Top 100 firme — Hoteluri și restaurante, Argeș după cifră de afaceri în 2021
1.011 de firme au îndeplinit criteriile de eligibilitate pentru acest top. Primele 100 cumulează 309 mil. RON. Pragul de intrare în top este 1,2 mil. RON, iar liderul atinge 24 mil. RON.
Cifră de afaceriProfit netAngajațiMarjă netăCapitaluriDatoriiPierderiCreștere YoYCreștere pe 3 ani (CAGR)Lichiditate ridicatăScădere cifră de afaceriFirme noi
| # | Firmă | Localitate | Cifră de afaceri | Variație | Tendință | Profit net |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1.GREEN SPRING PROJECT SRL= | Oraş Mioveni, Argeş | 24 mil. RON▲ 21,6 % | ▲ 21,6 % | 6,1 mil. RON | |
| 2 | 2.CONFIDEN TRAVEL SRL▲ 2 | Municipiul Piteşti, Argeş | 12,8 mil. RON▲ 63,4 % | ▲ 63,4 % | -82,8 K RON | |
| 3 | 3.CASA LĂZĂROIU S.R.L.▼ 1 | Sat Rotunda, Comuna Corbeni, Argeş | 10,8 mil. RON▲ 0,8 % | ▲ 0,8 % | 1,2 mil. RON | |
| 4 | 4.PARTY KM ZERO SRL▲ 2 | Municipiul Curtea de Argeş, Argeş | 9,1 mil. RON▲ 39,2 % | ▲ 39,2 % | 700,2 K RON | |
| 5 | 5.WELDTECH OPERATIONS S.R.L.▲ 4 | Municipiul Piteşti, Argeş | 7,9 mil. RON▲ 68,1 % | ▲ 68,1 % | 822 K RON | |
| 6 | 6.AFACERI PENTRU TINE SRL▲ 4 | Municipiul Piteşti, Argeş | 7,4 mil. RON▲ 63,4 % | ▲ 63,4 % | 2 mil. RON | |
| 7 | 7.EMIR EXPORT-IMPORT SRL▲ 10 | Municipiul Piteşti, Argeş | 7,1 mil. RON▲ 91,7 % | ▲ 91,7 % | -1,4 mil. RON | |
| 8 | 8.BISTRO BRĂTIANU SRL= | Municipiul Piteşti, Argeş | 7 mil. RON▲ 48,7 % | ▲ 48,7 % | 1,8 mil. RON | |
| 9 | 9.HIGH ENTERTAINMENT CONCEPT SRL▼ 2 | Sat Ungureni, Comuna Valea Iaşului, Argeş | 6,6 mil. RON▲ 35,3 % | ▲ 35,3 % | 1,7 mil. RON | |
| 10 | 10.MERA RESORT SRL▲ 6 | Oraş Mioveni, Argeş | 6,1 mil. RON▲ 54,3 % | ▲ 54,3 % | 666,3 K RON | |
| 11 | 11.ALVILETI CENTER SRL▲ 8 | Municipiul Piteşti, Argeş | 5,9 mil. RON▲ 72,2 % | ▲ 72,2 % | 1,7 mil. RON | |
| 12 | 12.STEJARUL COMEXPRES SRL= | Sat Urlueni, Comuna Bârla, Argeş | 4,8 mil. RON▲ 9,2 % | ▲ 9,2 % | 55,6 K RON | |
| 13 | 13.DINO' S FOOD SHOP S.R.L.▲ 17 | Sat Voroveni, Comuna Davideşti, Argeş | 4,6 mil. RON▲ 79,8 % | ▲ 79,8 % | 870 K RON | |
| 14 | 14.ALY COMPLET TURISM SRL▲ 1 | Sat Podu Dâmboviţei, Comuna Dâmbovicioara, Argeş | 4,5 mil. RON▲ 10,8 % | ▲ 10,8 % | 977,9 K RON | |
