Top 100 firme — Imobiliare, Caraș-Severin după cifră de afaceri în 2020
140 de firme au îndeplinit criteriile de eligibilitate pentru acest top. Primele 100 cumulează 48,4 mil. RON. Pragul de intrare în top este 12,6 K RON, iar liderul atinge 14,9 mil. RON.
Cifră de afaceriProfit netAngajațiMarjă netăCapitaluriDatoriiPierderiCreștere YoYCreștere pe 3 ani (CAGR)Lichiditate ridicatăScădere cifră de afaceriFirme noi
| # | Firmă | Localitate | Cifră de afaceri | Variație | Tendință | Profit net |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1.PATROM SRLnou | Loc. Bocşa, Oraş Bocşa, Caraş-Severin | 14,9 mil. RON▼ 25 % | ▼ 25 % | 3,5 mil. RON | |
| 2 | 2.ZF REAL ESTATE SRL= | Loc. Oraviţa, Oraş Oraviţa, Caraş-Severin | 2,7 mil. RON▲ 7,5 % | ▲ 7,5 % | -152,9 K RON | |
| 3 | 3.FORANCO IMOBILIARE SRL▲ 20 | Municipiul Reşiţa, Caraş-Severin | 2,6 mil. RON▲ 644,1 % | ▲ 644,1 % | 1,3 mil. RON | |
| 4 | 4.O.D.SEROM PROD SRL▼ 3 | Municipiul Caransebeş, Caraş-Severin | 2,4 mil. RON▼ 8,4 % | ▼ 8,4 % | -4,4 K RON | |
| 5 | 5.FILINVEST SRL▲ 1 | Loc. Oţelu Roşu, Oraş Oţelu Roşu, Caraş-Severin | 2,2 mil. RON▲ 12,1 % | ▲ 12,1 % | 1 mil. RON | |
| 6 | 6.TIMIS SA▼ 3 | Municipiul Caransebeş, Caraş-Severin | 2 mil. RON▼ 6,8 % | ▼ 6,8 % | 679,8 K RON | |
| 7 | 7.PIEŢE REŞIŢA SRL▼ 2 | Municipiul Reşiţa, Caraş-Severin | 1,5 mil. RON▼ 22,3 % | ▼ 22,3 % | -230,7 K RON | |
| 8 | 8.EXE CENTER SRL▼ 4 | Municipiul Reşiţa, Caraş-Severin | 1,5 mil. RON▼ 26,6 % | ▼ 26,6 % | 1,2 mil. RON | |
| 9 | 9.A.V. INVESTMENTS S.R.L.▼ 1 | Municipiul Caransebeş, Caraş-Severin | 1,3 mil. RON▼ 14,6 % | ▼ 14,6 % | 635,3 K RON | |
| 10 | 10.MAAV OPTIMAL SRL= | Municipiul Reşiţa, Caraş-Severin | 1,2 mil. RON▲ 9,4 % | ▲ 9,4 % | 296,1 K RON | |
| 11 | 11.ELANO INVEST SRL▼ 2 | Municipiul Reşiţa, Caraş-Severin | 1,1 mil. RON▼ 27,6 % | ▼ 27,6 % | 244,5 K RON | |
| 12 | 12.LEINSTEIN IMOBILIARE SRL▼ 1 | Municipiul Reşiţa, Caraş-Severin | 981,9 K RON▲ 8,6 % | ▲ 8,6 % | 746,7 K RON | |
| 13 | 13.CARAS SA▼ 1 | Municipiul Reşiţa, Caraş-Severin | 784,6 K RON▼ 12 % | ▼ 12 % | 323,2 K RON | |
| 14 | 14.RETA SRL▲ 28 | Municipiul Reşiţa, Caraş-Severin | 752,9 K RON▲ 304 % | ▲ 304 % | 657 K RON | |
