COMERCIAL.ro

Top 100 firme — Construcții, Galați după cifră de afaceri în 2013

1.381 de firme au îndeplinit criteriile de eligibilitate pentru acest top. Primele 100 cumulează 1,4 mld. RON. Pragul de intrare în top este 1,6 mil. RON, iar liderul atinge 258,8 mil. RON.

FirmăCifră de afaceri
VEGA 93 SRL=258,8 mil. RON▼ 26,7 %
TANCRAD SRL=240 mil. RON▲ 23,5 %
ARCADA COMPANY SA▲ 1192,7 mil. RON▲ 314,7 %
T.A.G.C.M. DUNĂREA SOCIETATE PE ACŢIUNI▼ 151,1 mil. RON▲ 1,2 %
CRIOMEC SA▲ 247,9 mil. RON▲ 38 %
MARITIME MONTERING ROMANIA S.R.L.=45,7 mil. RON▲ 8 %
ARCADA SRL▲ 2830,6 mil. RON▲ 407 %
K & T CONSTRUCT GERMAROM SRL▲ 728,4 mil. RON▲ 42,7 %
EEKELS ROMANIA SRL▲ 826,2 mil. RON▲ 72,4 %
VIRGFAN SRL▼ 119,3 mil. RON▼ 35,5 %
DEDAL BAHAMAT SRL▲ 2118 mil. RON▲ 140,3 %
HELMERS SRL▲ 117,5 mil. RON▼ 13 %
S.I.R.E.G. SA▲ 1015,6 mil. RON▲ 62,3 %
ICMRS SA▲ 515 mil. RON▲ 24 %
RIFLOMIN SRL▼ 1014,8 mil. RON▼ 66,9 %
EURO-P.E.C. SAnou14,1 mil. RON▼ 67,8 %
SUPER A PLUS K SRL▼ 711,6 mil. RON▼ 52,4 %
QUANTUM CONSTRUCT SRL▼ 211,4 mil. RON▼ 41,7 %
INTERMEDIA CONSTRUCT SRL▲ 510,4 mil. RON▲ 9,7 %
LUCONSA BM SRL=10,1 mil. RON▼ 10,1 %
CRICONS SRL▲ 69,9 mil. RON▲ 13,8 %
NENOSTOM CONSTRUCT SRL▲ 1679,8 mil. RON▲ 1.513,2 %
KATY SRL▲ 69,1 mil. RON▲ 15,5 %
SERVLAND SRL▲ 178,8 mil. RON▲ 62,8 %
AMIRO GRUP SRL▲ 348,6 mil. RON▲ 112,4 %
MOLDIONI SRL▲ 28,3 mil. RON▲ 0,5 %
ALTSTIL CONSTRUCT SRL▼ 138,2 mil. RON▼ 59,4 %
ARCON AG S.R.L.▲ 98 mil. RON▲ 41,6 %
PAS SRL▲ 777,9 mil. RON▲ 443,5 %
RBX ELECTRIC SRL▲ 1927,6 mil. RON▲ 1.530,8 %
ASTANDIC SRL▲ 127,6 mil. RON▲ 50,1 %
ELECTRIC SOLAR PLUS SRL▲ 2057,2 mil. RON▲ 1.569,3 %
CARROPONTE SRL▲ 1016,8 mil. RON▲ 574,5 %
LEMACONS SRL▲ 566,7 mil. RON▲ 246,5 %
TERMAEXIM SA▼ 176,6 mil. RON▼ 48,5 %
ROMSIT CONSTRUCT SRL▼ 56,1 mil. RON▼ 18,8 %
DONE SRL▲ 555,9 mil. RON▲ 211,3 %
MIROFLOR SRL▲ 395,8 mil. RON▲ 159,5 %
HIDROTEHNICA ROMCONSTRUCT S.A.▼ 175,8 mil. RON▼ 41,8 %
RADARIA SRL▲ 115,8 mil. RON▲ 29,4 %
ROMLOTUS INSTALATII SRL▲ 35,5 mil. RON▲ 9,2 %
POPA'S SRLnou5,1 mil. RON▲ 969,4 %
FLOREAL TRADING SRL▲ 105,1 mil. RON▲ 15,6 %
NOMIS 2003 SRL▼ 115,1 mil. RON▼ 27,8 %
ROMDOR DESIGN SRL▲ 135 mil. RON▲ 22,6 %
TRANS P.E.C. SAnou5 mil. RON▼ 50 %
