COMERCIAL.ro

Top 100 firme — Hoteluri și restaurante, Iași după cifră de afaceri în 2024

1.045 de firme au îndeplinit criteriile de eligibilitate pentru acest top. Primele 100 cumulează 939 mil. RON. Pragul de intrare în top este 3,1 mil. RON, iar liderul atinge 55,8 mil. RON.

FirmăCifră de afaceri
MADO CORPORATION SRL=55,8 mil. RON▲ 6 %
VIVO STREET FOOD SRL=45,5 mil. RON▲ 13,8 %
DUK FOOD S.R.L.=36,3 mil. RON▲ 0,6 %
COMPLEX HOTELIER UNIREA SA▲ 133,7 mil. RON▲ 4,6 %
PALAS INTERNATIONAL RESORT SRL▲ 133,6 mil. RON▲ 8,4 %
CORNICHE CAFFE SRL▲ 231,7 mil. RON▲ 30,2 %
FADIS TIME HOLDING SRL▼ 331,4 mil. RON▼ 10,6 %
CAYA DELIVERY FOOD S.R.L.▼ 128,2 mil. RON▲ 3,7 %
CORSINI RISTORANTE SRL▲ 126,8 mil. RON▲ 38,8 %
RED PLAZA SRL▲ 322,6 mil. RON▲ 26 %
CLASS INVEST SRL▼ 220,6 mil. RON▲ 6,2 %
TAKEANDEAT SRL▲ 419,7 mil. RON▲ 22,1 %
BELMI TRADE SRL▲ 719,2 mil. RON▲ 45,1 %
MOTEL BUCIUM SRL▼ 318,9 mil. RON▼ 1,4 %
MCM BOUTIQUE RESORT S.R.L.▼ 118,3 mil. RON▲ 4,2 %
SELECT GRUP SA▼ 418,1 mil. RON▲ 0,7 %
EURO MARKET JUNIOR SRL=14,9 mil. RON▲ 3,2 %
ZHONGMIN WIN INDUSTRIAL SRL▲ 114,7 mil. RON▲ 9,5 %
HUI HONG SRL▲ 714,1 mil. RON▲ 46,9 %
EUROMEDICAL PROVIDER SRL▲ 212,7 mil. RON▲ 20,6 %
EURO D.E.C. SYSTEM SRL▲ 912 mil. RON▲ 33,7 %
INPROIECT SRL▼ 711,6 mil. RON▼ 30,4 %
HOTEL ORIZONT SRL▼ 210,7 mil. RON▼ 4,1 %
BEST BITE SRL=10,1 mil. RON▼ 0,9 %
MIRAVAL S.R.L.▼ 29,9 mil. RON▼ 5 %
RELATIV IMPACT SRL▼ 19,7 mil. RON▼ 0,2 %
IRA SUSHI S.R.L.▲ 69,6 mil. RON▲ 13,4 %
RITA SI ANDREIA SRL▲ 39,2 mil. RON▲ 4,1 %
COMPLEX ONYX SRL=8,7 mil. RON▼ 5,6 %
US-ROM HOUSE LTD SRL▲ 88,6 mil. RON▲ 11,9 %
CAFFETERIA CAPPUCCINI SRL▼ 48,3 mil. RON▼ 13,2 %
GASTRO PARK S.R.L.▲ 738,2 mil. RON▲ 212,5 %
GASTROHALA S.R.L.▲ 48,1 mil. RON▲ 3,5 %
MEDITERANEAN FOOD CONCEPT S.R.L.▲ 57,9 mil. RON▲ 7,5 %
CASA TRADIŢIEI SRL▼ 17,8 mil. RON▼ 4,2 %
VOTERA GRUP S.R.L.▲ 57,5 mil. RON▲ 7,7 %
NBB PREMIUM SRL▲ 117,2 mil. RON▲ 24,6 %
HANU VIŞOIANU S.R.L.▲ 47,2 mil. RON▲ 10,3 %
BIZONNECT SRL▲ 117,1 mil. RON▲ 28,5 %
ESPRESSO BAR IAȘI S.R.L.▲ 56,7 mil. RON▲ 10,6 %
LA PURA VIDA S.R.L.▲ 1066 mil. RON▲ 209,5 %
BERĂRIA VECHE SRL▲ 115,8 mil. RON▲ 8,1 %
SIMI-DOM SRL▲ 15,8 mil. RON▼ 5,6 %
ABI BERARIUM S.R.L.▲ 155,6 mil. RON▲ 18,9 %
EUROMEX INDUSTRY SRL▲ 95,3 mil. RON▲ 1 %
NN GOOD VIBES PROJECTS S.R.L.▲ 765,3 mil. RON▲ 125 %
E & S MEDIA INVESTMENT SRL▼ 45,2 mil. RON▼ 17,1 %
