COMERCIAL.ro

Top 100 firme — Hoteluri și restaurante, Iași după cifră de afaceri în 2022

1.013 de firme au îndeplinit criteriile de eligibilitate pentru acest top. Primele 100 cumulează 843,5 mil. RON. Pragul de intrare în top este 2,6 mil. RON, iar liderul atinge 48,4 mil. RON.

FirmăCifră de afaceri
MADO CORPORATION SRL=48,4 mil. RON▲ 36,1 %
VIVO STREET FOOD SRL▲ 233,8 mil. RON▲ 34,1 %
DUK FOOD S.R.L.▼ 132,1 mil. RON▲ 10,5 %
FADIS TIME HOLDING SRL▲ 131,7 mil. RON▲ 44,1 %
COMPLEX HOTELIER UNIREA SA▲ 228,6 mil. RON▲ 75,4 %
PALAS INTERNATIONAL RESORT SRL▲ 726,6 mil. RON▲ 123,1 %
MAF FORCE SRL▼ 424,7 mil. RON▼ 2,6 %
CAYA DELIVERY FOOD S.R.L.▲ 121,2 mil. RON▲ 36,9 %
CORNICHE CAFFE SRL▼ 120,4 mil. RON▲ 29,1 %
CLASS INVEST SRL=18,6 mil. RON▲ 22,3 %
EURO MARKET JUNIOR SRL▲ 317,9 mil. RON▲ 50,3 %
CORSINI RISTORANTE SRL▲ 317,3 mil. RON▲ 54,2 %
MOTEL BUCIUM SRL▲ 316,3 mil. RON▲ 63,5 %
OSCAR EIGO FOOD S.R.L.nou16,2 mil. RON—
SELECT GRUP SA▼ 316,1 mil. RON▲ 28 %
INPROIECT SRL▲ 115,9 mil. RON▲ 63,9 %
MCM BOUTIQUE RESORT S.R.L.▲ 715,8 mil. RON▲ 187,9 %
RED PLAZA SRL▼ 715,4 mil. RON▲ 1,9 %
TAKEANDEAT SRL▼ 1314,6 mil. RON▼ 11,7 %
ZHONGMIN WIN INDUSTRIAL SRL▼ 211,3 mil. RON▲ 31,5 %
BEST BITE SRL=10,8 mil. RON▲ 84,4 %
EUROMEDICAL PROVIDER SRLnou10,5 mil. RON—
PROD-LIV SRL▲ 389,7 mil. RON▲ 261,3 %
HOTEL ORIZONT SRL▲ 49,5 mil. RON▲ 90,2 %
CAFFETERIA CAPPUCCINI SRL▼ 69,3 mil. RON▲ 12,9 %
COMPLEX ONYX SRL▼ 19,2 mil. RON▲ 68,1 %
RELATIV IMPACT SRL▼ 58,8 mil. RON▲ 53,1 %
US-ROM HOUSE LTD SRL▼ 28,3 mil. RON▲ 52,5 %
GASTROHALA S.R.L.▼ 98,2 mil. RON▲ 32,5 %
BELMI TRADE SRL▲ 148,2 mil. RON▲ 135 %
MIRAVAL S.R.L.▲ 438,1 mil. RON▲ 247,8 %
EURO D.E.C. SYSTEM SRL▼ 58 mil. RON▲ 57,6 %
OSCAR PRO FOOD S.R.L.nou7,6 mil. RON—
CASA TRADIŢIEI SRL▼ 17,6 mil. RON▲ 61,6 %
RITA SI ANDREIA SRL▼ 127,6 mil. RON▲ 37,3 %
OSIRIS GAME SRL▼ 77,5 mil. RON▲ 52,4 %
HUI HONG SRL▼ 37,3 mil. RON▲ 59,8 %
HIDEAKI SRL▲ 466,9 mil. RON▲ 219,1 %
IRA SUSHI S.R.L.▼ 96,6 mil. RON▲ 37,4 %
VOTERA GRUP S.R.L.▼ 86,5 mil. RON▲ 37,4 %
NOVOTRONIC SRL▼ 56,4 mil. RON▲ 47,8 %
BIOLIN FAM SRL=6,3 mil. RON▲ 72,1 %
SIMI-DOM SRL▼ 126,2 mil. RON▲ 30 %
HANU VIŞOIANU S.R.L.▲ 126,1 mil. RON▲ 112,6 %
MEDITERANEAN FOOD CONCEPT S.R.L.▲ 545,5 mil. RON▲ 189,7 %
COFFEE SOURCES S.R.L.▼ 55,2 mil. RON▲ 39,5 %
BERĂRIA VECHE SRL▼ 125,1 mil. RON▲ 16 %
