Top 100 firme — Transport și depozitare, Iași după cifră de afaceri în 2017
1.367 de firme au îndeplinit criteriile de eligibilitate pentru acest top. Primele 100 cumulează 954,5 mil. RON. Pragul de intrare în top este 2,6 mil. RON, iar liderul atinge 91,2 mil. RON.
Cifră de afaceriProfit netAngajațiMarjă netăCapitaluriDatoriiPierderiCreștere YoYCreștere pe 3 ani (CAGR)Lichiditate ridicatăScădere cifră de afaceriFirme noi
| # | Firmă | Localitate | Cifră de afaceri | Variație | Tendință | Profit net |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1.COMPANIA DE TRANSPORT PUBLIC IAŞI S.A.▲ 5 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 91,2 mil. RON▲ 301,9 % | ▲ 301,9 % | 2,4 mil. RON | |
| 2 | 2.HTR SPEDITION SRL▲ 1 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 81,5 mil. RON▲ 41,9 % | ▲ 41,9 % | 2,1 mil. RON | |
| 3 | 3.AVIS TRANS SRL▼ 2 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 78,7 mil. RON▲ 7,2 % | ▲ 7,2 % | 4,5 mil. RON | |
| 4 | 4.TRANSGOR LOGISTIK SRL▲ 1 | Sat Tomeşti, Comuna Tomeşti, Iaşi | 37,7 mil. RON▲ 23,6 % | ▲ 23,6 % | 2,5 mil. RON | |
| 5 | 5.RUTILLI ADOLFO SRL▼ 1 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 34,6 mil. RON▲ 8,4 % | ▲ 8,4 % | 204,3 K RON | |
| 6 | 6.LINCOR TRANS S.R.L.▲ 3 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 30,8 mil. RON▲ 58,3 % | ▲ 58,3 % | 1,3 mil. RON | |
| 7 | 7.AEROPORTUL IASI RA= | Municipiul Iaşi, Iaşi | 26,1 mil. RON▲ 17,2 % | ▲ 17,2 % | 8,2 mil. RON | |
| 8 | 8.AUTOTRANSPORT NEC IMPEX SRL▲ 4 | Sat Brătuleni, Comuna Miroslava, Iaşi | 24,8 mil. RON▲ 53,5 % | ▲ 53,5 % | 1,4 mil. RON | |
| 9 | 9.SOIV TRANS EXPRESS SRL▼ 1 | Sat Gorban, Comuna Gorban, Iaşi | 23,5 mil. RON▲ 18,6 % | ▲ 18,6 % | 90,6 K RON | |
| 10 | 10.NOVA SOFIA-SARA TUR S.R.L.▲ 4 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 16,9 mil. RON▲ 12,6 % | ▲ 12,6 % | 164,6 K RON | |
| 11 | 11.EUROTRANSPORT LOGISTICS S.A.= | Sat Aroneanu, Comuna Aroneanu, Iaşi | 15,9 mil. RON▼ 6,7 % | ▼ 6,7 % | 285,9 K RON | |
| 12 | 12.MECON IASI SRL▲ 1 | Sat Brătuleni, Comuna Miroslava, Iaşi | 15,6 mil. RON▲ 2,1 % | ▲ 2,1 % | 701 K RON | |
| 13 | 13.AGRO TRADE INVEST SRL▲ 2 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 15 mil. RON▲ 25,6 % | ▲ 25,6 % | 241,9 K RON | |
| 14 | 14.GRAND TRANS AV SRL▲ 3 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 13,4 mil. RON▲ 17,6 % | ▲ 17,6 % | 93,3 K RON | |
| 15 | 15.A + G TRANSPORT INTERNATIONAL SRL▲ 56 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 13,3 mil. RON▲ 331,3 % | ▲ 331,3 % | 43,9 K RON | |
