Top 100 firme — Sănătate, București după cifră de afaceri în 2020
5.346 de firme au îndeplinit criteriile de eligibilitate pentru acest top. Primele 100 cumulează 5 mld. RON. Pragul de intrare în top este 6,9 mil. RON, iar liderul atinge 733,5 mil. RON.
Cifră de afaceriProfit netAngajațiMarjă netăCapitaluriDatoriiPierderiCreștere YoYCreștere pe 3 ani (CAGR)Lichiditate ridicatăScădere cifră de afaceriFirme noi
| # | Firmă | Localitate | Cifră de afaceri | Variație | Tendință | Profit net |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1.CENTRUL MEDICAL UNIREA SRL= | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 733,5 mil. RON▲ 29,9 % | ▲ 29,9 % | -74 mil. RON | |
| 2 | 2.MED LIFE SA= | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 508,8 mil. RON▲ 11,5 % | ▲ 11,5 % | 41,8 mil. RON | |
| 3 | 3.SANADOR SRL= | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 409,7 mil. RON▲ 14,6 % | ▲ 14,6 % | 23,5 mil. RON | |
| 4 | 4.DIAVERUM ROMANIA SRL▲ 1 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 338,6 mil. RON▲ 9,4 % | ▲ 9,4 % | -26,6 mil. RON | |
| 5 | 5.FRESENIUS NEPHROCARE ROMANIA SRL▼ 1 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 334,3 mil. RON▲ 8 % | ▲ 8 % | 19,3 mil. RON | |
| 6 | 6.SYNEVO ROMANIA SRL= | Bucureşti Sectorul 6, Bucureşti | 321,7 mil. RON▲ 9,6 % | ▲ 9,6 % | 36,8 mil. RON | |
| 7 | 7.CENTRUL MEDICAL "POLICLINICO DI MONZA" SRL= | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 199,2 mil. RON▲ 12,6 % | ▲ 12,6 % | -11,9 mil. RON | |
| 8 | 8.DELTA HEALTH CARE SRL= | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 184,3 mil. RON▲ 6,3 % | ▲ 6,3 % | 15,6 mil. RON | |
| 9 | 9.GRAL MEDICAL SRL= | Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti | 176 mil. RON▲ 23,8 % | ▲ 23,8 % | 8,3 mil. RON | |
| 10 | 10.MEDICOVER SRL= | Bucureşti Sectorul 6, Bucureşti | 119,5 mil. RON▲ 2,8 % | ▲ 2,8 % | -1,6 mil. RON | |
| 11 | 11.NEFROMED DIALYSIS CENTERS SRL= | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 74,7 mil. RON▲ 6,2 % | ▲ 6,2 % | 2,6 mil. RON | |
| 12 | 12.EUROCLINIC HOSPITAL SA= | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 64,8 mil. RON▲ 2,8 % | ▲ 2,8 % | 884,9 K RON | |
| 13 | 13.AMBULANTA BGS MEDICAL UNIT SRL▲ 4 | Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti | 54 mil. RON▲ 24,2 % | ▲ 24,2 % | 5,7 mil. RON | |
| 14 | 14.DENT ESTET CLINIC S.A.▼ 1 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 49,1 mil. RON▼ 1,8 % | ▼ 1,8 % | 4,4 mil. RON | |
| 15 | 15.MEDICOVER HOSPITALS SRL= | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 48,2 mil. RON▲ 6,2 % | ▲ 6,2 % | 2,1 mil. RON | |
| 16 | 16.AFFIDEA ROMANIA SRL▼ 2 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 47,8 mil. RON▼ 4,2 % | ▼ 4,2 % | -6 mil. RON | |
