Top 100 firme — Transport și depozitare, Iași după cifră de afaceri în 2023
2.609 de firme au îndeplinit criteriile de eligibilitate pentru acest top. Primele 100 cumulează 2,3 mld. RON. Pragul de intrare în top este 5,5 mil. RON, iar liderul atinge 320,5 mil. RON.
Cifră de afaceriProfit netAngajațiMarjă netăCapitaluriDatoriiPierderiCreștere YoYCreștere pe 3 ani (CAGR)Lichiditate ridicatăScădere cifră de afaceriFirme noi
| # | Firmă | Localitate | Cifră de afaceri | Variație | Tendință | Profit net |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1.LINCOR TRANS S.R.L.= | Municipiul Iaşi, Iaşi | 320,5 mil. RON▲ 10,2 % | ▲ 10,2 % | 33,8 mil. RON | |
| 2 | 2.COMPANIA DE TRANSPORT PUBLIC IAŞI S.A.= | Municipiul Iaşi, Iaşi | 216 mil. RON▲ 21,8 % | ▲ 21,8 % | 1,4 mil. RON | |
| 3 | 3.HTR SPEDITION SRL= | Municipiul Iaşi, Iaşi | 160,2 mil. RON▲ 8,2 % | ▲ 8,2 % | -8,3 mil. RON | |
| 4 | 4.TRANSGOR LOGISTIK SRL▲ 1 | Sat Tomeşti, Comuna Tomeşti, Iaşi | 78,1 mil. RON▼ 2,6 % | ▼ 2,6 % | 4,7 mil. RON | |
| 5 | 5.AVIS TRANS SRL▼ 1 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 72,5 mil. RON▼ 29 % | ▼ 29 % | 3,1 mil. RON | |
| 6 | 6.RUTILLI ADOLFO SRL▲ 1 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 58 mil. RON▲ 8,3 % | ▲ 8,3 % | 247,6 K RON | |
| 7 | 7.BEFYRST S.R.L.▲ 3 | Sat Holboca, Comuna Holboca, Iaşi | 53,4 mil. RON▲ 6 % | ▲ 6 % | -4,9 mil. RON | |
| 8 | 8.AEROPORTUL IASI RA▲ 5 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 47,6 mil. RON▲ 49,7 % | ▲ 49,7 % | 12,1 mil. RON | |
| 9 | 9.SOIV TRANS EXPRESS SRL▼ 3 | Sat Gorban, Comuna Gorban, Iaşi | 46,9 mil. RON▼ 22,7 % | ▼ 22,7 % | 1,2 mil. RON | |
| 10 | 10.NVA TIRCOMPANY SRL▲ 8 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 41,2 mil. RON▲ 74,5 % | ▲ 74,5 % | 2,8 mil. RON | |
| 11 | 11.CARBIVTIR COMPANY SRL▲ 5 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 39 mil. RON▲ 48 % | ▲ 48 % | 2,4 mil. RON | |
| 12 | 12.AUTOTRANSPORT NEC IMPEX SRL▼ 3 | Sat Brătuleni, Comuna Miroslava, Iaşi | 38,1 mil. RON▼ 25,2 % | ▼ 25,2 % | 6 mil. RON | |
| 13 | 13.MIHOT SRL▲ 1 | Sat Valea Lupului, Comuna Valea Lupului, Iaşi | 36,9 mil. RON▲ 16,8 % | ▲ 16,8 % | 1,3 mil. RON | |
| 14 | 14.A + G TRANSPORT INTERNATIONAL SRL▲ 5 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 36,3 mil. RON▲ 63,5 % | ▲ 63,5 % | 1,4 mil. RON | |
| 15 | 15.EUROTRANSPORT LOGISTICS S.A.▼ 4 | Sat Aroneanu, Comuna Aroneanu, Iaşi | 34,9 mil. RON▼ 6 % | ▼ 6 % | 1,2 mil. RON | |
| 16 | 16.DAN & D-TRANSPLUS SRL▲ 14 | Sat Hlincea, Comuna Ciurea, Iaşi | 32 mil. RON▲ 114,3 % | ▲ 114,3 % | 252,3 K RON | |