| 16 | 16.M.U.N. TRANS-MASTERS INTERNATIONAL SRL▼ 6 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 13,1 mil. RON▼ 27,4 % | ▼ 27,4 % | 714,6 K RON | |
| 17 | 17.ANDY TRANS INVEST SRL▼ 1 | Sat Tomeşti, Comuna Tomeşti, Iaşi | 12 mil. RON▲ 0,6 % | ▲ 0,6 % | 148,2 K RON | |
| 18 | 18.TRANS-ANAPET SRL▲ 1 | Sat Miroslava, Comuna Miroslava, Iaşi | 11,9 mil. RON▲ 27,1 % | ▲ 27,1 % | 1,2 mil. RON | |
| 19 | 19.TMS GLOBAL LOGISTICS SRL▲ 3 | Sat Valea Adâncă, Comuna Miroslava, Iaşi | 11,3 mil. RON▲ 39,5 % | ▲ 39,5 % | 177,5 K RON | |
| 20 | 20.SEB CARGO S.R.L.▲ 26 | Sat Tomeşti, Comuna Tomeşti, Iaşi | 10,3 mil. RON▲ 123 % | ▲ 123 % | 182,8 K RON | |
| 21 | 21.TRANSPEDITION SRL▼ 3 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 9,3 mil. RON▼ 4 % | ▼ 4 % | 99,9 K RON | |
| 22 | 22.NAMAL EXPRESS SRL▲ 2 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 9 mil. RON▲ 19,7 % | ▲ 19,7 % | 15,3 K RON | |
| 23 | 23.GRAF MILLER TRANS SRL▲ 11 | Sat Scoposeni, Comuna Gorban, Iaşi | 8,4 mil. RON▲ 44,8 % | ▲ 44,8 % | 123,7 K RON | |
| 24 | 24.DELTRANS GRUP & RO SRL▲ 5 | Sat Scoposeni, Comuna Gorban, Iaşi | 8,3 mil. RON▲ 23,3 % | ▲ 23,3 % | 108,8 K RON | |
| 25 | 25.INTERTRANSCOM SRL▼ 2 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 8,3 mil. RON▲ 7,4 % | ▲ 7,4 % | 318,3 K RON | |
| 26 | 26.PANEQUIP SRL▲ 82 | Sat Miroslava, Comuna Miroslava, Iaşi | 8,2 mil. RON▲ 303,4 % | ▲ 303,4 % | 374,7 K RON | |
| 27 | 27.MINDCARE EXPRESS S.R.L.▲ 4 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 7,8 mil. RON▲ 29 % | ▲ 29 % | 331,6 K RON | |
| 28 | 28.VERIATRANS COMPANY SRL▼ 3 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 7,7 mil. RON▲ 5 % | ▲ 5 % | 35,6 K RON | |
| 29 | 29.BIANGOR TRANS SRL▲ 10 | Sat Scoposeni, Comuna Gorban, Iaşi | 7,7 mil. RON▲ 53 % | ▲ 53 % | 569,3 K RON | |
| 30 | 30.SC SIMREM LOGISTICS S.R.L.▼ 9 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 7,7 mil. RON▼ 10,1 % | ▼ 10,1 % | 208,7 K RON | |
| 31 | 31.TRANS TRUCK SERVICES SRL▲ 37 | Sat Podu Hagiului, Comuna Gorban, Iaşi | 7,7 mil. RON▲ 144,3 % | ▲ 144,3 % | 51,4 K RON | |
| 32 | 32.FILA COMPANY SRL▲ 56 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 7,1 mil. RON▲ 168,2 % | ▲ 168,2 % | 1,9 mil. RON | |
| 33 | 33.YUUP TRANS SRL▼ 13 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 7,1 mil. RON▼ 22,2 % | ▼ 22,2 % | -278,8 K RON | |
| 34 | 34.MEGATRAILER S.R.L.▲ 916 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 7,1 mil. RON▲ 28.530,5 % | ▲ 28.530,5 % | 851,1 K RON | |
