Top 100 firme — Construcții, Ialomița după cifră de afaceri în 2021
489 de firme au îndeplinit criteriile de eligibilitate pentru acest top. Primele 100 cumulează 576,3 mil. RON. Pragul de intrare în top este 588,8 K RON, iar liderul atinge 193,6 mil. RON.
Cifră de afaceriProfit netAngajațiMarjă netăCapitaluriDatoriiPierderiCreștere YoYCreștere pe 3 ani (CAGR)Lichiditate ridicatăScădere cifră de afaceriFirme noi
| # | Firmă | Localitate | Cifră de afaceri | Variație | Tendință | Profit net |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1.OYL COMPANY HOLDING AG SRL= | Municipiul Slobozia, Ialomiţa | 193,6 mil. RON▲ 14,8 % | ▲ 14,8 % | 4,3 mil. RON | |
| 2 | 2.BINCONA EUROPE S.R.L.▲ 10 | Municipiul Slobozia, Ialomiţa | 32,1 mil. RON▲ 276,3 % | ▲ 276,3 % | 338,3 K RON | |
| 3 | 3.DRUMURI ŞI PODURI SA▼ 1 | Municipiul Slobozia, Ialomiţa | 28,3 mil. RON▼ 26,9 % | ▼ 26,9 % | -2,6 mil. RON | |
| 4 | 4.ITARO SRL▼ 1 | Municipiul Slobozia, Ialomiţa | 26,2 mil. RON▼ 19,9 % | ▼ 19,9 % | 2,1 mil. RON | |
| 5 | 5.OYL COMPANY SRL▼ 1 | Municipiul Slobozia, Ialomiţa | 22,8 mil. RON▼ 9,3 % | ▼ 9,3 % | -374,9 K RON | |
| 6 | 6.SALT COM SRL= | Municipiul Slobozia, Ialomiţa | 17,2 mil. RON▲ 26 % | ▲ 26 % | 405,6 K RON | |
| 7 | 7.ALL CONSTRUCT SUD S.R.L.▼ 2 | Municipiul Slobozia, Ialomiţa | 14,8 mil. RON▼ 7,2 % | ▼ 7,2 % | 4,5 mil. RON | |
| 8 | 8.VINCI GROUP AG S.R.L.▲ 55 | Municipiul Slobozia, Ialomiţa | 12 mil. RON▲ 1.168 % | ▲ 1.168 % | 468,8 K RON | |
| 9 | 9.ALFA INVEST SRLnou | Municipiul Slobozia, Ialomiţa | 11,1 mil. RON▲ 17,9 % | ▲ 17,9 % | 702,7 K RON | |
| 10 | 10.CONCIVIC SRL▲ 6 | Municipiul Slobozia, Ialomiţa | 9,6 mil. RON▲ 57,8 % | ▲ 57,8 % | 268,9 K RON | |
| 11 | 11.NOVA CONSTRIF 2015 S.R.L.▼ 3 | Municipiul Slobozia, Ialomiţa | 9,6 mil. RON▼ 9,6 % | ▼ 9,6 % | 909,1 K RON | |
| 12 | 12.COMFRIG SRL▼ 2 | Municipiul Slobozia, Ialomiţa | 9,6 mil. RON▲ 3,3 % | ▲ 3,3 % | 579,6 K RON | |
| 13 | 13.TRANSEURO SRL▲ 1 | Sat Gheorghe Lazăr, Comuna Gheorghe Lazăr, Ialomiţa | 9,4 mil. RON▲ 30 % | ▲ 30 % | 247,5 K RON | |
| 14 | 14.DFA CONSTRUCTION SRL▲ 9 | Sat Gheorghe Doja, Comuna Gheorghe Doja, Ialomiţa | 8,3 mil. RON▲ 125,8 % | ▲ 125,8 % | 297,6 K RON | |
| 15 | 15.ELECTROCONSTRUCTIA ELCO SLOBOZIA S.R.L.▼ 4 | Municipiul Slobozia, Ialomiţa | 7,9 mil. RON▼ 8 % | ▼ 8 % | 1,2 mil. RON | |
| 16 | 16.CARGO TERRA SRL▼ 9 | Municipiul Slobozia, Ialomiţa | 7,4 mil. RON▼ 44,8 % | ▼ 44,8 % | 42,7 K RON | |