| 17 | 17.GRAND TRANS AV SRL▼ 5 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 32 mil. RON▼ 10 % | ▼ 10 % | 4,5 mil. RON | |
| 18 | 18.R.X.D. COMPANY SRL▼ 1 | Sat Brătuleni, Comuna Miroslava, Iaşi | 29,9 mil. RON▲ 20,2 % | ▲ 20,2 % | 928,5 K RON | |
| 19 | 19.CUN INTERCONTINENTAL S.R.L.▲ 486 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 29,7 mil. RON▲ 4.801,9 % | ▲ 4.801,9 % | 2,3 mil. RON | |
| 20 | 20.GTS ALEX TRUCKS S.R.L.= | Municipiul Iaşi, Iaşi | 24,2 mil. RON▲ 9,7 % | ▲ 9,7 % | 2,8 mil. RON | |
| 21 | 21.GMT-EUROTRANS SRL= | Sat Miroslava, Comuna Miroslava, Iaşi | 23,4 mil. RON▲ 10 % | ▲ 10 % | 180,6 K RON | |
| 22 | 22.TERRA TRANS T.T. RO SRL▲ 3 | Sat Tomeşti, Comuna Tomeşti, Iaşi | 22,2 mil. RON▲ 33,5 % | ▲ 33,5 % | 2,4 mil. RON | |
| 23 | 23.MEGA VIO TRANS SRL▲ 1 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 20,1 mil. RON▲ 20,1 % | ▲ 20,1 % | 844,6 K RON | |
| 24 | 24.MECON TRANSPORT & LOGISTIC S.R.L.▲ 1.926 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 20,1 mil. RON— | — | 890,4 K RON | |
| 25 | 25.EMAG EXPED SRL▲ 2 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 20 mil. RON▲ 25,4 % | ▲ 25,4 % | 1,3 mil. RON | |
| 26 | 26.TRANSAF LOGISTICS SRL= | Municipiul Iaşi, Iaşi | 17,7 mil. RON▲ 6,6 % | ▲ 6,6 % | 40,9 K RON | |
| 27 | 27.MINDCARE EXPRESS S.R.L.▲ 4 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 16,6 mil. RON▲ 11,7 % | ▲ 11,7 % | 2,1 mil. RON | |
| 28 | 28.BIGRITRANS SRL▼ 5 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 16,3 mil. RON▼ 3,6 % | ▼ 3,6 % | 1,1 mil. RON | |
| 29 | 29.SEVEN TIR SRL▲ 7 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 16 mil. RON▲ 14,9 % | ▲ 14,9 % | 3,9 mil. RON | |
| 30 | 30.CSKLOGISTICS SRL▲ 2 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 15,9 mil. RON▲ 8,7 % | ▲ 8,7 % | 147 K RON | |
| 31 | 31.EXPRESS HEROES S.R.L.nou | Municipiul Iaşi, Iaşi | 15,4 mil. RON— | — | — | -168,5 K RON |
| 32 | 32.AUTO & SF SRL▲ 33 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 15,3 mil. RON▲ 101,2 % | ▲ 101,2 % | 4,8 mil. RON | |
| 33 | 33.FEROTRANS-T.F.I. SRL▲ 74 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 15 mil. RON▲ 204,1 % | ▲ 204,1 % | 5,3 mil. RON | |
| 34 | 34.DAROMAV SPEDITION SRL▲ 6 | Sat Poieni, Comuna Schitu Duca, Iaşi | 14,5 mil. RON▲ 10,9 % | ▲ 10,9 % | 8,6 K RON | |
| 35 | 35.EUROPASPED LOGISTICS SRL▼ 2 | Sat Tomeşti, Comuna Tomeşti, Iaşi | 14,1 mil. RON▼ 1,6 % | ▼ 1,6 % | 244,3 K RON | |
| 36 | 36.LOGICTRANS DISTRIBUŢIE S.R.L.▲ 2 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 13,8 mil. RON▲ 4,5 % | ▲ 4,5 % | 623,2 K RON | |
