COMERCIAL.ro

Top 100 firme din Hunedoara după cifră de afaceri în 2018

10.793 de firme au îndeplinit criteriile de eligibilitate pentru acest top. Primele 100 cumulează 7 mld. RON. Pragul de intrare în top este 16,9 mil. RON, iar liderul atinge 853,3 mil. RON.

FirmăCifră de afaceri
SEWS ROMANIA SRLnou853,3 mil. RON—
VERSUNI MANUFACTURING ROMANIA S.R.L.nou689,8 mil. RON—
ARCELORMITTAL HUNEDOARA SA▼ 2633,7 mil. RON▲ 3,9 %
FARMACEUTICA REMEDIA DISTRIBUTION & LOGISTICS S.R.L.▼ 1435,2 mil. RON▲ 39,6 %
SOCIETATEA COMPLEXUL ENERGETIC HUNEDOARA S.A.▼ 3287,8 mil. RON▼ 33,7 %
ASSA ABLOY ENTRANCE SYSTEMS PRODUCTION ROMANIA S.R.L.=203,8 mil. RON▲ 25,3 %
MACON SRL=179,7 mil. RON▲ 20,9 %
T&O PRODCOM SRL▼ 3169,3 mil. RON▼ 0,7 %
CONFEZIONI ANDREA ROMÂNIA S.R.L.▼ 1164,5 mil. RON▲ 12,1 %
GERAICO PROD COM SRL=106,7 mil. RON▲ 15 %
FARES TRADING SRL▲ 2102,7 mil. RON▲ 15,3 %
FARMACEUTICA REMEDIA SA▼ 199 mil. RON▲ 9,2 %
CHIMSPORT S.A.▼ 497,3 mil. RON▼ 2,4 %
BESSER ROMANIA SRL▼ 295,5 mil. RON▲ 6,4 %
LABORATOARELE FARES BIO VITAL SRL▲ 172,7 mil. RON▲ 12,3 %
ITALROM LEATHER SRL▼ 271,9 mil. RON▼ 16,3 %
SARMISMOB SA▼ 270,7 mil. RON▲ 1,2 %
ROTARY PARK SRL▲ 2969,5 mil. RON▲ 102,9 %
MOGYI ROMANIA SRL▼ 263,7 mil. RON▲ 6,4 %
ADACONI SRL▼ 161,7 mil. RON▲ 8,5 %
COMSID SRL▲ 961,3 mil. RON▲ 35,1 %
REVA S.A.▲ 459,9 mil. RON▲ 21,1 %
ACOMIN S.A.=58,3 mil. RON▲ 13,1 %
INDPRODCOM SRL▼ 357 mil. RON▲ 6,6 %
SPEDITION TRANSCONTINENTAL SRL▼ 355,5 mil. RON▲ 7,5 %
APA PROD SA▼ 252 mil. RON▲ 1,2 %
AVIS 3000 S.R.L.▼ 250,8 mil. RON▼ 0,4 %
CIRRUS COMEXIM S.R.L.▼ 849,6 mil. RON▼ 10,6 %
METAMICRON EXPERT S.R.L.▲ 1248,7 mil. RON▲ 27,2 %
AVIS FRESH COM SRL▼ 247,8 mil. RON▼ 0,5 %
DRUPO SRL▼ 1347,3 mil. RON▼ 19 %
TAWIL METAL RECYCLING SRL▲ 346,6 mil. RON▲ 17,9 %
TAHL SRL▲ 59745,8 mil. RON▲ 1.930 %
CALIBRA M&D IMPEX SRL▼ 245,8 mil. RON▲ 9,1 %
DMT EURO SERVICES SRL▲ 744,9 mil. RON▲ 18,7 %
SAVA EXIM SRL▼ 543,7 mil. RON▼ 1,5 %
BORGHESI SRL▲ 242,5 mil. RON▲ 10,1 %
ROM LEATHER SOFAS SRL▼ 940,1 mil. RON▼ 15,3 %
CHICK SRL▼ 139,2 mil. RON▼ 0,5 %
GRAND SMITHY WORKS INTERNATIONAL S.R.L.▼ 639 mil. RON▼ 2 %
ALIS PROD IMPEX SA▼ 438,8 mil. RON▼ 1,4 %
ROLUX SRL▼ 237,8 mil. RON▼ 1,5 %
CHIMICA AUTOMOTIVE S.A.▼ 1636,2 mil. RON▼ 25,3 %
TIN LAVIR SERV SRL▲ 1534,8 mil. RON▲ 26,5 %
S.B.T. ELECTROCM SRLnou33,8 mil. RON—
R&G INDUSTRIES SRL▲ 633,6 mil. RON▲ 14 %
FRATHOS COMPANY SRL▼ 332,5 mil. RON▼ 12 %
RECOM SID SA▲ 632,4 mil. RON▲ 13,5 %