| 15 | 15.POSADA VIDRARU SRL▲ 12 | Comuna Arefu, Argeş | 4,5 mil. RON▲ 57,5 % | ▲ 57,5 % | 1,1 mil. RON | |
| 16 | 16.PJR TOP FOOD INVEST SRL▲ 5 | Municipiul Piteşti, Argeş | 4,3 mil. RON▲ 38,5 % | ▲ 38,5 % | 1,5 mil. RON | |
| 17 | 17.VIC MARCOS SRLnou | Municipiul Piteşti, Argeş | 4,2 mil. RON▲ 187,6 % | ▲ 187,6 % | 2,3 mil. RON | |
| 18 | 18.EVASELF GROUP SRL▲ 11 | Municipiul Piteşti, Argeş | 4,2 mil. RON▲ 55,5 % | ▲ 55,5 % | 1,2 mil. RON | |
| 19 | 19.VALEA CU PEŞTI SA▲ 7 | Sat Arefu, Comuna Arefu, Argeş | 4,1 mil. RON▲ 40,3 % | ▲ 40,3 % | 305,5 K RON | |
| 20 | 20.IRAQY FRESH FOOD SRL▲ 5 | Municipiul Piteşti, Argeş | 4,1 mil. RON▲ 39,6 % | ▲ 39,6 % | 705,3 K RON | |
| 21 | 21.CLASIC MARKET SRL▲ 1 | Oraş Mioveni, Argeş | 4,1 mil. RON▲ 32,4 % | ▲ 32,4 % | 748,7 K RON | |
| 22 | 22.LE STIL CLASIC SRL▼ 8 | Sat Valea Mare-Podgoria, Oraş Ştefăneşti, Argeş | 4 mil. RON▼ 1,1 % | ▼ 1,1 % | 1,2 mil. RON | |
| 23 | 23.TEF HOTELS SRL▲ 15 | Municipiul Piteşti, Argeş | 4 mil. RON▲ 89,2 % | ▲ 89,2 % | 1,4 mil. RON | |
| 24 | 24.HR EDEN 2007 SRL▼ 4 | Municipiul Piteşti, Argeş | 3,8 mil. RON▲ 20,8 % | ▲ 20,8 % | 848,7 K RON | |
| 25 | 25.SEND ’92 ROYAL PARK S.R.L.▲ 649 | Sat Bascov, Comuna Bascov, Argeş | 3,7 mil. RON▲ 353.581,2 % | ▲ 353.581,2 % | 1,5 mil. RON | |
| 26 | 26.PRODINF SRL▲ 19 | Municipiul Piteşti, Argeş | 3,4 mil. RON▲ 95,5 % | ▲ 95,5 % | 325,4 K RON | |
| 27 | 27.DARMINA ANI SRL▲ 4 | Sat Albota, Comuna Albota, Argeş | 3,4 mil. RON▲ 36,5 % | ▲ 36,5 % | 960,1 K RON | |
| 28 | 28.COSMUT NEW DIMENSION SRL▲ 5 | Municipiul Piteşti, Argeş | 3,4 mil. RON▲ 42 % | ▲ 42 % | 1,1 mil. RON | |
| 29 | 29.AMD FOOD LINE SRL▲ 8 | Municipiul Câmpulung, Argeş | 3,3 mil. RON▲ 52,4 % | ▲ 52,4 % | 864,2 K RON | |
| 30 | 30.ANA ELITE SERVICES SRL▼ 2 | Municipiul Piteşti, Argeş | 3 mil. RON▲ 5,8 % | ▲ 5,8 % | 845,4 K RON | |
| 31 | 31.UDUP TOMIS SRL▲ 8 | Sat Albota, Comuna Albota, Argeş | 3 mil. RON▲ 54,6 % | ▲ 54,6 % | 1,5 mil. RON | |
| 32 | 32.SEBCA OPERATIONAL FOOD SRL= | Sat Zăvoi, Oraş Ştefăneşti, Argeş | 3 mil. RON▲ 23,8 % | ▲ 23,8 % | 182,2 K RON | |
| 33 | 33.POSADA SA▲ 26 | Municipiul Curtea de Argeş, Argeş | 2,9 mil. RON▲ 98,4 % | ▲ 98,4 % | 391,5 K RON | |