| 17 | 17.EXPERIENCE COM SRL▼ 2 | Loc. Slobozia Nouă, Municipiul Slobozia, Ialomiţa | 7,2 mil. RON▲ 17,8 % | ▲ 17,8 % | 264,5 K RON | |
| 18 | 18.IN-OUT CONSTRUCT SRL▲ 4 | Oraş Amara, Ialomiţa | 7,1 mil. RON▲ 79,6 % | ▲ 79,6 % | 17,7 K RON | |
| 19 | 19.MGS TECHNOSYSTEM S.R.L.▲ 2 | Sat Perieţi, Comuna Perieţi, Ialomiţa | 6,6 mil. RON▲ 53,3 % | ▲ 53,3 % | 859,6 K RON | |
| 20 | 20.CONSIROM SRL▼ 7 | Municipiul Slobozia, Ialomiţa | 6,5 mil. RON▼ 16,5 % | ▼ 16,5 % | -520,6 K RON | |
| 21 | 21.APOLODOR COM SRL▼ 12 | Municipiul Feteşti, Ialomiţa | 6 mil. RON▼ 37,3 % | ▼ 37,3 % | 2,1 K RON | |
| 22 | 22.DRUMURI MUNICIPALE S.R.L.▼ 5 | Municipiul Feteşti, Ialomiţa | 5 mil. RON▼ 8,4 % | ▼ 8,4 % | 815,7 K RON | |
| 23 | 23.CARMAN INTERNAŢIONAL SRL▼ 4 | Municipiul Urziceni, Ialomiţa | 4,9 mil. RON▲ 11,3 % | ▲ 11,3 % | 1,2 mil. RON | |
| 24 | 24.LUCKY REINVENTED S.R.L.▼ 6 | Comuna Dridu, Ialomiţa | 4,7 mil. RON▲ 0,6 % | ▲ 0,6 % | 2,9 mil. RON | |
| 25 | 25.EVIVET CONSTRUCT SRL▲ 2 | Municipiul Feteşti, Ialomiţa | 4,5 mil. RON▲ 61 % | ▲ 61 % | 270,5 K RON | |
| 26 | 26.BDF ELECTRO S.R.L.▲ 4 | Loc. Ţăndărei, Oraş Ţăndărei, Ialomiţa | 3,7 mil. RON▲ 63,7 % | ▲ 63,7 % | 382,8 K RON | |
| 27 | 27.ACTIV PVC S.R.L.▼ 1 | Sat Ciocîrlia, Comuna Ciocîrlia, Ialomiţa | 3,4 mil. RON▲ 15,3 % | ▲ 15,3 % | 1,6 mil. RON | |
| 28 | 28.DACAR LOGISTIC SRL▼ 8 | Sat Lilieci, Comuna Sineşti, Ialomiţa | 3 mil. RON▼ 30,3 % | ▼ 30,3 % | 18,1 K RON | |
| 29 | 29.PROFIT MAN S.R.L.▲ 2 | Municipiul Slobozia, Ialomiţa | 3 mil. RON▲ 32,9 % | ▲ 32,9 % | 1,3 mil. RON | |
| 30 | 30.CONFIO CONSTRUCT SRL▲ 6 | Municipiul Urziceni, Ialomiţa | 2,9 mil. RON▲ 35,9 % | ▲ 35,9 % | 1 mil. RON | |
| 31 | 31.EXPERT DESIGN SRL▼ 6 | Municipiul Slobozia, Ialomiţa | 2,9 mil. RON▼ 11 % | ▼ 11 % | 271,9 K RON | |
| 32 | 32.ALPHA PROJECT S.R.L.▼ 8 | Municipiul Urziceni, Ialomiţa | 2,8 mil. RON▼ 13,7 % | ▼ 13,7 % | 1 mil. RON | |
| 33 | 33.PROCOSAL SRL▼ 1 | Sat Cotorca, Comuna Ciocîrlia, Ialomiţa | 2,8 mil. RON▲ 25,7 % | ▲ 25,7 % | 372,5 K RON | |
| 34 | 34.AEKA ELECTRIC SRL▲ 5 | Municipiul Urziceni, Ialomiţa | 2,6 mil. RON▲ 57,2 % | ▲ 57,2 % | 727,4 K RON | |
| 35 | 35.DARIA CONSTRUCT BUILDING S.R.L.▲ 111 | Sat Iazu, Comuna Scînteia, Ialomiţa | 2,6 mil. RON▲ 827,4 % | ▲ 827,4 % | 682,7 K RON | |
| 36 | 36.ANTREPRIZA SRL▼ 3 | Municipiul Slobozia, Ialomiţa | 2,3 mil. RON▲ 4,7 % | ▲ 4,7 % | 444,8 K RON | |