| 37 | 37.DELTRANS GRUP & RO SRL▼ 15 | Sat Scoposeni, Comuna Gorban, Iaşi | 13,7 mil. RON▼ 30,4 % | ▼ 30,4 % | -602,2 K RON | |
| 38 | 38.VER - ANATOL TRANS SRL▲ 12 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 13,1 mil. RON▲ 22,2 % | ▲ 22,2 % | -223,7 K RON | |
| 39 | 39.US AMG PROFTRANS S.R.L.▲ 1.911 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 12,8 mil. RON— | — | 356,7 K RON | |
| 40 | 40.VID INTER CARRIER S.R.L.▲ 24 | Sat Gorban, Comuna Gorban, Iaşi | 12,5 mil. RON▲ 62,4 % | ▲ 62,4 % | 994,3 K RON | |
| 41 | 41.SHADOW TRANS SRL▲ 32 | Sat Slobozia, Comuna Schitu Duca, Iaşi | 12,4 mil. RON▲ 84,8 % | ▲ 84,8 % | 3,4 mil. RON | |
| 42 | 42.ARMAND ROUTE S.R.L.▲ 19 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 12,3 mil. RON▲ 58 % | ▲ 58 % | -1,6 mil. RON | |
| 43 | 43.PRO EXPERT TRANSPORT S.R.L.▲ 388 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 12,3 mil. RON▲ 1.438,1 % | ▲ 1.438,1 % | 602,5 K RON | |
| 44 | 44.SIV-GROUP TRANS SRL▲ 1 | Sat Gorban, Comuna Gorban, Iaşi | 12,2 mil. RON▲ 1,5 % | ▲ 1,5 % | 1,2 mil. RON | |
| 45 | 45.DARALI STAR SRL▲ 15 | Sat Valea Lupului, Comuna Valea Lupului, Iaşi | 12,1 mil. RON▲ 46,3 % | ▲ 46,3 % | 1,1 mil. RON | |
| 46 | 46.DOHOD CARGO S.R.L.▲ 8 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 12 mil. RON▲ 24,7 % | ▲ 24,7 % | 114,4 K RON | |
| 47 | 47.TRANS TRUCK SERVICES SRL▼ 13 | Sat Podu Hagiului, Comuna Gorban, Iaşi | 11,9 mil. RON▼ 16,1 % | ▼ 16,1 % | 158,1 K RON | |
| 48 | 48.SLAV CARGO TRANS S.R.L.▲ 29 | Sat Gorban, Comuna Gorban, Iaşi | 11,5 mil. RON▲ 76,1 % | ▲ 76,1 % | 63,5 K RON | |
| 49 | 49.ACERBIS LOGISTICS SRL▲ 9 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 11,4 mil. RON▲ 31,5 % | ▲ 31,5 % | 1,9 mil. RON | |
| 50 | 50.GENIUS EURO TRUCK S.R.L.▼ 6 | Sat Gorban, Comuna Gorban, Iaşi | 11,3 mil. RON▼ 6,4 % | ▼ 6,4 % | 358,4 K RON | |
| 51 | 51.IASAIR EXPRESS SRL▲ 4 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 10,9 mil. RON▲ 20,4 % | ▲ 20,4 % | 7,7 K RON | |
| 52 | 52.PRIMATIR SRL▼ 1 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 10,9 mil. RON▲ 3,3 % | ▲ 3,3 % | 80,5 K RON | |
| 53 | 53.BIANGOR TRANS SRL▼ 16 | Sat Scoposeni, Comuna Gorban, Iaşi | 10,8 mil. RON▼ 20 % | ▼ 20 % | 807,9 K RON | |
| 54 | 54.TRANSPORT EUROPA STAR S.R.L.▼ 19 | Sat Pocreaca, Comuna Schitu Duca, Iaşi | 10,7 mil. RON▼ 24,1 % | ▼ 24,1 % | -1,5 mil. RON | |
| 55 | 55.VIVALIV GO S.R.L.▲ 363 | Sat Voineşti, Comuna Voineşti, Iaşi | 10,7 mil. RON▲ 1.185,6 % | ▲ 1.185,6 % | 479,8 K RON | |
