COMERCIAL.ro

Top 100 firme — Imobiliare, Constanța după cifră de afaceri în 2018

1.034 de firme au îndeplinit criteriile de eligibilitate pentru acest top. Primele 100 cumulează 225,7 mil. RON. Pragul de intrare în top este 525,7 K RON, iar liderul atinge 13,6 mil. RON.

FirmăCifră de afaceri
MILLENIUM GLOBAL DEVELOPMENT S.R.L.nou13,6 mil. RON▲ 805 %
EUROPROIECT SRLnou11,3 mil. RON▲ 1,5 %
LOGISTIC PARK SA▼ 19,5 mil. RON▲ 4,2 %
VÂNT DE VAMĂ SRL▲ 49 mil. RON▲ 45,9 %
ADMINISTRATIA FONDULUI IMOBILIAR S.R.L.▼ 28,8 mil. RON▲ 2,3 %
TOMIS SA▼ 18,7 mil. RON▲ 10,8 %
DORALY MALL SRL▼ 38,5 mil. RON▲ 5,1 %
FIRST TOWER SRL▲ 6798,1 mil. RON—
SAMMARINA IMOBILIARE S.A.▼ 37,8 mil. RON▲ 0,7 %
ALEXA BUSINESS & INVESTMENTS SRL▼ 37 mil. RON▲ 9,2 %
MAURER IMOBILIARE LAND CONSTANȚA S.R.L.▲ 6766,2 mil. RON—
RIVIERA HOLIDAY SRL▲ 6754,6 mil. RON—
ASOCIAŢII SRL▼ 44,1 mil. RON▼ 0,9 %
SEASHOPS S.A.▼ 44,1 mil. RON▲ 12,7 %
IMPERIAL GAS 2002 SRL▼ 23,7 mil. RON▲ 19,4 %
PERPETUM INTERMED SRL▲ 83,7 mil. RON▲ 90,3 %
MIRCIOTE PERLA STAR SRL▼ 63,6 mil. RON▲ 4,4 %
OVIDIUS MEDINVEST SRL▲ 193,6 mil. RON▲ 138,2 %
ROMTERM INVEST SRL▲ 1083,4 mil. RON▲ 863,5 %
AGROSTAR CONSTANTA SA▼ 63,4 mil. RON▲ 12,5 %
DDN GLOBAL SRL▲ 183,4 mil. RON▲ 142,6 %
ALIMENT MURFATLAR SRL▼ 73 mil. RON▲ 4,3 %
EUROMATERNA IMOBILIARE S.R.L.nou2,7 mil. RON—
DEVELOPMENT COSMAD SRL▲ 92,7 mil. RON▲ 65,7 %
RENT AGENT SRL▼ 92,7 mil. RON▲ 1,5 %
ELEKTRA ESTIVAL SRL▼ 52,5 mil. RON▲ 16,5 %
GHIURAL EXIMP SRL▼ 92,4 mil. RON▲ 2 %
COMTRANS SA▼ 22,2 mil. RON▲ 22,6 %
EDEN SRL▼ 92,1 mil. RON▼ 4,2 %
STELCAR TEAM SRL▼ 82 mil. RON▲ 0 %
DANIS METCOM SRL▼ 21,9 mil. RON▲ 11,5 %
BSC STEFY & COSTY SRL▲ 6551,8 mil. RON—
EURO CONSTRUCT INVEST SRL▼ 21,8 mil. RON▲ 9,8 %
MODENA-LUX SRL▲ 61,8 mil. RON▲ 33,1 %
ENB MEDCOM SRL▼ 11,7 mil. RON▲ 6,9 %
AB IMMO CONSTANTA S.R.L.nou1,7 mil. RON▼ 82,5 %
OVIDIUS-ROMIT SOCIETATE CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ▼ 21,7 mil. RON▲ 8,5 %
LAVADI SRL▼ 21,5 mil. RON▼ 4,3 %
YARDENNY SRL▲ 41,4 mil. RON▲ 17,4 %
ROMTRANSPORT '97 SRL▲ 211,4 mil. RON▲ 61,8 %
A. GROUP COMPANY SRL▼ 291,4 mil. RON▼ 57,2 %
PUBLICHRISS SRL▲ 371,4 mil. RON▲ 109,2 %
COLTRANE CONSULTING SRL▼ 181,3 mil. RON▼ 31,3 %
CUPA INTERNATIONAL SRL▼ 31,3 mil. RON▼ 0,1 %
MEDROM INVEST SRL▲ 21,2 mil. RON▲ 9,4 %