| 37 | 37.RALF TENIS CLUB SRL= | Municipiul Urziceni, Ialomiţa | 2,1 mil. RON▲ 5,3 % | ▲ 5,3 % | 224 K RON | |
| 38 | 38.MADCRISCON S.R.L.▲ 4 | Municipiul Slobozia, Ialomiţa | 2,1 mil. RON▲ 36,3 % | ▲ 36,3 % | 411,7 K RON | |
| 39 | 39.AS STUDIO CO S.R.L.nou | Municipiul Slobozia, Ialomiţa | 2,1 mil. RON▼ 73,8 % | ▼ 73,8 % | 441,1 K RON | |
| 40 | 40.B & A CONSTRUCȚII ȘI EXCAVAȚII S.R.L.▲ 19 | Municipiul Slobozia, Ialomiţa | 2,1 mil. RON▲ 105,3 % | ▲ 105,3 % | 132,1 K RON | |
| 41 | 41.DECO STIL CONSTRUCT SRL▲ 6 | Municipiul Slobozia, Ialomiţa | 1,9 mil. RON▲ 34,7 % | ▲ 34,7 % | 493,9 K RON | |
| 42 | 42.DAFIREAL S.R.L.▲ 116 | Municipiul Urziceni, Ialomiţa | 1,8 mil. RON▲ 616 % | ▲ 616 % | 378,6 K RON | |
| 43 | 43.GAMARFAST S.R.L.▲ 21 | Municipiul Feteşti, Ialomiţa | 1,8 mil. RON▲ 90,5 % | ▲ 90,5 % | 490,7 K RON | |
| 44 | 44.OBIECTIV EDIL CONSTRUCT S.R.L.▲ 11 | Municipiul Feteşti, Ialomiţa | 1,8 mil. RON▲ 65,4 % | ▲ 65,4 % | 349,7 K RON | |
| 45 | 45.ITEM CONSTRUCT S.R.L.▼ 1 | Municipiul Slobozia, Ialomiţa | 1,7 mil. RON▲ 12,4 % | ▲ 12,4 % | 11,7 K RON | |
| 46 | 46.INFRASTRUCTURĂ DRUMURI ȘI PODURI S.A.▲ 7 | Municipiul Slobozia, Ialomiţa | 1,6 mil. RON▲ 44,3 % | ▲ 44,3 % | -547,2 K RON | |
| 47 | 47.NIVAMARR SRLnou | Loc. Amara, Oraş Amara, Ialomiţa | 1,6 mil. RON▲ 525 % | ▲ 525 % | 61,7 K RON | |
| 48 | 48.GASIMFAST S.R.L.▲ 2 | Municipiul Feteşti, Ialomiţa | 1,5 mil. RON▲ 22,3 % | ▲ 22,3 % | 553,3 K RON | |
| 49 | 49.CASECOM SRL▼ 9 | Municipiul Slobozia, Ialomiţa | 1,5 mil. RON▼ 8,3 % | ▼ 8,3 % | 66,3 K RON | |
| 50 | 50.DANIEL CONSTRUCT TRAIAN S.R.L.▲ 40 | Sat Traian, Comuna Traian, Ialomiţa | 1,5 mil. RON▲ 158,2 % | ▲ 158,2 % | 471,2 K RON | |
| 51 | 51.BENGT AGRO S.R.L.▲ 5 | Sat Cocora, Comuna Cocora, Ialomiţa | 1,5 mil. RON▲ 36,1 % | ▲ 36,1 % | 1,1 mil. RON | |
| 52 | 52.NOVA INSTAL PREST S.R.L.▼ 4 | Sat Ciulniţa, Comuna Ciulniţa, Ialomiţa | 1,4 mil. RON▲ 5,4 % | ▲ 5,4 % | 205,1 K RON | |
| 53 | 53.KUBERA COM SRL▼ 15 | Municipiul Slobozia, Ialomiţa | 1,4 mil. RON▼ 20 % | ▼ 20 % | -183,8 K RON | |
| 54 | 54.CONSFER SRL▼ 8 | Municipiul Slobozia, Ialomiţa | 1,4 mil. RON▼ 2 % | ▼ 2 % | 124,2 K RON | |
| 55 | 55.CINIC SRL▼ 1 | Municipiul Slobozia, Ialomiţa | 1,4 mil. RON▲ 24,8 % | ▲ 24,8 % | 12,4 K RON | |
| 56 | 56.FEROVIAR CONS SRL▼ 5 | Municipiul Slobozia, Ialomiţa | 1,3 mil. RON▲ 11,6 % | ▲ 11,6 % | 363,5 K RON | |