| 34 | 34.MAGIC MYSTERION S.R.L.nou | Sat Smeura, Comuna Moşoaia, Argeş | 2,9 mil. RON— | — | 2,2 K RON | |
| 35 | 35.LACRON BEST FOOD S.R.L.▲ 297 | Sat Valea Mare-Podgoria, Oraş Ştefăneşti, Argeş | 2,8 mil. RON▲ 1.842,8 % | ▲ 1.842,8 % | 485,4 K RON | |
| 36 | 36.BEBY SRL▲ 13 | Sat Deduleşti, Comuna Morăreşti, Argeş | 2,8 mil. RON▲ 68,3 % | ▲ 68,3 % | 348,8 K RON | |
| 37 | 37.NOMA FOOD SID SRL▲ 11 | Sat Şuici, Comuna Şuici, Argeş | 2,6 mil. RON▲ 55,4 % | ▲ 55,4 % | 803,2 K RON | |
| 38 | 38.LA TUCIURI SRL▲ 13 | Municipiul Piteşti, Argeş | 2,6 mil. RON▲ 63,1 % | ▲ 63,1 % | 1,3 mil. RON | |
| 39 | 39.CROSSLINE SRL▲ 5 | Municipiul Piteşti, Argeş | 2,6 mil. RON▲ 43,3 % | ▲ 43,3 % | 1,1 mil. RON | |
| 40 | 40.NAZAR REST 27 S.R.L.▲ 21 | Municipiul Piteşti, Argeş | 2,5 mil. RON▲ 78,5 % | ▲ 78,5 % | 1,3 mil. RON | |
| 41 | 41.HAUS FENSTA SRL▼ 23 | Municipiul Curtea de Argeş, Argeş | 2,5 mil. RON▼ 29,5 % | ▼ 29,5 % | -222 K RON | |
| 42 | 42.NISA TRANS SPEDITION SRLnou | Municipiul Piteşti, Argeş | 2,5 mil. RON— | — | — | 857,5 K RON |
| 43 | 43.KITISAB EUROCOMPLEX SRL▲ 11 | Sat Schiau, Comuna Bascov, Argeş | 2,5 mil. RON▲ 58,7 % | ▲ 58,7 % | 376,2 K RON | |
| 44 | 44.PIZZERIA NOSTRA S.R.L.▲ 9 | Municipiul Piteşti, Argeş | 2,5 mil. RON▲ 57,8 % | ▲ 57,8 % | 463,3 K RON | |
| 45 | 45.DENA ALEX PITROM SRL▼ 10 | Municipiul Piteşti, Argeş | 2,4 mil. RON▲ 4,2 % | ▲ 4,2 % | 1,1 mil. RON | |
| 46 | 46.SATBOS SRL▲ 11 | Sat Deduleşti, Comuna Morăreşti, Argeş | 2,4 mil. RON▲ 57,3 % | ▲ 57,3 % | 466,3 K RON | |
| 47 | 47.CLUB HUSH MUSIC PUB SRL▲ 11 | Oraş Mioveni, Argeş | 2,3 mil. RON▲ 55,4 % | ▲ 55,4 % | 12,4 K RON | |
| 48 | 48.ARCO FINE FOOD SRL▲ 12 | Municipiul Curtea de Argeş, Argeş | 2,3 mil. RON▲ 56,2 % | ▲ 56,2 % | 665,6 K RON | |
| 49 | 49.PĂSTRĂVĂRIA BRĂTIOARA SRL▼ 3 | Sat Cândeşti, Comuna Albeştii de Muscel, Argeş | 2,3 mil. RON▲ 31,6 % | ▲ 31,6 % | 246,4 K RON | |
| 50 | 50.URBAN HOME CLUB S.R.L.▼ 8 | Municipiul Piteşti, Argeş | 2,3 mil. RON▲ 24 % | ▲ 24 % | 617,3 K RON | |
| 51 | 51.MAGIC GT SRL▼ 1 | Sat Smeura, Comuna Moşoaia, Argeş | 2,2 mil. RON▲ 39,2 % | ▲ 39,2 % | 222,8 K RON | |
| 52 | 52.MAVI TOP EXPERT SRL▼ 5 | Municipiul Piteşti, Argeş | 2,1 mil. RON▲ 23,8 % | ▲ 23,8 % | 625,9 K RON | |
