COMERCIAL.ro

FABRI SRL

Municipiul Brad, Hunedoara
În funcțiunePlătitor TVAOperator vamal (EORI)o verificare luna aceasta

Activitate principală: 1392 — Fabricarea de articole confecționate din textile (cu excepția îmbrăcămintei și lenjeriei de corp)

Înregistrată la 20 octombrie 2000 · 26 ani vechime ·

Date actualizate la

Cifră de afaceri (2025)
14,6 mil. RON▲ 2,9 %
Profit net (2025)
515,5 K RON▼ 67,1 %
Angajați
140▲ 9,4 %
Capitaluri proprii
4,7 mil. RON▼ 12,9 %

Cifra de afaceri și profitul — FABRI SRL

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 14,6 mil. lei, profit net de 515.478 lei și 140 de angajați. A depus bilanțuri pentru 18 ani (2008–2025). Cifra de afaceri a crescut de la 11,8 mil. lei în 2008 la 14,6 mil. lei în 2025, cu un maxim de 37,3 mil. lei în 2022.

Date de contact

Trebuie să fii autentificat pentru a accesa datele de contact.

Contul gratuit include câteva firme deblocate complet în fiecare lună.

Vezi cum arată o firmă deblocată

Despre FABRI SRL

FABRI SRL are CUI 13464525, cod de TVA RO13464525 și numărul de înregistrare la Registrul Comerțului J20/594/2000. Este o societate cu răspundere limitată înregistrată din 20 octombrie 2000, cu o vechime de 26 de ani. Starea actuală: „funcțiune”. Sediul social este în Municipiul Brad, Hunedoara. Activitatea principală este CAEN 1392 – Fabricarea de articole confecționate din textile (cu excepția îmbrăcămintei și lenjeriei de corp).

Firme cu cifră de afaceri apropiată

CAEN 1392 – Fabricarea de articole confecționate din textile (cu excepția îmbrăcămintei și lenjeriei de corp) · bilanț 2025

Întrebări frecvente despre FABRI SRL

Care este CUI-ul firmei FABRI SRL?

CUI-ul firmei FABRI SRL este 13464525. Este înregistrată în scopuri de TVA, cu codul RO13464525. Numărul de înregistrare la Registrul Comerțului este J20/594/2000.

Unde are sediul FABRI SRL?

FABRI SRL are sediul social în Municipiul Brad, Hunedoara.

Ce activitate are FABRI SRL?

Activitatea principală declarată de FABRI SRL este CAEN 1392 – Fabricarea de articole confecționate din textile (cu excepția îmbrăcămintei și lenjeriei de corp).

Ce cifră de afaceri are FABRI SRL?

În 2025, FABRI SRL a raportat o cifră de afaceri de 14,6 mil. lei. Profitul net a fost de 515.478 lei.

Câți angajați are FABRI SRL?

În 2025, FABRI SRL a avut în medie 140 de angajați.

Pe ce loc se află FABRI SRL în domeniul său?

După cifra de afaceri din 2025, FABRI SRL se află pe locul 27 din 960 de firme active cu CAEN 1392 care au depus bilanț, iar în județul Hunedoara pe locul 1 din 19. Cifra de afaceri mediană în domeniu este de 140.303 lei.

Cât de veche este FABRI SRL față de alte firme din domeniu?

FABRI SRL are o vechime de 26 de ani și este mai veche decât 82,3% dintre cele 960 de firme active cu CAEN 1392 care au depus bilanț pe 2025. Vârsta mediană a firmelor din domeniu este de 10 ani.

Câte firme cu CAEN 1392 înființate în 2000 mai sunt active?

Dintre cele 66 de firme cu CAEN 1392 înființate în 2000 care au depus cel puțin un bilanț, 24 (36,4%) mai sunt active, iar FABRI SRL este una dintre ele.

În ce județe activează firmele cu CAEN 1392?

Cele mai multe firme active cu CAEN 1392 sunt în București: 108 din 960 (11,3%). În județul Hunedoara sunt 19.

Analiză avansată

Creează un cont pentru profilul complet — include câteva firme deblocate în fiecare lună.

Înregistrare

Căutare

Caută firme, persoane, dosare, mențiuni din Monitorul Oficial sau mărci