| 17 | 17.IMPLANT EXPERT S.A.▼ 1 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 45,5 mil. RON▲ 4,6 % | ▲ 4,6 % | -1,3 mil. RON | |
| 18 | 18.VIKBAB PREMIUM S.R.L.nou | Bucureşti Sectorul 6, Bucureşti | 42,6 mil. RON— | — | 123,9 K RON | |
| 19 | 19.ANIMA SPECIALITY MEDICAL SERVICES SRL= | Bucureşti Sectorul 6, Bucureşti | 41,2 mil. RON▲ 17,5 % | ▲ 17,5 % | 3,1 mil. RON | |
| 20 | 20.LABORATOARELE SYNLAB SRL▼ 2 | Bucureşti Sectorul 5, Bucureşti | 40,9 mil. RON▲ 13,5 % | ▲ 13,5 % | 755,6 K RON | |
| 21 | 21.CENTRUL DE DIAGNOSTIC SI TRATAMENT PROVITA S.A.▲ 2 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 37,9 mil. RON▲ 36,3 % | ▲ 36,3 % | 4,8 mil. RON | |
| 22 | 22.LOTUS - MED SRL▲ 12 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 31,7 mil. RON▲ 66,1 % | ▲ 66,1 % | 8,1 mil. RON | |
| 23 | 23.REGINA MARIA - BANCA CENTRALĂ DE CELULE STEM S.A.▼ 1 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 31,3 mil. RON▲ 11 % | ▲ 11 % | 5,2 mil. RON | |
| 24 | 24.CLINICA MEDICALA HIPOCRAT 2000 SRL▼ 3 | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 30,7 mil. RON▼ 3,5 % | ▼ 3,5 % | 3,2 mil. RON | |
| 25 | 25.PHARMACEUTICAL RESEARCH ASSOCIATES ROMANIA SRL▼ 1 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 28,4 mil. RON▲ 4,3 % | ▲ 4,3 % | 1,4 mil. RON | |
| 26 | 26.LAURUS MEDICAL SRL▼ 1 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 26,8 mil. RON▲ 1,9 % | ▲ 1,9 % | 2,7 mil. RON | |
| 27 | 27.MEDCENTER SRL▼ 7 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 26,3 mil. RON▼ 18,6 % | ▼ 18,6 % | -5 mil. RON | |
| 28 | 28.PETROMED SOLUTIONS SRL▼ 1 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 23,8 mil. RON▼ 0,5 % | ▼ 0,5 % | 803,9 K RON | |
| 29 | 29.CENTRELE DE EXCELENŢĂ ARES SRL▼ 1 | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 23,2 mil. RON▼ 1,1 % | ▼ 1,1 % | 1,3 mil. RON | |
| 30 | 30.PERSONAL GENETICS SRL▲ 40 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 22,9 mil. RON▲ 138,7 % | ▲ 138,7 % | 4,5 mil. RON | |
| 31 | 31.CENTRELE MEDICALE POLIANA S.R.L.▲ 36 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 21,5 mil. RON▲ 114,7 % | ▲ 114,7 % | -6,4 mil. RON | |
| 32 | 32.LIFE LINE - MEDICAL CENTER SRL▲ 1 | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 21,2 mil. RON▲ 9,5 % | ▲ 9,5 % | 2,7 mil. RON | |
| 33 | 33.NEFROCARE MS SRL▼ 3 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 20,6 mil. RON▼ 3,8 % | ▼ 3,8 % | 1,6 mil. RON | |
| 34 | 34.AMA OPTIMEX SRL▼ 2 | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 19,6 mil. RON▼ 2,1 % | ▼ 2,1 % | 5,2 mil. RON | |
| 35 | 35.AIS CLINICS & HOSPITAL SRL▲ 3 | Bucureşti Sectorul 5, Bucureşti | 18,7 mil. RON▲ 15,9 % | ▲ 15,9 % | 3,2 mil. RON | |
