Top 100 firme — Construcții, Ialomița după cifră de afaceri în 2019
438 de firme au îndeplinit criteriile de eligibilitate pentru acest top. Primele 100 cumulează 475,5 mil. RON. Pragul de intrare în top este 431,9 K RON, iar liderul atinge 147,8 mil. RON.
Cifră de afaceriProfit netAngajațiMarjă netăCapitaluriDatoriiPierderiCreștere YoYCreștere pe 3 ani (CAGR)Lichiditate ridicatăScădere cifră de afaceriFirme noi
| # | Firmă | Localitate | Cifră de afaceri | Variație | Tendință | Profit net |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1.OYL COMPANY HOLDING AG SRL= | Municipiul Slobozia, Ialomiţa | 147,8 mil. RON▲ 82,4 % | ▲ 82,4 % | 3,1 mil. RON | |
| 2 | 2.DRUMURI ŞI PODURI SA▲ 2 | Municipiul Slobozia, Ialomiţa | 32,3 mil. RON▲ 110,2 % | ▲ 110,2 % | -948 K RON | |
| 3 | 3.ITARO SRLnou | Municipiul Slobozia, Ialomiţa | 30,9 mil. RON▲ 85,5 % | ▲ 85,5 % | 2,2 mil. RON | |
| 4 | 4.OYL COMPANY SRL▼ 2 | Municipiul Slobozia, Ialomiţa | 29 mil. RON▼ 15,1 % | ▼ 15,1 % | -2,3 mil. RON | |
| 5 | 5.BINCONA EUROPE S.R.L.▲ 13 | Municipiul Slobozia, Ialomiţa | 22,5 mil. RON▲ 826,7 % | ▲ 826,7 % | 3,6 mil. RON | |
| 6 | 6.CARGO TERRA SRL= | Municipiul Slobozia, Ialomiţa | 16,3 mil. RON▲ 54,6 % | ▲ 54,6 % | 331,6 K RON | |
| 7 | 7.SALT COM SRL▼ 2 | Municipiul Slobozia, Ialomiţa | 15,5 mil. RON▲ 14,4 % | ▲ 14,4 % | 265,7 K RON | |
| 8 | 8.ELECTROCONSTRUCTIA ELCO SLOBOZIA S.R.L.▼ 1 | Municipiul Slobozia, Ialomiţa | 9,5 mil. RON▲ 14,5 % | ▲ 14,5 % | 2,2 mil. RON | |
| 9 | 9.ALL CONSTRUCT SUD S.R.L.▲ 3 | Municipiul Slobozia, Ialomiţa | 9,4 mil. RON▲ 102,6 % | ▲ 102,6 % | 3,3 mil. RON | |
| 10 | 10.NOVA CONSTRIF 2015 S.R.L.▲ 1 | Municipiul Slobozia, Ialomiţa | 9,3 mil. RON▲ 56,2 % | ▲ 56,2 % | 2,3 mil. RON | |
| 11 | 11.COMFRIG SRL▼ 1 | Municipiul Slobozia, Ialomiţa | 8 mil. RON▲ 32,8 % | ▲ 32,8 % | 281,6 K RON | |
| 12 | 12.EXPERIENCE COM SRL▲ 4 | Loc. Slobozia Nouă, Municipiul Slobozia, Ialomiţa | 7,5 mil. RON▲ 171,5 % | ▲ 171,5 % | 222,9 K RON | |
| 13 | 13.TRANSEURO SRL▲ 12 | Sat Gheorghe Lazăr, Comuna Gheorghe Lazăr, Ialomiţa | 7,3 mil. RON▲ 296,4 % | ▲ 296,4 % | 1 mil. RON | |
| 14 | 14.CONCIVIC SRL▼ 11 | Municipiul Slobozia, Ialomiţa | 5,4 mil. RON▼ 67,6 % | ▼ 67,6 % | 95 K RON | |
| 15 | 15.LUK MONTAJ CONSTRUCT S.R.L.= | Sat Vlădeni, Comuna Vlădeni, Ialomiţa | 5 mil. RON▲ 73,2 % | ▲ 73,2 % | 304,5 K RON | |