| 15 | 15.UNIVERSAL SRL▼ 1 | Municipiul Reşiţa, Caraş-Severin | 548,9 K RON▼ 26,7 % | ▼ 26,7 % | 253 K RON | |
| 16 | 16.REŞIŢA PROPERTIES SRL= | Municipiul Reşiţa, Caraş-Severin | 532,9 K RON▲ 4,8 % | ▲ 4,8 % | 115,4 K RON | |
| 17 | 17.IRAD REŞIŢA SRL▼ 4 | Municipiul Reşiţa, Caraş-Severin | 474,8 K RON▼ 38,6 % | ▼ 38,6 % | 146,1 K RON | |
| 18 | 18.ABC LIBRIS SA▼ 3 | Municipiul Reşiţa, Caraş-Severin | 466,2 K RON▼ 22,2 % | ▼ 22,2 % | 246,3 K RON | |
| 19 | 19.OMONIA COM SRL▲ 2 | Municipiul Reşiţa, Caraş-Severin | 407,2 K RON▲ 2,5 % | ▲ 2,5 % | 215,5 K RON | |
| 20 | 20.SOCIETATE COOPERATIVA MESTESUGAREASCA PRESTAREA= | Municipiul Reşiţa, Caraş-Severin | 363,2 K RON▼ 10,1 % | ▼ 10,1 % | -22,3 K RON | |
| 21 | 21.SOCIETATE COOPERATIVA MESTESUGAREASCA SEMENICUL CARANSEBES▼ 2 | Municipiul Caransebeş, Caraş-Severin | 349,4 K RON▼ 14,4 % | ▼ 14,4 % | -3,8 K RON | |
| 22 | 22.LOMPREP SRL▼ 5 | Loc. Oţelu Roşu, Oraş Oţelu Roşu, Caraş-Severin | 348,5 K RON▼ 31 % | ▼ 31 % | 30,6 K RON | |
| 23 | 23.MARTECH GMBH SRL▲ 6 | Municipiul Reşiţa, Caraş-Severin | 337,8 K RON▲ 18,4 % | ▲ 18,4 % | 139,4 K RON | |
| 24 | 24.FRARICAROM SRL▲ 1 | Municipiul Reşiţa, Caraş-Severin | 329,6 K RON▲ 5 % | ▲ 5 % | 49,7 K RON | |
| 25 | 25.SOCIETATE COOPERATIVA MESTESUGAREASCA INFRATIREA MOLDOVA NOUA▼ 3 | Loc. Moldova Nouă, Oraş Moldova Nouă, Caraş-Severin | 320,9 K RON▼ 7,5 % | ▼ 7,5 % | 12,7 K RON | |
| 26 | 26.JGM AGROCAPITAL SRL▲ 1 | Sat Măureni, Comuna Măureni, Caraş-Severin | 316,3 K RON▲ 3,5 % | ▲ 3,5 % | 85,6 K RON | |
| 27 | 27.PROVISTA SRL▲ 18 | Municipiul Reşiţa, Caraş-Severin | 298,7 K RON▲ 78 % | ▲ 78 % | 237,7 K RON | |
| 28 | 28.OBUF ADMINST SRL= | Municipiul Reşiţa, Caraş-Severin | 292,4 K RON▼ 1,8 % | ▼ 1,8 % | 180,4 K RON | |
| 29 | 29.ALCONS SRL▲ 4 | Municipiul Reşiţa, Caraş-Severin | 283,3 K RON▲ 8,2 % | ▲ 8,2 % | 125,8 K RON | |
| 30 | 30.SOCIETATE COOPERATIVA MESTESUGAREASCA BARZAVA NOUA▼ 6 | Municipiul Reşiţa, Caraş-Severin | 267,5 K RON▼ 15,3 % | ▼ 15,3 % | -29,4 K RON | |
| 31 | 31.RAISA & CO SRL▲ 44 | Municipiul Caransebeş, Caraş-Severin | 260,7 K RON▲ 251,6 % | ▲ 251,6 % | 123 K RON | |
| 32 | 32.EURO SIMVES SRL▼ 6 | Sat Gârlişte, Comuna Goruia, Caraş-Severin | 254,6 K RON▼ 17 % | ▼ 17 % | 45,6 K RON | |