| 57 | 57.F.A.L.D. INTERNATIONAL CONSTRUCTIONS S.R.L.▲ 121 | Oraş Căzăneşti, Ialomiţa | 1,3 mil. RON▲ 591,2 % | ▲ 591,2 % | 263,1 K RON | |
| 58 | 58.TOP CONSTRUCT 2018 S.R.L.▼ 23 | Municipiul Slobozia, Ialomiţa | 1,3 mil. RON▼ 40,9 % | ▼ 40,9 % | 38,1 K RON | |
| 59 | 59.JUMP SRL▲ 3 | Loc. Slobozia Nouă, Municipiul Slobozia, Ialomiţa | 1,3 mil. RON▲ 31,4 % | ▲ 31,4 % | 360,9 K RON | |
| 60 | 60.REMAL SMG CONS S.R.L.▼ 8 | Sat Mărculeşti, Comuna Mărculeşti, Ialomiţa | 1,2 mil. RON▲ 11,1 % | ▲ 11,1 % | 872,1 K RON | |
| 61 | 61.VIV SERV SRL▼ 1 | Municipiul Slobozia, Ialomiţa | 1,2 mil. RON▲ 17,6 % | ▲ 17,6 % | 154 K RON | |
| 62 | 62.DKR S.R.L.▲ 14 | Municipiul Slobozia, Ialomiţa | 1,1 mil. RON▲ 55,2 % | ▲ 55,2 % | 239,5 K RON | |
| 63 | 63.CONSTRUCT PRO RESIDENTIAL S.R.L.▲ 273 | Sat Borăneşti, Comuna Borăneşti, Ialomiţa | 1,1 mil. RON— | — | 1,7 K RON | |
| 64 | 64.EN ROAD & BUILDING CONSTRUCTION S.R.L.nou | Municipiul Slobozia, Ialomiţa | 1 mil. RON— | — | — | 251,6 K RON |
| 65 | 65.ADI-MIRA GMA CONSTRUCT S.R.L.▲ 20 | Sat Munteni-Buzău, Comuna Munteni-Buzău, Ialomiţa | 1 mil. RON▲ 72,9 % | ▲ 72,9 % | 402,7 K RON | |
| 66 | 66.AMV UTIL CONSTRUCT SRL▼ 17 | Sat Jilavele, Comuna Jilavele, Ialomiţa | 1 mil. RON▼ 21,6 % | ▼ 21,6 % | 26,9 K RON | |
| 67 | 67.SNL GENERAL CONSTRUCT S.R.L.nou | Municipiul Feteşti, Ialomiţa | 1 mil. RON— | — | — | 977,7 K RON |
| 68 | 68.EMATEH S.R.L.nou | Sat Fierbinţii de Sus, Oraş Fierbinţi-Târg, Ialomiţa | 972,5 K RON— | — | 219,8 K RON | |
| 69 | 69.OPTIM CONSTRUCT 2015 S.R.L.▲ 22 | Municipiul Slobozia, Ialomiţa | 962,2 K RON▲ 72,5 % | ▲ 72,5 % | 17,4 K RON | |
| 70 | 70.AGECON SRL▼ 3 | Municipiul Slobozia, Ialomiţa | 945,5 K RON▲ 21 % | ▲ 21 % | 3,5 K RON | |
| 71 | 71.CELTIC GRUP SRL▼ 26 | Municipiul Urziceni, Ialomiţa | 942,6 K RON▼ 36,2 % | ▼ 36,2 % | 143,6 K RON | |
| 72 | 72.INTELIGENT GLASS S.R.L.▲ 16 | Municipiul Feteşti, Ialomiţa | 942,5 K RON▲ 60,9 % | ▲ 60,9 % | 49,4 K RON | |
| 73 | 73.COSTINEMMANA GREEN S.R.L.nou | Municipiul Feteşti, Ialomiţa | 936,4 K RON— | — | — | 482,7 K RON |
| 74 | 74.UTILITY GRUP C & C SRL▲ 1 | Municipiul Slobozia, Ialomiţa | 927,6 K RON▲ 31 % | ▲ 31 % | -34,3 K RON | |
| 75 | 75.RADIFAN COM SRL▲ 30 | Loc. Ţăndărei, Oraş Ţăndărei, Ialomiţa | 911,5 K RON▲ 103,6 % | ▲ 103,6 % | 23,7 K RON | |
| 76 | 76.VASLI TRUST S.R.L.▲ 25 | Sat Sărăţeni, Comuna Sărăţeni, Ialomiţa | 893,6 K RON▲ 96 % | ▲ 96 % | 621,7 K RON | |