| 36 | 36.MEDSANA BUCHAREST MEDICAL CENTER SRL▼ 10 | Bucureşti Sectorul 5, Bucureşti | 18,2 mil. RON▼ 27,3 % | ▼ 27,3 % | 170,2 K RON | |
| 37 | 37.VALUMA DENTCARE SRL▲ 3 | Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti | 16,6 mil. RON▲ 13,4 % | ▲ 13,4 % | 3,7 mil. RON | |
| 38 | 38.DINAMIC OPTIC SRL▼ 1 | Bucureşti Sectorul 6, Bucureşti | 16,3 mil. RON▼ 1,9 % | ▼ 1,9 % | 2,3 mil. RON | |
| 39 | 39.OCULUS SRL▼ 3 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 16,3 mil. RON▼ 7,4 % | ▼ 7,4 % | 430,1 K RON | |
| 40 | 40.DENTALMED - CLINICA STOMATOLOGICA SRL▼ 9 | Bucureşti Sectorul 5, Bucureşti | 16,1 mil. RON▼ 21 % | ▼ 21 % | 1,6 mil. RON | |
| 41 | 41.IMUNOMEDICA PROVITA SRL▲ 142 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 16 mil. RON▲ 338,2 % | ▲ 338,2 % | 192,9 K RON | |
| 42 | 42.CLINICA "SF. LUCIA" SRL▲ 5 | Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti | 15,7 mil. RON▲ 23,3 % | ▲ 23,3 % | 394 K RON | |
| 43 | 43.NICOLESCU & AGATSTEIN SRL▼ 8 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 15,7 mil. RON▼ 13,4 % | ▼ 13,4 % | 2,3 mil. RON | |
| 44 | 44.CENTRUL MEDICAL PANDURI S.R.L.▼ 3 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 15,6 mil. RON▲ 8 % | ▲ 8 % | 1,1 mil. RON | |
| 45 | 45.GENOME & GENETICS SRL▲ 465 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 15 mil. RON▲ 1.213 % | ▲ 1.213 % | 4,7 mil. RON | |
| 46 | 46.NEFROCARE VS SRL▼ 2 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 14,9 mil. RON▲ 14,6 % | ▲ 14,6 % | 1,4 mil. RON | |
| 47 | 47.CEBIS INTERNATIONAL SRL▼ 18 | Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti | 14 mil. RON▼ 37,4 % | ▼ 37,4 % | 5,9 mil. RON | |
| 48 | 48.MEDICAL OCUPATIONAL SRL▲ 45 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 13,9 mil. RON▲ 100,7 % | ▲ 100,7 % | 912,2 K RON | |
| 49 | 49.CENTRUL MEDICAL MATEI BASARAB SRL▼ 10 | Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti | 13,7 mil. RON▼ 7,1 % | ▼ 7,1 % | -1,1 mil. RON | |
| 50 | 50.MEDICAL ENTERPRISES SRL▼ 4 | Bucureşti Sectorul 4, Bucureşti | 13,5 mil. RON▲ 5 % | ▲ 5 % | -1,5 mil. RON | |
| 51 | 51.SWISS HOSPITAL S.R.L.▲ 34 | Bucureşti Sectorul 6, Bucureşti | 13,3 mil. RON▲ 67 % | ▲ 67 % | 2,3 mil. RON | |
| 52 | 52.CENTRUL MEDICAL MONZA S.R.L.nou | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 13,2 mil. RON— | — | -1,7 mil. RON | |
| 53 | 53.POTAISSA RENAL CARE SRL▼ 4 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 12,9 mil. RON▲ 10,2 % | ▲ 10,2 % | 374,5 K RON | |
| 54 | 54.DIA MEDICAL PORT SRL▼ 6 | Bucureşti Sectorul 6, Bucureşti | 12,7 mil. RON▲ 0,5 % | ▲ 0,5 % | 223,1 K RON | |
| 55 | 55.CLINICA MEDICALA GYNERA SRL▼ 10 | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 12,5 mil. RON▼ 3,2 % | ▼ 3,2 % | 3,2 mil. RON | |