| 53 | 53.SELECTION BISTRO C&M SRL▲ 20 | Sat Smeura, Comuna Moşoaia, Argeş | 2 mil. RON▲ 79,6 % | ▲ 79,6 % | 515,7 K RON | |
| 54 | 54.PERA ZDERA SRL▲ 140 | Municipiul Curtea de Argeş, Argeş | 2 mil. RON▲ 541,1 % | ▲ 541,1 % | 202,7 K RON | |
| 55 | 55.GOSSIP SUMMER CLUB SRL▼ 15 | Municipiul Piteşti, Argeş | 2 mil. RON▲ 5,2 % | ▲ 5,2 % | 134,4 K RON | |
| 56 | 56.GOLDTIB ELTI SRL▼ 15 | Municipiul Câmpulung, Argeş | 1,9 mil. RON▲ 7,2 % | ▲ 7,2 % | 114,1 K RON | |
| 57 | 57.CRISTINA PROD COMIMPEX SRL▲ 35 | Sat Căpăţânenii Ungureni, Comuna Arefu, Argeş | 1,9 mil. RON▲ 131,1 % | ▲ 131,1 % | 535,9 K RON | |
| 58 | 58.ALEX-MARCO ALADIN SRL▼ 15 | Municipiul Curtea de Argeş, Argeş | 1,9 mil. RON▲ 4,4 % | ▲ 4,4 % | 456,7 K RON | |
| 59 | 59.PÂRÂUL CAPRA SA▼ 3 | Comuna Arefu, Argeş | 1,8 mil. RON▲ 20,3 % | ▲ 20,3 % | 253,9 K RON | |
| 60 | 60.BORAT SHADOW GROUP S.R.L.nou | Sat Tutana, Comuna Băiculeşti, Argeş | 1,8 mil. RON— | — | — | 109,7 K RON |
| 61 | 61.PIZZA CHEF STAR SRL▲ 8 | Oraş Mioveni, Argeş | 1,8 mil. RON▲ 50,2 % | ▲ 50,2 % | 297,7 K RON | |
| 62 | 62.MUSCELUL SA▼ 28 | Municipiul Câmpulung, Argeş | 1,8 mil. RON▼ 24,1 % | ▼ 24,1 % | 600,6 K RON | |
| 63 | 63.MARIRIS COR SRL▲ 2 | Municipiul Piteşti, Argeş | 1,7 mil. RON▲ 36,2 % | ▲ 36,2 % | 797,1 K RON | |
| 64 | 64.SIBICEANU JUNIOR SRL▲ 27 | Sat Deduleşti, Comuna Morăreşti, Argeş | 1,7 mil. RON▲ 97,7 % | ▲ 97,7 % | 542,5 K RON | |
| 65 | 65.MAT FOOD ARENA S.R.L.▲ 3 | Municipiul Piteşti, Argeş | 1,7 mil. RON▲ 39,2 % | ▲ 39,2 % | 760 K RON | |
| 66 | 66.SELECT FAST EQUIPMENT S.R.L.▼ 30 | Sat Geamăna, Comuna Bradu, Argeş | 1,7 mil. RON▼ 23,9 % | ▼ 23,9 % | 534,1 K RON | |
| 67 | 67.METROPOL SRL▼ 12 | Sat Ciobăneşti, Comuna Băbana, Argeş | 1,7 mil. RON▲ 8,9 % | ▲ 8,9 % | 16,9 K RON | |
| 68 | 68.RUGET SRL▲ 52 | Sat Rucăr, Comuna Rucăr, Argeş | 1,6 mil. RON▲ 160,8 % | ▲ 160,8 % | 1 mil. RON | |
| 69 | 69.CASA BELLA PLACE SRL▲ 11 | Sat Bughea de Sus, Comuna Bughea de Sus, Argeş | 1,6 mil. RON▲ 54,8 % | ▲ 54,8 % | 589,3 K RON | |
| 70 | 70.GROTA RECE SRL▲ 4 | Municipiul Piteşti, Argeş | 1,6 mil. RON▲ 47 % | ▲ 47 % | 1,1 mil. RON | |
| 71 | 71.ROCRIS CAKES S.R.L.▲ 615 | Municipiul Piteşti, Argeş | 1,6 mil. RON— | — | 218,8 K RON | |
