COMERCIAL.ro

Top 100 firme — Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse nealimentare, Bistrița-Năsăud după cifră de afaceri în 2010

322 de firme au îndeplinit criteriile de eligibilitate pentru acest top. Primele 100 cumulează 143,8 mil. RON. Pragul de intrare în top este 113,4 K RON, iar liderul atinge 35,9 mil. RON.

FirmăCifră de afaceri
INFLUENT SRL=35,9 mil. RON▼ 3,3 %
DYNAMIC TOOLS SRL=8 mil. RON▲ 10 %
ORIZONTEX SRL▲ 27,1 mil. RON▲ 24,3 %
SIX XENIA PROD COM SRL▼ 16,7 mil. RON▲ 8,8 %
BIA SI COM SRL▼ 16,2 mil. RON▲ 4,6 %
ONIX SRL▲ 14,7 mil. RON▼ 0,6 %
NORMANDIA IMPEX SRL▼ 14,6 mil. RON▼ 7,2 %
TORENTE SRL▲ 24,1 mil. RON▼ 7,2 %
DANY & COS SRL▼ 14,1 mil. RON▼ 8,8 %
PROMOLDEX SRL▼ 13,6 mil. RON▼ 19 %
SIMPROCOM SRL▲ 13,5 mil. RON▲ 20,5 %
PICAS RECORD SRL▼ 13,4 mil. RON▲ 0,9 %
SILVIU-DAN-MONICA SRL▲ 22,7 mil. RON▲ 14,3 %
BEGONIA SRL=2,4 mil. RON▼ 5,1 %
VRINCEANA SRLnou2,1 mil. RON—
GELOGRIG COM SRL▼ 32,1 mil. RON▼ 24,5 %
TRIPURSUNDRA SRL▲ 42 mil. RON▲ 10,6 %
GEVAGADO COMTRANS SRL=1,7 mil. RON▼ 15 %
MERIDIAN SRL▼ 31,7 mil. RON▼ 20 %
EMALEO SRL=1,6 mil. RON▼ 17,1 %
ANGELI SRL▲ 121,5 mil. RON▲ 87,9 %
MARITEO TRANS SRL▲ 31,5 mil. RON▲ 3,9 %
BOROSSTYLE SRLnou1,4 mil. RON▼ 21,3 %
SANELUXMAR CONSTRUCT SRL▼ 21,3 mil. RON▼ 21 %
MAKE-TRANS SRL▼ 21,3 mil. RON▼ 17,1 %
SERVICII INSTALATII R.T. SRL▲ 11,3 mil. RON▼ 3,6 %
STAR ESMERALDO COM SRL▼ 31 mil. RON▼ 25,1 %
PETRAMONA SRLnou980,6 K RON—
BIFANIND PROD SRL=967,1 K RON▼ 18,6 %
MAR-CO DIVERT INTERNATIONAL SRL▼ 4878,2 K RON▼ 37,1 %
ALAMAS PRODCOM SRL▲ 1877 K RON▼ 1 %
GOLDEN ONE SRL▼ 2788,2 K RON▼ 24,2 %
INDUCHIM ABC SRL▲ 8770,6 K RON▲ 25,3 %
GABI-TRANSOMES SRLnou769,4 K RON▼ 17,7 %
LUXDALLO COM SRL▼ 7741,7 K RON▼ 38,7 %
EXCELSIOR SRL▼ 2729,1 K RON▼ 9,3 %
PARC AUTO SERV SRL▼ 6728,2 K RON▼ 29,7 %
EUROMARKET SRL▲ 4727,5 K RON▲ 21,5 %
TIBELIN SRL▲ 6681,8 K RON▲ 18 %
HAIFA-MAXIN SRL▼ 21663,3 K RON▼ 66,4 %
RETA-GELA SERVICE SRL▲ 7604,9 K RON▲ 10,9 %
PRIMA-PAP SRL▲ 12566,5 K RON▲ 40,4 %
ANDRINICOL PROD. COM. SRL▲ 6561,9 K RON▲ 9,5 %
MONDO-DANGELO SRL▼ 1540,3 K RON▼ 7,9 %
DORCA-SERVCOM SRL▼ 9509,5 K RON▼ 31,3 %
CHEIU SRL▲ 5505,9 K RON▲ 12,7 %
COJOCARU COM SRL▼ 12492,4 K RON▼ 38,6 %