| 16 | 16.APOLODOR COM SRL▲ 12 | Municipiul Feteşti, Ialomiţa | 5 mil. RON▲ 223,3 % | ▲ 223,3 % | 354,7 K RON | |
| 17 | 17.CONSIROM SRL▼ 4 | Municipiul Slobozia, Ialomiţa | 4,8 mil. RON▲ 11,9 % | ▲ 11,9 % | -122,1 K RON | |
| 18 | 18.CARMAN INTERNAŢIONAL SRL▼ 4 | Municipiul Urziceni, Ialomiţa | 4,6 mil. RON▲ 11,8 % | ▲ 11,8 % | 1,2 mil. RON | |
| 19 | 19.DACAR LOGISTIC SRLnou | Sat Lilieci, Comuna Sineşti, Ialomiţa | 4,3 mil. RON▲ 101,4 % | ▲ 101,4 % | 196,7 K RON | |
| 20 | 20.IN-OUT CONSTRUCT SRL▼ 1 | Oraş Amara, Ialomiţa | 4 mil. RON▲ 66,9 % | ▲ 66,9 % | 462,3 K RON | |
| 21 | 21.DRUMURI MUNICIPALE S.R.L.= | Municipiul Feteşti, Ialomiţa | 3,9 mil. RON▲ 96,3 % | ▲ 96,3 % | 419,3 K RON | |
| 22 | 22.DFA CONSTRUCTION SRL▲ 82 | Sat Gheorghe Doja, Comuna Gheorghe Doja, Ialomiţa | 3,3 mil. RON▲ 1.154,3 % | ▲ 1.154,3 % | 1 mil. RON | |
| 23 | 23.EVIVET CONSTRUCT SRL▲ 4 | Municipiul Feteşti, Ialomiţa | 3,2 mil. RON▲ 106 % | ▲ 106 % | 360 K RON | |
| 24 | 24.MGS TECHNOSYSTEM S.R.L.▲ 6 | Sat Perieţi, Comuna Perieţi, Ialomiţa | 3,1 mil. RON▲ 122,7 % | ▲ 122,7 % | 326,5 K RON | |
| 25 | 25.CONSTRIF SA▲ 7 | Municipiul Slobozia, Ialomiţa | 2,9 mil. RON▲ 123,2 % | ▲ 123,2 % | -2,2 mil. RON | |
| 26 | 26.RE-THERM IMPORT EXPORT S.R.L.nou | Loc. Amara, Oraş Amara, Ialomiţa | 2,8 mil. RON▲ 23,3 % | ▲ 23,3 % | 445,4 K RON | |
| 27 | 27.EXPERT DESIGN SRL▲ 11 | Municipiul Slobozia, Ialomiţa | 2,6 mil. RON▲ 156,6 % | ▲ 156,6 % | 351,9 K RON | |
| 28 | 28.DANIEL CONSTRUCT TRAIAN S.R.L.▼ 5 | Sat Traian, Comuna Traian, Ialomiţa | 2,5 mil. RON▲ 27,3 % | ▲ 27,3 % | 1,2 mil. RON | |
| 29 | 29.PROCOSAL SRL▲ 14 | Sat Cotorca, Comuna Ciocîrlia, Ialomiţa | 2,5 mil. RON▲ 147,5 % | ▲ 147,5 % | 423,6 K RON | |
| 30 | 30.LUCKY REINVENTED S.R.L.nou | Comuna Dridu, Ialomiţa | 2,3 mil. RON— | — | — | 1,7 mil. RON |
| 31 | 31.AEKA ELECTRIC SRL▲ 3 | Municipiul Urziceni, Ialomiţa | 2,3 mil. RON▲ 77,5 % | ▲ 77,5 % | 852,7 K RON | |
| 32 | 32.FEROVIAR CONS SRL▲ 3 | Municipiul Slobozia, Ialomiţa | 2,2 mil. RON▲ 105,4 % | ▲ 105,4 % | 1,3 mil. RON | |
| 33 | 33.ALPHA PROJECT S.R.L.▼ 16 | Municipiul Urziceni, Ialomiţa | 2,2 mil. RON▼ 14,7 % | ▼ 14,7 % | 244,2 K RON | |
| 34 | 34.CONFIO CONSTRUCT SRL▼ 10 | Municipiul Urziceni, Ialomiţa | 2,2 mil. RON▲ 12,4 % | ▲ 12,4 % | 359,3 K RON | |
| 35 | 35.CINIC SRL▲ 22 | Municipiul Slobozia, Ialomiţa | 2,1 mil. RON▲ 214,5 % | ▲ 214,5 % | 194,1 K RON | |
| 36 | 36.ANTREPRIZA SRL▼ 5 | Municipiul Slobozia, Ialomiţa | 2,1 mil. RON▲ 51,7 % | ▲ 51,7 % | 651,6 K RON | |