| 56 | 56.TODY LABORATORIES INT. SRL▲ 15 | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 12,5 mil. RON▲ 34,9 % | ▲ 34,9 % | 577,7 K RON | |
| 57 | 57.MEMORMED SRL▲ 3 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 12,4 mil. RON▲ 14,8 % | ▲ 14,8 % | 1,5 mil. RON | |
| 58 | 58.BAU M.A.N. CONSTRUCT SRL▲ 4 | Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti | 11,8 mil. RON▲ 13,6 % | ▲ 13,6 % | 3 mil. RON | |
| 59 | 59.ALFA MEDICAL SERVICES SRL▲ 6 | Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti | 11,8 mil. RON▲ 14,3 % | ▲ 14,3 % | 2,5 mil. RON | |
| 60 | 60.FOCUS LAB PLUS SRL▲ 3 | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 11,7 mil. RON▲ 13 % | ▲ 13 % | -900,4 K RON | |
| 61 | 61.GHENCEA MEDICAL CENTER S.A.▼ 4 | Bucureşti Sectorul 6, Bucureşti | 11,7 mil. RON▲ 6,5 % | ▲ 6,5 % | 143,8 K RON | |
| 62 | 62.FM MEDIDENT SRL▼ 20 | Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti | 11,5 mil. RON▼ 18,4 % | ▼ 18,4 % | 630,6 K RON | |
| 63 | 63.LASER VISION MED SRL▼ 7 | Bucureşti Sectorul 6, Bucureşti | 11,5 mil. RON▲ 4,5 % | ▲ 4,5 % | 3,9 mil. RON | |
| 64 | 64.NEFROMED SRL▼ 9 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 11,4 mil. RON▲ 3,2 % | ▲ 3,2 % | -3,7 K RON | |
| 65 | 65.LMS PLASTIC SURGERY CLINIQUE SRL▲ 16 | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 11,3 mil. RON▲ 36,3 % | ▲ 36,3 % | 646,7 K RON | |
| 66 | 66.DERMASTYLE SRL▼ 12 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 11,1 mil. RON▲ 0 % | ▲ 0 % | 102,3 K RON | |
| 67 | 67.INFOSAN SRL▼ 8 | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 11 mil. RON▲ 1,4 % | ▲ 1,4 % | 1,7 mil. RON | |
| 68 | 68.CT CLINIC SRL▼ 18 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 10,9 mil. RON▼ 5,3 % | ▼ 5,3 % | 2,4 mil. RON | |
| 69 | 69.ROSANA MEDICAL SRL▲ 7 | Bucureşti Sectorul 6, Bucureşti | 10,8 mil. RON▲ 24,5 % | ▲ 24,5 % | 1,6 mil. RON | |
| 70 | 70.LIVIADENT SRL▼ 27 | Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti | 10,8 mil. RON▼ 21,6 % | ▼ 21,6 % | 3 mil. RON | |
| 71 | 71.CENTRUL MEDICAL MEDICUM SRL▼ 18 | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 10,7 mil. RON▼ 4,5 % | ▼ 4,5 % | 129,1 K RON | |
| 72 | 72.NEFROMED SJ SRL= | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 10,3 mil. RON▲ 10,9 % | ▲ 10,9 % | -435,1 K RON | |
| 73 | 73.WEST EYE HOSPITAL SRL▼ 22 | Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti | 10,2 mil. RON▼ 11 % | ▼ 11 % | 1,9 mil. RON | |
| 74 | 74.RETINA SRL▼ 22 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 10,2 mil. RON▼ 9,9 % | ▼ 9,9 % | 944,1 K RON | |
| 75 | 75.GENESIS ATHENS SRL▲ 361 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 10 mil. RON▲ 640,4 % | ▲ 640,4 % | 1,7 mil. RON | |