AMARDI SRL▲ 74,7 mil. RON▲ 8,4 %
ROVIS LIDER SRL=4,5 mil. RON▼ 8,4 %
TO. DO. EUROPEAN SRL▲ 1754,4 mil. RON▲ 852,6 %
STM TRADING SRL▲ 54,3 mil. RON▼ 0,5 %
EURO CONSTRUCŢII SRL▲ 8344,1 mil. RON▲ 2.042.671,3 %
PRIMO SRL▲ 164,1 mil. RON▲ 37,8 %
GENDAV SRL▲ 204,1 mil. RON▲ 52,3 %
CONSTRUCTIA SA▲ 304,1 mil. RON▲ 96,5 %
CONSTRUCTA MECANIQUE SRL▼ 94,1 mil. RON▼ 17,7 %
CONFORT SA▼ 183,9 mil. RON▼ 29,9 %
SIMETEX SRL▼ 213,9 mil. RON▼ 35,2 %
SGM CONTRACTOR SRL▲ 33,8 mil. RON▲ 5,8 %
ITALCOGIM SRL▼ 203,7 mil. RON▼ 32,9 %
UNITERM SRL▲ 33,7 mil. RON▲ 13,1 %
ARCOM - MECON GALATI SA▼ 43,7 mil. RON▼ 12 %
MOLDOVULCAN SA▼ 173,3 mil. RON▼ 33,9 %
ARTCONS SRL▲ 313 mil. RON▲ 72,3 %
VETEL 2003 SRL▲ 562,8 mil. RON▲ 141,2 %
INSTALEXPERT SRL▲ 42,6 mil. RON▼ 12,2 %
ROKACONSTRUCT MODERN SRL▲ 632,6 mil. RON▲ 145,2 %
TOADER G & V SRL▲ 342,5 mil. RON▲ 65,9 %
SOLINVEST SRL▼ 32,5 mil. RON▼ 21,3 %
MERIDIAN CONSTRUCT SRL▼ 192,5 mil. RON▼ 47 %
CITADINA 98 SA▼ 182,5 mil. RON▼ 44,9 %
VILCEANA SRL▼ 592,4 mil. RON▼ 88,6 %
ARCIF AG SRL▼ 162,4 mil. RON▼ 43,9 %
IMSA EST SRL▲ 602,4 mil. RON▲ 132,7 %
VERTICAL CONSTRUCT SERV SRL▼ 482,3 mil. RON▼ 73,9 %
AGIOS SRL▼ 42,3 mil. RON▼ 16,8 %
MIROFLOR 78 CONSTRUCT SRLnou2,2 mil. RON—
ANGHEL CONSTRUCT SRL▲ 4522,2 mil. RON▲ 2.752,6 %
DE HAAN SRL▲ 372,2 mil. RON▲ 69,6 %
COOP GALAȚI SOCIETATE COOPERATIVĂ▲ 102,1 mil. RON▲ 8,4 %
AUTOBLANK SRL▲ 32,1 mil. RON▲ 0 %
ALKINVEST COMPANY SRL▼ 22 mil. RON▼ 7,4 %
ALPIN CONSTRUCT SRL▼ 121,9 mil. RON▼ 32,7 %
MARIETTO SRL▲ 1031,9 mil. RON▲ 208,8 %
FIROGAL SRL▼ 241,9 mil. RON▼ 51,9 %
REGGDANY SRL▼ 71,9 mil. RON▼ 12,2 %
SIMNAV SRL▲ 261,9 mil. RON▲ 43,2 %
RODALI CONSTRUCT SRL▲ 381,8 mil. RON▲ 69,8 %
LAVORY SERV IMPEX SRL▲ 101,8 mil. RON▲ 16 %
ACI CONSULTING SRL▼ 41,8 mil. RON▼ 12,6 %
STEFFY GESSEXPERT SRL▲ 121,7 mil. RON▲ 15,1 %
STILOTERM SRL▼ 101,7 mil. RON▼ 17,6 %
CONSTRUCTII AVRAM IANCU SRL▲ 151,7 mil. RON▲ 19,6 %
DRAMON 99 SRL▲ 161,7 mil. RON▲ 23,2 %
CONEX SRL▲ 61,7 mil. RON▲ 9,2 %
TERMOSIN SA▼ 91,7 mil. RON▼ 18,4 %
ISCHIA SRL▼ 541,7 mil. RON▼ 69 %
TECNOPROGET SRL▲ 7911,6 mil. RON—
ROMPRINT 99 SRL▼ 231,6 mil. RON▼ 38,6 %
INTEGRAL CONSTRUCT 2005 SRL▲ 521,6 mil. RON▲ 85,1 %
MONTAJTERM SRL▼ 71,6 mil. RON▼ 12 %