| 37 | 37.OBIECTIV EDIL CONSTRUCT S.R.L.▲ 8 | Municipiul Feteşti, Ialomiţa | 1,7 mil. RON▲ 82,6 % | ▲ 82,6 % | 261,4 K RON | |
| 38 | 38.OMEGA INVEST SRL▼ 29 | Municipiul Slobozia, Ialomiţa | 1,7 mil. RON▼ 72,7 % | ▼ 72,7 % | -930,3 K RON | |
| 39 | 39.DECO STIL CONSTRUCT SRL▼ 2 | Municipiul Slobozia, Ialomiţa | 1,4 mil. RON▲ 36,8 % | ▲ 36,8 % | 214,3 K RON | |
| 40 | 40.RO XXL MAN S.R.L.▲ 2 | Municipiul Feteşti, Ialomiţa | 1,4 mil. RON▲ 40,5 % | ▲ 40,5 % | 268,5 K RON | |
| 41 | 41.CONSFER SRL▲ 12 | Municipiul Slobozia, Ialomiţa | 1,4 mil. RON▲ 86,3 % | ▲ 86,3 % | 125,7 K RON | |
| 42 | 42.GRANT MILLEN CONSTRUCT S.R.L.▲ 106 | Loc. Amara, Oraş Amara, Ialomiţa | 1,4 mil. RON▲ 755,7 % | ▲ 755,7 % | 245,8 K RON | |
| 43 | 43.AGROFERMA SRLnou | Sat Gheorghe Doja, Comuna Gheorghe Doja, Ialomiţa | 1,3 mil. RON▼ 7,8 % | ▼ 7,8 % | 17,5 K RON | |
| 44 | 44.INTELIGENT GLASS S.R.L.nou | Municipiul Feteşti, Ialomiţa | 1,3 mil. RON▲ 35,9 % | ▲ 35,9 % | 137,9 K RON | |
| 45 | 45.BDF ELECTRO S.R.L.▲ 4 | Loc. Ţăndărei, Oraş Ţăndărei, Ialomiţa | 1,3 mil. RON▲ 49,9 % | ▲ 49,9 % | 35,5 K RON | |
| 46 | 46.CELTIC GRUP SRL▲ 37 | Municipiul Urziceni, Ialomiţa | 1,3 mil. RON▲ 223,1 % | ▲ 223,1 % | 173,9 K RON | |
| 47 | 47.RALF TENIS CLUB SRL▲ 26 | Municipiul Urziceni, Ialomiţa | 1,2 mil. RON▲ 145,8 % | ▲ 145,8 % | 253,2 K RON | |
| 48 | 48.MUMBER GLOBAL S.R.L.nou | Municipiul Slobozia, Ialomiţa | 1,2 mil. RON— | — | — | 1,2 mil. RON |
| 49 | 49.VIV SERV SRL▼ 1 | Municipiul Slobozia, Ialomiţa | 1,2 mil. RON▲ 33,2 % | ▲ 33,2 % | 187,6 K RON | |
| 50 | 50.LE MANS 240 PROD SRL▲ 47 | Municipiul Slobozia, Ialomiţa | 1,1 mil. RON▲ 278,5 % | ▲ 278,5 % | 279,2 K RON | |
| 51 | 51.CASECOM SRL▼ 15 | Municipiul Slobozia, Ialomiţa | 1,1 mil. RON▼ 0,5 % | ▼ 0,5 % | -372,1 K RON | |
| 52 | 52.RIGA LINE CONCRETA S.R.L.▼ 8 | Municipiul Feteşti, Ialomiţa | 1,1 mil. RON▲ 10,6 % | ▲ 10,6 % | 175,9 K RON | |
| 53 | 53.DARIA CONSTRUCT BUILDING S.R.L.nou | Sat Iazu, Comuna Scînteia, Ialomiţa | 1,1 mil. RON— | — | — | 386,6 K RON |
| 54 | 54.COLEŞ DD S.R.L.▼ 32 | Sat Păltinişu, Comuna Perieţi, Ialomiţa | 1 mil. RON▼ 48,9 % | ▼ 48,9 % | -211,1 K RON | |
| 55 | 55.UTILITY GRUP C & C SRL▼ 14 | Municipiul Slobozia, Ialomiţa | 957 K RON▼ 4,9 % | ▼ 4,9 % | -83 K RON | |
| 56 | 56.L A SECURITY SRL▼ 9 | Municipiul Urziceni, Ialomiţa | 949,7 K RON▲ 7,1 % | ▲ 7,1 % | 182 K RON | |