| 76 | 76.PULS MEDICA S.A.▼ 1 | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 9,9 mil. RON▲ 13,1 % | ▲ 13,1 % | 900 K RON | |
| 77 | 77.MEDICAL VISION OPTIX GRUP SRL▼ 19 | Bucureşti Sectorul 6, Bucureşti | 9,7 mil. RON▼ 11,2 % | ▼ 11,2 % | 191,6 K RON | |
| 78 | 78.CLINICA 32 SRL▼ 17 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 9,7 mil. RON▼ 7,5 % | ▼ 7,5 % | 692,1 K RON | |
| 79 | 79.COMPANIA MUNICIPALĂ MEDICALA BUCUREȘTI S.A.▲ 20 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 9,4 mil. RON▲ 42,8 % | ▲ 42,8 % | 825,7 K RON | |
| 80 | 80.M.G. MEDICAL SRL▼ 16 | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 9,4 mil. RON▼ 9,3 % | ▼ 9,3 % | 188,7 K RON | |
| 81 | 81.EGO TEST LAB SRL▲ 21 | Bucureşti Sectorul 5, Bucureşti | 9,3 mil. RON▲ 44 % | ▲ 44 % | 472,5 K RON | |
| 82 | 82.CENTRUL MEDICAL REPER SRL▲ 59 | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 9 mil. RON▲ 101,6 % | ▲ 101,6 % | -359,2 K RON | |
| 83 | 83.CENTRUL DE SĂNĂTATE STB S.A.▲ 4.167 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 9 mil. RON— | — | 262,6 K RON | |
| 84 | 84.MEDICALES SERVICII DE SANATATE PREMIUM S.A.▼ 15 | Bucureşti Sectorul 4, Bucureşti | 8,7 mil. RON▼ 9,1 % | ▼ 9,1 % | 208,2 K RON | |
| 85 | 85.BIOGENIS SRL▲ 2 | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 8,6 mil. RON▲ 10,8 % | ▲ 10,8 % | 512,6 K RON | |
| 86 | 86.CLINICA LIFE-MED SRL▼ 9 | Bucureşti Sectorul 4, Bucureşti | 8,6 mil. RON▲ 0,9 % | ▲ 0,9 % | 159,1 K RON | |
| 87 | 87.ISOKINETIC SPORT S.A.▲ 4 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 8,4 mil. RON▲ 15,3 % | ▲ 15,3 % | 1,2 mil. RON | |
| 88 | 88.CENTRUL MEDICAL POLIMED SRL▲ 28 | Bucureşti Sectorul 5, Bucureşti | 8,4 mil. RON▲ 56,2 % | ▲ 56,2 % | 3 mil. RON | |
| 89 | 89.TRIDENT DENTAL SRL▼ 16 | Bucureşti Sectorul 5, Bucureşti | 8,3 mil. RON▼ 7,6 % | ▼ 7,6 % | 622,5 K RON | |
| 90 | 90.ST LUKAS CLINIC SRL▲ 2 | Bucureşti Sectorul 6, Bucureşti | 8,3 mil. RON▲ 14,3 % | ▲ 14,3 % | 261,1 K RON | |
| 91 | 91.NEFROCARE SIG SRL▼ 12 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 8,2 mil. RON▼ 2 % | ▼ 2 % | -995,2 K RON | |
| 92 | 92.GENETIC LAB SRL▲ 321 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 8,1 mil. RON▲ 465,2 % | ▲ 465,2 % | 3,7 mil. RON | |
| 93 | 93.BRAIN HOSPITAL TEAM SRL▼ 10 | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 8 mil. RON▼ 2,4 % | ▼ 2,4 % | 75 K RON | |
| 94 | 94.CRYSTAL DENTAL CLINIC SRL▼ 20 | Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti | 7,9 mil. RON▼ 11,7 % | ▼ 11,7 % | 655 K RON | |
| 95 | 95.KOPFZEIT 6B SRL▼ 15 | Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti | 7,9 mil. RON▼ 5,3 % | ▼ 5,3 % | 574,8 K RON | |
| 96 | 96.SANAMED HOSPITAL SRL▼ 6 | Bucureşti Sectorul 6, Bucureşti | 7,8 mil. RON▲ 5,6 % | ▲ 5,6 % | -6,2 mil. RON | |