| 35 | 35.EUROMAX COMPANY SRL▼ 7 | Sat Miroslava, Comuna Miroslava, Iaşi | 6,9 mil. RON▲ 1,5 % | ▲ 1,5 % | 552,9 K RON | |
| 36 | 36.A.V.A.R. TRANSPORTURI SRL▲ 17 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 6,7 mil. RON▲ 65,7 % | ▲ 65,7 % | 89 K RON | |
| 37 | 37.AMI TURING SRLnou | Municipiul Iaşi, Iaşi | 6,6 mil. RON▼ 8,2 % | ▼ 8,2 % | 463,6 K RON | |
| 38 | 38.BANARI TRANS SRL▼ 3 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 6,5 mil. RON▲ 20,3 % | ▲ 20,3 % | 112,7 K RON | |
| 39 | 39.TRANSAF LOGISTICS SRL▲ 3 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 5,9 mil. RON▲ 21 % | ▲ 21 % | 76,9 K RON | |
| 40 | 40.SEVEN TIR SRL▲ 63 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 5,8 mil. RON▲ 168,2 % | ▲ 168,2 % | 402,5 K RON | |
| 41 | 41.BIGRITRANS SRL= | Municipiul Iaşi, Iaşi | 5,7 mil. RON▲ 17,4 % | ▲ 17,4 % | 50,7 K RON | |
| 42 | 42.REALMET LOGISTIC S.R.L.▼ 16 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 5,6 mil. RON▼ 22,9 % | ▼ 22,9 % | 230,6 K RON | |
| 43 | 43.C.U.N. CARGO CARRIERS SRLnou | Municipiul Iaşi, Iaşi | 5,4 mil. RON— | — | — | 9,1 K RON |
| 44 | 44.HEPTA INTERNATIONAL SPEDITION SRL▼ 4 | Sat Tomeşti, Comuna Tomeşti, Iaşi | 5,4 mil. RON▲ 8,1 % | ▲ 8,1 % | 72 K RON | |
| 45 | 45.QUICK TRANSPEDITION S.R.L.▲ 57 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 5,2 mil. RON▲ 130,7 % | ▲ 130,7 % | 602 K RON | |
| 46 | 46.TRANS POLOSAM SRL▼ 8 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 5,1 mil. RON▼ 0,1 % | ▼ 0,1 % | 735,5 K RON | |
| 47 | 47.OLESEA EUROTRANSPORT SRL▲ 15 | Sat Scoposeni, Comuna Gorban, Iaşi | 5,1 mil. RON▲ 40,7 % | ▲ 40,7 % | 107,7 K RON | |
| 48 | 48.LUSSOTRANS PROJECT SRL▼ 21 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 5 mil. RON▼ 29 % | ▼ 29 % | -71 K RON | |
| 49 | 49.ARI100CRAT SRL▲ 6 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 4,9 mil. RON▲ 24,1 % | ▲ 24,1 % | 192,7 K RON | |
| 50 | 50.A & A PANTAGRUEL SRL▲ 11 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 4,7 mil. RON▲ 28,4 % | ▲ 28,4 % | 60,6 K RON | |
| 51 | 51.LAURANDO SRL▼ 2 | Sat Tomeşti, Comuna Tomeşti, Iaşi | 4,7 mil. RON▲ 7,7 % | ▲ 7,7 % | 18,7 K RON | |
| 52 | 52.BEFYRST S.R.L.▲ 11 | Sat Holboca, Comuna Holboca, Iaşi | 4,6 mil. RON▲ 27,8 % | ▲ 27,8 % | 77,6 K RON | |
| 53 | 53.PRIMATIR SRL▲ 87 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 4,6 mil. RON▲ 219,5 % | ▲ 219,5 % | 293,6 K RON | |
| 54 | 54.GS MERET TIR SRL▲ 18 | Sat Tomeşti, Comuna Tomeşti, Iaşi | 4,5 mil. RON▲ 48,7 % | ▲ 48,7 % | 218,3 K RON | |