| 56 | 56.J.I.P. TRANSPORT INTERNATIONAL SRL▼ 17 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 10,4 mil. RON▼ 20,9 % | ▼ 20,9 % | 840,8 K RON | |
| 57 | 57.EUROMAX COMPANY SRL▼ 16 | Sat Miroslava, Comuna Miroslava, Iaşi | 10,2 mil. RON▼ 20,4 % | ▼ 20,4 % | 23,6 K RON | |
| 58 | 58.TAROGOTRANSPORT S.R.L.▲ 984 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 10 mil. RON▲ 6.829,4 % | ▲ 6.829,4 % | 946,1 K RON | |
| 59 | 59.IUNS SRL▼ 11 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 10 mil. RON▼ 11,9 % | ▼ 11,9 % | 1 mil. RON | |
| 60 | 60.BAMSE COM SRLnou | Loc. Hârlău, Oraş Hârlău, Iaşi | 9,9 mil. RON▼ 2,4 % | ▼ 2,4 % | 1,2 mil. RON | |
| 61 | 61.OLTEANCA HARNICĂ S.R.L.nou | Municipiul Iaşi, Iaşi | 9,7 mil. RON— | — | — | 1,7 mil. RON |
| 62 | 62.EKX DIRTRANS S.R.L.▲ 1.888 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 9,5 mil. RON— | — | 163,3 K RON | |
| 63 | 63.VILSCOM SRL▲ 7 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 9,5 mil. RON▲ 32,2 % | ▲ 32,2 % | 1,1 mil. RON | |
| 64 | 64.A.C.GRAIN S.R.L.nou | Sat Costuleni, Comuna Costuleni, Iaşi | 9,4 mil. RON— | — | — | 145,3 K RON |
| 65 | 65.CARGO MAX DISTRIBUTION SRL▼ 37 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 9,1 mil. RON▼ 42,9 % | ▼ 42,9 % | 790,3 K RON | |
| 66 | 66.TIMSCOR TRANS SRL▼ 37 | Sat Valea Adâncă, Comuna Miroslava, Iaşi | 8,8 mil. RON▼ 43,8 % | ▼ 43,8 % | 710,9 K RON | |
| 67 | 67.INTERNATIONAL ROM TRADING SRL▲ 124 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 8,8 mil. RON▲ 227,6 % | ▲ 227,6 % | 1,6 mil. RON | |
| 68 | 68.GTR AMG TRUCKS S.R.L.▲ 3 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 8,6 mil. RON▲ 22,7 % | ▲ 22,7 % | 1,9 mil. RON | |
| 69 | 69.NAMAL EXPRESS SRL▼ 16 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 8,5 mil. RON▼ 13 % | ▼ 13 % | 65,2 K RON | |
| 70 | 70.MRLB TRANS SRL▼ 27 | Sat Vlădiceni, Comuna Tomeşti, Iaşi | 8,4 mil. RON▼ 31,2 % | ▼ 31,2 % | 1,9 mil. RON | |
| 71 | 71.ARI100CRAT SRL▼ 24 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 8,4 mil. RON▼ 26,5 % | ▼ 26,5 % | 97,2 K RON | |
| 72 | 72.EUROTRUCK DAS SRL▼ 16 | Municipiul Paşcani, Iaşi | 8,4 mil. RON▼ 7,9 % | ▼ 7,9 % | 53,2 K RON | |
| 73 | 73.ACAGO LOGISTICS S.R.L.▲ 3 | Municipiul Paşcani, Iaşi | 8,3 mil. RON▲ 28,1 % | ▲ 28,1 % | 62,5 K RON | |
| 74 | 74.PANEQUIP SRLnou | Sat Miroslava, Comuna Miroslava, Iaşi | 8,2 mil. RON▼ 9 % | ▼ 9 % | 1,6 mil. RON | |
| 75 | 75.THEODORA TRANSPORT RO S.R.L.▼ 6 | Sat Tomeşti, Comuna Tomeşti, Iaşi | 8,1 mil. RON▲ 13,3 % | ▲ 13,3 % | 437,1 K RON | |