| 57 | 57.SGI CON EXPERT S.R.L.▲ 211 | Loc. Amara, Oraş Amara, Ialomiţa | 941,6 K RON— | — | 45 K RON | |
| 58 | 58.B & A CONSTRUCȚII ȘI EXCAVAȚII S.R.L.▲ 19 | Municipiul Slobozia, Ialomiţa | 931,6 K RON▲ 100,4 % | ▲ 100,4 % | 35,4 K RON | |
| 59 | 59.BENGT AGRO S.R.L.▼ 33 | Sat Cocora, Comuna Cocora, Ialomiţa | 896,1 K RON▼ 45,2 % | ▼ 45,2 % | 449,1 K RON | |
| 60 | 60.TECNO TRIADA SRL▼ 31 | Municipiul Slobozia, Ialomiţa | 882,4 K RON▼ 40,4 % | ▼ 40,4 % | 120,1 K RON | |
| 61 | 61.REMAL SMG CONS S.R.L.▲ 24 | Sat Mărculeşti, Comuna Mărculeşti, Ialomiţa | 881,5 K RON▲ 127,2 % | ▲ 127,2 % | 445,5 K RON | |
| 62 | 62.ADI-MIRA GMA CONSTRUCT S.R.L.▲ 19 | Sat Munteni-Buzău, Comuna Munteni-Buzău, Ialomiţa | 871,7 K RON▲ 104,3 % | ▲ 104,3 % | 345,8 K RON | |
| 63 | 63.NOVA INSTAL PREST S.R.L.▼ 24 | Sat Ciulniţa, Comuna Ciulniţa, Ialomiţa | 844,4 K RON▼ 16,8 % | ▼ 16,8 % | 147,4 K RON | |
| 64 | 64.AMV UTIL CONSTRUCT SRL▼ 13 | Sat Jilavele, Comuna Jilavele, Ialomiţa | 843 K RON▲ 6,4 % | ▲ 6,4 % | 77,1 K RON | |
| 65 | 65.KUBERA COM SRL▲ 5 | Municipiul Slobozia, Ialomiţa | 815,7 K RON▲ 54,2 % | ▲ 54,2 % | -171 K RON | |
| 66 | 66.RADIFAN COM SRL▲ 10 | Loc. Ţăndărei, Oraş Ţăndărei, Ialomiţa | 808,5 K RON▲ 71,1 % | ▲ 71,1 % | -22,6 K RON | |
| 67 | 67.MADCRISCON S.R.L.nou | Municipiul Slobozia, Ialomiţa | 808 K RON— | — | — | 19,8 K RON |
| 68 | 68.GAMA CONSTRUCT SRL▼ 8 | Loc. Ţăndărei, Oraş Ţăndărei, Ialomiţa | 779,6 K RON▲ 22,6 % | ▲ 22,6 % | 79,1 K RON | |
| 69 | 69.VINCI GROUP AG S.R.L.▲ 10 | Municipiul Slobozia, Ialomiţa | 775,8 K RON▲ 72,8 % | ▲ 72,8 % | 108,5 K RON | |
| 70 | 70.ITEM CONSTRUCT S.R.L.nou | Municipiul Slobozia, Ialomiţa | 750,1 K RON— | — | — | 96,6 K RON |
| 71 | 71.AGECON SRL▼ 12 | Municipiul Slobozia, Ialomiţa | 749,3 K RON▲ 16,6 % | ▲ 16,6 % | 3,4 K RON | |
| 72 | 72.MIHELECTRIC SRL▼ 20 | Municipiul Urziceni, Ialomiţa | 747,4 K RON▼ 1,7 % | ▼ 1,7 % | 95,4 K RON | |
| 73 | 73.CORNEL GLASS FAŢADE S.R.L.▲ 64 | Sat Gheorghe Doja, Comuna Gheorghe Doja, Ialomiţa | 743,1 K RON▲ 316,8 % | ▲ 316,8 % | 298,4 K RON | |
| 74 | 74.JUMP SRLnou | Loc. Slobozia Nouă, Municipiul Slobozia, Ialomiţa | 730,1 K RON▼ 37,5 % | ▼ 37,5 % | 2,5 K RON | |
| 75 | 75.INFRASTRUCTURĂ DRUMURI ȘI PODURI S.A.▲ 193 | Municipiul Slobozia, Ialomiţa | 729,8 K RON— | — | -319,8 K RON | |
| 76 | 76.RID ALL CONSTRUCT S.R.L.▼ 1 | Sat Bucu, Comuna Bucu, Ialomiţa | 724,8 K RON▲ 48,3 % | ▲ 48,3 % | -98,3 K RON | |