| 72 | 72.FĂGĂRAŞ SUD SRL▼ 6 | Sat Arefu, Comuna Arefu, Argeş | 1,6 mil. RON▲ 23,2 % | ▲ 23,2 % | 474,7 K RON | |
| 73 | 73.REHOMA SRL▲ 42 | Municipiul Piteşti, Argeş | 1,5 mil. RON▲ 137,3 % | ▲ 137,3 % | 795,5 K RON | |
| 74 | 74.FRIGO SUPLYER COMPANY S.R.L.▲ 289 | Municipiul Piteşti, Argeş | 1,5 mil. RON▲ 1.173,8 % | ▲ 1.173,8 % | -589,3 K RON | |
| 75 | 75.LETEAROM RESTAURANT ORHIDEEA SRL▲ 22 | Municipiul Piteşti, Argeş | 1,5 mil. RON▲ 94,3 % | ▲ 94,3 % | 381,3 K RON | |
| 76 | 76.GIMI CENTER VIS SRL▲ 8 | Municipiul Piteşti, Argeş | 1,4 mil. RON▲ 50,8 % | ▲ 50,8 % | 343 K RON | |
| 77 | 77.C&D TOP MEDIA PRESS SRLnou | Municipiul Piteşti, Argeş | 1,4 mil. RON▲ 24,8 % | ▲ 24,8 % | 459,4 K RON | |
| 78 | 78.MAGNO C MARKET S.R.L.▲ 21 | Oraş Mioveni, Argeş | 1,4 mil. RON▲ 97,2 % | ▲ 97,2 % | 513,9 K RON | |
| 79 | 79.RAVA GLOBAL INVEST SRL▲ 222 | Oraş Mioveni, Argeş | 1,4 mil. RON▲ 733,4 % | ▲ 733,4 % | 248 K RON | |
| 80 | 80.MUSCELEANCA A. M. C. SRL▼ 4 | Municipiul Câmpulung, Argeş | 1,4 mil. RON▲ 28,9 % | ▲ 28,9 % | 266,6 K RON | |
| 81 | 81.SIBIV RAPID 2002 SRL▼ 11 | Sat Deduleşti, Comuna Morăreşti, Argeş | 1,4 mil. RON▲ 17,8 % | ▲ 17,8 % | 101,9 K RON | |
| 82 | 82.PROD COM VULTURUL SRL▼ 15 | Sat Geamăna, Comuna Bradu, Argeş | 1,4 mil. RON▲ 12,9 % | ▲ 12,9 % | 58,1 K RON | |
| 83 | 83.PUB HORUS I & S SRL▼ 5 | Municipiul Piteşti, Argeş | 1,4 mil. RON▲ 29 % | ▲ 29 % | 535,3 K RON | |
| 84 | 84.WATERSIDE RETREAT SRL▼ 7 | Sat Linteşti, Comuna Cotmeana, Argeş | 1,4 mil. RON▲ 25,8 % | ▲ 25,8 % | 72,3 K RON | |
| 85 | 85.COMPLEX PANORAMIC SRL▼ 10 | Municipiul Câmpulung, Argeş | 1,4 mil. RON▲ 24,8 % | ▲ 24,8 % | 121,1 K RON | |
| 86 | 86.ARCIDIACONO FOOD & BEVERAGE SRL▲ 22 | Sat Bascov, Comuna Bascov, Argeş | 1,3 mil. RON▲ 97,8 % | ▲ 97,8 % | 387 K RON | |
| 87 | 87.VALMAR SRL▼ 16 | Loc. Topoloveni, Oraş Topoloveni, Argeş | 1,3 mil. RON▲ 16,1 % | ▲ 16,1 % | 6,3 K RON | |
| 88 | 88.PRUDENŢIAL STANDARD SRL▼ 5 | Sat Smeura, Comuna Moşoaia, Argeş | 1,3 mil. RON▲ 36,9 % | ▲ 36,9 % | 298,8 K RON | |
| 89 | 89.MAYA AUTO COM TRADE SRL▼ 8 | Sat Goleşti, Oraş Ştefăneşti, Argeş | 1,3 mil. RON▲ 33,4 % | ▲ 33,4 % | 7,7 K RON | |