| 33 | 33.DENMIKE COMEXIM SRL▼ 3 | Loc. Moldova Nouă, Oraş Moldova Nouă, Caraş-Severin | 247,9 K RON▼ 8,8 % | ▼ 8,8 % | 454 K RON | |
| 34 | 34.ARIES IDS SRL▲ 6 | Municipiul Reşiţa, Caraş-Severin | 235,5 K RON▲ 16,9 % | ▲ 16,9 % | -245,9 K RON | |
| 35 | 35.CHMC THE FIRST IMOBILIARE SRL▲ 35 | Municipiul Reşiţa, Caraş-Severin | 234,9 K RON▲ 141 % | ▲ 141 % | 55,7 K RON | |
| 36 | 36.SOCIETATE COOPERATIVA MESTESUGAREASCA METALO-CHIMICA OTELU ROSU▼ 2 | Loc. Oţelu Roşu, Oraş Oţelu Roşu, Caraş-Severin | 222,5 K RON▼ 10,2 % | ▼ 10,2 % | -15,3 K RON | |
| 37 | 37.PRIVAT AMANIHAUS SRL▼ 5 | Municipiul Reşiţa, Caraş-Severin | 218,7 K RON▼ 18,6 % | ▼ 18,6 % | -58,6 K RON | |
| 38 | 38.A.C.ARIAL COM SRL▲ 13 | Municipiul Reşiţa, Caraş-Severin | 204,1 K RON▲ 47,7 % | ▲ 47,7 % | -280,9 K RON | |
| 39 | 39.COMPLEX STOICAN S.R.L.▼ 8 | Loc. Băile Herculane, Oraş Băile Herculane, Caraş-Severin | 203,1 K RON▼ 24,6 % | ▼ 24,6 % | 183 K RON | |
| 40 | 40.METALSERV MA-RA SRL▼ 1 | Municipiul Reşiţa, Caraş-Severin | 200,3 K RON▼ 3,3 % | ▼ 3,3 % | 138,8 K RON | |
| 41 | 41.MARCOS MC SERVICES SRL▲ 2 | Municipiul Reşiţa, Caraş-Severin | 196,3 K RON▲ 14,3 % | ▲ 14,3 % | 103 K RON | |
| 42 | 42.FLEROM IMPEX SRL▼ 7 | Municipiul Caransebeş, Caraş-Severin | 190,4 K RON▼ 19 % | ▼ 19 % | 126,5 K RON | |
| 43 | 43.LOMPREP TURISM SRLnou | Sat Poiana Mărului, Comuna Zăvoi, Caraş-Severin | 188,9 K RON▼ 20,6 % | ▼ 20,6 % | 139,6 K RON | |
| 44 | 44.POPICARIE SRL▼ 8 | Municipiul Reşiţa, Caraş-Severin | 180,2 K RON▼ 15,2 % | ▼ 15,2 % | 114,9 K RON | |
| 45 | 45.RESITEANA 99 SRL▼ 4 | Municipiul Reşiţa, Caraş-Severin | 176,2 K RON▼ 11,3 % | ▼ 11,3 % | 33,6 K RON | |
| 46 | 46.ROGGE AGENCY SRL▼ 2 | Municipiul Reşiţa, Caraş-Severin | 171,4 K RON▲ 1,9 % | ▲ 1,9 % | 144,3 K RON | |
| 47 | 47.SANAMEDPHARM SRL▼ 10 | Municipiul Reşiţa, Caraş-Severin | 156,2 K RON▼ 25,7 % | ▼ 25,7 % | -103,2 K RON | |
| 48 | 48.POLIFARM SRL▲ 18 | Municipiul Reşiţa, Caraş-Severin | 153,3 K RON▲ 49,4 % | ▲ 49,4 % | 65,8 K RON | |
| 49 | 49.BIEN NEW CONSULTING S.R.L.▲ 8 | Municipiul Reşiţa, Caraş-Severin | 147,2 K RON▲ 26,1 % | ▲ 26,1 % | 102,5 K RON | |