CAFENEA PALAT S.R.L.▲ 55 mil. RON▲ 61,1 %
NBB PREMIUM SRLnou5 mil. RON▲ 66,3 %
E & S MEDIA INVESTMENT SRL▲ 74,9 mil. RON▲ 73,6 %
BIZANTIQ S.R.L.▼ 134,8 mil. RON▲ 22,6 %
AURAS IMOBILIARE SRL▲ 3434,8 mil. RON▲ 1.920 %
IVVI PROJECTS SRL▼ 64,7 mil. RON▲ 42,1 %
INGMAR EAT S.R.L.▼ 34,6 mil. RON▲ 42,1 %
EUROMEX INDUSTRY SRL▼ 94,5 mil. RON▲ 34,4 %
MASTER CLUB EXCELLENCE S.R.L.▲ 74,5 mil. RON▲ 72,5 %
PRODI BAR SRL▼ 184,5 mil. RON▲ 16,8 %
MOLDO IMMOBILIS SRL▼ 84,4 mil. RON▲ 36,2 %
MASTER ARTIS SRL▲ 174,3 mil. RON▲ 88,7 %
DAION SERCOM SRL▼ 154,3 mil. RON▲ 26 %
HCC POLAR SRLnou4,2 mil. RON▲ 3.484,8 %
IAŞI DELIVERY S.R.L.▼ 44,1 mil. RON▲ 48 %
VENETO RESTAURANT S.R.L.▲ 184,1 mil. RON▲ 85,3 %
ONUSIL SRL▼ 214,1 mil. RON▲ 13,7 %
CARDIFF LGD SRLnou4,1 mil. RON—
AMIRA ANTONIO S.R.L.▲ 1073,9 mil. RON▲ 294 %
RAMI SRL▼ 183,9 mil. RON▲ 19,1 %
VO CHEF S.R.L.nou3,9 mil. RON▲ 59,5 %
ARNIA TOURISM SRL▼ 143,8 mil. RON▲ 29,3 %
SANTE FOOD SRL▼ 333,8 mil. RON▼ 4,1 %
ORGANIZĂRI NUNŢI S.R.L.▼ 173,7 mil. RON▲ 24,6 %
GLAM ACCOMMODATION IASI S.R.L.▲ 763,7 mil. RON▲ 211,1 %
LA PLĂCINTE SRL▼ 143,7 mil. RON▲ 32,7 %
DISA-ORG SRL▼ 63,7 mil. RON▲ 51,8 %
MASTER FOODS INDUSTRIES SRL▼ 233,6 mil. RON▲ 15,4 %
GINO GIPSY RUA S.R.L.nou3,4 mil. RON—
HOTEL ASTORIA S.R.L.▲ 153,4 mil. RON▲ 64,3 %
HARMONY FAMILY S.R.L.▼ 13,4 mil. RON▲ 49,1 %
IMPEX MINI MARKET SRL▼ 313,3 mil. RON▲ 1,1 %
DAB EAT INVEST SRL▲ 373,2 mil. RON▲ 107,8 %
BIZONNECT SRL▲ 133,2 mil. RON▲ 60,2 %
SOCIETATE COOPERATIVĂ MEŞTEŞUGĂREASCĂ DE GRADUL 1 PRESTCOR▼ 223,1 mil. RON▲ 16,1 %
CORSO TERASA SA=3,1 mil. RON▲ 41,4 %
LA-BAZĂ S.R.L.▲ 873 mil. RON▲ 199,8 %
LALOCA13 S.R.L.▲ 253 mil. RON▲ 82 %
MY FOOD SOLUTION SRL▼ 113 mil. RON▲ 29 %
FABRICA DE GUST SRL▼ 53 mil. RON▲ 34,6 %
SHOSHO GT SRL▼ 33 mil. RON▲ 37,2 %
GOLD FOOD R.D.F. SRL▼ 192,9 mil. RON▲ 22,7 %
CRISTAL CUISINE S.R.L.▼ 12,9 mil. RON▲ 36 %
B.I.S. CONSTRUCT SRL▼ 52,9 mil. RON▲ 34,2 %
CRISTIANDAS SRL▼ 142,9 mil. RON▲ 28,5 %
ARTEPIZZA ROMANO S.R.L.nou2,8 mil. RON—
ZANZI FOOD S.R.L.nou2,8 mil. RON—
POLIZU EVENTS SRL=2,8 mil. RON▲ 39,6 %
LEES COM SRL▼ 82,8 mil. RON▲ 29,2 %
ESPRESSO BAR IAȘI S.R.L.▲ 1712,8 mil. RON▲ 489,2 %
FAIR PLAY COMP SRL▼ 192,7 mil. RON▲ 19,2 %
NORBERT COMUNICATION-IT SRL▼ 372,6 mil. RON▲ 0,1 %
PABO FOOD SRL▼ 42,6 mil. RON▲ 33,6 %

Căutare

Caută firme, persoane, dosare, mențiuni din Monitorul Oficial sau mărci