PERNAT ROMANIA S.R.L.=32,1 mil. RON▲ 0,3 %
SWISS TRADE SRL▲ 1131,9 mil. RON▲ 20 %
TEBA BRAD INDUSTRY SRL▼ 831,6 mil. RON▼ 15,9 %
CORALIS FARM S.R.L.▼ 431,6 mil. RON▼ 1,4 %
CAMINICO IMEX SRL=30 mil. RON▲ 2,1 %
PARAPHARM SRL▲ 328,8 mil. RON▲ 3,1 %
MARMOSIM SA=28,1 mil. RON▼ 0,4 %
SIMCOR VAR S.R.L.▲ 628 mil. RON▲ 6 %
ROBEN SRL▲ 1127,6 mil. RON▲ 17,4 %
ELECTRO PROMEX INVEST S.R.L.▼ 827,5 mil. RON▼ 11,7 %
FABRI SRL▲ 426,7 mil. RON▲ 2,9 %
COMPONEVO S.R.L.▲ 2926,4 mil. RON▲ 40,1 %
RO XI WOOD SYSTEMS SRL▼ 1026,4 mil. RON▼ 10,8 %
TRANSILVANIA TRADING HOUSE SRL▼ 226,4 mil. RON▼ 4 %
SALUBRITATE SA▲ 1324,7 mil. RON▲ 16,2 %
SAVROM MULAJ SRL▲ 224,2 mil. RON▼ 2,3 %
HYDROSYSTEMS SRL▲ 2223,5 mil. RON▲ 23,1 %
INSTITUTUL NAŢIONAL DE CERCETARE - DEZVOLTARE PENTRU SECURITATE MINIERĂ ŞI PROTECŢIE ANTIEXPLOZIVĂ - INSEMEX PETROŞANI▲ 1123,4 mil. RON▲ 11,5 %
ELECTROCONAT SRL▼ 2123,2 mil. RON▼ 33,2 %
APA SERV VALEA JIULUI SA▲ 623 mil. RON▲ 5,7 %
EDY URSU COMIMPEX SRLnou23 mil. RON—
DOLCE SOFA S.R.L.▲ 1622,9 mil. RON▲ 18 %
TOTALITARIS COM DIVERS SRL▲ 222,9 mil. RON▲ 3,1 %
ALDONA PREST SRL▲ 1122,7 mil. RON▲ 14,2 %
DAMIAS AS SRL▼ 622,6 mil. RON▼ 8,7 %
DUO EKART SNC▼ 222,6 mil. RON▲ 0,9 %
MCA INVEST INDUSTRIAL SRL▲ 2022,3 mil. RON▲ 27 %
FARMACIA REVITALIA SRL▲ 322,3 mil. RON▲ 7,2 %
BARBARUL SRL▲ 1322,1 mil. RON▲ 17,6 %
TELECERNA SRL▲ 421,8 mil. RON▲ 9,2 %
HYPOCRAT SRL▼ 821,8 mil. RON▼ 4,1 %
IDEA RELAX LEATHER S.R.L.▼ 1021,7 mil. RON▼ 5,4 %
ADIGE MANUFACTURING SRL▲ 1021,3 mil. RON▲ 14,9 %
BOSCO AMICO SRL▲ 321,1 mil. RON▲ 6,3 %
INSTANT INTERNATIONAL SRL▼ 220,9 mil. RON▲ 2,8 %
ALOSCO S.R.L.▲ 4420,1 mil. RON▲ 55,8 %
EDOROM METAL SRL▼ 119,9 mil. RON▲ 0,5 %
CHIMSPORT AUTOMOTIVE S.A.▼ 4119,6 mil. RON▼ 44,8 %
ZENCOM GLOBAL S.R.L.▼ 3119,4 mil. RON▼ 30,8 %
ADARCO INVEST SRL▲ 2119 mil. RON▲ 29,8 %
CONFEX MATEX INTERNATIONAL SA▼ 3118,9 mil. RON▼ 31,9 %
ALDONA FOREST SRL▲ 6218,5 mil. RON▲ 80,6 %
BIVARIA GRUP SRL▲ 1018,5 mil. RON▲ 9,7 %
SANEX COM SRL▼ 1218,5 mil. RON▼ 10,5 %
MICRO MEGA HD SA▲ 518,3 mil. RON▲ 6,7 %
DEMGY DEVA S.R.L.▲ 1018,2 mil. RON▲ 16,8 %
PROACTIV SRL▲ 46618,2 mil. RON▲ 610,7 %
ZONA D SRL▲ 2017,7 mil. RON▲ 26,3 %
FIRST HAND SRL▲ 2217,1 mil. RON▲ 23,8 %
STRADE CONSCOM S.R.L.▲ 15917 mil. RON▲ 192,8 %
MARITAN SRL▼ 616,9 mil. RON▼ 7,5 %
KEOPS SERV SRL▲ 2516,9 mil. RON▲ 30,5 %

Căutare

Caută firme, persoane, dosare, mențiuni din Monitorul Oficial sau mărci