| 90 | 90.AMD CATERING GOOD TASTE SRL▲ 103 | Municipiul Câmpulung, Argeş | 1,3 mil. RON▲ 311,8 % | ▲ 311,8 % | 36,5 K RON | |
| 91 | 91.COMERCE LINE SRL▼ 6 | Municipiul Piteşti, Argeş | 1,3 mil. RON▲ 36,2 % | ▲ 36,2 % | 526,6 K RON | |
| 92 | 92.VALENTINOS TOP TRAVEL S.R.L.▲ 306 | Municipiul Câmpulung, Argeş | 1,3 mil. RON▲ 1.238,1 % | ▲ 1.238,1 % | 474,3 K RON | |
| 93 | 93.BEST MEAL S.R.L.nou | Municipiul Piteşti, Argeş | 1,3 mil. RON▲ 90,3 % | ▲ 90,3 % | 304,5 K RON | |
| 94 | 94.TRIUMPH ART INOVATIONS S.R.L.▲ 79 | Municipiul Piteşti, Argeş | 1,3 mil. RON▲ 238,7 % | ▲ 238,7 % | 253 K RON | |
| 95 | 95.OVZEK SULTANA CONCEPT S.R.L.▼ 9 | Municipiul Piteşti, Argeş | 1,3 mil. RON▲ 37,5 % | ▲ 37,5 % | 652,2 K RON | |
| 96 | 96.LIVEDY BEST FOOD SRL▲ 7 | Municipiul Piteşti, Argeş | 1,2 mil. RON▲ 74,9 % | ▲ 74,9 % | 326,4 K RON | |
| 97 | 97.STĂNCIOIU LOG RESIDENCE INN SRL▼ 94 | Sat Lereşti, Comuna Lereşti, Argeş | 1,2 mil. RON▼ 85,6 % | ▼ 85,6 % | -499,3 K RON | |
| 98 | 98.MODERN FASHION SRL▼ 9 | Municipiul Piteşti, Argeş | 1,2 mil. RON▲ 33,5 % | ▲ 33,5 % | 788 K RON | |
| 99 | 99.EMIAN GROUP SRL▼ 76 | Sat Valea Mare-Podgoria, Oraş Ştefăneşti, Argeş | 1,2 mil. RON▼ 61 % | ▼ 61 % | 246,4 K RON | |
| 100 | 100.PANORAMIC BUSINESS SERVICES (PBS) SRL▲ 45 | Comuna Rucăr, Argeş | 1,2 mil. RON▲ 147,7 % | ▲ 147,7 % | -23,5 K RON |
Codurile CAEN din hoteluri și restaurante — Argeș
CAEN 5610
Restaurante
306 firme · 263,3 mil. RON
CAEN 5510
Hoteluri și alte facilități de cazare similare
68 firme · 205 mil. RON
CAEN 5611
Restaurante
144 firme · 160,3 mil. RON
CAEN 5630
Baruri și alte activități de servire a băuturilor
178 firme · 103,5 mil. RON
CAEN 5621
Activități de alimentație (catering) pentru evenimente
47 firme · 56,5 mil. RON
CAEN 5520
Facilități de cazare pentru vacanțe și perioade de scurtă durată
229 firme · 56,5 mil. RON
CAEN 5590
Alte servicii de cazare
50 firme · 13,5 mil. RON
CAEN 5629
Alte servicii de alimentație n.c.a.
8 firme · 5,4 mil. RON
CAEN 5612
Activități ale unităților mobile de alimentație
10 firme · 3,6 mil. RON
CAEN 5530
Parcuri pentru rulote, campinguri și tabere
14 firme · 674,6 K RON
CAEN 5622
Alte servicii de alimentație n.c.a.
2 firme · 376,4 K RON