| 77 | 77.MIHELECTRIC SRL▼ 8 | Municipiul Urziceni, Ialomiţa | 891,3 K RON▲ 14,9 % | ▲ 14,9 % | 113,8 K RON | |
| 78 | 78.GRANT MILLEN CONSTRUCT S.R.L.▼ 44 | Loc. Amara, Oraş Amara, Ialomiţa | 885,5 K RON▼ 59,6 % | ▼ 59,6 % | 59,8 K RON | |
| 79 | 79.IALCONS OIL S.R.L.▲ 73 | Municipiul Slobozia, Ialomiţa | 865 K RON▲ 229,3 % | ▲ 229,3 % | 370,9 K RON | |
| 80 | 80.ELECTRO SERVICE SRL▲ 7 | Municipiul Slobozia, Ialomiţa | 839,9 K RON▲ 41,9 % | ▲ 41,9 % | 237,5 K RON | |
| 81 | 81.DEEA DESIGN TEAM S.R.L.▲ 21 | Municipiul Slobozia, Ialomiţa | 829,4 K RON▲ 82,1 % | ▲ 82,1 % | 184,4 K RON | |
| 82 | 82.GLOBAL FRIGUS S.R.L.▲ 14 | Loc. Amara, Oraş Amara, Ialomiţa | 818,1 K RON▲ 63,6 % | ▲ 63,6 % | 286,2 K RON | |
| 83 | 83.VALIUS SRL▲ 25 | Municipiul Slobozia, Ialomiţa | 769,5 K RON▲ 76,6 % | ▲ 76,6 % | -48,3 K RON | |
| 84 | 84.ELLAGUSTY STYLE CONSTRUCT S.R.L.nou | Sat Alexeni, Comuna Alexeni, Ialomiţa | 761,2 K RON— | — | — | 119,7 K RON |
| 85 | 85.PROCONS COMPLETE SERVICES SRL▼ 8 | Municipiul Feteşti, Ialomiţa | 760,4 K RON▲ 7,6 % | ▲ 7,6 % | 89,6 K RON | |
| 86 | 86.EUROINVEST SRL▲ 7 | Municipiul Slobozia, Ialomiţa | 756,6 K RON▲ 42,6 % | ▲ 42,6 % | 86,7 K RON | |
| 87 | 87.DIALC ROM SRL▼ 21 | Municipiul Slobozia, Ialomiţa | 753 K RON▼ 4,1 % | ▼ 4,1 % | 25,9 K RON | |
| 88 | 88.RID ALL CONSTRUCT S.R.L.▼ 31 | Sat Bucu, Comuna Bucu, Ialomiţa | 719,2 K RON▼ 29,1 % | ▼ 29,1 % | -202,4 K RON | |
| 89 | 89.PROTEHNIC SRL▼ 21 | Municipiul Slobozia, Ialomiţa | 715,6 K RON▼ 8,3 % | ▼ 8,3 % | 185,3 K RON | |
| 90 | 90.COLEŞ DD S.R.L.▼ 32 | Sat Păltinişu, Comuna Perieţi, Ialomiţa | 711,6 K RON▼ 29 % | ▼ 29 % | -250,6 K RON | |
| 91 | 91.NICO VIOUD S.R.L.▲ 65 | Sat Borăneşti, Comuna Borăneşti, Ialomiţa | 710,9 K RON▲ 176,5 % | ▲ 176,5 % | 414,5 K RON | |
| 92 | 92.MATHEO EXPERT CONSTRUCT S.R.L.▼ 18 | Oraş Căzăneşti, Ialomiţa | 689,1 K RON▼ 4,4 % | ▼ 4,4 % | 49,1 K RON | |
| 93 | 93.L A SECURITY SRL▼ 11 | Municipiul Urziceni, Ialomiţa | 671,7 K RON▲ 8,6 % | ▲ 8,6 % | -79,3 K RON | |
| 94 | 94.CORNEL GLASS FAŢADE S.R.L.▼ 11 | Sat Gheorghe Doja, Comuna Gheorghe Doja, Ialomiţa | 671,4 K RON▲ 10,3 % | ▲ 10,3 % | 291,7 K RON | |
| 95 | 95.ADC CONSTRUCT SRL▼ 6 | Municipiul Urziceni, Ialomiţa | 649,6 K RON▲ 12,5 % | ▲ 12,5 % | 130 K RON | |
| 96 | 96.CO SERV DESIGN S.R.L.▲ 20 | Sat Manasia, Comuna Manasia, Ialomiţa | 637,8 K RON▲ 69,8 % | ▲ 69,8 % | 200,2 K RON | |