| 50 | 50.AYSH KUDOS SRL▲ 24 | Municipiul Caransebeş, Caraş-Severin | 138,8 K RON▲ 79,4 % | ▲ 79,4 % | -295,3 K RON | |
| 51 | 51.NUFARUL L.HRECIN SA▼ 4 | Municipiul Caransebeş, Caraş-Severin | 133,5 K RON▼ 17,5 % | ▼ 17,5 % | 21,3 K RON | |
| 52 | 52.CROP SOIL SVW SRL▲ 7 | Loc. Oraviţa, Oraş Oraviţa, Caraş-Severin | 126,3 K RON▲ 9 % | ▲ 9 % | 10,4 K RON | |
| 53 | 53.E & T HEHNAI SRL▼ 4 | Municipiul Reşiţa, Caraş-Severin | 118 K RON▼ 20,1 % | ▼ 20,1 % | 105 K RON | |
| 54 | 54.ALL VADOR MVS SRL▲ 13 | Loc. Anina, Oraş Anina, Caraş-Severin | 116,3 K RON▲ 14,4 % | ▲ 14,4 % | 53,7 K RON | |
| 55 | 55.PAN BAVARIA SRL▼ 9 | Municipiul Caransebeş, Caraş-Severin | 111,2 K RON▼ 33,4 % | ▼ 33,4 % | -73,1 K RON | |
| 56 | 56.ILAN UTILAJ EXPERT S.R.L.nou | Municipiul Reşiţa, Caraş-Severin | 105,6 K RON— | — | — | 70,2 K RON |
| 57 | 57.EUROFARM SRL▲ 8 | Municipiul Reşiţa, Caraş-Severin | 103 K RON▼ 0,9 % | ▼ 0,9 % | 20 K RON | |
| 58 | 58.ILIFLOR COMIMPEX SRL▲ 11 | Municipiul Caransebeş, Caraş-Severin | 91,3 K RON▼ 6,9 % | ▼ 6,9 % | 70,2 K RON | |
| 59 | 59.LAURA GIOIA SRL▲ 12 | Municipiul Reşiţa, Caraş-Severin | 83,1 K RON▲ 1,3 % | ▲ 1,3 % | 53,1 K RON | |
| 60 | 60.MARCOS ASSET MANAGEMENT SRL▲ 21 | Municipiul Reşiţa, Caraş-Severin | 82,6 K RON▲ 45,3 % | ▲ 45,3 % | 53,5 K RON | |
| 61 | 61.RESITA GIOVI SRL▲ 11 | Municipiul Reşiţa, Caraş-Severin | 81,2 K RON▲ 1 % | ▲ 1 % | 66,8 K RON | |
| 62 | 62.LEICESTER INVEST SRL▼ 6 | Municipiul Caransebeş, Caraş-Severin | 80 K RON▼ 33,3 % | ▼ 33,3 % | -37,9 K RON | |
| 63 | 63.IZANI COMIMPEX SRL= | Municipiul Reşiţa, Caraş-Severin | 76,2 K RON▼ 27,9 % | ▼ 27,9 % | 14,3 K RON | |
| 64 | 64.NERATER SRL▼ 9 | Municipiul Reşiţa, Caraş-Severin | 72,2 K RON▼ 43,1 % | ▼ 43,1 % | 56,7 K RON | |
| 65 | 65.J.P.JAN COMPANY SRL▲ 11 | Municipiul Caransebeş, Caraş-Severin | 69,5 K RON▲ 1,2 % | ▲ 1,2 % | 57,8 K RON | |
| 66 | 66.DEMAJAC SRL▲ 11 | Loc. Oţelu Roşu, Oraş Oţelu Roşu, Caraş-Severin | 66,2 K RON▲ 1,9 % | ▲ 1,9 % | 36,6 K RON | |
| 67 | 67.MAGISTER AFACERI IMOBILIARE SRL▼ 13 | Municipiul Reşiţa, Caraş-Severin | 63,8 K RON▼ 50,5 % | ▼ 50,5 % | 2,9 K RON | |
| 68 | 68.E&V CONSULT DOMUS SRL▲ 15 | Municipiul Reşiţa, Caraş-Severin | 60,8 K RON▲ 20,6 % | ▲ 20,6 % | -110 RON | |