| 97 | 97.VICTORIA MEDICAL CENTER SRL▼ 3 | Bucureşti Sectorul 5, Bucureşti | 7,5 mil. RON▲ 8,5 % | ▲ 8,5 % | 88 K RON | |
| 98 | 98.MEDICAL CITY BLUE SRL▲ 12 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 7,4 mil. RON▲ 29,3 % | ▲ 29,3 % | 624,7 K RON | |
| 99 | 99.CYTOGENOMIC MEDICAL LABORATORY SRL▲ 1 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 7,1 mil. RON▲ 8,6 % | ▲ 8,6 % | 674,8 K RON | |
| 100 | 100.DIASYS MEDICAL SRL▲ 4 | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 6,9 mil. RON▲ 12,1 % | ▲ 12,1 % | 78,3 K RON |
Codurile CAEN din sănătate — București
CAEN 8622
Activități de asistență medicală specializată
2.726 firme · 8,5 mld. RON
CAEN 8623
Activități de asistență stomatologică
2.588 firme · 2,1 mld. RON
CAEN 8610
Activități de asistență spitalicească
87 firme · 1,7 mld. RON
CAEN 8690
Alte activități referitoare la sănătatea umană
813 firme · 889,1 mil. RON
CAEN 8691
Servicii de diagnostic imagistic și activități ale laboratoarelor medicale
56 firme · 863,6 mil. RON
CAEN 8621
Activități de asistență medicală generală
411 firme · 583,6 mil. RON
CAEN 8730
Activități ale căminelor de bătrâni și ale căminelor pentru persoane aflate în incapacitate de a se îngriji singure
77 firme · 159,6 mil. RON
CAEN 8699
Alte activități referitoare la sănătatea umană n.c.a.
180 firme · 146,8 mil. RON
CAEN 8891
Activități de îngrijire zilnică pentru copii
211 firme · 66,5 mil. RON
CAEN 8695
Activități de fizioterapie
51 firme · 33 mil. RON
CAEN 8790
Alte activități de asistență socială, cu cazare n.c.a.
3 firme · 25,8 mil. RON
CAEN 8810
Activități de asistență socială, fără cazare, pentru bătrâni și pentru persoane aflate în incapacitate de a se îngriji singure
19 firme · 24,6 mil. RON
CAEN 8697
Servicii de intermediere pentru servicii medicale, stomatologice și pentru alte servicii referitoare la sănătatea umană
17 firme · 9 mil. RON
CAEN 8693
Activități ale psihologilor și psihoterapeuților, cu excepția medicilor
22 firme · 5,5 mil. RON
CAEN 8899
Alte activități de asistență socială, fără cazare, n.c.a.
13 firme · 4,6 mil. RON
CAEN 8696
Activități de medicină tradițională, complementară și alternativă
36 firme · 4,4 mil. RON
CAEN 8694
Activități ale infirmierelor și moașelor
10 firme · 2,9 mil. RON
CAEN 8799
Alte activități de asistență socială, cu cazare n.c.a.
2 firme · 2,6 mil. RON
CAEN 8710
Activități ale centrelor de îngrijire medicală
10 firme · 2,1 mil. RON
CAEN 8692
Transportul pacienților cu ambulanța
7 firme · 1,7 mil. RON
CAEN 8720
Activități ale centrelor de recuperare psihică și de dezintoxicare, exclusiv spitale
2 firme · 350,4 K RON
CAEN 8791
Activități de intermediere pentru servicii de îngrijire la domiciliu
1 firme · 0 RON