| 55 | 55.AUTO CONFORT SRL▼ 12 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 4,4 mil. RON▼ 7 % | ▼ 7 % | 8,3 K RON | |
| 56 | 56.R.X.D. COMPANY SRL▲ 3 | Sat Brătuleni, Comuna Miroslava, Iaşi | 4,4 mil. RON▲ 16,5 % | ▲ 16,5 % | 93,5 K RON | |
| 57 | 57.GLOBUS REISEN SRL▼ 9 | Sat Gorban, Comuna Gorban, Iaşi | 4,3 mil. RON▼ 3,5 % | ▼ 3,5 % | 726,7 K RON | |
| 58 | 58.ASIA-EURO TRANS SRL▲ 8 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 4,3 mil. RON▲ 29,7 % | ▲ 29,7 % | 12 K RON | |
| 59 | 59.VILSCOM SRL▼ 5 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 4,3 mil. RON▲ 6,9 % | ▲ 6,9 % | 505,4 K RON | |
| 60 | 60.DELCAR SRL= | Municipiul Iaşi, Iaşi | 4,3 mil. RON▲ 15,4 % | ▲ 15,4 % | -122,9 K RON | |
| 61 | 61.TRANSSERV AGRO SRLnou | Municipiul Iaşi, Iaşi | 4,2 mil. RON▲ 11,1 % | ▲ 11,1 % | 33,2 K RON | |
| 62 | 62.SOLO SRL▲ 2 | Sat Leţcani, Comuna Leţcani, Iaşi | 4,2 mil. RON▲ 17 % | ▲ 17 % | 2,2 mil. RON | |
| 63 | 63.TRANSWORLD SRL▼ 19 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 4,1 mil. RON▼ 12,2 % | ▼ 12,2 % | 1,2 mil. RON | |
| 64 | 64.FYA TRANS SRL▼ 7 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 3,9 mil. RON▲ 2,4 % | ▲ 2,4 % | 3,1 K RON | |
| 65 | 65.TIMSCOR TRANS SRL▲ 1.039 | Sat Valea Adâncă, Comuna Miroslava, Iaşi | 3,9 mil. RON— | — | -397 K RON | |
| 66 | 66.TRANSTIN SRL▼ 8 | Loc. Hârlău, Oraş Hârlău, Iaşi | 3,7 mil. RON▼ 1 % | ▼ 1 % | 73,6 K RON | |
| 67 | 67.TERRA TRANS T.T. RO SRL▲ 105 | Sat Tomeşti, Comuna Tomeşti, Iaşi | 3,7 mil. RON▲ 225,7 % | ▲ 225,7 % | 323,7 K RON | |
| 68 | 68.DAN & D-TRANSPLUS SRL▲ 59 | Sat Hlincea, Comuna Ciurea, Iaşi | 3,6 mil. RON▲ 122 % | ▲ 122 % | 56,2 K RON | |
| 69 | 69.TEISA SRL▲ 14 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 3,6 mil. RON▲ 30,6 % | ▲ 30,6 % | 60,2 K RON | |
| 70 | 70.CREA TRANS SRL▲ 16 | Loc. Târgu Frumos, Oraş Târgu Frumos, Iaşi | 3,5 mil. RON▲ 31,9 % | ▲ 31,9 % | 155,6 K RON | |
| 71 | 71.LOGISTICS-TRUCK SRL▲ 22 | Sat Vlădiceni, Comuna Tomeşti, Iaşi | 3,5 mil. RON▲ 35,6 % | ▲ 35,6 % | 181,8 K RON | |
| 72 | 72.STIM-EXPRES SRL▲ 7 | Sat Tomeşti, Comuna Tomeşti, Iaşi | 3,4 mil. RON▲ 17,8 % | ▲ 17,8 % | 66,9 K RON | |
| 73 | 73.SIV-GROUP TRANS SRL▼ 17 | Sat Gorban, Comuna Gorban, Iaşi | 3,4 mil. RON▼ 13,6 % | ▼ 13,6 % | 143,3 K RON | |
| 74 | 74.IUNS SRL▼ 38 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 3,4 mil. RON▼ 36,8 % | ▼ 36,8 % | 538,9 K RON | |
| 75 | 75.BRONSON SRL▼ 8 | Sat Brătuleni, Comuna Miroslava, Iaşi | 3,4 mil. RON▲ 3,5 % | ▲ 3,5 % | 571,3 K RON | |