| 97 | 97.YRYTRANSFOR S.R.L.▲ 24 | Sat Ograda, Comuna Ograda, Ialomiţa | 629,5 K RON▲ 79,5 % | ▲ 79,5 % | 361,2 K RON | |
| 98 | 98.ALPIN EXPERT SRL▼ 6 | Sat Coşereni, Comuna Coşereni, Ialomiţa | 592,2 K RON▲ 9 % | ▲ 9 % | 296,3 K RON | |
| 99 | 99.ALTERNATIV ZGD CONSTRUCT S.R.L.▼ 15 | Municipiul Feteşti, Ialomiţa | 591,7 K RON▼ 2 % | ▼ 2 % | 163,3 K RON | |
| 100 | 100.FASTERDAN CONSTRUCT S.R.L.▲ 62 | Sat Gheorghe Doja, Comuna Gheorghe Doja, Ialomiţa | 588,8 K RON▲ 145,8 % | ▲ 145,8 % | 235,6 K RON |
Codurile CAEN din construcții — Ialomița
CAEN 4211
Lucrări de construcții a drumurilor și autostrăzilor
19 firme · 376 mil. RON
CAEN 4100
Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
62 firme · 315,3 mil. RON
CAEN 4120
Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
180 firme · 225,4 mil. RON
CAEN 4321
Lucrări de instalații electrice
71 firme · 70,5 mil. RON
CAEN 4322
Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat
51 firme · 41,2 mil. RON
CAEN 4399
Alte lucrări speciale de construcții n.c.a.
31 firme · 21,8 mil. RON
CAEN 4110
Dezvoltare (promovare) imobiliară
17 firme · 19,2 mil. RON
CAEN 4221
Lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru fluide
11 firme · 19,2 mil. RON
CAEN 4332
Lucrări de tâmplărie și dulgherie
29 firme · 10,7 mil. RON
CAEN 4312
Lucrări de pregătire a terenului
18 firme · 6 mil. RON
CAEN 4324
Alte lucrări de instalații pentru construcții
1 firme · 5,4 mil. RON
CAEN 4329
Alte lucrări de instalații pentru construcții
8 firme · 3,7 mil. RON
CAEN 4212
Lucrări de construcții a căilor ferate de suprafață și subterane
2 firme · 3,1 mil. RON
CAEN 4334
Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri
6 firme · 2,9 mil. RON
CAEN 4331
Lucrări de ipsoserie
4 firme · 2,7 mil. RON
CAEN 4299
Lucrări de construcții a altor proiecte inginerești n.c.a
5 firme · 2 mil. RON
CAEN 4333
Lucrări de pardosire și placare a pereților
12 firme · 1,9 mil. RON
CAEN 4341
Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții
4 firme · 1,8 mil. RON
CAEN 4222
Lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru electricitate și telecomunicații
3 firme · 1,6 mil. RON
CAEN 4391
Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții
9 firme · 1,4 mil. RON
CAEN 4311
Lucrări de demolare a construcțiilor
1 firme · 240,1 K RON
CAEN 4313
Lucrări de foraj și sondaj pentru construcții
1 firme · 177,1 K RON