VOLTA SRL▼ 2458,2 K RON▼ 19 %
OTCRINELA COM SRL▲ 66430,5 K RON▲ 297,4 %
SAMARITEANU SRL▲ 83416,2 K RON▲ 409,8 %
COSTINAS GRUP SRL▼ 4412,6 K RON▼ 25,9 %
LIVIDOR COMSERV SRL▲ 5399 K RON▲ 4,5 %
ARMONIA IMPEX SRL=397,3 K RON▼ 4 %
VICTORITA SRL▲ 2395,8 K RON▲ 1,5 %
MELES-COMMERCIAL SRL▼ 5364,4 K RON▼ 19,3 %
POPASUL GARII SRL▲ 2360,5 K RON▼ 3,8 %
LYNX SRL▲ 6356,1 K RON▲ 29,5 %
MIFRAXIM SRL▼ 6343 K RON▼ 17,2 %
TESS SRL▲ 3334,2 K RON▲ 21 %
PASUL TIHUTA SRL▲ 15312,1 K RON▲ 40,8 %
COSMA SIM SRL▼ 44311,5 K RON▼ 85 %
MELF 2001 SRL▲ 3304,7 K RON▲ 13,8 %
MARIANDRA LUX COM SRL▼ 4285,6 K RON▼ 18,5 %
LECVIIRAZ SRL▲ 18250,3 K RON▲ 27 %
MONAX SRL▲ 5245,8 K RON▲ 1,9 %
DANOLI SRL▲ 7231,6 K RON▲ 2,2 %
PAHONE COM SRL▲ 9228,4 K RON▲ 3,6 %
EXORDIUM COM SRL▲ 11220,5 K RON▲ 5,8 %
ZAHABINA SRL▲ 25219,3 K RON▲ 49,7 %
UNIVERSAL PLUS DGV SRLnou212,3 K RON—
BONA-DEA-INFOSERVICE SRL▼ 4204,9 K RON▼ 19,2 %
SOMBRERO IMPEX SRL▲ 17202,7 K RON▲ 15,1 %
MINI MARKET SRL▼ 7202,4 K RON▼ 20,5 %
CAMARO IMPEX SRL=196,6 K RON▼ 12,7 %
DANINA COM SRL▲ 9195,7 K RON▲ 1,1 %
LAZALEX-EURO SRL▼ 16193,4 K RON▼ 41,4 %
AGNANA OPTIM COM SRL▲ 3190,7 K RON▼ 8,1 %
OLTMAR SRL▲ 3185,2 K RON▼ 7,7 %
DADE SRL▼ 1184,9 K RON▼ 12,4 %
ANID STAR PRODCOM SRL▼ 8184,3 K RON▼ 19,5 %
VAIDA COM SRL▲ 11183,2 K RON▲ 17,7 %
BOBINSERV SRL▼ 42165,7 K RON▼ 73,5 %
BOVARDIA SRL▲ 18154,9 K RON▲ 25,3 %
DELINKE TRADE SRL▼ 13150,7 K RON▼ 35,3 %
CATI-MADICOM SRL▲ 11145,2 K RON▲ 8,9 %
ALEXANDER & MARY SRL▼ 42137,5 K RON▼ 76,6 %
EXTO SPORT SRL▲ 3136,5 K RON▼ 16,6 %
AUTOIMEX F.S.V. SRL▼ 5132,6 K RON▼ 32,6 %
LIMARET LUX COMSERV SRL▲ 6132 K RON▼ 1,1 %
FAITH SRL▲ 1130 K RON▼ 20,3 %
MIRE MAR BIS COM SRL▲ 2129,8 K RON▼ 12 %
LUCIINSTAL SRL▼ 24127,8 K RON▼ 49,5 %
GLOBLINE C&E SRL▲ 19127,6 K RON▲ 10,8 %
CHIFFA SRL▲ 4123,1 K RON▼ 5,8 %
AVANGARDE SRL▲ 23121,2 K RON▲ 16,7 %
BLUE CREAM SRL▲ 89120,7 K RON▲ 192,8 %
MOBIL WASH SRL▼ 28117,8 K RON▼ 51,7 %
LCM-UNIC SRL▲ 16116,3 K RON▲ 5,1 %
DEASTYLE SRL=115,8 K RON▼ 10,8 %
LORELEI SRL▲ 27113,4 K RON▲ 26,8 %

Alte clasamente — Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse nealimentare, 2010

Căutare

Caută firme, persoane, dosare, mențiuni din Monitorul Oficial sau mărci