| 76 | 76.VERIATRANS COMPANY SRL▼ 30 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 8 mil. RON▼ 31,3 % | ▼ 31,3 % | 51 K RON | |
| 77 | 77.REALMET LOGISTIC S.R.L.▼ 20 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 7,9 mil. RON▼ 11,1 % | ▼ 11,1 % | 790,5 K RON | |
| 78 | 78.FRIGO PRIM GRUP S.R.L.▲ 2 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 7,8 mil. RON▲ 23,6 % | ▲ 23,6 % | 33,4 K RON | |
| 79 | 79.DAV-SAR INVEST SRL▲ 62 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 7,7 mil. RON▲ 94,1 % | ▲ 94,1 % | 107,8 K RON | |
| 80 | 80.TRANSINTEX SRL▲ 13 | Sat Chicerea, Comuna Tomeşti, Iaşi | 7,6 mil. RON▲ 41,6 % | ▲ 41,6 % | 1,6 mil. RON | |
| 81 | 81.VOLUM TRANS LOGISTIC S.R.L.▲ 48 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 7,5 mil. RON▲ 72 % | ▲ 72 % | 595,3 K RON | |
| 82 | 82.NIANAR SRL▲ 4 | Sat Valea Lupului, Comuna Valea Lupului, Iaşi | 7,4 mil. RON▲ 30,1 % | ▲ 30,1 % | 48,1 K RON | |
| 83 | 83.MOLDOVA PORT CONTAINER SOCIETATE CU RASPUNDERE LIMITATĂ▼ 8 | Sat Valea Lupului, Comuna Valea Lupului, Iaşi | 7,3 mil. RON▲ 8,8 % | ▲ 8,8 % | 74,5 K RON | |
| 84 | 84.VITAL GROUP KARDINAL S.R.L.▼ 18 | Sat Mădârjeşti, Comuna Bălţaţi, Iaşi | 6,9 mil. RON▼ 8,1 % | ▼ 8,1 % | 219,1 K RON | |
| 85 | 85.DAKOTA QUANTUM S.R.L.▼ 33 | Sat Lunca Cetăţuii, Comuna Ciurea, Iaşi | 6,9 mil. RON▼ 31,3 % | ▼ 31,3 % | -1,5 mil. RON | |
| 86 | 86.ANDOR DRIVE GROUP SRL▲ 17 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 6,8 mil. RON▲ 35,7 % | ▲ 35,7 % | 405,2 K RON | |
| 87 | 87.AIR POST S.R.L.▲ 33 | Sat Tomeşti, Comuna Tomeşti, Iaşi | 6,7 mil. RON▲ 43,1 % | ▲ 43,1 % | -279,8 K RON | |
| 88 | 88.CLC TRANS SRL▼ 26 | Sat Tomeşti, Comuna Tomeşti, Iaşi | 6,7 mil. RON▼ 13,6 % | ▼ 13,6 % | 10,7 K RON | |
| 89 | 89.A.V.A.R. TRANSPORTURI SRL▼ 22 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 6,7 mil. RON▼ 10,2 % | ▼ 10,2 % | 380,5 K RON | |
| 90 | 90.TIMSERV SRL▼ 22 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 6,6 mil. RON▼ 7,7 % | ▼ 7,7 % | 286,3 K RON | |
| 91 | 91.BASCOM EST SRL▼ 13 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 6,6 mil. RON▲ 1,9 % | ▲ 1,9 % | 35,1 K RON | |
| 92 | 92.AUTO DIMAS SRL▼ 7 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 6,5 mil. RON▲ 14 % | ▲ 14 % | 563,1 K RON | |
| 93 | 93.IAŞI DELIVERY S.R.L.nou | Sat Vişan, Comuna Bârnova, Iaşi | 6,2 mil. RON▲ 48,5 % | ▲ 48,5 % | 52,1 K RON | |
| 94 | 94.LAURANDO SRL▼ 15 | Sat Tomeşti, Comuna Tomeşti, Iaşi | 6,1 mil. RON▼ 5,4 % | ▼ 5,4 % | 542,3 K RON | |
| 95 | 95.HIDRO TERM SERVICII SRL▼ 12 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 6,1 mil. RON▲ 4,5 % | ▲ 4,5 % | 504,8 K RON | |