DAION SERCOM SRL▲ 75,2 mil. RON▼ 0,1 %
FOOD FACTORY PARK S.R.L.▲ 425,1 mil. RON▲ 69,3 %
AGROTURISM TRADIŢIONAL S.R.L.nou5,1 mil. RON—
MOLDO IMMOBILIS SRL▲ 75 mil. RON▲ 3,6 %
PYMA NAUTIC S.R.L.▲ 444,8 mil. RON▲ 64,4 %
ARNIA TOURISM SRL▲ 84,6 mil. RON▲ 7,3 %
CRISTAL CUISINE S.R.L.▲ 224,5 mil. RON▲ 23,6 %
GLAM ACCOMMODATION IASI S.R.L.▲ 664,5 mil. RON▲ 89,6 %
OSIRIS GAME SRL▼ 204,5 mil. RON▼ 44 %
MADISON HORECA S.R.L.▲ 8404,4 mil. RON—
CARDIFF LGD SRL▲ 24,3 mil. RON▼ 1,7 %
MEC MIGLIOR PIZZA S.R.L.▲ 204,3 mil. RON▲ 20,8 %
EXPERT 3D SRL▼ 94,3 mil. RON▼ 20,4 %
SLAYER CUP S.R.L.▲ 1234,2 mil. RON▲ 192,9 %
ANTREPRIZA LUCRĂRI ŞI ARTE SRLnou4,2 mil. RON▲ 39,5 %
VENETO RESTAURANT S.R.L.▼ 164,1 mil. RON▼ 30,3 %
TURISM SIRETUL PASCANI SA=4,1 mil. RON▲ 0,2 %
CAROL PLACE S.R.L.▼ 84,1 mil. RON▼ 18,1 %
SANTE FOOD SRL▼ 14 mil. RON▼ 1,7 %
NEAŢA CAFE SRL▲ 164 mil. RON▲ 17,4 %
DAB EAT INVEST SRL▲ 14 mil. RON▲ 4 %
ESCO CENTRUM S.R.L.▲ 8283,9 mil. RON—
HARMONY FAMILY S.R.L.▲ 53,9 mil. RON▲ 5,6 %
BERARIA NEMTEANA S.R.L.▲ 393,9 mil. RON▲ 49,9 %
GRIM IS SRL▲ 13,8 mil. RON▲ 3,8 %
EURO-KRAS TRADING SRL▲ 603,8 mil. RON▲ 76,9 %
AFI MEG SRL▲ 143,8 mil. RON▲ 22,5 %
LA PLĂCINTE SRL▼ 43,8 mil. RON▼ 0,1 %
COMEDUS RESTAURANTS S.R.L.▼ 83,8 mil. RON▼ 3,5 %
VO CHEF S.R.L.▼ 143,8 mil. RON▼ 10,6 %
RAMI SRL▼ 123,7 mil. RON▼ 8,6 %
SHOSHO GT SRL▲ 23,7 mil. RON▲ 4,7 %
DISA-ORG SRL▲ 183,7 mil. RON▲ 28,1 %
MY FOOD SOLUTION SRL▼ 13,7 mil. RON▲ 3,4 %
LALOCA13 S.R.L.▼ 43,7 mil. RON▲ 2,1 %
CORSO TERASA SA▲ 43,6 mil. RON▲ 16,1 %
IMPEX MINI MARKET SRL▼ 23,6 mil. RON▲ 4,8 %
ONUSIL SRL▼ 183,6 mil. RON▼ 12,1 %
HOTEL ASTORIA S.R.L.▼ 163,6 mil. RON▼ 5,7 %
CRISTIANDAS SRL▼ 13,5 mil. RON▲ 6,6 %
NATI ECO SRL▲ 433,5 mil. RON▲ 57,3 %
BOWLING SRLnou3,4 mil. RON▲ 0,7 %
COSILI & EMA FAST FOOD S.R.L.▲ 343,4 mil. RON▲ 46,9 %
COMPLEX CRYSTAL S.R.L.▼ 173,4 mil. RON▼ 8,1 %
HIDEAKI SRL▼ 573,3 mil. RON▼ 58,2 %
MASTER ARTIS SRL▼ 43,3 mil. RON▲ 7,7 %
KIWAN KAIS S.R.L.▲ 233,3 mil. RON▲ 36,1 %
MASTER FOODS INDUSTRIES SRL▼ 183,2 mil. RON▼ 10,7 %
NEMO WASH SRL▼ 243,2 mil. RON▼ 13,4 %
MIRAJ PARTY SRL▲ 93,2 mil. RON▲ 22,9 %
PABO FOOD SRL▼ 33,2 mil. RON▲ 8,9 %
RESTAURANT CAUCAZ S.R.L.▲ 1833,2 mil. RON▲ 337,5 %
T & RAMI PUB SRL▲ 183,1 mil. RON▲ 30,7 %

Căutare

Caută firme, persoane, dosare, mențiuni din Monitorul Oficial sau mărci