Codurile CAEN din construcții — Galați

CAEN 4213
Construcția de poduri și tuneluri
2 firme · 1,7 mld. RON
CAEN 4211
Lucrări de construcții a drumurilor și autostrăzilor
40 firme · 1,2 mld. RON
CAEN 4120
Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
679 firme · 863,8 mil. RON
CAEN 4100
Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
221 firme · 802,7 mil. RON
CAEN 4322
Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat
184 firme · 401,8 mil. RON
CAEN 4321
Lucrări de instalații electrice
185 firme · 277,4 mil. RON
CAEN 4399
Alte lucrări speciale de construcții n.c.a.
113 firme · 277,1 mil. RON
CAEN 4291
Construcții hidrotehnice
7 firme · 186,8 mil. RON
CAEN 4332
Lucrări de tâmplărie și dulgherie
70 firme · 108,8 mil. RON
CAEN 4221
Lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru fluide
26 firme · 108,4 mil. RON
CAEN 4324
Alte lucrări de instalații pentru construcții
5 firme · 85,1 mil. RON
CAEN 4333
Lucrări de pardosire și placare a pereților
131 firme · 77,3 mil. RON
CAEN 4299
Lucrări de construcții a altor proiecte inginerești n.c.a
13 firme · 38,7 mil. RON
CAEN 4334
Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri
50 firme · 21 mil. RON
CAEN 4312
Lucrări de pregătire a terenului
48 firme · 17,8 mil. RON
CAEN 4391
Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții
38 firme · 15,7 mil. RON
CAEN 4313
Lucrări de foraj și sondaj pentru construcții
4 firme · 11 mil. RON
CAEN 4331
Lucrări de ipsoserie
17 firme · 10,3 mil. RON
CAEN 4222
Lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru electricitate și telecomunicații
8 firme · 8,6 mil. RON
CAEN 4110
Dezvoltare (promovare) imobiliară
19 firme · 7,4 mil. RON
CAEN 4329
Alte lucrări de instalații pentru construcții
17 firme · 6,9 mil. RON
CAEN 4339
Alte lucrări de finisare
20 firme · 5,3 mil. RON
CAEN 4311
Lucrări de demolare a construcțiilor
16 firme · 5,1 mil. RON
CAEN 4341
Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții
10 firme · 2,5 mil. RON
CAEN 4212
Lucrări de construcții a căilor ferate de suprafață și subterane
3 firme · 1,7 mil. RON
CAEN 4335
Alte lucrări de finisare
5 firme · 1,1 mil. RON
CAEN 4342
Alte lucrări speciale de construcții pentru clădiri
2 firme · 653,3 K RON
CAEN 4323
Lucrări de izolații
3 firme · 374,3 K RON

Căutare

Caută firme, persoane, dosare, mențiuni din Monitorul Oficial sau mărci