| 76 | 76.DAROMAV SPEDITION SRL▲ 57 | Sat Poieni, Comuna Schitu Duca, Iaşi | 3,3 mil. RON▲ 113,3 % | ▲ 113,3 % | 192 K RON | |
| 77 | 77.FEROTRANS-T.F.I. SRL▼ 44 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 3,3 mil. RON▼ 43,7 % | ▼ 43,7 % | 2 mil. RON | |
| 78 | 78.PREMIER EURO TRANZIT SRL▲ 27 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 3,3 mil. RON▲ 59,6 % | ▲ 59,6 % | 438,8 K RON | |
| 79 | 79.IRINA-TRANS SRL▼ 6 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 3,2 mil. RON▲ 7 % | ▲ 7 % | 168,1 K RON | |
| 80 | 80.AUTO DIMAS SRL▲ 11 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 3,2 mil. RON▲ 25,7 % | ▲ 25,7 % | 575,8 K RON | |
| 81 | 81.MEGA VIO TRANS SRL▼ 5 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 3,2 mil. RON▲ 7,7 % | ▲ 7,7 % | 161,3 K RON | |
| 82 | 82.EMAG EXPED SRL▲ 42 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 3,2 mil. RON▲ 91,2 % | ▲ 91,2 % | 282,1 K RON | |
| 83 | 83.FERMADOR CONSTRUCT S.R.L.▲ 1 | Oraş Podu Iloaiei, Iaşi | 3,1 mil. RON▲ 14,8 % | ▲ 14,8 % | 43,9 K RON | |
| 84 | 84.EVGHENIA INTERNATIONAL SRL▲ 5 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 3,1 mil. RON▲ 19 % | ▲ 19 % | 170,5 K RON | |
| 85 | 85.VER - ANATOL TRANS SRL▼ 35 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 3,1 mil. RON▼ 28 % | ▼ 28 % | 103,1 K RON | |
| 86 | 86.EDIL.PIERO SRL▲ 11 | Municipiul Paşcani, Iaşi | 3,1 mil. RON▲ 27,8 % | ▲ 27,8 % | 71,7 K RON | |
| 87 | 87.BASCOM EST SRL▼ 2 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 3 mil. RON▲ 11,8 % | ▲ 11,8 % | 167,9 K RON | |
| 88 | 88.DIRCOM TRANSPORT SRL▲ 69 | Sat Miroslava, Comuna Miroslava, Iaşi | 3 mil. RON▲ 136,4 % | ▲ 136,4 % | 145 K RON | |
| 89 | 89.MIHALEX LOGISTIC SRL▼ 11 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 3 mil. RON▲ 1,3 % | ▲ 1,3 % | 64 K RON | |
| 90 | 90.IUSER-CARGO SRL▲ 4 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 2,9 mil. RON▲ 16,5 % | ▲ 16,5 % | 100,7 K RON | |
| 91 | 91.CARGO MAX DISTRIBUTION SRL▲ 777 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 2,9 mil. RON▲ 7.339,3 % | ▲ 7.339,3 % | 12,6 K RON | |
| 92 | 92.VALENTIN LOGISTIC TRANSPORT SRL▼ 18 | Sat Miroslava, Comuna Miroslava, Iaşi | 2,9 mil. RON▼ 3,7 % | ▼ 3,7 % | -36 K RON | |
| 93 | 93.7 SPICE LOGISTICS SRL▲ 42 | Sat Trifeşti, Comuna Trifeşti, Iaşi | 2,9 mil. RON▲ 89,2 % | ▲ 89,2 % | 65,4 K RON | |
| 94 | 94.ADI CENTER LOGISTIC SRL▲ 105 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 2,9 mil. RON▲ 206,3 % | ▲ 206,3 % | 116,5 K RON | |
| 95 | 95.RINDUNICA SRL▲ 3 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 2,9 mil. RON▲ 20,1 % | ▲ 20,1 % | 29,1 K RON | |