CABLENET SRL=1,2 mil. RON▲ 4,2 %
TIC-TAC A.S. S.R.L.▼ 461,2 mil. RON▼ 91 %
DOMADAMI SRL▲ 11,2 mil. RON▲ 6,4 %
GRAND SRL▲ 141,2 mil. RON▲ 36,2 %
BUILDING PROJECT&PLANS S.R.L.▼ 61,1 mil. RON▼ 2,1 %
G&G INVEST CORPORATE SRL▼ 131,1 mil. RON▼ 22,4 %
GLOBAL INVEST SRLnou1,1 mil. RON▲ 11,3 %
TAR 09 AGIGEA SA▲ 141 mil. RON▲ 27,9 %
SMART HOME CONSULTING SRL▲ 1841 mil. RON▲ 487,4 %
AXIOPOLIS SA▼ 51 mil. RON▼ 5,6 %
LAURETTE DUE SRL▼ 5987,1 K RON▼ 6,7 %
AXA PERFORMANCE SRL▲ 1985,4 K RON▲ 13,2 %
VICTORIA SRL▼ 1930 K RON▲ 5,9 %
LIQUID DELTA SRL▼ 3928,6 K RON▲ 2 %
RED GOLD SRL▼ 7916,8 K RON▼ 4 %
NEW MONACO GROUP SRL▲ 5914,1 K RON▲ 11,2 %
PRACTIC CENTER S.R.L.▼ 2900,6 K RON▲ 4,9 %
SIMCA DOR SRL▲ 6896,6 K RON▲ 16,6 %
A&D ATLAS SRL=879,3 K RON▲ 6 %
COFETARIE PIZZARIE MIMOZA SRL▼ 13870,4 K RON▼ 13,7 %
UTILAJ GREU SA▼ 4869,5 K RON▲ 2,5 %
GHIURAL DISTRIBUTION SRL▼ 12859,6 K RON▼ 5,9 %
IORDAN COMPANY SRL▲ 65858,5 K RON▲ 154,6 %
PROD COMTUR'94 LTD SRL▼ 4843,4 K RON▲ 1,8 %
SILK ESTATE S.A.▲ 8825,3 K RON▲ 23,9 %
VIOLET ICE SRL▼ 12787,2 K RON▼ 9,3 %
LIQUID ALPHA SRL▲ 11783,5 K RON▲ 36,6 %
COMPLEX EDEN SRL▲ 7770,2 K RON▲ 29 %
POGAS SRL▲ 21743,8 K RON▲ 43,4 %
LAURETTE SRL▼ 1735,8 K RON▲ 2,6 %
BALADA SHOPPING MARKET S.R.L.▼ 8735,7 K RON▼ 8,7 %
ORO INVEST SRL▼ 4732,3 K RON▲ 1,9 %
PAMIRA ESTIVAL SRL▼ 7730,3 K RON▼ 4,1 %
SOCIETATE COOPERATIVĂ MEŞTEŞUGĂREASCĂ VICTORIA▼ 4725,7 K RON▲ 3 %
ALMAR HOUSE SRL▲ 6722,3 K RON▲ 30,4 %
ASPIRE MBC SRL▲ 7714,7 K RON▲ 30,7 %
VALROM INVEST SRL▲ 15684,4 K RON▲ 33,9 %
BLUE SKY IMPEX SRL▲ 43671 K RON▲ 86,4 %
PITI'S MALL SRL▲ 237665,8 K RON▲ 480,8 %
GOLD ESTATE SRL▲ 440660,2 K RON▲ 2.137,7 %
NIKA NAV '99 SRL▼ 1655,8 K RON▲ 18,3 %
TUDOR SAT SRL▲ 9648,6 K RON▲ 25,5 %
ACVAMAR GRUP SRL▼ 40623,1 K RON▼ 44,3 %
LUED REAL ESTATE ROM S.R.L.▼ 8601,8 K RON▲ 1,2 %
PONTIC ADMIN SRL▼ 20600,5 K RON▼ 21,6 %
PRO LOGISTIC ADM SRL▼ 15600 K RON▼ 14,3 %
SECURITY PREVENTION SRL▼ 15598,6 K RON▼ 13,7 %
CARMECO SA▼ 4581,2 K RON▲ 6,3 %
ZET MALL SRL▼ 12580,2 K RON▼ 1,4 %
333 SRLnou562,1 K RON▲ 50,4 %
ZIMAR BUSINESS COMPANY SRL▲ 45555,3 K RON▲ 75,9 %
ELCOR SRL▼ 13538,9 K RON▼ 2,9 %
IROTEX INTERNAŢIONAL SRL▼ 8533,7 K RON▼ 2,4 %
DREROS S.R.L.nou533 K RON—
SIGMA TRADING SA▼ 13525,7 K RON▼ 3,9 %

Căutare

Caută firme, persoane, dosare, mențiuni din Monitorul Oficial sau mărci