| 77 | 77.TOP CONSTRUCT 2018 S.R.L.▲ 55 | Municipiul Slobozia, Ialomiţa | 715,8 K RON▲ 287,6 % | ▲ 287,6 % | 73,1 K RON | |
| 78 | 78.PROTEHNIC SRL▼ 28 | Municipiul Slobozia, Ialomiţa | 714,2 K RON▼ 18,1 % | ▼ 18,1 % | 147 K RON | |
| 79 | 79.CRIS CONSTRUCT CURAT S.R.L.nou | Municipiul Urziceni, Ialomiţa | 709,6 K RON— | — | — | 426,4 K RON |
| 80 | 80.PLUSINTERIM S.R.L.▼ 14 | Municipiul Urziceni, Ialomiţa | 693,2 K RON▲ 21,2 % | ▲ 21,2 % | 202,9 K RON | |
| 81 | 81.TXD SERVICIOS S.R.L.▲ 32 | Sat Miloşeşti, Comuna Miloşeşti, Ialomiţa | 689,1 K RON▲ 193,8 % | ▲ 193,8 % | 84,5 K RON | |
| 82 | 82.ELECTRO SERVICE SRL▼ 11 | Municipiul Slobozia, Ialomiţa | 678,2 K RON▲ 31,5 % | ▲ 31,5 % | 204,1 K RON | |
| 83 | 83.EMATEH S.R.L.▼ 22 | Sat Fierbinţii de Sus, Oraş Fierbinţi-Târg, Ialomiţa | 660 K RON▲ 5,2 % | ▲ 5,2 % | 32,6 K RON | |
| 84 | 84.SIEX CONSTRUCTION S.R.L.▼ 64 | Municipiul Slobozia, Ialomiţa | 635,8 K RON▼ 68,9 % | ▼ 68,9 % | -1,5 mil. RON | |
| 85 | 85.ACTIV PVC S.R.L.▼ 39 | Sat Ciocîrlia, Comuna Ciocîrlia, Ialomiţa | 618,6 K RON▼ 32 % | ▼ 32 % | 385,1 K RON | |
| 86 | 86.LEO GMC CONSTRUCT S.R.L.nou | Sat Cosâmbeşti, Comuna Cosâmbeşti, Ialomiţa | 589,5 K RON— | — | — | 282,8 K RON |
| 87 | 87.PROCONS COMPLETE SERVICES SRL▼ 15 | Municipiul Feteşti, Ialomiţa | 582,6 K RON▲ 13,3 % | ▲ 13,3 % | 14,2 K RON | |
| 88 | 88.DUM VAS COM SRL▼ 25 | Municipiul Slobozia, Ialomiţa | 565 K RON▼ 3 % | ▼ 3 % | 706 RON | |
| 89 | 89.DIALC ROM SRL▼ 9 | Municipiul Slobozia, Ialomiţa | 532,4 K RON▲ 23,1 % | ▲ 23,1 % | 34,3 K RON | |
| 90 | 90.PROGRESSIVE CHOICE S.R.L.▲ 15 | Municipiul Urziceni, Ialomiţa | 508,8 K RON▲ 91,7 % | ▲ 91,7 % | 303,5 K RON | |
| 91 | 91.MIHBAN SRL▼ 17 | Sat Poiana, Comuna Ciulniţa, Ialomiţa | 504,8 K RON▲ 0,9 % | ▲ 0,9 % | 72,4 K RON | |
| 92 | 92.MDA ROMTRADE SRLnou | Municipiul Urziceni, Ialomiţa | 501,1 K RON▲ 696,8 % | ▲ 696,8 % | 278 RON | |
| 93 | 93.VASLI TRUST S.R.L.▲ 99 | Sat Sărăţeni, Comuna Sărăţeni, Ialomiţa | 496,8 K RON▲ 684,3 % | ▲ 684,3 % | 269,3 K RON | |
| 94 | 94.FAST MEGA CONSTRUCT SRL▲ 53 | Loc. Fierbinţi-Târg, Oraş Fierbinţi-Târg, Ialomiţa | 464,9 K RON▲ 186,9 % | ▲ 186,9 % | 2,7 K RON | |
| 95 | 95.COSTI CONSTRUCT INOVATION S.R.L.▲ 28 | Sat Sălcioara, Comuna Sălcioara, Ialomiţa | 456,3 K RON▲ 130,6 % | ▲ 130,6 % | 266,3 K RON | |