| 96 | 96.MDE TRANS SRL▲ 36 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 2,8 mil. RON▲ 77,4 % | ▲ 77,4 % | 53,2 K RON | |
| 97 | 97.IZVORAS SRL▼ 1 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 2,7 mil. RON▲ 12 % | ▲ 12 % | 191,2 K RON | |
| 98 | 98.BASA TRANS GRUP & RO SRL▼ 29 | Sat Gorban, Comuna Gorban, Iaşi | 2,7 mil. RON▼ 14,3 % | ▼ 14,3 % | -145,6 K RON | |
| 99 | 99.SAMI-TRANS SRL▼ 19 | Sat Sineşti, Comuna Sineşti, Iaşi | 2,6 mil. RON▼ 9,2 % | ▼ 9,2 % | 43 K RON | |
| 100 | 100.MARCO-WEST TRANS SRL▲ 172 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 2,6 mil. RON▲ 344,8 % | ▲ 344,8 % | 498,7 K RON |
Codurile CAEN din transport și depozitare — Iași
CAEN 4941
Transporturi rutiere de mărfuri
909 firme · 2,5 mld. RON
CAEN 5221
Activități de servicii anexe pentru transporturi terestre
28 firme · 421,5 mil. RON
CAEN 4931
Transporturi urbane, suburbane și metropolitane de călători
52 firme · 358,8 mil. RON
CAEN 4939
Alte transporturi terestre de călători n.c.a
225 firme · 187,1 mil. RON
CAEN 5320
Alte activități poștale și de curier
146 firme · 107,9 mil. RON
CAEN 5223
Activități de servicii anexe transporturilor aeriene
1 firme · 73,8 mil. RON
CAEN 5229
Alte activități anexe transporturilor
24 firme · 53,7 mil. RON
CAEN 4932
Transporturi cu taxiuri
593 firme · 53 mil. RON
CAEN 5231
Activități de intermediere pentru transportul de marfă
7 firme · 50,1 mil. RON
CAEN 4933
Transporturi terestre de pasageri cu vehicule cu șofer, pe bază de comandă
344 firme · 29,5 mil. RON
CAEN 5210
Depozitări
15 firme · 22,4 mil. RON
CAEN 4911
Transport de pasageri pe căi ferate grele/magistrale
2 firme · 13,8 mil. RON
CAEN 5226
Alte activități anexe transporturilor
6 firme · 10 mil. RON
CAEN 5224
Manipulări
6 firme · 7,4 mil. RON
CAEN 5225
Activități de servicii logistice pentru transporturi
4 firme · 3 mil. RON
CAEN 4942
Servicii de mutare
5 firme · 2,4 mil. RON
CAEN 5121
Transporturi aeriene de marfă
2 firme · 2 mil. RON
CAEN 5232
Activități de intermediere pentru transportul de pasageri
2 firme · 874,5 K RON
CAEN 5330
Servicii de intermediere pentru activități poștale și de curier
1 firme · 668,8 K RON
CAEN 5222
Activități de servicii anexe transportului pe apă
1 firme · 246,9 K RON
CAEN 5010
Transporturi maritime și costiere de pasageri
1 firme · 68,2 K RON
CAEN 4934
Transporturi de pasageri cu funiculare, teleferice și schilifturi
2 firme · 24,3 K RON
CAEN 5020
Transporturi maritime și costiere de marfă
1 firme · 17,3 K RON