOREST SRL▼ 17706,1 K RON▼ 22,4 %
EXCALIBUR AUTO SERVICE SRLnou701,9 K RON—
CARAINTERTRANS SRL▼ 63680 K RON▼ 79,9 %
EXPLO-FOREST SRL▲ 16657 K RON▲ 53,8 %
FOREST TIM-TOM SRL▲ 60655,9 K RON▲ 185,9 %
LANEY SRL▲ 7642,5 K RON▲ 39,5 %
POMICOLA SA▲ 30639,8 K RON▲ 73,6 %
ŢIBLEŞ FOREST SRL▲ 160629,2 K RON—
INDOFOR SRL▼ 19625,3 K RON▼ 10,4 %
CONSTRUCT MIR SRL▲ 21590,3 K RON▲ 51,7 %
FORTE LEMN SRL▲ 38584,7 K RON▲ 93,1 %
MAGAS SRL▼ 3574,9 K RON▲ 14,3 %
DARKO SRL▼ 5572,2 K RON▲ 13,2 %
MIKE - RECFOREST SRL▲ 72571,1 K RON▲ 269,7 %
ANAGAV FOREST SRL▲ 23552,9 K RON▲ 53,2 %
BYF NAVAL INTERIORS S.R.L.▼ 16533,4 K RON▼ 6,2 %
VAS BEN SRL▲ 30514,9 K RON▲ 61,8 %
BEUCA PRODCOM SRL▼ 21512,4 K RON▼ 18,3 %
EXEMPLU COM SRL▲ 10505,6 K RON▲ 28,7 %
EXPLO MICUTZI SRL▼ 31497,2 K RON▼ 32,4 %
INTERNAL & EXTERNAL TRADE SRL▼ 44488,8 K RON▼ 57,4 %

Codurile CAEN din agricultură, silvicultură și pescuit — Maramureș

CAEN 0220
Exploatarea forestieră
222 firme · 223,4 mil. RON
CAEN 0147
Creșterea păsărilor
15 firme · 86,8 mil. RON
CAEN 0146
Creșterea porcinelor
13 firme · 80,2 mil. RON
CAEN 0230
Colectarea produselor forestiere nelemnoase din flora spontană
10 firme · 25 mil. RON
CAEN 0210
Silvicultură și alte activități forestiere
28 firme · 24,8 mil. RON
CAEN 0125
Cultivarea fructelor arbuștilor fructiferi, căpșunilor, nuciferilor și a altor pomi fructiferi
41 firme · 15,9 mil. RON
CAEN 0150
Activități în ferme mixte (cultura vegetală combinată cu creșterea animalelor)
37 firme · 14,7 mil. RON
CAEN 0111
Cultivarea cerealelor (exclusiv orez), plantelor leguminoase și a plantelor producătoare de semințe oleaginoase
28 firme · 12 mil. RON
CAEN 0322
Acvacultura în ape dulci
16 firme · 7,6 mil. RON
CAEN 0240
Activități de servicii anexe silviculturii
6 firme · 5,9 mil. RON
CAEN 0129
Cultivarea altor plante permanente
4 firme · 3,1 mil. RON
CAEN 0149
Creșterea altor animale
14 firme · 1,8 mil. RON
CAEN 0145
Creșterea ovinelor și caprinelor
14 firme · 1,5 mil. RON
CAEN 0113
Cultivarea legumelor și a pepenilor, a rădăcinoaselor și tuberculilor
17 firme · 688 K RON
CAEN 0130
Cultivarea plantelor pentru înmulțire
2 firme · 551,1 K RON
CAEN 0124
Cultivarea fructelor semințoase și sâmburoase
13 firme · 173,1 K RON
CAEN 0112
Cultivarea orezului
1 firme · 137,3 K RON
CAEN 0119
Cultivarea altor plante din culturi nepermanente
2 firme · 76,6 K RON
CAEN 0128
Cultivarea condimentelor, plantelor aromatice, medicinale și a plantelor de uz farmaceutic
3 firme · 45,8 K RON
CAEN 0163
Activități după recoltare
2 firme · 0 RON

Căutare

Caută firme, persoane, dosare, mențiuni din Monitorul Oficial sau mărci