| 69 | 69.ALIN & SADOVAN GROUP SRLnou | Municipiul Caransebeş, Caraş-Severin | 59 K RON— | — | -990 RON | |
| 70 | 70.C&O POPOVICI PROPERTIES S.R.L.nou | Municipiul Caransebeş, Caraş-Severin | 58,8 K RON— | — | — | 26,8 K RON |
| 71 | 71.BCSYMY BEST CONCEPT S.R.L.nou | Municipiul Reşiţa, Caraş-Severin | 56,7 K RON— | — | — | 30,2 K RON |
| 72 | 72.DANSERV ACTIV SRLnou | Municipiul Reşiţa, Caraş-Severin | 56,3 K RON— | — | 10,1 K RON | |
| 73 | 73.T & E BLLUE SELENA SRL▲ 9 | Municipiul Reşiţa, Caraş-Severin | 49,3 K RON▼ 11,2 % | ▼ 11,2 % | 46,5 K RON | |
| 74 | 74.TEMPO SRL▼ 10 | Municipiul Reşiţa, Caraş-Severin | 49,1 K RON▼ 52,9 % | ▼ 52,9 % | 42,6 K RON | |
| 75 | 75.DEEA SRL▲ 10 | Municipiul Reşiţa, Caraş-Severin | 47,2 K RON▼ 2,4 % | ▼ 2,4 % | 25 K RON | |
| 76 | 76.C & D ARIA CONCEPT IMOB SRL▲ 12 | Sat Ezeriş, Comuna Ezeriş, Caraş-Severin | 44,5 K RON▲ 10,1 % | ▲ 10,1 % | 18,4 K RON | |
| 77 | 77.AJERBO SRL▲ 19 | Municipiul Caransebeş, Caraş-Severin | 37,8 K RON▲ 73,9 % | ▲ 73,9 % | 29,5 K RON | |
| 78 | 78.SMART PLUS SRL▲ 6 | Municipiul Reşiţa, Caraş-Severin | 37,2 K RON▼ 25,2 % | ▼ 25,2 % | -9,3 K RON | |
| 79 | 79.RUBIN BDS S.R.L.nou | Sat Răcăşdia, Comuna Răcăşdia, Caraş-Severin | 36,7 K RON▲ 21,8 % | ▲ 21,8 % | 34,2 K RON | |
| 80 | 80.SAMPRAS SRL▼ 42 | Municipiul Reşiţa, Caraş-Severin | 36,6 K RON▼ 82,5 % | ▼ 82,5 % | -13,9 K RON | |
| 81 | 81.MERCANTIL PRODCOM SRL▼ 13 | Municipiul Reşiţa, Caraş-Severin | 35,2 K RON▼ 64,8 % | ▼ 64,8 % | 18,1 K RON | |
| 82 | 82.FEGIMA SRL▲ 19 | Sat Doclin, Comuna Doclin, Caraş-Severin | 35,2 K RON▲ 166,7 % | ▲ 166,7 % | -587,1 K RON | |
| 83 | 83.LINDUR SRL▼ 3 | Municipiul Caransebeş, Caraş-Severin | 34,8 K RON▼ 39 % | ▼ 39 % | -74,2 K RON | |
| 84 | 84.CAMELICRISTI SRL▲ 8 | Municipiul Reşiţa, Caraş-Severin | 33,7 K RON▲ 30,1 % | ▲ 30,1 % | 1,4 K RON | |
| 85 | 85.VIRAJ SRL▲ 5 | Loc. Câlnic, Municipiul Reşiţa, Caraş-Severin | 31,9 K RON▲ 2 % | ▲ 2 % | 26,4 K RON | |
| 86 | 86.DIVOLI IMOBILI ACTIV S.R.L.nou | Municipiul Reşiţa, Caraş-Severin | 28,7 K RON— | — | — | 27,3 K RON |
| 87 | 87.TOP SERVICE MARIAGE S.R.L.▼ 29 | Loc. Oţelu Roşu, Oraş Oţelu Roşu, Caraş-Severin | 28,1 K RON▼ 75,8 % | ▼ 75,8 % | 21,5 K RON | |