| 96 | 96.DEIMOS SRL▼ 8 | Municipiul Urziceni, Ialomiţa | 452,5 K RON▲ 24,3 % | ▲ 24,3 % | 61,7 K RON | |
| 97 | 97.ADC CONSTRUCT SRL▼ 33 | Municipiul Urziceni, Ialomiţa | 445,5 K RON▼ 23,4 % | ▼ 23,4 % | -166 K RON | |
| 98 | 98.SIMSONEL EUROCONS S.R.L.nou | Sat Borăneşti, Comuna Borăneşti, Ialomiţa | 444,4 K RON— | — | — | 150,9 K RON |
| 99 | 99.WOLF CONSTRUCT SRL▲ 8 | Sat Munteni-Buzău, Comuna Munteni-Buzău, Ialomiţa | 438,9 K RON▲ 70 % | ▲ 70 % | 1,6 K RON | |
| 100 | 100.ONIX GROUP SRL▲ 9 | Municipiul Slobozia, Ialomiţa | 431,9 K RON▲ 74,7 % | ▲ 74,7 % | 250,2 K RON |
Codurile CAEN din construcții — Ialomița
CAEN 4211
Lucrări de construcții a drumurilor și autostrăzilor
19 firme · 376 mil. RON
CAEN 4100
Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
62 firme · 315,3 mil. RON
CAEN 4120
Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
180 firme · 225,4 mil. RON
CAEN 4321
Lucrări de instalații electrice
71 firme · 70,5 mil. RON
CAEN 4322
Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat
51 firme · 41,2 mil. RON
CAEN 4399
Alte lucrări speciale de construcții n.c.a.
31 firme · 21,8 mil. RON
CAEN 4110
Dezvoltare (promovare) imobiliară
17 firme · 19,2 mil. RON
CAEN 4221
Lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru fluide
11 firme · 19,2 mil. RON
CAEN 4332
Lucrări de tâmplărie și dulgherie
29 firme · 10,7 mil. RON
CAEN 4312
Lucrări de pregătire a terenului
18 firme · 6 mil. RON
CAEN 4324
Alte lucrări de instalații pentru construcții
1 firme · 5,4 mil. RON
CAEN 4329
Alte lucrări de instalații pentru construcții
8 firme · 3,7 mil. RON
CAEN 4212
Lucrări de construcții a căilor ferate de suprafață și subterane
2 firme · 3,1 mil. RON
CAEN 4334
Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri
6 firme · 2,9 mil. RON
CAEN 4331
Lucrări de ipsoserie
4 firme · 2,7 mil. RON
CAEN 4299
Lucrări de construcții a altor proiecte inginerești n.c.a
5 firme · 2 mil. RON
CAEN 4333
Lucrări de pardosire și placare a pereților
12 firme · 1,9 mil. RON
CAEN 4341
Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții
4 firme · 1,8 mil. RON
CAEN 4222
Lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru electricitate și telecomunicații
3 firme · 1,6 mil. RON
CAEN 4391
Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții
9 firme · 1,4 mil. RON
CAEN 4311
Lucrări de demolare a construcțiilor
1 firme · 240,1 K RON
CAEN 4313
Lucrări de foraj și sondaj pentru construcții
1 firme · 177,1 K RON