| 96 | 96.EDI & DIA S.R.L.▲ 566 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 5,9 mil. RON▲ 1.644,5 % | ▲ 1.644,5 % | -789,2 K RON | |
| 97 | 97.GREEN EURO CARGO SRL= | Sat Miroslava, Comuna Miroslava, Iaşi | 5,9 mil. RON▲ 11,6 % | ▲ 11,6 % | 299,1 K RON | |
| 98 | 98.PALAIAN-TRANS S.R.L.▲ 51 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 5,8 mil. RON▲ 54,7 % | ▲ 54,7 % | 881 K RON | |
| 99 | 99.VEROTRANS ALEX S.R.L.▲ 31 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 5,7 mil. RON▲ 31,6 % | ▲ 31,6 % | 258,1 K RON | |
| 100 | 100.AMMA FREE TRANS S.R.L.▲ 53 | Sat Voroveşti, Comuna Miroslava, Iaşi | 5,5 mil. RON▲ 53,7 % | ▲ 53,7 % | 529,6 K RON |
Codurile CAEN din transport și depozitare — Iași
CAEN 4941
Transporturi rutiere de mărfuri
909 firme · 2,5 mld. RON
CAEN 5221
Activități de servicii anexe pentru transporturi terestre
28 firme · 421,5 mil. RON
CAEN 4931
Transporturi urbane, suburbane și metropolitane de călători
52 firme · 358,8 mil. RON
CAEN 4939
Alte transporturi terestre de călători n.c.a
225 firme · 187,1 mil. RON
CAEN 5320
Alte activități poștale și de curier
146 firme · 107,9 mil. RON
CAEN 5223
Activități de servicii anexe transporturilor aeriene
1 firme · 73,8 mil. RON
CAEN 5229
Alte activități anexe transporturilor
24 firme · 53,7 mil. RON
CAEN 4932
Transporturi cu taxiuri
593 firme · 53 mil. RON
CAEN 5231
Activități de intermediere pentru transportul de marfă
7 firme · 50,1 mil. RON
CAEN 4933
Transporturi terestre de pasageri cu vehicule cu șofer, pe bază de comandă
344 firme · 29,5 mil. RON
CAEN 5210
Depozitări
15 firme · 22,4 mil. RON
CAEN 4911
Transport de pasageri pe căi ferate grele/magistrale
2 firme · 13,8 mil. RON
CAEN 5226
Alte activități anexe transporturilor
6 firme · 10 mil. RON
CAEN 5224
Manipulări
6 firme · 7,4 mil. RON
CAEN 5225
Activități de servicii logistice pentru transporturi
4 firme · 3 mil. RON
CAEN 4942
Servicii de mutare
5 firme · 2,4 mil. RON
CAEN 5121
Transporturi aeriene de marfă
2 firme · 2 mil. RON
CAEN 5232
Activități de intermediere pentru transportul de pasageri
2 firme · 874,5 K RON
CAEN 5330
Servicii de intermediere pentru activități poștale și de curier
1 firme · 668,8 K RON
CAEN 5222
Activități de servicii anexe transportului pe apă
1 firme · 246,9 K RON
CAEN 5010
Transporturi maritime și costiere de pasageri
1 firme · 68,2 K RON
CAEN 4934
Transporturi de pasageri cu funiculare, teleferice și schilifturi
2 firme · 24,3 K RON
CAEN 5020
Transporturi maritime și costiere de marfă
1 firme · 17,3 K RON