| 88 | 88.EPOXIT MARIO SRL▲ 9 | Sat Vodnic, Comuna Lupac, Caraş-Severin | 27,4 K RON▲ 33,2 % | ▲ 33,2 % | 16,7 K RON | |
| 89 | 89.MODA GOLD A & M SRL▼ 3 | Municipiul Reşiţa, Caraş-Severin | 25,6 K RON▼ 41,5 % | ▼ 41,5 % | -16,4 K RON | |
| 90 | 90.IOANIDA DEA 2017 SRL▲ 5 | Municipiul Reşiţa, Caraş-Severin | 25,4 K RON▲ 14,4 % | ▲ 14,4 % | 21,6 K RON | |
| 91 | 91.STOIAN IMOB S.R.L.▼ 2 | Sat Armeniş, Comuna Armeniş, Caraş-Severin | 22,9 K RON▼ 41,4 % | ▼ 41,4 % | -2,4 K RON | |
| 92 | 92.KEFRI SRL▲ 2 | Municipiul Reşiţa, Caraş-Severin | 21,3 K RON▼ 6,5 % | ▼ 6,5 % | 8,5 K RON | |
| 93 | 93.KYK CREDO CRISIMOB SRL▼ 14 | Municipiul Reşiţa, Caraş-Severin | 20,3 K RON▼ 65,3 % | ▼ 65,3 % | 8,9 K RON | |
| 94 | 94.SINTEZIS COMIMPEX SRL▼ 16 | Municipiul Caransebeş, Caraş-Severin | 19,9 K RON▼ 66,4 % | ▼ 66,4 % | 13,9 K RON | |
| 95 | 95.AVORA IMOBILIARE S.R.L.nou | Loc. Bocşa, Oraş Bocşa, Caraş-Severin | 18,9 K RON▼ 95,2 % | ▼ 95,2 % | -33,3 K RON | |
| 96 | 96.WGP AL.INVESTMENT SRL▼ 34 | Sat Gărâna, Comuna Brebu Nou, Caraş-Severin | 18,3 K RON▼ 82,9 % | ▼ 82,9 % | -98,1 K RON | |
| 97 | 97.SICMAR CALITATE SRL▲ 1 | Municipiul Reşiţa, Caraş-Severin | 16,2 K RON▼ 20 % | ▼ 20 % | 13 K RON | |
| 98 | 98.SOCIETATE COOPERATIVA DE CONSUM RUSCA MONTANA▲ 1 | Sat Rusca Montană, Comuna Rusca Montană, Caraş-Severin | 15,3 K RON▼ 0,3 % | ▼ 0,3 % | 11,3 K RON | |
| 99 | 99.VIO & ANDY EXCLUSIVE SRL▲ 2 | Municipiul Reşiţa, Caraş-Severin | 14,4 K RON▲ 9,1 % | ▲ 9,1 % | 8,8 K RON | |
| 100 | 100.DNY GAMES SRLnou | Municipiul Reşiţa, Caraş-Severin | 12,6 K RON— | — | — | -1,7 K RON |
Codurile CAEN din imobiliare — Caraș-Severin
CAEN 6820
Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate
103 firme · 36,3 mil. RON
CAEN 6810
Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare proprii
8 firme · 10,1 mil. RON
CAEN 6811
Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare proprii
5 firme · 4,1 mil. RON
CAEN 6832
Administrarea imobilelor pe bază de comision sau contract
18 firme · 3,1 mil. RON
CAEN 6812
Dezvoltare (promovare) imobiliară
1 firme · 3 mil. RON
CAEN 6831
Agenții imobiliare
23 firme · 2,3 mil. RON